Єгор Соболєв голова комітету Верховної Ради із запобігання та протидії корупції

Дайте шанс героям спротиву

29 квітня 2014, 22:45

Ми врятуємося, якщо керівники країни візьмуть за правило одну просту істину. У критичний час кожного керівника, який не дав раду ситуації, треба негайно прибирати. І так само миттєво підвищувати тих, хто проявляє себе як лідер і як чоловік.

Як тільки начальник горлівської міліції Андрій Кріщенко проявив себе під час першого нападу на Горлівку – він негайно мав бути підвищений! Одразу після цього



У той же час як начальник міліції всієї Донеччини Костянтин Пожидаєв мав бути звільнений ще півтора місяці тому, коли вперше не зміг зупинити захоплення адміністративного будинку. Не кажучи вже про капітуляцію перед мітингувальниками. Яка сталася ще два тижні тому.



Треба чесно визнати всій Україні – у МВС, СБУ, ГПУ, Збройних Силах вкрай мало справжніх командирів. Там багато перевертнів, ще більше боягузів. А потрібної волі та принципів майже немає.

Їх неважко знайти. Я за підсумками минулого тижня в Одесі упевнений – поміняйте місцями тамошніх "силовиків" з лідерами одеської самооборони – за місяць Україна в регіоні буде непохитною.

По всьому Сходу і Півдню треба негайно провести відкриті конкурси із заміни усіх керівників МВС, СБУ, ГПУ. Керівники держави, забудьте про збагачення, свої партії і свої зв'язки. Інакше за місяць ви самі в кращому випадку будете ніким і ніде.

Згадайте – Наполеона Франції подарувала якраз революція. В країни сотні талановитих командирів, готових її врятувати. Дайте їм та країні шанс.

powered by lun.ua
Коментарі — 234
Володимир Хижняк _ 06.05.2014 14:53
IP: 74.125.181.---
У нас є люди, які відмовилися виконувати злочинні накази януковича на майдані, Цікаво хто з них був підвищений, та яка їх подальша доля. Думаю ці люди не зрадили б.
Maxim Dneprov _ 05.05.2014 02:18
IP: 46.98.129.---
Этот хорёк,Егор Соболев, не хочет видеть очевидных вещей:
- Евромайдан-2014 по своим лидерам был "майданом проти всихов", потому что Порошенко-Кличко-Кролик-Тягнижоп всё время Евромайдана – договаривались и имели поддержку от Фирташа-Лёвочкина-Ахметова. А до Евромайдана – все эти "лидеры" сотрудничали с Януковичем и не поддерживали "Объединённую оппозицию Тимошенко" (как сейчас дурак Егор Соболев считает себя "выше Тимошенко");
- даже выдвижения Порошенка в президенты – произошло в Вене, на встрече Пороха-Кличка с Фирташем-Лёвочкиным, что и подвердил сам Фирташ.
Также и в 2005-2011 годах против Янука боролась лишь Тимошенко, а Порох был в 2010-2012 "Главой Наблюдательного совета Нацбанка", и в 2012 Порох был "министром экономики и торговли".
Егорка Соболь – придуривается, что не знает о борьбе Тимошенко за десятки стратегических объектов, начиная с сельхоз земли (которую Порох хотел продать "всему миру" ещё в 2005). Кто больше,чем Тимошенко отобрал у олигархов имущества-финансов?
Itabar Pokat _ 04.05.2014 13:22
IP: 74.125.18.---
Людмила Романова:
Пані Романова, може для Вас це буде "відкриттям" (бо брехня провладних ЗМІ діє довго), у своїй більшості мешканці сходу, зокрема мешканці Слов'янська, стоячи поміж вибором з двох зол -Путінською Росією і ССівською Галичиною, ще вчора мали бажання бути в Україні, хоч і федеративній, але Україні.
А вже сьогодні, після того як у Савіка Шустера депутатська мерзота аплодувала тим хто "смажив колорадів" у Одесі. Після того як лицемірна бандерівські покидьки начепляля жовто блакитні стрічки на місці загибелі "колорадів". А "демократичні" європейські ЗМІ подали інформацію, що то прибічники Путіна спалили "патріотів українських".
То вже і більшість замислилася, а чи можна спалючи під верещання "Слава Україні!" та вихваляння "високих патріотичних якостей П'яної Секти" називати цих покидьків своїми співвітчизниками.
То Ви вже самі знизьте ціну з 1000 грн. Дуже вже нагадує януковськи "байки" про "проплачених майданутих."
Чи то були не "байки"?
Людмила Романова _ 03.05.2014 23:38
IP: 95.133.223.---
Grygoriy Veda:Очень сомневаюсь, что кто-то там организуется на востоке. За деньги бегают лжепатриоты, а обыкновенные люди сидят дома ровно на попе и им на все пополам. Они бегут, когда им скажут: "фас" Сейчас идет эта бездарная АТО, похожая на какое-то шоу. Тем уродам, бандитам и старым калошам, которые становятся впереди боевиков, платят 1000 грн. в день. Из-за них стреляют по нашим солдатам. Скажите почему чей-то ребенок должен умереть, чтобы это так называемое мирное население, в образе старой бабы, которой пора бы уже на кладбище и бандюков, жили. Во всех странах мира при проведении АТО, дают сигнальную ракету и обьявляют, что если через 30 сек. население не освободит дорогу, они принимаются за террористов и по ним открывается огонь! Один раз так сделали и никто не хочет идти впереди боевиков! Сидящие здесь, скажите:"Вы бы хотели, чтобы ваш ребенок так погиб, как двое ребят в Краматорске?? Мало того, что 57 дней сдавали Донбасс, так теперь еще и наших детей убивают.!!!
Lina Popova _ 02.05.2014 16:12
IP: 178.92.165.---
Freebooks Finegraphics:
Freebooks Finegraphics:
Уважаемые читатели УП! Чтобы понять, кто пишет этот блог, наберите в поиске "егор соболев и виталий портников видео"
Если Вам не нравится Егор, чего Вы лезете на его страницу? Лезете со своими комментариями? Иди своей дорогой, а он идет свой.
Lina Popova _ 02.05.2014 16:06
IP: 178.92.165.---
Freebooks Finegraphics:
А откуда данные о предпочтениях Егора? Вы что голубой? А если Вы голубой, это как-то влияет на вашу интеллектуальную деятельность? Ваша голубизна, Вам мешает быть мыслящим человеком? Или с такими как вы Егор не общается, и вас это раздражает? Противно. Егор в первую и во вторую очередь честный и умный человек.
Itabar Pokat _ 02.05.2014 14:00
IP: 92.113.183.---
Згадайте – Наполеона Франції подарувала якраз революція. В країни сотні талановитих командирів, готових її врятувати. Дайте їм та країні шанс.
Мабуть треба, пану Соболєву, активісту-... люстратору, нагадати, що той "революційний Наполеон" – погано закінчив. Як і всі наступні "революціонери" усіхї часів.
Тож притримайте свій "революційний запал" який аж стирчить з штанів.
"Герой" засранець.
"Революціонер" хрінов.
Ostap Ost _ 02.05.2014 02:54
IP: 78.111.187.---
1.Сепаратисты должны понимать, что Трубы (нефти и газа) на всех в России не хватит, и вряд ли Путин будет с кем-то делиться!
2. Непонятна позиция украинских властей, которые держат в силовых структурах начальников, у которых "русская берёза" торчит в заднице и Путин со зловещей улыбкой на балалайке играет в их глазах, в то время, когда враг, бандит, и убийца пришел в наш дом.
Этих придурков же отправят служить за уральский хребет, а безработных выселят в Сибирь и Дальний Восток. Механизм уже запущен в Крыму.
3.Основное: сепаратисты, путинские террористы -это абсолютное зло.Насажденная Кремлем злоба в каждом движении этих дикарей, и только силой можно разогнать растущие банды насильников, убийц и
преступников.
Alexandr Orehov _ 01.05.2014 23:19
IP: 46.200.135.---
Вот так оценивает уже Европа Егора Соболева и его хозяев Юлию Тимошенко и Арсена Авакова:

"Міністр оборони Чехії Мартін Стропніцький нарікає на пасивність української влади у вирішенні конфлікту. Про це він заявив за підсумками зустрічей з провідними політиками США у Вашингтоні, передає Радіо Свобода. Він повідомив, що в усіх розмовах ішлося про одне й те саме:
"Ми не маємо можливостей бути скрізь і залагоджувати все, особливо коли країна, яка має проблему з безпекою, сама ставиться до цього пасивно"."
Райхер _ 01.05.2014 19:09
IP: 46.211.121.---
Вы ещё не умерли?
- А что вы желаете моей смерти?
- так вы же постоянно поете – ще не вмерла Украина?
Лошадей на переправе не меняют а ослов или предателей менять надо срочно!
Кто предатель? Я думаю тот кто кричал что военное положение нельзя вводить и аргументировал банальными тезисами.
Военное положение уже ввела Россия на востоке – это и есть предательство!
Выборы не позволяют? Так никто не говори что военное положение будет дляться долго! Вначале надо порядок навести арестовать регионалов и коммунистов с их армией уголовников, проинформировать людей, поменять кадры ит.д.
А какие сейчас могут быть выборы? Кто будет вести подсчёт голосов? Кадры остались те же, они такое насчитают.
Если ничего не предпринять срочно и не поменять ослов или предателей то можно будет петь – Уже вмерла Украина!
Путин этих ослов называет Хунтой, вот и надо эту хунту ослов гнать и поставить во главу военных патриотов!
Alexandr Orehov _ 01.05.2014 14:17
IP: 46.200.135.---
На Луганщине новый мент. Егора забыли спросить разрешения на назначение. Уже и забыли люстраторов нафиг. Есть мнение, что Тимошенко и вся гоп-компания т.н. новой власти дали гарантии Путину, что сепаратистов никто трогать не будет. Возможно, Путин платит большие деньги за это. Это видно даже по потому, как киевский БЮТ с сателлитами Тягнибакса и глупого Витальки-Пороха бросил даже своих партийцев на Востоке. Большое бабло на кону.
Veritas Aeqvitas _ 01.05.2014 13:27
IP: 93.73.123.---
Freebooks Finegraphics:
Уважаемые читатели УП! Чтобы понять, кто пишет этот блог, наберите в поиске "егор соболев и виталий портников видео"
Что плохого он написал в статье? Или вы фанат газовой принцессы?
Сергей Борозенцев _ 01.05.2014 10:54
IP: 193.110.114.---
Панове керівники партії. Якщо негайно не повернетеся обличчям до нас, не зміните кадрову політику, не запровадите дійсно необхідні реформи і дії – програємо все. І вибори і, як це ні прикро, Україну.
Слава Україні.
21.04.2014 С. Борозенцев
Сергей Борозенцев _ 01.05.2014 10:53
IP: 193.110.114.---
Кожна година, що спливає без дій, є втрачання довіри суспільства, є можливість ворогів згуртуватись, залякати населення. Якщо не взятися за рішення цих проблем негайно, то ні яки демократичні реформи провести буде неможливо. Непрофесійні, пробачте за грубість, тупі дії, по призначенню керівників СБУ, МВС, прокуратури на місцях, призвели до паралічу цих структур. Народ усе бачить. Як колишні хабарники і "крышеватели" продовжують свою справу. Як душать малий бізнес ДПІ, інспекції по праці, захисники споживачів і інші... Як вимагають "відкати" від підрядників та постачальників на залізниці і в автодорах... Як продовжують, вже під новими прапорами, оббирати народ контролери усіх мастей.
Нам, хто стояв на Майдані і майданчиках тут, боляче це все бачити. Соромно, коли нас питають: "ваша партія при владі, а чого ж вас не спитали, що потрібно і можливо робити на місцях, чого ви не домагаєтесь від керівництва партії і держави необхідних тут змін?"
Панове керівники партії.
Сергей Борозенцев _ 01.05.2014 10:52
IP: 193.110.114.---
Я є головою Краматорської міської організації ВО "Батьківщина". Критикувати останні дії влади можу, але не буду, бо це вже учорашній день. Останнім часом є враження, що керівництво партії, та і Держави, вважає, що нас тут не має і тому не має сенсу з нами спілкуватись та слухати нас. Це є великою помилкою. Те, що зараз відбувається на Донеччині, є загроза усієї Україні. Але жодної дії, спрямованої на єдність, поєднання суспільства у боротьбі за Україну, саме тут, у малих містах і містечках ми не бачимо. Безглузді, а інколи просто ворожі дії наших спецслужб свідчать про те, що нема а ні тактики, а ні стратегії дій. У місті є достатньо фахових патріотів, яки мають можливість і бажання навести лад. Потрібно небагато: скоординувати дії спецслужб України з патріотами... Потрібна державна підтримка наших дій. Це звернення не може бути детальним і конкретним. Але конкретика повинна бути у плануванні заходів по наведенню порядку. Ми готові до цього.
Sage _ 01.05.2014 10:24
IP: 176.109.195.---
Простая истина в Ваших устах Егор, а почему то не выгодна для Ю.Т. не исполнима для Авакова и др.
Grygoriy Veda _ 01.05.2014 07:18
IP: 194.213.105.---
-1-
И это правда тоже, если б эти Матрены с Востока и Юга в калошах и ватниках (что взрастили сегодняшних бандитов) поддержали Запад Украины и прогнали коммуно-фашистов сделав люстрацию еще в 90-х Украина была б сегодня до не узнаваемости, богатой и счастливой и конечно в ЕС. Так им раша дикая нужна и они на митингах знаменем ленина кацапским всех подряд били и орали "Бандеры вон с Украины". А вышло, так что бандаревцами стали все украинцы. Жаль времени и тысяч, да – нет и миллионов судеб, что из-за них уижены и уничтожены. Да это они виноваты, а если б поступили как прибалты за свободу и честь стали все вместе этого бы не было. А теперь кара Божья на них взойдет против изменников что поддерживают бандитов с раши подымаются патриоты Украины и уничтожат их этих недорослей. И это бесспорно к тому идет. Они всем осточертели.
Grygoriy Veda _ 01.05.2014 07:13
IP: 194.213.105.---
-2-
Кращої мобілізації патріотів в Донбасі і на Сході годі й придумати як це зробив путлєр і його головорізи... – Скоро населення організуються самостійно буде само виловлювати і відстрілювати бандитів повсюди, адже те що вони творять В РАМКИ ЗДОРОВОГО ГЛУЗДУ НЕ ВХОДИТЬ. І тепер вони всі стали в курсі що їх чекає коли будуть в Росії Там же вбивства щоденно десятками на Кавказі і по Росії в цілому а – скінхеди і навіть у Сибіру шовіністи і фашисти. свастика намальовано по всій Росії. Цей народ хворий (83 % підтрималаи рашизм) і хоче спокійну толерантну Україну перетворити на дику Рашу. Так гляньте на Придністровя. Чи краще порівняйте Сухум і Батум. Де рускій мір там кров, ненависть – війна або тюрма.
Grygoriy Veda _ 01.05.2014 07:04
IP: 194.213.105.---
Ostap Ost:
То ли Турчинов идиот, то ли у него, Крутова,нач.обл.СБУ и милиции "русская береза в заднице торчит", и Путин в глазах на балалайке играет!
Как можно смотреть на это предательство?!

А если к этим предателям в дом зашел террорист и с русским матом застрелил их семью? Они также думали бы о русском братстве?
А це оцінка цілого БЮТ.
Лідерів – маса але вони при такому керівниттві часто і гинуть від московських бандитів.в "самотушки" Дати їм потрібно шанс.
Ostap Ost _ 01.05.2014 00:38
IP: 95.111.234.---
То ли Турчинов идиот, то ли у него, Крутова,нач.обл.СБУ и милиции "русская береза в заднице торчит", и Путин в глазах на балалайке играет!
Как можно смотреть на это предательство?!

А если к этим предателям в дом зашел террорист и с русским матом застрелил их семью? Они также думали бы о русском братстве?
Sergei Gitsko _ 01.05.2014 00:22
IP: 93.126.116.---
Он выдвиженец, и ему требуются такие же. В октябре 1941 года Малышев ставит задачу: удвоить производство танков. Для этого нет ни новых материалов, ни людей, ни станков. Но фронт требует УДВОИТЬ. Если директор завода удвоит – выживет, не удвоит – его сменят. А за брак – расстрел. Путь к власти был открыт всем. Каждый мог попробовать. Отведав соленого куска генеральского, директорского или министерского хлеба, они вылетали в трубу, а на их место приходили другие, и те вылетали, пока не находился тот, кто мог УТРОИТЬ производство танков, не получая на то ни дополнительных рабочих рук, ни дополнительного для них питания.
Navuhogorlonosor _ 30.04.2014 23:56
IP: 213.110.136.---
Я звертаюся до шановних в.о. Президента Турчинова та Прем'єра Яценюка. Коли ж ви зрозумієте, ідіоти, що всі російські танки на кордоні з Україною потрібні не для вторгнення, а для того, щоб ви наклали в штани перед російською загрозою? Якщо б Росія планувала вторгнення, вона б не чекала, коли ви дасте їй привід для цього. Вона сама організувала б провокацію, звинуватила б Україну і почала агресію. Путін хоче іншого – погрожуючи вторгненням, паралізувати нашу волю, змусити нас ні в якому разі не стріляти в терористів. Щоб, не дай Боже, не "спровокувати". Тим часом, з кожним днем кількість терористів зростає. Якщо не почати діяти, вони захоплять весь Донбас. А Росія потім скаже, що вона взагалі тут ні до чого, це все наші внутрішні розборки.
Ваша бездіяльність змушує підозрювати вас у зраді.
Tamriko Ukrainka _ 30.04.2014 23:41
IP: 178.218.75.---
Это не клиника, это вранье чистой воды!
Віра Сила _ 30.04.2014 22:47
IP: 37.52.68.---
uainfo org/yandex/292022-adresa-i-telefony-uchastnikov-i-organizatorov-napadeniya-na-mirnyy-miting-v-donecke
Адреса и телефоны участников и организаторов нападения на мирный митинг в Донецке
Віра Сила _ 30.04.2014 22:33
IP: 37.52.68.---
uainfo org/yandex/292022-adresa-i-telefony-uchastnikov-i-organizatorov-napadeniya-na-mirnyy-miting-v-donecke
ONLINE
Уряд реформ392 Aтака Путіна1186 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Артем Петренко

Шанс вырваться из ловушки бедности. Или почему важно, чтобы у Зеленского получилось

1
Сергій Лямець

Коболев получает $1 млн в месяц. Укрзализныця закупает дизель у олигархов. Так зачем нам независимые набсоветы???

7
Сергій Лямець

Зачем Зеленскому стукачи. Что говорит здравый смысл об инициативе платить 10% за доносы

12
Ігор Луценко

Хто стріляв вночі у Голосієво і до чого тут справи Майдану?

Українська правда

Стати депутатом і залишитись людиною. Чому "Слуга народу" неправа в історії із "тупою вівцею"

Сергій Лямець

ZeVulgaris. 🤡 Андрюха, шо там с Кабмином?

16
Тимофій Бадіков

Залишити неможливо звільнити: чи буде в МОЗ новий очільник?

Євген Бистрицький

ПІДВОДНІ КАМЕНІ 7-ГО КОМІТЕТУ

7
Айдер Муждабаєв

"Русский писатель" Захар Прилепин: самый кассовый из убийц

5
Ігор Попов

Програма дій нового уряду – більше конкретики, а не лозунгів.

25
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter