Єгор Соболєв голова комітету Верховної Ради із запобігання та протидії корупції

Головний антикорупційний крок

01 квітня 2015, 21:39

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=54468

Разом з однодумцями зареєстрували законопроєкт, який я вважаю найважливішим завданням нашого парламентського комітету з протидії корупції в цьому році.

Бо він дасть зброю небаченої сили суспільству – головній силі, яка в Україні по-справжньому бореться з корупцією і яка здатна її подолати.

Закон відкриває інформацію про всіх власників землі, нерухомості та машин в Україні. Закритими залишаться лише адреси та номерні знаки.

У випадку ухвалення такого закону кожен громадянин, кожне ГО, кожне медіа зможуть легко перевірити майно будь-якого посадовця включно з його родичами, водіями та секретарками.

Сам я добровільно оприлюднив тут такі дані про свою родину рік тому і за цей час не відчув жодних незручностей з цього приводу.

Підозрюю, в парламенті і не лише зустрінемо велику протидію такому закону для всіх. Але якщо разом з Вами натиснемо, нікуди вони не дінуться:)

powered by lun.ua
Коментарі — 41
олександр миколайович _ 15.07.2015 07:41
IP: 109.87.111.---
"Одни дети Украины бесконечно борются с коррупцией, как Донкихот с ветряными мельницами, ибо не знают, что коррупция – это негативное общественное явление, а, следовательно, к нему непосредственно причастно большинство общества и поэтому с таким явлением борьба будет столь же эффективна, как и бой меньшинства против большинства. Именно поэтому борьба с негативными общественными явлениями, как и с сорняками, – бесконечная. Такие явления, если хотят преодолеть, то следует, как и сорняки, не косить, а искоренять, вырывать с корнем из грунта, в котором это явление родилось и питается, а питаясь, цветет буйным цветом, распространяется и всегда способно возродиться.". Більш докладно шукаємо в Інтернеті за словами "корреспондент А ПРАВИЛЬНО ЛИ МЫ БОРЕМСЯ?".
Victoria Nansen _ 05.04.2015 09:53
IP: 91.234.2.---
Публікуйте, називайте в ефірі всіх, хто не голосуватиме за відкритість власності в Україні, особливо на землю і предмети розкоші. Це дуже важливо до місцевих виборів.
Руслан Руслан _ 05.04.2015 09:26
IP: 74.125.181.---
Ага ага натисніть натисніть.
Результати парламентської роботи я бачу,точніше не бачу.
Людмила Дяченко _ 04.04.2015 12:48
IP: 94.248.13.---
ЕГОРЕ! Прочитай статтю в ДТ від 04 квітня (інтернет версія),про КОРУПЦІЙНІ ДІРИ В ЗАКОНАХ,що приймає Рада! КРАЩЕ ВИЧИЩАЙТЕ ЦІ "гнійні" сховища! ПРАЦЮЙТЕ з громадськими активістами в цьому питанні! ПРОСИМО! БЛАГАЄМО!
Дмитро Селютін _ 04.04.2015 11:54
IP: 31.43.114.---
Гарний законопроект. Підтримую.
Игорь Гордеев _ 04.04.2015 11:14
IP: 95.132.90.---
Расхитителей бюджета – молча и в упор расстреливать, чтобы другим неповадно было! Если есть сомнения – год исправительных работ на благо Родины в трудовых лагерях – дороги строить каторжным ручным трудом. 100% подействует! А если что – коррупции в низах НАВАЛОМ! Сначала замерли было, потом опять зашуршали банкнотами!
Теодор Дяків _ 03.04.2015 01:52
IP: 92.112.167.---
Ims Sim:


Кстати, Вы СНАЧАЛА предложите власти не воровать наши налоги. Может, кто и платить начнет. А то умные – нам дайте и не спрашивайте.
- А ми в а ш і податки переведемо на н а ш і рахунки в офшорах...
Oleksander Matvienko _ 02.04.2015 20:09
IP: 188.231.190.---
Ims Sim:
Будуть платити в переважній більшості і в США, і в Норвегії з Швецією і Фінляндією, і в Німеччині з Францією, і в переважній більшості країн ЄС, куди пнеться Україна, бо там 95% людей з високим рівнем правової свідомості, яких ще можна назвати патріотами своїх країн. У нас же більшість людей з нульовим рівнем правової свідомості, які навіть не можуть осягнути своїм розумом, що можуть існувати інші люди, які добровільно платять податки, чекають зеленого на світлофорі, коли нікого немає і можна проїхати на червоне, щоденно виконують закони. Люди з нульовою правосвідомістю вважають, що всі навкруги негідники, які тільки і мріють як би порушити закон. З такою правосвідомістю людей місце України не в ЄС, а в ЄЕП до Раші і інших. Саме під виправдання "Все одно вкрадуть" такі вороги, а не патріоти, зробили жебрацькою українську армію, а тому мають, поряд з окупантами, нести відповідальність за смерть українських патріотів на війні на Донбасі. Ви вбили українських військових.
Ims Sim _ 02.04.2015 18:31
IP: 46.160.99.---
Oleksander Matvienko:
В США немає 50% економіки в тіні, бо у них несплата податків один з найтяжчих злочинів. Вони ще 30-ті роки зрозуміли, шо несплата податків – це війна, бандитизм і інші негаразди,
Я еще раз повторяю вопрос: если в США отменить налоговую администрацию – будут платить или нет? Если, по-Вашему, они всё поняли – значит, будут?

Кто-то что-то понимает, но страх нужен даже им. А Вы предлагаете, чтобы наши люди, которые никогда не платили, вдруг добровольно начали? Или Вы не в себе, или сознательно снимаете с власти ответственность за наведение порядка.

Кстати, Вы СНАЧАЛА предложите власти не воровать наши налоги. Может, кто и платить начнет. А то умные – нам дайте и не спрашивайте.
Теодор Дяків _ 02.04.2015 18:12
IP: 188.230.67.---
Скільки можна приймати фейкові закони?! На фіга така робота
Віктор Скоп _ 02.04.2015 16:55
IP: 93.74.198.---
Єгор, у тебе є однодумці в ВРУ, ще більше серед громадян України.
Борітеся і поборете.
У декого нетерплячка, У декого зневіра, У декого паніка. Дехто обливає брудом всіх, крім себе любого біля компютера. Дехто...
Але маємо констатувати: гнів і ненависть до чинної влади зростають як снегова кулька.
Президент, Премєр, депутати... не бачать і не чують, і не розуміють, що їх ненавидять вже більше ніж свого часу банду Януковича?
Мені за них вже страшно. А їм?
Вас декілька десятків молодих, розумних, патріотичних депутатів ВРУ. Обєднайтеся в якусь єдину міжфракційну групу і борітеся за кадрове очищення влади, проти корупціонерів при владі, проти свавілля влади, проти беззакоників при владі, проти зловживання владою, проти всіх ворогів України... Разом поборете. Бажаю успіху.
Oleksander Matvienko _ 02.04.2015 16:01
IP: 74.125.18.---
Ims Sim:
Oleksander Matvienko:
Корупція в Україні породжена тіньовою економікою, а тому доки буде існувати тіньова економіка, доти ніякі заходи з подолання корупції не будуть дієві. В країні, в якій 99% підприємців чесно не платять податки не може не бути корупції, бо саме вони корумпують посадовців, щоб не сплачувати податки.
Да-да. Граждане США платят налоги совершенно добровольно. Если завтра там расформируют налоговую администрацию, будут продолжать))).

Но почему-то там администрацию коррумпировать не удается. По крайней мере, далеко не в такой степени.

В США немає 50% економіки в тіні, бо у них несплата податків один з найтяжчих злочинів. Вони ще 30-ті роки зрозуміли, шо несплата податків – це війна, бандитизм і інші негаразди, а тому краще заплатити належне державі, яка забезпечить їх безпеку. А у нас стягуються на армію як хто може. Вже і волонтери стали народу пред"яви кидати "Не жертвують на армію". Платіть податки – і все у вас буде
Ims Sim _ 02.04.2015 15:40
IP: 46.160.99.---
Oleksander Matvienko:
Корупція в Україні породжена тіньовою економікою, а тому доки буде існувати тіньова економіка, доти ніякі заходи з подолання корупції не будуть дієві. В країні, в якій 99% підприємців чесно не платять податки не може не бути корупції, бо саме вони корумпують посадовців, щоб не сплачувати податки.
Да-да. Граждане США платят налоги совершенно добровольно. Если завтра там расформируют налоговую администрацию, будут продолжать))).

Но почему-то там администрацию коррумпировать не удается. По крайней мере, далеко не в такой степени.
Oleksander Matvienko _ 02.04.2015 14:27
IP: 74.125.18.---
Боротьба з корупцією не буде мати ніяких позитивних для країни наслідків доки борці не зрозуміють, що корупція – це не причина, а наслідок сформованого за 23 роки економічного укладу в Україні. Корупція в Україні породжена тіньовою економікою, а тому доки буде існувати тіньова економіка, доти ніякі заходи з подолання корупції не будуть дієві. В країні, в якій 99% підприємців чесно не платять податки не може не бути корупції, бо саме вони корумпують посадовців, щоб не сплачувати податки. Такі "борці" з корупцією міркують: "Хай з нас не вимагають хабарів за те, що ми порушуємо закони" Ні не шановні доки ви не будете сплачувати чесно всі податки, доти чиновники будуть з вас добирати те, що ви вкрали у держави. Закон про відкриті реєстри має стосуватись всіх і посадовців, і пересічних – всіх. Цей закон це боротьба з наслідками, а треба прийняти закони, які б позбавили можливості чиновників витрачати хабарі, а всіх інших – неоподаткованих коштів.
mihaylenco _ 02.04.2015 14:04
IP: 94.179.183.---
Головний антикорупційний крок має бути дещо в іншій площині. А саме:
Порошенко виводить всі свої активи з іноземних банків, і розміщує їх в українських. Публічно виступає із зверненням до всіх владноможців, та держслужбовців, зробити те ж саме з своїми капіталами на протязі 3 місяців. Всі, хто у вказаний термін не поверне в в економіку України гроші, підлягає перевірці на предмет достовірності їх декларацій. Далі – кримінальне переслідування з повною конфіскацією майна. Як тільки Порошенко з Яценюком переведуть свої капітали в Україну, в них відразу з'явиться бажання примусити інших зробити те ж саме. В порівнянні з цим заходом, вся передбачена боротьба з корупцією буде вже чисто технічною справою.
Andrey Astafiev _ 02.04.2015 13:26
IP: 178.151.170.---
на помойку Соболева с его недозаконом. на помойку Яценюка с его реформами, на помойку Порошенко, который с рыгами уже договорился, на помойку всю Раду, где депутаты воры, наркоманы и психбольные.
Ims Sim _ 02.04.2015 12:16
IP: 46.160.99.---
80000:
закони пишуть приймають неприймають – а корупція росте як на дріжжах. я вже не вірю і Соболєву -здав він -спустив як надувний шарік. Хлопче – ти брався за люстрацію – получилась профанація...брався за корупцію – здохло??? тепер чим нас кормити будеш??? лапша це все Єгор -лапшичка. Такі як Яценюк гроі пруть на Кіпр Їзраіль – що їм твої дитячі закони. Це для карасів та окунів – а соми щуки у цю сітку непопадуть. Єрунда.
Изначально это было глупостью, и я об этом писал.

Ну НЕ МОЖЕТ быть борьба с коррупцией, пока этого НЕ ХОТЯТ высшие решалы типа порошенки. Кто такой Соболев? Какие у него ПОЛНОМОЧИЯ? Любая шавка его может послать, и ничего не сделаешь.
Сначала – ВЫСШАЯ ВЛАСТЬ, потом реформы.

А Майдана-3 все боятся как огня, включая Соболева. При этом он говорит: Надавим вместе!!! КАК давить – на клавиатуру????
Ims Sim _ 02.04.2015 12:05
IP: 46.160.99.---
ЯК натиснемо? Вы же ВСЕ боитесь Майдана-3 как огня. А другой язык они не понимают. Поэтому сидите уже молча. Не жалуйтесь, что вас очередной раз опустили!
shasta _ 02.04.2015 11:19
IP: 37.115.227.---
якщо в реєстрі немає можливості пошуку саме за адресою і номерами, – то як зьясувати, чия то хатка стоїть чи чия машинка поїхала?!!!
коротше, чергова імітація, як і закон про люстрацію.
ЗІ: найголовнішим антикорупційним законом стала б реформа податкової системи з відміною ПДВ і запровадженням системи на кшталт 5/10 – податок з обороту/продажу та соцподаток. А найголовнішим антикорупційним актом – посадка з конфіскацією Порошенка, Гонтарєвої і всього уряду та 50% ВР мінімум)) почати можна з двох колишніх презів – Кравчучки і Кучмана. є за що.
dushka _ 02.04.2015 11:16
IP: 77.120.73.---
Райхер:
+ 10000
dushka _ 02.04.2015 10:55
IP: 77.120.73.---
Ну дивний все таки у нас народ!!!! Людина хоче щось зробити, старається, намагається і щось виходить з боями, а щось поки не вдається. І замість того, щоб підтримати і допомогти – суцільна критика і сарказм. Коментатори на блогах і в статтях або з противників будь-яких реформ або кінчені песимісти і скептики. З таким відношенням і підходами до змін в нашому житті звісно, що нічого не вийде. Бо цей весь негатив як камінь-грузило на ногах потопаючого. Якщо не можете нічого самі щось робити, то хоча б не обпльовуйте тих, хто це пробує робити. Все вам подай на блюдечку з голубою кайомочкою вже і зараз і бездоганно. Ця клавішна партія починає доставати!!!!!!!!
sidor _ 02.04.2015 10:54
IP: 77.52.48.---
P712:
Гиии, Єгор, ну ви в праві – профан, ну хоч логіку іноді включайте!! Що дає ваш законопроект, якщо майно записано на родичів з іншим прізвищем?? (а так і робиться, усе на родичів, а держслужбовці – бідні, як церковні миші) відповідаю – ваш законопроект – піар.
прыжки на месте – один из видов движения
Miki2 _ 02.04.2015 09:56
IP: 93.72.11.---
P712:
Гиии, Єгор, ну ви в праві – профан, ну хоч логіку іноді включайте!! Що дає ваш законопроект, якщо майно записано на родичів з іншим прізвищем?? (а так і робиться, усе на родичів, а держслужбовці – бідні, як церковні миші) відповідаю – ваш законопроект – піар.
Можна ще сказати так, - "кіпіт работа"... але це тіко для небритого і того, шо на лавках днями сидять, лєхторату...
Але нас-то, дєпутати-мальчікі, вже ніяк не розведуть своїми "законопроектами", на які олігархи вже авансом хрєн забили)))
Степан Фаріон _ 02.04.2015 09:48
IP: 194.44.203.---
Ви про що Єгоре??? Ви неможете втримати, хоча б декілька днів в сізо, дрібну рибку, таку як Бочковського і його зама. Куди вам до "акул" корупції. В Україні відсутні Українська прокуратура, сбу, суди і поліція. Державу потрібно будувати з нуля. Є тереторія, населення, а Української держави нажаль немає.
P712 _ 02.04.2015 09:33
IP: 92.113.60.---
Гиии, Єгор, ну ви в праві – профан, ну хоч логіку іноді включайте!! Що дає ваш законопроект, якщо майно записано на родичів з іншим прізвищем?? (а так і робиться, усе на родичів, а держслужбовці – бідні, як церковні миші) відповідаю – ваш законопроект – піар.
Уряд реформ410 Корупція1365 Aтака Путіна1244 Україна та Європа1103 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter