Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Шо? Прорвало?...

25 грудня 2007, 15:59

Метеоритний дощ кадрових призначень, що осипав багатостраждальну Україну за останні дні, змусив не одного українця задуматись над тим, що відбувається. Особисто в мене питання викликали не лише свіжі скандальні призначення, а загальна логіка формування владної вертикалі. Починаючи із персонального складу Кабміну Тимошенко, де першу скрипку грають комуно-комсомольські фюрери та випускники ВПШ, а також призначень осіб, чия професійна кваліфікація, м'яко кажучи, викликає серйозні сумніви.

Останні ініціативи влади, очевидно, шокували багатьох українців. Раїса Богатирьова, що очолювала фракцію Партії регіонів у минулому скликанні парламенту, призначена Секретарем Ради національної безпеки та оборони. Юрій Богуцький, міністр культури й туризму в уряді Януковича, став заступником глави Секретаріату президента. Це, так би мовити, результати кадрових пошуків однієї голови гідри. Інша голова теж подарувала українцям кілька видатних діячів: головами Державної податкової адміністрації та Державної митної служби стали мільярдери Сергій Буряк та Валерій Хорошковський. Якщо керуватися логікою нинішньої прем'єрки, то незабаром слід очікувати, що вовків призначатимуть пасти овець: вони, мовляв, вже встигли наїстися, тож не голодні. Про призначення відомого українофобними випадами Олега Дубини головою правління "Нафтогазу України" можна просто промовчати. Суцільне дежа-вю.

Проте, політ фантазії "української" влади не зупинити. Таке враження, що наступним Секретарем РНБО може стати навіть єгипетський фараон Тутанхамон. Головним податківцем-Соловей-розбійник, міністром охорони здоров'я-Джек-Різник, а міністром транспорту-взагалі Іван Сусанін. Тільки не треба закидати мені ксенофобію – все толерантно до неможливості.

Залаштункові ляльководи грають з українцями в один із різновидів нехитрої дитячої гри під умовною назвою "мушкетери короля" проти "гвардійців кардинала". Тобто імітується протистояння не на життя,, а на смерть, створюються якісь центри впливу, їх уособлюють окремі персоналії, що безупинно щось коментують і приймають якісь "рішення". А насправді вони боряться за пограбування недограбованого. Проти нас із вами. І головне, вони завжди знаходять, що відповісти, як "з'їхати".

Ми ще почуємо багатозначні запевнення про хитромудрий стратегічний талант президента, котрий прораховує багатоходові комбінації так, що куди там Капабланці чи Каспарову. Мовляв, нема чого посполитим українцям пхати свого носа куди не слід. Ми ще почуємо плач Ярославни на тему "об'єднання країни", "подолання розколу", "європейських цінностей" тощо. Це – чудові аргументи. Прості, переконливі для кожного. Головне – вчасно їх озвучувати. Ні, щоб десь так у середині вересня 2007 року, коли помаранчеві та біло-сердечкові трубадури в унісон дуділи про свою монолітність, майбутню єдину партію та вічну анафему збанкрутілим регіоналам. Цікаво, скільки б тоді відсотків наколядували для правовірних "помаранчевих" ці політичні блоки, якби трохи докладніше розповіли про свої симпатії та плани?

Хід думок людей, у яких мозок знаходиться в шлунку, передбачити неважко. Спостерігати, як вони виправдовуватимуть сюрреалістичну вакханалію – нудно. А взагалі – це сумно, коли бажання продемонструвати свою лояльність бере гору над здоровим глуздом та елементарною совістю.

Неправильно, коли хтось зловтішатиметься-мовляв, справдились чутки про таємні домовленості щодо "широкої коаліції". Таку таємну "коаліцію" "Свобода" прогнозувала ще напередодні дострокових виборів. Йшлося не про чутки, а про тверезий аналіз, проте справа власне не в цьому. Найгірше, що йдеться про найширшу та найогиднішу з можливих "широких" коаліцій – це коаліція всіх провідних олігархічно-мафіозних кланів проти українців. Насправді, не мало жодного значення, хто здобуде "перемогу" на виборах-головне, що владу ні в кого з них не заберуть. Нічого з награбованого не повернуть українцям. Нікого з "бандитів, які мали сидіти в тюрмах" не посадять. А комусь, може, щось і перепаде. Як не орден "За заслуги", то якась інша корисна дрібничка. Ця коаліція з'явилася не вчора – в новітній історії України її було укладено десь у 1991 році, коли вперше відмовились від люстрації. Після чого вчорашні комсомольські бонзи стали міністрами та "ефективними власниками", кримінальні авторитети – поважними бізнесменами та політиками, а "демократичні лідери" – ширмою для пограбування українців.

Знаєте, як тепер кажуть: вчора – злодії, сьогодні – олігархи, а завтра – великі українські меценати.

Якщо ми справді хочемо змін в Україні, то маємо дати відповідь на Тарасове "... Чи буде суд? Чи буде кара?..."

Буде!

Олег Тягнибок

powered by lun.ua
Коментарі — 141
ГГ_Козак _ 22.03.2008 22:35
IP: 78.137.18.---
імітується протистояння не на життя,, а на смерть, створюються якісь центри впливу, їх уособлюють окремі персоналії, що безупинно щось коментують і приймають якісь "рішення". А насправді вони боряться за пограбування недограбованого. Проти нас із вами. І головне, вони завжди знаходять, що відповісти, як "з'їхати".
Боже милостивий, то він же повністю неадекватний.
Соломоній _ 13.01.2008 21:45
IP: 92.113.102.---
Пан Тягнибок, мені прекрасно зрозуміло Ваш біль за Україну,та все ж таки скажіть- які дії (у разі приходу до влади) збирається робити Свобода? Те що є на ваших сайтах- це НЕ реальність, те що розказують ваші активісти (у Дніпропетровську) - аморально! Дніпропетровська Аніта мене особисто переконувала,що відбити голову пам"ятнику леніну- це круто і по-українськи. 16 років Незалежності пішли собаці під хвіст знаєте чому?Тому що РЕАЛЬНОГО ПЛАНУ РОЗБУДОВИ УКРАЇНИ, ще НЕ БУЛО. Все що в нашій країні скоєно-це дзеркало ОСОБИСТИХ або КОРПОРАТИВНИХ інтересів владумаючих біороботів. Для народу не таємниця,що ВСІ провідні політики в Україні працюють на жидів.А чому Вас не чіпають? Так,"пальчіком погрозілі" і все,а Михайла Гаращенко,автора книжки "Жидівське ярмо України"- вбили. Я знаю чому,тому що ви все одно йдете неправильним шляхом,а неправильний він томущо нереальний! Уважно прочитайте "Князь міра сєго" і знайте,що на сьогодняшній день в Україні ідеї Дмитра Донцова програють ідеям Мордехая Лєві,він же Карл Маркс.
igorel _ 07.01.2008 21:02
IP: 194.187.230.---
Дуже мудрий цей Тягнибок – ціле життя нічого не роблячи, програвши усі можливі вибори навіть на заході України і так і не створивши ніякого більш чи менш успішного плану розвитку України, крім одвічного "Бий москаля!" Коли я щось похоже висловив на одному форумі – мене чуть не убили, сказали, що я ставлюся до нього упереджено. А таки правда, таки упереджено – бо вважаю що такі як він в першу чергу і гроблять національну ідею своєю бездарною політикою. Але зате, щоб якось обгрунтувати таку свою точку зору, мені в результаті довелося таки написати статтю з цього приводу., хоч як і не хотілося цього робити. Вийшло ще краще – там мене звинуватили в заказусі.:):):)

А мені мій власний аналіз сподобався – і без всілякої манії величі. Не думаю, що Олегу Тягнибоку є що сказати хоч по одному з пунктів – http://www.vox.com.ua/data/publ/2008/01/05/ukrainska-natsiya-ta-perspektyva.html

Ну коротше якщо коротко – то запитання до нього в кінці кінців буде лише одне – а що він пропонує взамін? Що саме? Хоч якийсь план розвитку України в нього є, крім захисту укрїнської мови, створення тестів, які би визначали хто є українцем, а хто ні, і все того ж "Бий москаля"
Ant_ _ 03.01.2008 10:02
IP: 89.162.149.---
Шановний, Ви політик, не політолог, тому критика Ваших колег по цеху може бути інваріантною – а Ваша команда існує? Адже Ви як і кожен лідер політичного блоку йшли на вибори за перемогою?! Ви перемогли – Ваш склад Кабміну?
Северянин _ 02.01.2008 12:45
IP: 217.12.207.---
Пане Олеже, бачу що Вам дуже зле, що якось без Вас владу сформували... Але Ви самі у тому винні, з вашими офіційними поглядами у офіційну політику не можна... Вже не 1933 і не 1937. Не дай Боже Вас зроблять офіційним, то Україна може офіційно отримати статус нової Південної Кореї або Сомалі.
З Новим Роком!
арка _ 29.12.2007 13:25
IP: 153.19.161.---
Пане Тягнибок! Взагалi Ваша програма менi подобаеться, i я з симпатiею ставлюся до ваших публiкацiй та виступiв. Тримайтеся, з часом прийде перемога. Цей шум та пiна навколо Вас – свiдоцтво того, що Ви на правильнiй, хоча й дуже вузькiй, стежцi. Ширшi стежки та дороги завжди бiльш грiшнi, хоча йти ними легше.
арка _ 28.12.2007 19:57
IP: 153.19.161.---
Шановний пане Тягнибок! Чи не вважаете ви, що зараз говорити про люстрацiю пiзно, потяг вiдiхав. В Украiнi не знайшлось би достатньоi кiлькостi людей, якi б пройшли люстрацiю та могли очолити всi вiдповiдальнi посади на державному та мiсцевому рiвнях. Не кожний, хто не спiвробiтничав з КДБ, надаеться до виконування керiвних функцiй. Такими особами КДБ взагалi не цiкавився. В цьому наша i вина i бiда. Навiть Польща, де до люстрацii зовсiм iнше ставлення, не змогла обходитися тiльки тими, що пройшли люстрацiю.
zinik _ 28.12.2007 01:58
IP: 99.225.175.---
Прочитав новину:
Зараз можна прочитати, що завгодно.
Он на сусідньому блозі прочитала, що "перша красуня України" вже стала актрисою.
То, що з того?
широкий _ 28.12.2007 01:42
IP: 91.124.81.---
Чутки про "саморозпуск"-це фантазії невдах, які реально провалили свої ділянки роботи на виборах, і побоялися відповідати за наслідки.
Карлик _ 28.12.2007 00:17
IP: 194.29.62.---
тут не криза Свободи...тут криза секретарiату президента,який виробляэ патріархат однієі партіі
Netko _ 27.12.2007 19:47
IP: 194.44.134.---
Прочитав новину:
23 грудня відбулась позачергова конференція Новоселицької районної
організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода", на якій більшістю
голосів було прийнято рішення про саморозпуск організації і ліквідації
її як юридичної особи. Про це агентство "BukNews" повідомив голова
Новоселицької "Свободи" Іван Попадюк.
Це рішення керівник місцевої партійної організації пояснив тим, що
актив Новоселицького осередку не поділяє курсу ВО "Свобода", обраного
Головою патії Олегом Тягнибоком та його найближчим оточенням,
корумпованістю керівництва партії та перетворенням її на регіональний
комерційний проект.
Більшістю голосів актив Новоселицької "Свободи" підтримав рішення про
саморозпуск та висловив підтримку Всеукраїнській організації "Патріот
України", яка 15 грудня офіційно заявила про розрив стосунків з ВО
"Свобода" з аналогічних причин.
Нагадаємо, що Новоселицька районна організація партії "Свобода"
(Чернівецька обл.) стала вже другою після Тисменицької
(Івано-Франківська обл.) районною організацією ВО "Свобода", що
самоліквідувалась протягом останнього тижня у зв'язку з різким
розходженням поглядів зі львівським керівництвом і загальним
політичним курсом партії.
Це стало продовженням серії післявиборчих виходів зі складу "Свободи" цілих активів районних осередків у Львівській обл. (Самбірського,
Сокальського, Яворівського) і, на думку ряду керівників місцевих
організацій, свідчить про глибоку кризу всередині партії Олега Тягнибока
Reader_ _ 26.12.2007 19:47
IP: 80.91.186.---
По этому поводу ходило много слухов и задачки странные задавали, а потом поставили задачу, как я описываю, имея бледный вид, а после провозглашения акта затихли и периодически, по телеку, показывали какой-то демонтаж на шахтах РВСН, так что, с моей точки зрения, подтверждалось сторонними источниками. Если кто-то вам будет рассказывать объективную, полную картину и выдавать за правду, не верьте, синтетика.
Reader_ _ 26.12.2007 19:40
IP: 80.91.186.---
Военные ведь общались кодограммами и где деза, где правда трудно сказать, но это далеко не единственный случай ядерных аварий. Но скандальчик тогда и паника были капитальными, так что скорее всего не деза.
Reader_ _ 26.12.2007 19:37
IP: 80.91.186.---
26.12.2007 19:29___ Netko
Не получится, к сожалению, так не бывает, полностью один человек может описать только в сказках, я поэтому и подчёркиваю, что от дезы никто не гарантирован и всё сказанное мною нужно проверять, но ведь кто-то должен начать говорить?
Netko _ 26.12.2007 19:29
IP: 194.44.134.---
26.12.2007 19:22___ Reader_
Ви би все це описсали від початку до кінця, послідовно, а не уривками:).
Гадаю, було б цікаво не лише мені
Reader_ _ 26.12.2007 19:28
IP: 80.91.186.---
Да, потом ходили слухи, что раздолбались с этим аж у 94 годе, но это уже другая история.
Reader_ _ 26.12.2007 19:22
IP: 80.91.186.---
А вот как потом это всё преводились в нормальный режим не знаю, кроме зубила и кувалды методов нет. А в остальном прекрасная маркиза всё хорошо, всё хорошо...
Reader_ _ 26.12.2007 19:16
IP: 80.91.186.---
26.12.2007 19:08___ Netko
Могу добавить, с помощью иммитаторов был введён план "Мёртвая рука" или "Возмездие", когда пусковые шахты переводятся в режим ручной блокировки пуска. Именно БЛОКИРОВКИ пуска.
Netko _ 26.12.2007 19:08
IP: 194.44.134.---
26.12.2007 19:03___ Reader_
Поэтому после этого ракеты были демонтированы, а ракетчики до сих пор скрываются.
А оце справді цікаво
Netko _ 26.12.2007 19:07
IP: 194.44.134.---
26.12.2007 18:59___ алекс23
Никто не хотел независимости Украины кроме нас самих. И не надо приписывать это воле случая,, это наша заслуга растянутая во времени веками
Золоті слова, Олександре!
Reader_ _ 26.12.2007 19:03
IP: 80.91.186.---
В общем, если бы не шантаж со стороны воинов РВСН, которые не знали ни полётных карт, ни заданий и перевели ракеты в режим ручного пуска, то толку бы не было. Потом процесс пошёл сразу и Штаты зашевелились. Поэтому после этого ракеты были демонтированы, а ракетчики до сих пор скрываются.
алекс23 _ 26.12.2007 18:59
IP: 213.227.219.---
Никто не хотел независимости Украины кроме нас самих. Вспомните позорное недалекое выступление Буша старшего в ВР, открыто уговаривал против. И США и Зап. Европа ничего не хотели делать с перепугу, как бы чего не вышло. Какое то влияние оказал на эти события ГКЧП, но отнюдь не решающее. Главное это наш референдум, результат поразил не только нас самих. После этого, как поняли, что на востоке, что на западе.... их много, у них армия, у них ядерное оружие, у них транзит... и кажется они настроены весьма решительно. И не надо приписывать это воле случая,, это наша заслуга растянутая во времени веками, Когда к нам пришла Свобода мы этого не осознали, во много и по сей день, а значит не ценим по достоинству и не можем воспользоваться в полной мере. Случайностей не бывает все закономерно, Украина независима и как воплотить свободу в свободу личности, каждого человека – уже другой вопрос.
Reader_ _ 26.12.2007 18:57
IP: 80.91.186.---
26.12.2007 18:50___ Netko
Так, рух було не спинити і були ті що готові були взятись за зброю, військові частини в Україні, на той час, вже підтримали незалежність, як це було зроблено, неважливо. Ракетники стратегічних частин, в Україні, були готові до так званих некерованих пусків і поставили умову, якщо за декілька місяців питання не буде вирішено, то ми зробимо все самі. Але ж, вдалося!
Netko _ 26.12.2007 18:50
IP: 194.44.134.---
26.12.2007 18:23___ Дас
Ну вот вы и сами себе противоречите
Де саме Ви бачите суперечність?
Не поддержи на референдуме 1 декабря 1991 независимости народ из восточных областей и Крыма, всё, финиш наступил независимости.
1.Я тут НЕ протиставляв Захід Сходу (а Вам кортить?), а просто нагадав про ті події.
2.Референдум 1 грудня 1991 року – то був Акт Підтвердження Незалежності. а ніяк НЕ Проголошення (я розумію, що Ви можливо не знаєте про Акт Відновлення Незалежності України 30 червня 1941 року у Львові. Але про 16 липня 1991 року та про 24 серпня 1991 року Вам певно все ж таки відомо)
3.Не хотілося би тут наводити міркування на кшталт "що би було якби не підтримали...", але повірте, того руху вже ніхто би не спинив. Безвідносно до того, що би з цього приводу думали у Криму чи на Донбасі (то не закид). Сталося саме так як сталося:)
Бились бы ваши львовские студенты за независимость головой об асфальт еще долго и нудно.
Приємно надзвичайно, коли так високо оцінюють роль львівських студентів у тих подіях і взагалі у політичних подіях України. Але якщо йдеться про Львів, то там 95% думали однаково і були як одне ціле.
Знову ж таки, я тут нікого нікому не протиставляю. Просто так є. В певних питаннях майже всі львів'яни – від священика до бандюка, від прибиральниці до ректора – мислять і діють однаково і одностайно.
На радість і втіху мешканцям Донбасу й Криму, зокрема:)
Reader_ _ 26.12.2007 18:48
IP: 80.91.186.---
Якщо десь якісь терміни виглядають як анахронізми, то це було зроблено навмисно, навипадок витоку.
Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Україна та Європа1103 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter