4 червня 2014, 17:59

Громадське радіо – цілодобово!

Друзі, Громадському радіо знову потрібна ваша допомога. Тому ми починамо нову кампанію збирання коштів на "Спільнокошті".

Навіщо це нам? На що ми витратили зібрану минулого року суму?Ми працюємо уже майже рік. Рік тому вперше почала збиратися ініціативна група, а в серпні 2013 року ми розмістили перші подкасти.

Восени завдяки вашій допомозі на "Спільнокошті" ми отримали 81 492 гривні і розпочали регулярно публікувати подкасти. На сьогодні наші подкасти прослухали уже понад 750 000 раз.

Щотижня "Громадське радіо" публікує нові епізоди більше десятка подкастів. Це проект "Чесні вибори", "Голоса Крыма" Ірини Сєдової, "Летючка" Кирила Лукеренка, "Територія" Ірини Соломко, "Стартап UA" Ілони Довгань, "Чайник" Юрія Макарова та Олександра Михельсона, "Кабінет Сергія Андрушка", "Антена" Ірини Славінської, "Я/вище" Тараса Прокопишина, "Філософський барабан" та "Механіка революцій" Олега Шинкаренка.

Отримані під час першої кампанії через "Спільнокошт" гроші дозволили відремонтувати і обладнати дві студії, а також заплатити річну оренду за одну з них.Та насправді за рік ми досягнули набагато більше, ніж могли собі уявити. Так сталося завдяки тому, що нам допомагали буквально усім світом: на Спільнокошті, під час глобальної crowdfunding-кампанії на сайті Indiegogo.com, нас підтримали також міжнародні фонди, українські компанії та всі ті громадяни, для яких важить існування незалежних ЗМІ в Україні.

І тепер "Громадське радіо" – не просто подкастер. Сьогодні ми – справжнє радіо, що мовить у прямому національному ефірі першого каналу "Українського радіо" по дві години щодня, без вихідних, з 21:10 до 23:00.

Нас чути на дротовому радіо, на fm-приймачах та он-лайн (на сайті та мобільному додатку "Громадське Радіо+" для Android) – кожен може обрати собі ресурс до смаку.Тепер перед "Громадським радіо" – нова мета. Ми хочемо стати "цілодобовим" радіо, що мовитиме щодня та 24 години на добу, у власному прямому ефірі на власному сайті. До цієї мети ми будемо іти невеликими кроками та з вашою підтримкою.

Наш перший крок – це нова кампанія на "Спільнокошті".

Ми збираємо 100 тисяч гривень – ця сума дозволить нам доопрацювати сайт, створити належне звукове оформлення ефірів, оплатити роботу нашим журналістам і звукорежисерам.

Ваша участь дозволить "Громадському радіо" і надалі залишатися незалежним, а слухачам з усієї України та цілого світу – чути свіжі новини, обгрунтовану аналітику та голоси очевидців.

Громадське радіо. Слухайте. Думайте. Підтримайте.Всі фото – Оксани Тисовської.

Громадське радіо – підтримайте!

Громадське радіо почало третю кампанію на Спільнокошті! Ми збираємо 100 тисяч гривень – ця сума дозволить протягом року виготовляти три авторські подкасти – "Чайник", "Філософський барабан" і "Антена"...

Прощання з Олегом Лишегою

Цитую з Facebook Івана Малковича: Прощання з Олегом Лишегою відбудеться в четвер, 18 грудня, з 15.00 до 17.00 у Спілці Письменників України (вул...

УДАІ та сексизм – 2

Минулого разу в блозі я писала про статтю сексистського змісту, що була опублікована на сайті київського УДАІ. Цей допис і цитати зі статті, про яку ідеться, можна прочитати тут...

УДАІ та сексизм

Нині на мейл udai@udai.kiev.ua надіслала запит в київське УДАІ. Вранці надішлю цього листа також аналоговою паперовою поштою. А запит отакий – щоб не загубити: Доводжу до вашого відома, що опублікована на сайті http://www...

Вийди з класу

Колись давно я вчилась у троєщинській школі N292. І класі чи то в другому, чи то в третьому вчителька перша моя Надія Михайлівна постукала лобом по шкільній дошці мою однокласницю Таню...

Громадське радіо – цілодобово!

Друзі, Громадському радіо знову потрібна ваша допомога. Тому ми починамо нову кампанію збирання коштів на "Спільнокошті". Навіщо це нам? На що ми витратили зібрану минулого року суму? Ми працюємо уже майже рік...