Ольга Стефанишина Реформатор закупівель медичної галузі та антикорупційна активістка, колишня заступниця міністра охорони здоров'я України з питань євроінтеграції (2018–червень 2019). Народний депутат від партії Голос.

Фарммафія вмикає вентилятор: проплачена брехня від медведчуківських медіа до телеграму Дубінського?

05 грудня 2019, 18:56

Якщо ви бачите меседжі, що через законопроект Стефанишиної та Устінової про "паралельний імпорт" в Україну почнуть ввозити фальсифіковані ліки з країн третього світу, що це "геноцид" і що "Україну перетворюють на смітник контрафакту", – тікайте з цих ресурсів – вас дурять за великі (а може і не дуже) гроші.

Через законопроект 2089, який має зробити ліки в Україні доступнішими, ми розізлили дуже багатих і не дуже доброчесних людей. Бо якщо ціни знизяться, багато-хто втратить надприбутки. Але прощатися з великими грошима фармкомпаніям не дуже хочеться. Тому вони, очевидно, готові попрощатися з трохи меншими сумами і влити їх в брехливі інформаційні кампанії. Очікую найближчим часом потужних хвиль проти мене, а поки фіксую розгін вентилятора. Перша хвиля почалась.

Одн і той самий текст розганяють через телеканали кума путіна, через джинсу в медіа і телеграм Дубінського.

Як тільки ти йдеш проти системи, система їде проти тебе. На танках. Коли ти йдеш проти інтересів системи фармкомпаній, то вони виставляють проти тебе всю свою армію.

Спочатку погрожують (про "бошки відіб'ю" ви пам'ятаєте), а коли це не діє, включають вентилятор і підкидають на нього самі знаєте що.

Вчора на комітет щодо нашого законопроекту прийшов ексрадник Раїси Богатирьової Дмитро Підтуркін в комплекті з представниками фармкомпаній і медведчуківським медіахолдингом.На засідання прийшли половина каналів медведчука – "мінімальний інформаційний пакет" – ЗІК та 112. Мабуть, знімати чергову "зраду" через наш законопроект.

До цього на одному з інформаційних ресурсів (зайвий раз не називатиму) з'явилася стаття такого собі Володимира Іванова. З жахаючою назвою про "геноцид українців" через наш законопроект. Мовляв, український ринок завалять фальсифікатом з-за кордону.

По-перше, пане Володимире Іванов, якщо Ви існуєте, давайте познайомимось, я розкажу, чому стаття – це маніпуляція і запитаю, хто за неї заплатив.

Але в мене великі сумніви, що така людина існує. Жодного результату за пошуком в гугл і фейсбук про саме цю людину немає. Фото "автора" теж ніде інде не знайти.

Володимир Іванов – новий дописувач на цьому ресурсі: перша його "стаття" опублікована два тижні тому – 20 листопада 2019 року. Ніде більше статей саме цього автора жоден пошуковик не дає.

В статті – жодної конкретики, а лише посилання на якихось міфічних експертів – і жодного! жодного імені експерта немає. А всі меседжі – це слово в слово тези фармкомпаній, які неодноразово лунали на комітеті добробуту фарми-ой-здоров'я нації. Про нібито відсутність контролю якості ліків, про фальсифікат, який до нас попре, і жахачки про небезпечні ліки, які повалять в Україну через наш законопроект.

Потім "новина" про загрозу неякісних ліків з'являється ще на кількох інформаційних ресурсах. І всі як один, посилаються на все ту ж статтю Володимира Іванова – загадкового автора з неіснуючими експертами.

А вже сьогодні той самий текст слово в слово поширюють два телеграм канали – Соросята і Олександр Дубинський, який роботою "чесного журналіста" написав на 24 квартири, 17 автівок, два будинки і 70 соток землі на загальну суму близько двох з половиною мільйонів доларів, за версією розслідувачів "Наші гроші".

Замовні зливні бачки навіть не напружуються, щоб зробити свій текст оригінальнішим – просто копіпастять маячню.

стаття Володимира Іванователеграм ДубінськогоЯ спростовувала ці брехливі тези не раз, але можу повторити. Якість ліків буде контролюватися точно так само, як контролюється зараз. Завозити в Україну можна буде ЛИШЕ зареєстровані ліки, які вже пройшли перевірку на якість та безпеку і отримали реєстраційне посвідчення. Паралельний імпорт ніяк не змінює і не послаблює контроль якості.

Єдине, що зміниться – це ціна на ліки. Вона знизиться, бо наш ринок зможуть зайти конкуренти і збити надприбутки тим, хто сьогодні наживається на нас із вами.

Я також звертаюся до Інституту масової інформації з запитом, щоб вони дали оцінку таким публікаціям, обов'язково напишу про результати.

А замовникам брехні про наш законопроект і про мене скажу – в фіналі ви прогрАєте. Тому що фарммафія вкладає гроші, але не душу.

powered by lun.ua
Коментарі — 8
Ігор Буда _ 17.12.2019 08:11
IP: 35.235.227.---
Вже навіть Семен Глузман у Лівому березі обережно визнав, що юна зелень гребе не туди у медицині.
ну а дубобородате рило добре вміє відробляти замовлення.
зато оні їх (читай нас) сдєлалі.
про канали кащєя говорити нічого-досить глянути на цього соціопата.
більшість же фальсифікату вироблялася на умовному одеському привозі- про це ще бендер казав.
Світлана Красовська _ 10.12.2019 12:18
IP: 35.235.227.---
Автор, поясніть мені, чому до цього законопроекту в Україну не можуть зайти конкуренти? Що заважає? Наскільки я знаю, будь-який виробник може завозити зареєстровані ліки. Щось тут не то.
Vitalik Nabytovych _ 08.12.2019 00:19
IP: 35.235.227.---
Молодець! Так тримати! Дякую!
Лариса Остапчук _ 06.12.2019 12:24
IP: 35.235.226.---
Дякую за принципову позицію.
Василь Бойчук _ 06.12.2019 00:45
IP: 35.235.226.---
Гарчать ті ж самі скажені пси, тільки під іншими масками, які кидалися на Супрун. У них немає нічого святого, рідного, Простих людей вони розглядають тільки як джерело наживи і об"єднує їх всіх безмежна жадоба до збагачення та ненависть до всього українського. Але одного дня людському гніву прийде кінець!
Андрій Маковецький-Левенгук _ 05.12.2019 22:45
IP: 35.235.226.---
Реформатор закупівель медичної галузі та антикорупційна активістка,

Ну, антикорупцийными активистами нас, положим, не удивишь. Но чтобы человек на полном серьезе сказал о роде своей деятельности "Я реформатор закупівель медичної галузі" – это как надо было ушибиться головой?
Volodya Thedoseev _ 05.12.2019 20:27
IP: 35.235.226.---
Маю підстави довіряти цій інформації. Варто підтримати "Голос".
Andriy Betsa _ 05.12.2019 20:21
IP: 35.235.226.---
Все так і є! зволочі!
Корупція1412 Aтака Путіна1279 Зеленський61 Свобода слова578 Україна та Європа1121
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter