27 серпня 2013, 17:29

Міліція знайшла в ''Пори'' тротилові шашки, детонатори, цвяхи і Януковича

З огляду на новину про те, що міліція знайшла у Фемен пістолет, гранати і Путіна, варто згадати новину 9-річної давнини:

Міліція знайшла в "Пори" тротилові шашки, детонатори, цвяхи і Януковича.

У підвалі будинку на вулиці Почайнинській у Києві, де розміщено офіс громадської організації "ПОРА!", у п'ятницю ввечері міліція знайшла саморобний вибуховий пристрій з годинниковим механізмом і додатковими елементами живлення.

Про це повідомляє в суботу департамент зв'язків із громадськістю МВС України.

За інформацією департаменту, виявлено 6 тротилових шашок по 400 грамів, 2 електродетонатори, саморобний таймер з батареями, корпус гранати з вибуховою речовиною, вибуховий механізм УЗРГМ-2, електричні проводи, ізоленту і 56 цвяхів, а також велику кількість друкованої продукції проти кандидата в президенти Віктора Януковича і листівки руху "ПОРА!".

Працівники міліції прибули на Почайнинську, 35 після того, як увечері 15 жовтня в київський головком міліції надійшло повідомлення про те, що "в підвальному приміщенні будинку N35 знаходяться невідомі особи з валізами, у яких нібито знаходяться вибухові пристрої".

"Люди, які знаходилися в підвалі, відмовилися відкрити правоохоронцям, пояснивши, що немає їхнього керівника", – говориться в повідомленні.

Незабаром на місце події прибув народний депутат Тарас Стецьків, журналісти й інші парламентарії – Євген Жовтяк, Юрій Павленко, Станіслав Сташевський, а також мер Києва Олександр Омельченко.

Щоб "забезпечити безпеку мешканців будинку" міліція евакуювала 170 осіб, у тому числі, 20 дітей.

За викликом міліції на місце прибув працівник ЖЕКу, який відімкнув двері підвалу. У приміщенні знаходилися 6 осіб, які "категорично відмовилися повідомити дані про себе і пояснити підстави своїх дій", повідомляє ЦГЗ МВС.

"Пізніше вдалося установити особи цих людей: ними виявилися жителі Львова і Києва, учасники громадського руху "ПОРА!", деякі з яких є студентами Києво-Могилянської академії. Серед них був і директор орендуючий підвал підприємства "Вестерн-Сервіс", який сказав, що дозволяє користуватися цим приміщенням своїм друзям", – говориться в повідомленні.

"Попереднє розслідування показало, що вилучене є саморобним вибуховим пристроєм з годинниковим механізмом і додатковими елементами живлення", – повідомляє ЦГЗ МВС.

Матеріали за фактом події передані в прокуратуру Подільського району Києва.

Кровь. 2015

За последние полтора года я видел смерти на Майдане, на войне и в тылу. Но самым страшным и пронзительным остается похорон Славы Веремия на Лесном кладбище в феврале 2014 года...

Прощання з Всеволодом Нестайком – вівторок, 19 серпня, 13:00

У будинку Спілки письменників, вул. Банкова, 2....

Кров. 2014

22 лютого Славі Веремію було би 33 роки. А його закопали в пісок на Лісовому кладовищі. Колесніченко не чув, як його мама голосила над труною...

Міліція знайшла в ''Пори'' тротилові шашки, детонатори, цвяхи і Януковича

З огляду на новину про те, що міліція знайшла у Фемен пістолет, гранати і Путіна, варто згадати новину 9-річної давнини: Міліція знайшла в "Пори" тротилові шашки, детонатори, цвяхи і Януковича...

Одеські депутати не забороняли прапор і герб України:))

Політикани в Одеській міськраді у прагненні відволікти виборців від соціально-економічного стану в країні заборонили "символіку ОУН-УПА". Так сьогодні повідомив УНІАН...

Почему историки не хотят иметь дела с Колесниченко

Севастопольский "регионал" Колесниченко делает вид, что не понимает, почему западные историки возмущаются тем фактом, что Колесниченко перепечатал их работы...