Єгор Соболєв Ініціатива "Воля"

Зараз найкращою є тактика УПА

06 грудня 2013, 01:12

Що робити, коли лідери опозиційних партій виявилися не лідерами, і не опозиційними? Все підказали люди, які продовжують працювати для успіху революції і все більше з'їжджаються до нашого чудового Києва, де все вирішиться:

1. Брати ініціативу на себе і діяти самостійно. Хто вдень не працює в таборі, але стоїть на Майдані – той саботує Справу. Робимо великі та маленькі групи та йдемо до органів влади. Самостійно. Кожен ставайте лідером революції та формуйте свою революційну силу.

2. На Майдан – ввечері, коли у влади закінчується робочий день і її гвинтики з дому не вийдуть. Зустрічаємося, заряджаємося енергією один одного, обмінюємося новинами та набутим досвідом.

3. Куди йти. Усі вищі суди плюс суди, де розглядаються справи. ГПУ та прокуратура міста, МВС та главк. Ціль – деморалізувати владу. Вона вже хитається за УСІМА свідченнями звідти. Те, що вчора вдалося заблокувати Беркут в Василькові (Героям слава!), одночасно означає, що Беркут не захотів пробивати собі дорогу і їхати захищати Януковича. Так тримати! Нікого не залякуємо. Навпаки, мирно звертаємо увагу, що від життя в нормальній державі виграють усі. А Янукович лише тягне їх на дно. Переконуємо йти у відпустку, на лікарняний, куди завгодно.

4. Не чіпаємо комунальні служби та фінустанови.

5. Особливо важливою справою є блокування урядового кварталу. Всі мають бачити, що топ-мародери заблоковані. Хто там буде з 08:00 до 18:20 – той гвардієць Революції. Завтра на 08:00 з друзями виходимо закривати Шовковичну – останню вулицю, де сьогодні були дірки до АП. Приходьте, вийде приємна компанія.

6. Гвардійцям Революції теж потрібні чай і бутерброди. Хто живе поруч – ням-ням.

7. Журналісти і креативники – за багатьма свідченням, накази саджати суддям як і раніше віддає Андрій Портнов. Займіться. Судді – йдіть на лікарняний, не дочувайте, затягуйте розгляд. Та Ви самі досвідчені люди. І сьогодні в кожного шанс стати Людиною.

8. Австрійська діаспора!!! Там у вас активи Андрія Клюєва. Разом з Віктором Медведчуком він є провідником зачисток, побоїщ та провокацій. Наскільки можна судити, їм, точніше, їхньому справжньому патрону Владіміру Путіну потрібні слабкий український президент із руками в крові, і роз'єднаний український народ – теж із руками в крові. Активи Азарова теж у вас, до речі, дорогі австрійські українців.

9. Жители восточных регионов. Мы здесь не за "оранжевых" (они снова оказались не настоящими). Не против русского языка. Мы за нормальное государство, где граждане живут как люди. Делайте у себя евромайданы и приезжайте в Киев!!!

І останнє. Те, що народжується в останні два дні – самоорганізація народу – НЕПЕРЕМОЖНО. Це і є головна європейська істина – владою в країні мають стати не президент, не міністри, не депутати, а громадяни. Тож вчимося керувати Революцією, щоб потім навчитися керувати Державою. Як не раз скандував Євромайдан – "Влада – це ми!".

І опозиція, до речі, також. Разом зі справжніми опозиціонерами з політичних партій.

Загрузка...
Коментарі — 338
ниобий _ 12.12.2013 23:17
IP: 176.8.81.---
_Жители восточных регионов. Мы здесь не за "оранжевых" (они снова оказались не настоящими). Не против русского языка. Мы за нормальное государство, где граждане живут как люди. Делайте у себя евромайданы и приезжайте в Киев!!!_:) Ща. Після дощику у четвер. Знаємо ми Ваше "нормальное государство" – Є такий жарт -"Які б досліди не починали афганські хіміки- кінцевим результатом вони отримують анашу" – Тобто які б зміни під соусом шляху до "нормальної держави" не розпочинали київський бомонд – у кінцевому результаті їх на русофобії та пошуки 5-колони Кремля пробиває. Так, що панове київські журналісти -Хуто рвам у обидві руки. Великий-превиликий хутір.
ниобий _ 12.12.2013 23:13
IP: 176.8.81.---
_В США це виключено, бо для цього нема підстав_:) Добродію, я не дискутую про пілдставу мітинговості. Я говорю про реакцію будь якої держави коли у неї під носом журналіст відверто говорить про можливі шляхи повалення існуючого ладу. Не подобається приклад з США – уявимо Францію і реакцію французських спецслужб на блог французського журналіста з заявами такого штибу як у Соболєва.
Артур Садовый _ 12.12.2013 17:38
IP: 77.121.79.---
Втім, є в Гамериці й сумлінні люди. Інтелігенція там, зокрема університетська, традиційно "ліво-демократична". Є там навіть правдолюби, та переважно задля опублікувати бестселлер чи то пак блокбастера, зрубити свої 40 млн та вщухти. Спробуйте завітати на сайт амбасади у Києві та залишити коментар у блозі: одразу дістанете вщерть спотворений еквівалент (навіть не знаю, який там функціонал, мабуть подвійний перекладач). Зрозуміло, навіщо отак виставляти бовдурами опонентів. Втім, вони воліють і самі оманюватись (або вдавати) та отако приймати рішення на хибному баченні. Сумно.
Всім миру та злагоди!
Артур Садовый _ 12.12.2013 17:35
IP: 77.121.79.---
чого постійно вибиває, не даючи дописати наймирнішу та конструктивну частину? ель демократійя по-єгипетську чи шо... (
Артур Садовый _ 12.12.2013 17:12
IP: 77.121.79.---
продовжу: Коли ж не проти всіх імперій, ладні декому послугуватись, то нехай так і зазначать: були громадянами Австроугорщини, що їй і присягались та не мали сентиментів до совковії чи Московії. Та однаково-де тут свобода від імперії? Зокрема від Римської, у вигляді еуроп: хочете позбутись рідної культури та геть стати еуропейцями, то як мінімум перейдіть до протестантизмів. (Ніц не від чужих культур, та ціную їх в своїх контекстах, а не у закликах зректися свого та перейти до когось). Будуйте еуропу в себе, не чекаючи на варягів-то й конвергуєте до еуропи. Але знову питаю: кому, кому окрім вашингтонського обкому, вигідні є будь-які сценарії розбрату, розвалу, роздраю, отупіння, -за якого не лишень стверджують гегемонію останнім століттям, а й подекуди піднімають зовнішній сукупний попит. Зацініть світову політмапу, що зазнала разючих перекраїв в новітній історії. Технології, всі ці гаджети в руках маломислячих мавп, перетворюються на оруду самозанепаду навіть без ядерних війн.
Артур Садовый _ 12.12.2013 17:09
IP: 77.121.79.---
Не збагнути, кому то вигідно, qui prodest, коли брати йдуть одне на одного, коли градус кипіння емоцій за відсутності думок такий, що подальша громадянська війна вже зайва. Не про хохлів та москалів кажу. В принципі, можна в дечому зрозуміти відразу до імперії тих, хто в репресіях втратив родичів. А втім, до чого тут кацапи-хіба вони підкинули решті народів Кобу Джугашвілі чи такого самого слов'янина Троцького? Понад те, якщо вояки з УПА були такі мудрі герої, що й сьогодні ніц не переоцінюють (а маю сумнів, що люд посполитий тоді мав повне уявлення про театр бойових дій та політ кон'юнктуру, десь як і сьогодні на Майдані), -то навіщо ховатись та заперечувати сумнівні діяння? А коли кажуть, що направду воювали "проти всіх" (такого історія не знає, та най буде), й у такий спосіб прирікали коханих та дітей на загибель, то чи варто сумніватись, що і в інших контекстах не щадили своїх-чужих? Коли ж не проти всіх імперій, ладні декому послугуватись, то нехай так і зазначать: були громадянам
stork _ 11.12.2013 21:57
IP: 74.125.183.---
ниобий:
:) Цікаво як довго би без спілкування з агентами ФБР спокійнісінько писав би у свойому блозі якийсь американський журналіст якщо б він викладав схему блокування роботи американських урядових структур?
В США це виключено, бо для цього нема підстав. Там немає президента, котрий топче чобітьми Конституцію держави. Там немає політиків, котрі брешуть народу на кожному кроці. Там немає парламенту, котрий голосує за помахом руки якогось Чечетона. Там немає судів, вироки для яких готує адміністрація президента. Там немає легальних ворів, котрі тирять бюджетні гроші в міру власних потреб. Там немає поліції, котра б'є демонстрантів за те, що вони вийшли на вулицю. Там не фальсифікують вибори. Там немає всього того, що перетворило Україну на державу-потвору. Коли всього цього не стане в Україні, тоді
журналісту не треба буде малювати схему блокування урядових структур.
ниобий _ 09.12.2013 12:16
IP: 176.8.81.---
:) Цікаво як довго би без спілкування з агентами ФБР спокійнісінько писав би у свойому блозі якийсь американський журналіст якщо б він викладав схему блокування роботи американських урядових структур?
Y_U_R_K_I_V _ 08.12.2013 09:57
IP: 74.125.18.---
Slon_v_Posudnoi_Lavke:
Y_U_R_K_I_V:
Хамство знаний не заменит.
А Ваш батько, його батько, його брати, його побратими.выражаясь Вашим языком, прос...али то, за что,как говорите,боролись.
====
А ви і досі не наковтаєтеся!
Slon_v_Posudnoi_Lavke _ 07.12.2013 23:07
IP: 188.190.66.---
Ирина Ткачук:
УПА стільки й протрималася проти кривавої гігантської машини сересеру саме завдяки і лише завдяки місцевому населенню
===
на эту тему есть неплохая,на мой взгляд,работа Дж.Бурдса.
СОВЕТСКАЯ АГЕНТУРА. Очерки истории СССР в послевоенные годы (1944-1948)
Slon_v_Posudnoi_Lavke _ 07.12.2013 23:03
IP: 188.190.66.---
Y_U_R_K_I_V:
Хамство знаний не заменит.
А Ваш батько, його батько, його брати, його побратими.выражаясь Вашим языком, прос...али то, за что,как говорите,боролись.
Ирина Ткачук _ 07.12.2013 20:22
IP: 5.45.192.---
УПА стільки й протрималася проти кривавої гігантської машини сересеру саме завдяки і лише завдяки місцевому населенню
Ирина Ткачук _ 07.12.2013 20:20
IP: 5.45.192.---
gy65:
9. Жители восточных регионов. Мы здесь не за "оранжевых" (они снова оказались не настоящими). Не против русского языка. Мы за нормальное государство, где граждане живут как люди. Делайте у себя евромайданы и приезжайте в Киев!!!

Какая дура на майдане скандировала "Кто не прыгает, тот маскаль. Какие придурки ей аплодировали. Поэтому не надо врать.
З якого чосу русифіковані українці стали москалями?
Y_U_R_K_I_V _ 07.12.2013 15:31
IP: 74.125.18.---
Slon_v_Posudnoi_Lavke:
Y_U_R_K_I_V:
Що тут шукати, слонище, якщо в Західній Україні не знайти було хати, яка би не підтримала своїх синів?
====
имеете в виду и польские хаты?:))

Дружище,УПА не добилась нифига.Так оно и бывает,когда у партизан отсутствует поддержка местного населения.
Не рассказывайте мне басни о толпах добровольцев в УПА.Там все держалось на мобилизациях и страхе.
Очень редко прибегаю к таким выражениям,но-учите, все ж, матчасть:)
чай не на майдане,чтоб на горло брать.:)
====
Там все трималося на таких, якими були мій батько, його батько, його брати, його побратими...
Оце і є моя "матчасть", а на Вашу мені всратися!
Slon_v_Posudnoi_Lavke _ 07.12.2013 15:19
IP: 188.190.66.---
Y_U_R_K_I_V:
Що тут шукати, слонище, якщо в Західній Україні не знайти було хати, яка би не підтримала своїх синів?
====
имеете в виду и польские хаты?:))

Дружище,УПА не добилась нифига.Так оно и бывает,когда у партизан отсутствует поддержка местного населения.
Не рассказывайте мне басни о толпах добровольцев в УПА.Там все держалось на мобилизациях и страхе.
Очень редко прибегаю к таким выражениям,но-учите, все ж, матчасть:)
чай не на майдане,чтоб на горло брать.:)
gy65 _ 07.12.2013 12:59
IP: 178.94.24.---
9. Жители восточных регионов. Мы здесь не за "оранжевых" (они снова оказались не настоящими). Не против русского языка. Мы за нормальное государство, где граждане живут как люди. Делайте у себя евромайданы и приезжайте в Киев!!!

Какая дура на майдане скандировала "Кто не прыгает, тот маскаль. Какие придурки ей аплодировали. Поэтому не надо врать.
Vladimir Radchenko _ 07.12.2013 12:23
IP: 5.248.250.---
От, Єгоре, і очоль – ти маєш на це повне право – новий громадський рух!

Та перетвори його на нову політичну силу, яка іще не дескридитована, як безсилі опозиційні ватажки!

Яка зможе виступати від імені НАРОДУ і до якої будуть дослухатися і сприймати саме її, як інструмент вивлення волі НАРОДУ, який хоче світлого майбутнього у Вільній Незалежні Україні!
Sturm1818 _ 07.12.2013 10:07
IP: 37.73.242.---
В цивилизованной стране надо держаться строго в рамках закона,который еще на вашей стороне, надо взять хороших простых, не купленных юристов и спрашивать как делать по закону. Если начнется по беспределу это и страшно представить, чем закончится. Так страшно за людей, когда ж они станут цивилизованными?
Jeka _ 07.12.2013 09:16
IP: 95.132.9.---
Микола Думич явно ющенковий му...к.
Микола Думич _ 07.12.2013 08:37
IP: 193.104.85.---
В 1933-му ви теж в багатьох питаннях підтримували бандерівців, але знайшли причини харчуватися власними дітьми...
Тепер і з Тимошенко так само.
Ви поділяєте її погляди, але.
Хай сидить...
Здорові діти проти хворих батьків.
Міняють 9-є мая на самореалізацію.
Предкам не було що реалізовувати.
Пили, суки, пиво, боролися і доборолися.
Залишити своїм дітям у спадок обслуговування і повернення зовнішніх запозичень – то ще гірше, принизливіше і ганебніше, аніж 9-мая...
Наших дітей такий спадок, перепрошую – не влаштовує.
Судячи із Майдану – ваших теж...
Микола Думич _ 07.12.2013 08:37
IP: 193.104.85.---
Може бути тільки так, як може.
Затвердження держбюджету тим складом вами всенароднообраної Верховної Ради є абсолютно безсенсовним, оскільки категорично не передбачає його наповнення, та й общак вас вже не влаштовує.
Ви самоорганізувалися у квазі-державу без тумбочки із грошима і без посадової особи з правом першого підпису під печаткою.
І то є наслідок вашої громадянської і психічної зрілості трирічної давнини.
Дерибанити нема що.
Підписувати – нема з ким: Україна не є стороною цивільно-правових стосунків. Ви не маєте посадової особи з правом першого підпису під печаткою. Ваші "політики" слів таких не знають.
Отаке ХХI століття внаслідок "аби сам крав і нам красти дозволяв".
Завданнями "Оопозиції" було продовження агонії Януковича до 2015-го року і забезпечення його переобрання на другий термін.
Варіант "Б" – обрання Президента, який забезпечить схоронність вкраденого і недоторканність "Сім'ї".
Ото і всі ваші, перепрошую, "політики"...
Микола Думич _ 07.12.2013 08:36
IP: 193.104.85.---
В 1933-му ви теж в багатьох питаннях підтримували бандерівців, але знайшли причини харчуватися власними дітьми...
Тепер і з Тимошенко так само.
Ви поділяєте її погляди, але.
Хай сидить...
В 2010-му ви захищали своє право красти.
І зворушливо-одностайно обрали Лідера, що буде красти сам і дозволить красти вам.
По-різному оправдовуючи таке своє вміння жити-не-тужити (не вкрадеш – не будеш мати!), -хто проти всіх, знаючи що за Януковича, хто за другу державну, знаючи, що за право красти, -ніхто ж із вас не вірив у тупу свою брехню таку.
Але таким був ваш рівень громадянської і психічної зрілості.
Колективної свідомості.
Стан душі. Лебедина пісня експлуатованого пролетаріату.
Ображених і скривджених.
Сьогодні ви зворушливо-всі, разом із своїм всенароднообраним Лідером, вперлися в нема що.
Красти.
Ні йому, ні вам.
Якось воно буде?
Якось вже не буде.
Лидия Петрушенко _ 07.12.2013 07:14
IP: 78.26.128.---
Егор,это ваше ошибочное мнение?или технологии с Банковой?
Iryna Ivanchyk _ 07.12.2013 02:52
IP: 91.124.20.---
Марко Жмайло:
Тактика УПА? Усіх, хто платить податки – в криницю; хто, вступив у колгосп – путо на шию; хто, в комсомол – на гіляку... А Сталіну що? А Сталіну все це пох... у Кремлі.
Не треба повторювати радянських казок, ми вже в 21 ст. живемо і різностороньої інформації більш ніж досить для тих, хто бажає знати! Не все так однозначно красиво було в історії УПА, але то була війна з усіма її наслідками. Автор статті рекомендує успішну тактику загонів УПА, які протрималися до 50-х років 20 ст.
Iryna Ivanchyk _ 07.12.2013 02:46
IP: 91.124.20.---
Людмила Костенко:
От до чого тут п.Соболєв УПА приклеїв, хтось мені пояснить?
УПА діяла малими групами на великій території. Вояків УПА було набагато менше ніж НКВДистів, тому така тактика дозволяла досить довго і успішно протидіяти совєтам на теренах Західної України. І не лише Західної. Ще й при активній підтримці місцевого населення. Тому автор статті і згадує історію УПА,
Україна та Європа904 Уряд реформ301 тітушки10 Корупція1083 Aтака Путіна1109
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте