Єгор Соболєв голова комітету Верховної Ради із запобігання та протидії корупції

Ще один втік від цього НЕправосуддя – щасти, друже

28 березня 2012, 15:48Це – міліціонери. Вони шукають Сергія Костакова під його будинком на лівому березі. Дарма – Сергій вже у європейській країні. Він наслідував приклад міністрів та чоловіка Юлії Тимошенко та втік від перспективи сидіти за сфабрикованими звинуваченнями.

Сергій не міністр, не член жодної партії, не багатій. Його бізнес – ізоляція труб. Це означає і в холод, і в спеку обробляти шкідливими для здоров'я сполуками довжелезні конструкції. Врешті решт, хтось має виконувати роботу, за яку через свої компанії списують гроші платників податків чиновники середнього рівня.

Позаминулої зими він по 5 каналу почув, що учасникам Податкового майдану, які почали збиратися у Києві, немає чого їсти. Сергій зібрав термоси і пішов на Майдан. В цей час мітингувальники перекрили Інститутську. Одна з машин пробувала прорватися. Кілька людей почали її копати. (Сергій, якого пізніше звинуватять в нападі на машину, сотні разів аналізував цю історію і дійшов висновку, що напад організувала сама міліція. Ось його аналіз відео, яке зробили на місці міліцейські оператори:Точно можна стверджувати, що на місці був керівник найближчого відділку міліції Володимир Собченко. Це і стало роком для Костакова. Якщо проаналізувати усі справи проти податкових майданівців, то очевидно, що їх порушували не за принципом хто що робив, а за наявністю кримінального минулого. Воно у Сергія було – колишній спецназівець після повернення з армії зв'язався з бандитами і був засуджений. А справу його розслідував тоді ще опер Собченко. І ось через багато років він зустрічає Костакова на Майдані.У СІЗО Костаков провів більше семи місяців – найдовше з усіх затриманих після Податкового майдану. Його історію виділили в окрему справу. На відміну від справ проти інших майданівців, де судді явно не були у захваті від своєї ролі і врешті решт трагікомічні звинуваченні у пошкодженні плитки зараз розглядаються заново, справу Костакова суддя Крістіна Тарасюк наполегливо повела до вироку. Засідання відбувалися так. Приходили свідки-міліціонери, які розповідали, що нічого не пам'ятають, а деякі казали, що взагалі ніколи не бачили Костакова. Після цього вставав прокурор Віталій Панов і казав: "Можна зачитати вам ваші покази на досудовому слідстві?". Свідки-міліціонери погоджувалися і слухали, як вони "бачили, що Костаков лаявся, або погрожував водію, або бив машину". Після цього свідки-міліціонери казали "так, пригадали, все так і було". Після чого суддя Тарасюк відхиляла прохання Костакова попросити свідків-міліціонерів хоча б показати його на міліцейському ж відео.

Одного дня Сергію подзвонила незнайома людина та сказала: "тебе вже чекають на зоні". Тоді він вирішив тікати, залишив у Києві дружину та доньку. У гарній європейський країні податковий майданівець потрапив до фільтраційного табору. Провів там півсотні днів. Проявив себе як талановитий мануальний терапевт:) – навіть поліцейський з сусіднього містечка приходив на прийом. Зараз вже на волі – чекає на рішення уряду про надання політичного притулку. Щасти тобі, друже!

А пановам міліціонерам порада не лякати дарма сусідів Сергія. Краще розшукайте тих, хто викрав і побив Роста Шапошнікова. Разом із замовниками.

powered by lun.ua
Коментарі — 54
Вадим Зіньківський _ 28.03.2012 17:36
IP: 95.132.111.---
А наведені Білозерською і Вахнієм цитати з твоїх опусів вони вигадали? Приємно спостерігати як провландні лизоблюди попадають під прес тієї ж влади яку облизували. Удачі мудило, не повертайся.
koosss _ 28.03.2012 17:30
IP: 81.95.178.---
Анатолий Шарий:
как так – когда человека МВД на уровне двух замов и Крикуна глушит 10 (десять) месяцев, "тусовка" молчит?
Подозреваю, потому, что вы, Анатолий – использованный ранее этой же милицией и властью кондом. Из соображений элементарной брезгливости вам не протягивают руку. Надеюсь, вам будет приятно узнать, что свое мнение о вас я составил *исключительно* по вашим собственным т.н. статьям и репортажам.
Shelifon _ 28.03.2012 17:29
IP: 176.36.172.---
Нет, я понимаю, что любой заслуживает защиты, нивапрос. Но иногда так случается – бывают такие омерзительные совпадения – что к отдельным лицам просто не хочется прикасаться даже для того, чтобы их из проруби вытащить, даже для того, чтобы прекратить очевидную несправедливость. Возникает такое странное ощущение – а вдруг подумают, что я с ним солидаризируюсь? А вдруг решат, что я, не приведи святое небо, его друг? Ну, вы знаете, что это за ощущение – хотя бы на примере большого количества народа, которое не заступается за одну известную заключенную.
Это очень печально, на самом деле. По-хорошему надо собраться с духом, одеть прищепку на нос и помочь человеку. Но люди слабы, а страх перед десоциализацией уступает разве что страху перед смертью.
Shelifon _ 28.03.2012 17:25
IP: 176.36.172.---
Анатолий, могу предположить простое объяснение. Возможно, этот человек предыдущими своими действиями или бездействиями просто заслужил к себе такое отношение, что коллегам стыдно с ним как-либо солидаризироваться. Ну вот сложилось о нем у профессионального круга такое впечатление. Наверное, совершенно необъективное, абсолютно надуманное и вообще с потолка взятое, но сложилось. Тут уж ничего не поделаешь. Репутация – штука серьезная. Если человек ее не заработал или заработал, но не ту, при которой кто-то готов за нее заступаться – виноват в этом кто? Ладно, допустим, что нечуткость, необъективность и заангажированность коллег, если кому-то проще жить с такой мыслью. Но в любом случае, вряд ли это можно изменить.
Анатолий Шарий _ 28.03.2012 16:57
IP: 83.188.163.---
Это НЕ избирательность? Это – объективность и НЕзаангажированность?
Анатолий Шарий _ 28.03.2012 16:57
IP: 83.188.163.---
Это НЕ иззбирательность? Это – объективность и НЕзаангажированность?
Тит _ 28.03.2012 16:56
IP: 194.50.169.---
Valentins _ 28.03.2012 16:42

Гадаєте їм було б краще, якби він опинився на зоні? Коли отримає політичний притулок, матиме змогу забрати сім'ю. А Ви напевно такий сміливий, сидячи біля компа?
Анатолий Шарий _ 28.03.2012 16:55
IP: 83.188.163.---
Коммент не публикуется... Все, гайки?))) Ок, напишу еще раз, я упорный. Спасибо за ответ, Егор.

Но объясни мне, пожалуйста, как так – когда человека МВД на уровне двух замов и Крикуна глушит 10 (десять) месяцев, "тусовка" молчит? Не молчат пара друзей да пацаны с плюсов (чью программу сегодня уже закрыли). Как так получается, что к Луканову приходят, а он людям отвечает – "та ну, это ТЕМНОЕ дело с этми ментами, не лезьте туда..."? Как так, что когда человек, получив абсолютный беспредел следствия, ночные обыски, суды, на которых отметаются все (полностью все) ходатайства защиты, а следователи в ответ на вопросы мычат, получив угрозы жене от начальника главка района (генерала МВД!), получив "отпечатки на патроне" и "самострел" по делу о покушении, уходит за кордон, "тусовка" опять молчит? Это в лучшем случае. А вообще – одержимые типа белозерской шлют письма, полные такой чепухи, что на голову не налазит, письма президенту страны, в которой человек попросил убежища? Как так? А, Егор?
robson _ 28.03.2012 16:48
IP: 46.203.117.---
VNC:
Що пропонуєте, егорику, медальку вашому другу Костакову повісити?;)
До речі, подібну сльозовитискуючу історійку вам будь хто з засуджених розкаже, може правда не таку файну, бо професійних язиколяпунів як ви пане єгорику серед собутильників не мають.
Хам платит вовремя?
psxvr _ 28.03.2012 16:48
IP: 95.132.177.---
Вспоминая те события,которые происходили на Институтской в тот день,как мне кажется,что людей перекрывших Институтскую в тот вечер,все таки провоцировали не "засланные казачки",а скорее те водители,которые пытались наехать на шеренгу протестующих.Не видел,как "отрехтовали" RANGE ROVER,но вот инциндент с OCTAVIA,помню четко,как он около 3-х раз пытался наехать на людей.Если бы он вышел из машины,то наверное его бы "отрехтовали" не хуже,чем его Шкоду.Так,что скорее всего провокаторы были за рулем,а не в рядах протестующих.Хотя назвать их провокаторами трудно,скорее обычное "бычье",пытающиеся что то доказать.,людям,которые были "на взводе".Дай Бог,чтобы парню дали политубежище,а то вышло так,что он отдувался за весь Майдан.
ангелочек _ 28.03.2012 16:45
IP: 195.39.243.---
ул.В, д15
robson _ 28.03.2012 16:42
IP: 46.203.117.---
А была бы у него фамилия Де мишкан...
Єгор Соболєв _ 28.03.2012 16:40
IP: 95.135.177.---
Анатолий Шарий:
Право, какой же ты, Егорушка, НЕизбирательный))) Незаангажированности и объективности у тебя можно учиться. Маладез, поддерживаю, "ментовский беспредел" и то да се... К слову, продукты в СИЗО вы тоже людям раздавали в зависимости от их окраса?
Ні, до уваги приймалася лише необхідність допомоги. І "васильківським терористам", і "запорізьким паламарям", і "ніжинським робінгудам", і іншим менш відомим в"язням передали. І дружині міліціонера Дмитра Гнапа теж пропонували, до речі, але вона відмовилися на користь інших ув"язнених. Зараз останні передачі формуємо, як тільки відправимо – вивішу звіт
Борисович _ 28.03.2012 16:39
IP: 94.248.20.---
Юрко Скорук:
Тобто є смисл зараз людям всідатися із суперзумами під відділками міліції і знімати усіх міліціонерів, щоб по кожній справі ось так тикати на ананасів – провокаторів? Господи, це вже не держава, а мафіозний синдикат.
********************
Перед началом Второй Мировой немцы охотились за фотоальбомами выпускников партийных школ и военных училищ, разного рода групповыми фотографиями "после партсобрания", выкупая за огромные деньги негативы, а также, как Вы и предлагаете, фотографируя всех входящих и выходящих со всех выходов из прокуратур, комитетов ВЛКСМ и КПСС, и также НКВД и МГБ.

И Вы знаете, это им очень пригодилось позже при выявлении на оккупированных территориях подпольщиков, партизан и диверсантов, а также в "очищении" от партактива своих рядов и рядов полицаев...

И зачем сейчас США активно занимаются коллекционированием ЛЮБЫХ фотографий на "облачных" сервисах и в соцсетях?
Василий Худан _ 28.03.2012 16:36
IP: 46.247.168.---
да итальянская мафия отдыхает.
Єгор Соболєв _ 28.03.2012 16:35
IP: 95.135.177.---
Тит:
Не всі. Існує як мінімум три середовища підприємців, які організувалися на Податковому майдані. Вони допомагають один одному, формулюють нормальні закони для бізнесу, замислюються як їх втілити. Ця енергія не пропала.
Хоча, звісно, мене також завжди розстроювало, що їхні справи – поза увагою преси, що в них не вистачає адвокатів. Але і тут є багато хороших змін. Тому ж Костакову допомагала і зараз допомагає не одна людина. На останній заклик стати адвокатами трьох майданівців, які залишалися без захисту, відгукнулися троє адвокатів. Найближче засідання – 13 квітня. Сподіваюся, вони себе там проявлять
Анатолий Шарий _ 28.03.2012 16:31
IP: 83.188.163.---
Право, какой же ты, Егорушка, НЕизбирательный))) Незаангажированности и объективности у тебя можно учиться. Маладез, поддерживаю, "ментовский беспредел" и то да се... К слову, продукты в СИЗО вы тоже людям раздавали в зависимости от их окраса?
VNC _ 28.03.2012 16:30
IP: 81.23.16.---
Анатолій Назарук:
VNC:
Що пропонуєте, егорику, медальку вашому другу Костакову повісити?;)
До речі, подібну сльозовитискуючу історійку вам будь хто з засуджених розкаже, може правда не таку файну, бо професійних язиколяпунів як ви пане єгорику серед собутильників не мають.
Як же від тебе бздить фекаліями! А почому у вас зараз допис? Чи вам за години плотять?
Я підписуюся відкрито, а чого ти ховаєшся за "ніками", в тебе ж портупея і "ксіва"? Чи, все ж таки, про завтрашній день думаєш?
Хм, вважаєте себе дотепним?;))
Тит _ 28.03.2012 16:27
IP: 194.50.169.---
Бридко та прикро, що буквально за рік Україна перетворилася на зону ментівсько-суддівсько-прокурорського свавілля, в якій стало нормою виправдовувати вбивць і кидати за грати за сфабрикованими справами політичних опонентів режиму, або підприємців, котрі не погодились віддати пОцанам власний бізнес. Прикро, що підприємці, отримавши від влади подачку у вигляді поправок до Податкового кодексу, розбрелися по своїх офісах та ринках і залишили на поталу репресивному молоху тих, з ким ще вчора пліч о пліч відстоювали свої права.
Анатолий Матях _ 28.03.2012 16:23
IP: 213.238.8.---
Ну що ж, все правильно, треба валити. Просто кожному неклановому вирішити для себе – "куди" чи "кого".
Анатолій Назарук _ 28.03.2012 16:23
IP: 109.86.152.---
VNC:
Що пропонуєте, егорику, медальку вашому другу Костакову повісити?;)
До речі, подібну сльозовитискуючу історійку вам будь хто з засуджених розкаже, може правда не таку файну, бо професійних язиколяпунів як ви пане єгорику серед собутильників не мають.
Як же від тебе бздить фекаліями! А почому у вас зараз допис? Чи вам за години плотять?
Я підписуюся відкрито, а чого ти ховаєшся за "ніками", в тебе ж портупея і "ксіва"? Чи, все ж таки, про завтрашній день думаєш?
Борисович _ 28.03.2012 16:23
IP: 94.248.20.---
По Кристине Тарасюк давно тюрьма плачет... И она там рано или поздно окажется:):):)
raisemox _ 28.03.2012 16:20
IP: 93.73.127.---
Да... нет слов. Даже не хочется задумываться о том, в какой стране мы живем... Страшненько...
- Если бы, кому-нибудь сказали тогда, в 2004, на Майдане, что зря, все, ребятки, – придет в 2009 Янык, посадит Юлю и Луценко... да вы, что, заплевали бы... Да, развязочка вышла – бразильские сериалы отдыхают...
-- А парень, который уехал – правильно сделал! Тут бы пол страны свалило бы...
Анатолій Назарук _ 28.03.2012 16:19
IP: 109.86.152.---
Нехай йому щастить. Але дружина й дитина! Як тепер вони? Хто про них подбає? Та на них же можуть відірватися ці дебіли в погонах!
VNC _ 28.03.2012 16:17
IP: 81.23.16.---
Що пропонуєте, егорику, медальку вашому другу Костакову повісити?;)
До речі, подібну сльозовитискуючу історійку вам будь хто з засуджених розкаже, може правда не таку файну, бо професійних язиколяпунів як ви пане єгорику серед собутильників не мають.
Зеленський69 Корупція1435 Aтака Путіна1284 Україна та Європа1126 Уряд реформ420
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter