5 квітня 2014, 18:35

Як тітушки в мантіях борються за право їх носити даліТак вдень виглядав в'їзд до Конча-Заспи.

Жителі навколишніх сіл вітали, даішники – поводилися просто як зайчики, охорона маєтків посадовців – була зразком ввічливості. В колоні Автомайдану відвідали по черзі заміські будинки Сергія Тігіпка та Анатолія Кінаха. Саме вони, зокрема, не дозволили ухвалити закон про початок очищення судів.

Це – все на поверхні. А під нею, не звертаючи жодної уваги на наші мітинги; на те, що це – місто Майдану; на те, що він далі в шинах, сотня не дуже відомих людей робить все, щоб зберегти в Україні систему неправосуддя. Яка приносить їм мільярдні хабарі.

Ви могли і не чути про Віктора Татькова і Артура Ємельянова. Це – керівники Вищого господарського суду. Про останнього я сам не чув, поки мені три тижні тому не розповіли, що він зі мною "домовився" за 5 мільйонів доларів.

Ось ця людина.

.

Не дуже відома, але дуже зайнята. Прямо зараз пан Артур готує на ранок спочатку раду, а потім конференцію господарських судів України. Якщо Ви прийдете завтра о 10:00 на вулицю Копиленка, 6, Ви зустрінете більшість найбільших хабарників з найбільш хабарницьких судів України.

Чому вони збираються в неділю?

Тому що в понеділок ці люди поспіхом збирають з'їзд суддів і їм потрібні там свої делегати. Не збиратися їх закликав голова Верховного Суду. Зупинити з'їзд намагався голова Ради суддів. Але вони все одно спробують провести суддівський з'їзд у понеділок о 10:00 вже на Пилипа Орлика, 8 – в красивому Кловському палаці.

Чому поспіхом? Тому що у вівторок під тиском людей парламент може ухвалити закон про початок очищення судів. Це означає перевірку на порушення присяги усіх суддів, що тероризували Майдан. Це означає звільнення усієї Вищої ради юстиції, Вищої кваліфікаційної комісії суддів та всіх керівників усіх судів. Більше того, закон встановлює, щоб делегатами на з'їзд суддів можуть ставати лише прості судді, що не мають посад.

Ось не дуже відомі, але дуже багаті товарищі в мантіях і поспішають. Більше того, вони хочуть на цьому з'їзді обрати чотирьох суддів Конституційного суду. Це означає відновлення контролю людей Януковича над КС. А далі їхні люди в мантіях зможуть проголосувати за будь-яке потрібне рішення. Наприклад, скасувати президентські вибори 25 травня. Або оголосити поза законом революцію. Або знову визнати президентом Януковича – коли отримають команду з Ростову-на-Дону. Якраз маловідомий нам Віктор Татьков і хоче в понеділок стати суддею КС.

Дорога правляча коаліція, я не розумію, чому ви це дозволяєте. На людях в мантіях на кшталт Татькова чи Ємельянова тавра нема де ставити. Є десятки суддів, які навіть мені розповідали про готовність свідчити про їхні злочини. А Ви про це не знаєте, пане Генеральний прокурор Олег Махніцький? Чому ці люди досі на свободі? Шановна партія "Свобода", чому Ваш однопартієць так працює генпрокурором?? Якщо такі люди далі керують судами – то поверніть вже Пшонку в Генпрокуратуру, навіщо вдавати, що щось змінилося? Ми хоча б чітко будемо знати своїх ворогів.

Дорогі нормальні люди, у тому числі журналісти. Хто зможе завтра – сходіть на "конференцію" хабарників на Копиленка, 6. В понеділок, о 09:30 давайте зберемося Пилипа Орлика, 8. Вимога і до тих, і до тих проста – сидіть вдома і чекайте на прихід прокурора.

А у вівторок зранку важливо зібратися під Радою. Щоб вона нарешті проголосувала за закон про очищення судів від таких панів.

powered by lun.ua

Нейтралізація російської інформаційної агресії – найвжливіша протиотрута для України

Володимир Зеленський зараз творить історію. Зокрема, власну. Серія ударів по російській пропаганді, яку Президент і його команда видали у лютому, є безпрецедентною...

Як позбутися ОПЗЖ

Ідею партії Кремля відкрити новий телеканал замість відключених варто відзначити новими санкціями. Розслідування Центру протидії корупції гарно ілюструє – гроші на такі ідеї видає РФ за нехитрою схемою "російська нафта-близька людина-дивиденди з продажу"...

Очищення телеефіру відкриває шанс очищувати суди, політику – всю державу!

Дуже багато шанованих людей за останню добу схвально оцінили рішення Володимира Зеленського зупинити мовлення трьох контрольованих РФ телеканалів...

Для чого Байден весь час у масці

Під час інаугурації Джо Байдена я звернув увагу, наскільки вона пропагує носіння маски. Новий американський лідер почав з себе. І потім з повним правом підписав указ про обов'язок носити маски всіх американських службовців...

Справу Татарова має право розслідувати лише Антикорупційне бюро

Рішення офісу Генпрокурорки передати до Службі безпеки України розслідування про причетність голови офісу Президента Олега Татарова до розкрадання квартир Нацгвардії на суму більше 80 мільйонів гривень є незаконним...

Коли заступника голови офісу Президента запідозріли у корупції, у Президента є лише один вихід

Олег Татаров тепер офіційно підозрюється Антикорупційною прокуратурою у причетності до розкрадання квартир Національної гвардії. За таких обставин будь-який нормальний керівник звільняє такого підлеглого, і максимально допомагає слідству...