Альона Шкрум Народний депутат України, голова підкомітету з реформи держслужби

100 років української державної служби

17 травня 2018, 18:51Окрім інших свят, 17 та 18 травня – ми святкуємо 100-річчя державної служби в Україні!

Так, друзі, саме 100 років назад, після обрання Гетьманом України Павла Скоропадського, він і заклав основи сучасної державної служби в Україні, які ми маємо і до сьогодні!

Був визначений порядок призначення осіб на "урядову службу", схвалено Урочисту обітницю урядовців на вірність Українській державі, яка до сьогодні є однією з вимог призначення на службу. І без підписання якої службовець не може бути призначений.

У місті Станіславів – було підписано та затверджено спеціальні вимоги для прийняття осіб на урядову службу.

А порядок системи оплати праці державних службовців – визначено та затверджено у 1920 році – не повірите де – у місті Вінниці;)

Отака наша надзвичайно цікава історія) країни, державних інституцій і служби. І вона – далека від завершення.

Ми лише починаємо закладати нові підвалини державного управління та служби у країні, виборюючи нове, ефективне, прозоре та професійне управління.

Дуже хочеться, щоб новий революційний Закон про державну службу, прийнятий 3 роки назад, нарешті звільнився від політичних нахабних зґвалтувань за свої найпрогресивніші норми. Щоб революційні гідні ідеї, закладені нами у Стратегію реформування державного управління, отримали нарешті імплементацію, а не банально переносилися за термінами виконання кожен рік на рік уперед.

Роботи дуже багато, політичної волі і лідерства, як і раніше, мало.


Закон про службу в органах місцевого самоврядування та закон про Дипслужбу – заветовані паном Президентом, якому, очевидно, професійні службовці лише заважають.

Але нова державна служба пробиваються вже паростками по країні, і цей процес є безупинним. І цей початок шляху державотворення і якісного управління аж у 100 років, буде рано чи пізно завершений нашою перемогою) а свято, сподіваюсь, стане святом поваги та шани до державних службовців та їх непростого служіння українцям.

Поки ж – ми боремося далі. І сьогодні: Комітетом зареєстрували наново Законопроект про службу в органах місцевого самоврядування – під новим номером N8369.

Так, друзі, нас не спинити;)

Коментарі — 2
laa1999 _ 18.05.2018 09:25
IP: 35.195.163.---
Вера Брежнева:
Что не "герой", то немецкий пособник!
Это ясно, что в СССР все герои немецкие пособники – все же общий парад проводили в Бресте, друг друга награждали, хлебом и сырьем Германию снабжали,все делали для укрепления фашизма с самого начала второй мировой войны. Сталин в ноябре 1939 обвинил Великобританию и Францию в развязывании второй мировой и требовал уважение к Германии. И это продолжалось до вероломного предательства друга СССР.
Leonid Shpak _ 18.05.2018 01:07
IP: 37.55.207.---
Опоненти нинішньої влади пишуть, що наші держслужбовці у владі (особливо Президент Порошенко) дуже горді тим і сильно хвалять зміцнення Української армії. В опозиції пишуть, що так хвалять, що певно до початку виборчої кампанії слід очікувати повномасштабної війни по звільненню окупованих територій...
А чого не слід очікувати? Про це вони навмисно не пишуть.
- Точно не слід очікувати захват і окупацію наймогутнішою ордою світу Києва, Одеси, Львова, Ужгорода, ... всієї материкової України, – та й Будапешту з Варшавою.
- До цього гібридного нещастя може привести тільки різка зміна після виборів.
ONLINE
Aтака Путіна1117 Корупція1126 Україна та Європа938 Уряд реформ320 Свобода слова546
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter