Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Червоні ганчірки – це символ окупації, геноциду та національного приниження українців. Їх вивішування – державна зрада

20 квітня 2011, 15:10

Червоні ганчірки – це символ окупації, геноциду та національного приниження українців. Їх вивішування – державна зрада. В Україні є один державний символ національної гордості, самостійності та перемог – синьо-жовтий прапор. Для кожного українця є неприйнятним публічне вивішування в Україні будь-яких окупаційних символів. Органи державної влади та місцевого самоврядування, які ухвалюють подібні рішення – не лише брутально порушують Конституцію України, чинні судові рішення, глумляться над національною честю та гідністю, а й вчиняють державну зраду. Рано чи пізно за це їх буде притягнено до кримінальної відповідальності. Кожен свідомий українець повинен не допустити жодної публічної демонстрації та розміщення в Україні символів окупації.

В українців споконвіків були свої державні символи: Володимирів Тризуб та синьо-жовтий прапор. Під цим прапором ішли у бій, ставали до оборони рідної землі, за нього гинули покоління українців. Синьо-жовтий прапор відомий з часів Київської Русі, Галицько-Волинського князівства. Під синьо-жовтою хоругвою (золотий лев на синьому полі) руські воїни перемагали німецьких хрестоносців у Грюнвальдській битві у 1410 році. Синьо-жовті кольори були присутні на гербах українських міст козацької доби. Під синьо-жовтими та малиновими стягами ходили у походи запорозькі козаки. 1849 року – під час революційної "Весни народів" – синьо-жовтий прапор став символом боротьби за відродження української державності. Із січня 1918 року синьо-жовтий прапор став державним в Українській Народній Республіці, а із січня 1919 року – у соборній Україні. У 1939 році синьо-жовтий прапор був державним у Карпатській Україні, а 1941 року – в Українській Державі, відновленій Актом 30 червня. Поряд із червоно-чорним, синьо-жовтий прапор став символом Других Визвольних змагань 1940-х-50-х років. Наприкінці 1980-х років синьо-жовтий прапор став символом звільнення від совєтської окупації.

Так само з часів Київської Русі відомий Тризуб, який був символом князівської влади династії Рюриковичів. У січні 1918 року Тризуб став гербом УНР, символом повстанського руху 1920-х років, боротьби УВО та ОУН-УПА.

Червоний прапор з'явився в Україні не під час так званого "визволення" у 1944 році і не після штурму Рейхстагу. Червоний прапор принесли в Україну на багнетах ще у грудні 1917 року – як символ окупації. Під червоним прапором російські більшовики розпочали війну проти УНР, саме він став символом другої агресії більшовиків проти України на початку 1919-го. Червоний прапор – точна копія прапору РСФСР – став символом більшовицької окупації України, яка принесла знищення синьо-жовтого стягу і загалом української державності.

Синьо-жовтий державний прапор і червоне окупаційне знамено ніколи не можуть бути разом. Адже перший – прапор державності та національної гордості, другий – символ потоплення в крові України та рабства українців.

Під червоними прапорами окупанти вбивали Героїв Крут і Базару. Під червоним прапором кремлівська окупаційна влада забирала останній хліб та чинили геноцид української нації – Голодомор.

Для України окупація не закінчилася 9 травня 1945 року. Вона тривала ще 46 жахливих років аж до 1991-го. За цей період був третій голодомор 1946-47 років, масові репресії проти української інтелігенції, Чорнобильський етноцид і тотальна русифікація. Все це робилося саме під червоним прапором. Але уже в кінці 80-х українці масово знищували червоні ганчірки як символи окупації і національного приниження та піднімали тоді ще бездержавні, але національні синьо-жовті стяги.

8 травня 2011 року жодна вільна європейська нація не дозволить офіційної пропаганди окупаційних символів. Це заборонено резолюціями Європарламенту та Ради Європи. Навіть у країні, що програла Другу світову війну – Німеччині – не буде подібного публічного приниження.

Принизити хочуть нас – українців, нашу країну, що стала полем битви двох тоталітарних імперій, які під червоними прапорами змагалися за загарбання і поневолення України.

Червоні прапори на вулицях України у травні 2011 року – це відвертий історичний реванш. Це знак продовження окупації України. Історичної, духовної, мовної, культурної, інформаційної, економічної, політичної. Це намагання закріпити комплекс меншовартості і винуватості вже у нових поколінь українців, які народилися поза совєтським окупаційним рабством. Це пряме і брутальне зазіхання на державність. Бо з історії знаємо: коли є червоний окупаційний прапор, то не буде синьо-жовтого національного стягу.

Це прекрасно розуміють представники нинішньої окупаційної адміністрації України. Тому й діють так відкрито й нахабно. Саме тому останнім часом під прикриттям Партії регіонів почали відновлювати ідоли Сталіну, нищити меморіали жертв Голодомору та пам'ятники Героїв національно-визвольних змагань. Новітнім окупантам байдуже, що в світі злочини сталінізму прирівняли до злочинів гітлеризму, а їхню публічну пропаганду – заборонено.

Окупаційній адміністрації з Банкової та Грушевського байдуже, що спроба протиснути рішення про червоні ганчірки – це не лише приниження української нації, але й зневажання судових рішень, ухвалених іменем України.

Нагадаю, ще у травні 2009 року Прилуцький міськрайоний суд Чернігівської області визнав незаконним рішення місцевих органів самоврядування і заборонив "використання символів часів Великої вітчизняної війни в день державного свята – Дня Перемоги". 19 квітня 2011 року постановою Знам'янського міськрайонного суду Кіровоградської області задоволено позовні вимоги Кіровоградської обласної та Знам'янської міської організацій Всеукраїнського об'єднання "Свобода" у справі за адміністративним позовом до Знам'янської міської ради Кіровоградської області про скасування рішення "Про використання символіки років Великої Вітчизняної війни у святкових заходах у місті Знам'янка" від 21.05.2010 року N1292. Згідно з рішенням суду, місцева влада не має права вивішувати червоні прапори неіснуючої держави СССР під час святкових заходів у місті Знам'янка.

Ці рішення мають законну силу і ніхто не має права їх порушувати. "Свобода" звертатиметься до суду з такими ж позовами і в інших регіонах.

Але зрозуміло, що реваншистів, котрі все ж збираються ухвалити відверто антиконституційне, антидержавне рішення щодо використання окупаційних символів, не зупинити судом. Їх має зупинити нація.

Кожен українець, який має честь і гідність, повинен не допустити жодних спроб вивішування червоної окупаційної ганчірки, захистити незалежність, гідність і майбутнє наших дітей.

Органи місцевого самоврядування Галичини та Волині, з ініціативи "Свободи", вже ухвалили такі рішення. Жодних червоних прапорів у тих регіонах, де "Свобода" має представницьку владу, ми не допустимо.

У нас ніхто ніколи не відбере права боронити свою національну честь і гідність. Наголошую ще раз – в Україні є один символ державної незалежності, гідності і перемог – синьо-жовтий стяг. Його потрібно захищати усіма засобами. А червоні ганчірки, слідом за большевицькою імперією, давно мають бути на смітнику історії.

powered by lun.ua
Коментарі — 303
ostap10 _ 02.05.2011 20:52
IP: 93.75.222.---
http://www.aratta-ukraine.com/text_ua.php?id=1972
ostap10 _ 02.05.2011 20:47
IP: 93.75.222.---
http://gold-nike.inspaceblog.net/?p=646 Кто заплатил Ленину за революцию 1917?

Одеситам варто було роз"яснити, хто такі були большевики Троцького-Леніна-Сталіна і чому за Гітлера воювало 1млн.278тис 1 млн 178 тис. колишніх радянських громадян та білоемігрантів. Росіяни серед них становили найбільшу групу, яка налічувала 380 тис. осіб, без членів їхніх родин. 36 із них під час війни були нагороджені німецьким Залізним хрестом ІІ класу, 16 – І-го (отримати І клас могла тільки особа, вже удостоєна ІІ-го).
Dmytro Korol _ 28.04.2011 09:10
IP: 31.31.106.---
В більшості тез згоден, але дещо засмучує.
Обливаючи брудом клаптик матеріїї нічого не міняється.
сталіністи, берії, фрунзи і чекотіли, які прикривались шматком матерії червоного кольору просто роблять піар нововведенному поняттю ("червона ганчірка" чи "ЗП") різниці немає – це звичайний бренд що розкручуєте Ви так само як і Ваші опоненти.
Будь яке осудження чи антипіар вищезгаданому клаптику тканини що просто підтверджує право на існування цієї посередньої ідеології що в суспільстві має підтримку менше 3%.
Витрачати на це час неварто, нехай цим переймаються інші політичні сили.

Пане Олеже набагато важливіше розробити і створити якісний бренд Українському способу мислення, свободі мислення.
Розробляйте і просувайте Українську символіку! Це дасть змогу наступному президенту так само представляти символіку України.
Ми Українці – не тому що живемо на цій території.
Ми УКРАЇНЦІ лише в тому випадку коли живемо як УКРАЇНЦІ!
marie77777 _ 27.04.2011 14:00
IP: 85.223.248.---
Люди!!! Невже ж ви не бачите, що червоне знамено – то від диявола?! Під ним стільки крові людської пролито (свого ж народу!!!), що кара Божа впаде на тих, хто лише подумає прикрашати людські будівлі сатанинським ганчір"ям.
ostap10 _ 27.04.2011 13:10
IP: 93.75.222.---
Вже не дивує вереск тих, хто закидає фінансування Свободи кимось із одіозних сил:Ринат, Коломойський, Кремль. і т.п.Можливо, вони хочуть купити собі індульгенцію перед часом розплати.Але за їхні злочини не має індульгенцій.
Ленін також був фінансований жидами із Німеччини, Гітлер брав кошти в банків жидів. СРСР до останнього надавала сировину, продукти гітлерівські Німеччині.Тут не має нічого дивного, а навпаки, треба брати і брати кошти, якщо дають.Головне мати сталу ідеологію і йти до зрозумілої національної цілі на боротьбу з режимом клептократії Януковича., а не бути ліберастом та фарисеем!
Yanushesku _ 26.04.2011 17:43
IP: 178.212.247.---
Северянин
Нет, запрещать ничего нельзя, только рядом показать фотографии из совместных военных парадов в Бресте и других городах, после маленькой но победоносной войной СОЮЗНИКОВ НАЦИСТКОЙ ГЕРМАНИИ И СССР, которые развязали войну против Европы и мира.
Северянин _ 26.04.2011 12:31
IP: 193.138.246.---
Автору – Вот в Харькове обычно на 9 мая выставляют архивные фото. Стоит ли показывать фото периода оккупации где на фоне жовто-блакитных и нацистких флагов повешены жители Харькова? Очень сильно действует, ведь улицы хорошо узнаваемы в центре города. Или это надо запретить?
Kirilyuk _ 23.04.2011 11:04
IP: 188.231.136.---
Українцям вселяють думку, а для певних верств, просто підтримують таку думку, що ми напряму пов'язані із Радянським Союзом, ми похідна від Радянського Союзу. А тому нам місце саме на пострадянському просторі, і в політичному сенсі, і в економічному. Сиди в СНД, ЕОП та МС і зась кудись інтегруватись!!!
Ви думаєте, що для більшості сьогодняшніх провладних та владних політиків, точніше – політиканів, червона символіка щось конкретно означає і вони ставляться до неї серйозно? НІ! Це інструмент маніпулювання нашою, УКРАЇНСЬКОЮ свідомістю. Психологічний важель впливу.
Україноцентрист _ 23.04.2011 00:28
IP: 46.202.55.---
Не зовсім в тему, але...
Свіже інтерв'ю з Андрієм Іллєнком – весело і цікаво:
"Кто заменит в украинском парламенте 20 лет сидевших там руховцев?" – тиць!

Ясно, як день – майбутнє за такими, як Іллєнко – молодими і задиристими, але переконаними і розумними.
А совкові динозаври укр. суч. політики вже самі чують свою смерть. Вивішування "флагаф пабєди" – їхні останні конвульсії. Думають, що коли помітять територію кривавим шматтям, то довше протягнуть. Привидів комунізму викликають на підмогу, шамани маразматичні... Але ці тупі провокації тільки пришвидшать їхній кінець. І агонія зажирілої совдепівської "елітки" буде болючою. Привиди минулого потягнуть їх за собою в пекло.
Kirilyuk _ 22.04.2011 16:03
IP: 188.231.136.---
Поки Верховна Зрада, а точніше ПР та тушки із БЮТ та НУНС займаються маніпуляціями із червоними ганчірками, три самих великих родовища на чорноморському шельфі віддані російському Лукойлу. Але, чи буде інвестувати в ті родовища Лукойл гроші? Ні, бо нарощувати видобуток газу та нафти на території України російській стороні невигідно, бо з'явиться конкуренція Газпромівським поставкам.

Щоби українці не задавали зайвих питань, наприклад, а кому ж віддають самі перспективні родовища на чорноморському шельфі, влада педалює питання руССкава язига, маніпулює червоними ганчірками.
Kirilyuk _ 22.04.2011 16:02
IP: 188.231.136.---
Радянська влада палила пшеницю, знищувала цілі посівні поля. Для українців війна тривала. Українців винищували саме під червоною символікою – з іменем Леніна та Сталіна на вустах.
Тому червона ганчірка – це символ винищення українців. І ті українці, котрі святкують так звану "пабєду 9 мая", да й ще із червоними ганчірками – вони плюють проти вітра. На своїх нащадків плюють.

Стосовно БЮТ. Не цім тварюкам патякати про перемогу народів, про неприємність радянської символіки і таке інше. Політична сила, де більшість є звичайні тушки, котрі готові примазатись до будь-якої ідеології, змінювати свої переконання по 10 разів на рік, не маючи ніяких принципів, така політична сила повністю себе дискредитувала. І ось це жалюгідне підвивання в такт націоналістам не викликає нічого, окрім відрази.
Kirilyuk _ 22.04.2011 16:01
IP: 188.231.136.---
Червона ганчірка – це прапор окупації України. Для частини українців війна почалась у 1939 році. Для решти українців вона і не закінчувалась, почавшись ще у 1918 році. До 1921 року тривали Перші Визвольні змагання, після втрати Держави ще до середини 20-х років тривало так зване холодноярське повстання в центральній Україні. Починаючи з 1928 року по всій Східній та Центральній Україні прокотилась хвиля народних селянських повстань, це тривало до 1933 року. Потім Голодомор та репресії. Потім Друга світова війна. Таким чином, для українців війна і не закінчувалась. Для багатьох кінець війни – це 7 травня, бо Західні країни прийняли капітуляцію Німеччини раніше. Для російських імперців-шовіністів кінець війни – це 9 травня, день прийняття капітуляції Жуковим (в ніч с 8 на 9). Багато вважає кінцем війни 2 вересня – день прийняття МакАртуром капітуляції Японії. Але в Карпатах йшла війна до середини 50-х. Радянська авіація у 1952 році бомбила Карпати, бомбила західно-українські села.
vipp _ 22.04.2011 04:42
IP: 96.250.22.---
Путин – за Сталина и сталинизм. Многие русские с ним.
Россия – страна несвободы. Вот почему Украине надо держаться подальше от страны, мечтающей об оккупации других.
Вот почему на нашем сайте так много русских троллей и проплаченных путинских заробитчан. Они мечтают чтобы Украина стала российской губернией.
Украина – не раб. Этого в России не пожелают понимать никогда.
vipp _ 22.04.2011 04:42
IP: 96.250.22.---
В Европе официально принято решение что в то время воевали две банды – фашисты и сталинисты.
Мы пострадали, но были не лучшими. Мы создали сталинизм и поработили восточную Европу. Против нас десятилетия выступали простые венгры, чехословаки, поляки, югославы... как против поработителей и гибли за свою свободу под советской оккупацией.
В Прибалтике и на Западной Украине первыми осознали что на планете земля есть два равнозначных зверя и изверга человечества – это Гитлер и Сталин. И воевали сразу против двоих – против Гитлера и против Сталина одновременно, против порабощения. Многие герои погибли
Не надо истерии, не надо красных стягов, под которыми уморены голодом и замордованы в ГУЛАГе миллионы.
Надо память о лучших и просто о людях, которым довелось испытать тяжелейшие испытания. Надо отдать уважение своим людям, выступавшим против изверга человечества Сталина.
Надо памятники погибшим и замордованным на нашей земле.
Склоним головы в память о наших людях.
vipp _ 22.04.2011 04:41
IP: 96.250.22.---
А те, кто безоружным попал в плен, бежал и воевал Сталин отправил в ГУЛАГ. Как и тех воинов, кто имел свое суждение и был настоящим героем. Они уничтожены Сталиным в застенках страшнее гитлеровских. Они забыты. Пена вышла наверх.
Вы же будущие марширанты стали большинством, тихим и покорным, На вас гибель многих неповинных.
Многие передовые комсомольцы сегодня народные депутаты, голосовавшие за красное знамя.
vipp _ 22.04.2011 04:41
IP: 96.250.22.---
Ветераны, захватившие кусочек последних дней войны, не идите на провокации.
Вы в орденах и медалях, хотите славы и почета, но не этим это достигается.
Надо вспоминать героев и поминать их. Надо отдать уважение погибшим и сохранить память. Нигде в мире, а только на территории СССР еще валяются трупы убиенных десятилетия назад – это кощунство.
Под красным стягом будут маршировать и те, кто стоял в заградотрядах, кто был НКВДистом, кто с овчарками охранял невинно осужденных в сталинских застенках. Таких немало среди нас и они громче всех рвут на себе рубашку за сталинский режим.
В колоне будут бодро маршировать "современные ветераны" – приспособленцы всех мастей и возрастов, бывшая партноменклатура среднего и ниже звена от комсомольских проходимцев и райкомовских потаскух до секретарей парткомов, инструкторов райкомов.
vipp _ 22.04.2011 04:40
IP: 96.250.22.---
Война была страшной и бесчеловечной. Под руководством Сталина воевали не умом, а заваливали немцев трупами советских солдат.
Лучшие из лучших советских солдат были впереди и большинство из них погибли.
Из тех, кто ушел на фронт в 1941 году погибло 98%, а в 1942 году – 94%. Жуть. Жуть. Жуть.
Склонить головы надо над каждым, как жаль что у нас столько безымянных могил. Не красоваться под красным знаменем, а поклониться каждому кто отдал свою жизнь. Хотели бы почтить – установите имена каждого.
Задумайтесь. Правду о войне и рассказать-то было некому.
Ужасна участь этих людей – большинство из них герои, голодные и безоружные остановили продвижение немцев. Настоящие герои, но о них вспоминают мало – это самые страшные страницы истории. Почти не вспоминают о них и ныне шествующие под красными знаменами.
Optumist _ 21.04.2011 22:51
IP: 193.107.111.---
ось що потрібно зробити для змін в країні (коротко і ясно):
youtube.com/watch?v=xC44833dKu0&NR=1
ice 7 _ 21.04.2011 22:41
IP: 93.74.237.---
Якщо подивитись, що росеянє зробили з пруським Кенігсбергом, як вони його заср-ли, коли сплюндровували історичні місця перетворивши їх в калінінградські параші, то бувша частина австро-угорської імперії у Львові виглядає як цукерочка. Кацапи не вміють нічого, крім того, як красти і тринькати нафто-долари. Але нічого, прикриються червоним прапором з серпом і молотом. Повне мракобісся і манія велічія...
ice 7 _ 21.04.2011 22:31
IP: 93.74.237.---
Меседжі від премьера східної держави:
- Росія без України виграла б війну, бо вона держава-переможець.
- російська православна церква близька до мусульманської.
От вам холуї московські з ВР червоні прапори в ср-ку...
Миланка _ 21.04.2011 16:06
IP: 109.201.229.---
А що це означає? Це означає, що ми в повній...
Це означає, що українці гинули мільйонами ні за цапову душу. Нічого не змінилося. Тепер нащадки катів наших прадідів керують нами, знищуюють нас.
Ярема Галайда _ 21.04.2011 14:07
IP: 46.98.69.---
Вірний підхід справжнього патріота, а не жидо-москальського підспівувача. Червоне ганчір"я хай вивішує у себе "істинний правопрєємнік" – мусульмансько-секстансько-жидо-монгольске покруччя Московія. А у нас це сміття треба згодувати біло-блакитно-червонопузій камарильї та їхнім лакузам, які тут у коментах щось чирікають)))), приводячи заскорузлі ще за часів совдепії доводи шизофреніків на кшталт Молотова, Сталіна, Суслова, Брєжнєва. Панове, убєйтєсь об стєнку, як ви любите гаварить. ваше тявкання з піворотні ні на кого не справляє жодного враження, тільки сміх і жалість до ваших розумових здібностей))))))
pikukalaku v Drogobichah _ 21.04.2011 13:44
IP: 93.183.251.---
Igor_@:
Остап Ибрагимович:
Igor_@ _ 21.04.2011 12:31
И, что очень плохо для вас Боевые уставы наизусть помню...

Воспользоваться доведётся лишь одним – "Взвод...звиняйте... СХРОН в обороне"
Так воспользовались 50 лет назад! Да воспользовались так, что и сегодня имя С.Бандеры вызывает непроизвольное мочеиспускание у всех москалей независимо от возраста от Львова до Курил!!! Уже на уровне безусловного рефлекса!
:)
Рагулина ты явно на почве поклонению кошкодаву умом тронулся. Москали и не знают про такого геройского бойца. А если бы прыщавый о нем не вспомнил, то и украинцы про такого "бойца" не узнали)))))
pikukalaku v Drogobichah _ 21.04.2011 13:40
IP: 93.183.251.---
Igor_@:
pikukalaku v Drogobichah:
Совсем хворий шароварник. Устав он знает. Так пойди рагулина поволай свои уставы. Разве это не Галичина и населяющие ее недополяки, сейчас провозглашающая себя "Украинским Пьемонтом", добрые 700 лет своей истории безвылазно прожила под Польшей, намного больше чем остальная Украина?
Бугага.
Фикня москальская полуграмотная.:) Боевые Уставы, уважаемый девственник (я в Булгаковском смысле), не мои, а советские.:)
Именно то, что Галичину, Львовщину оккупировали москали в 44 – позволило им сохранить КУЛЬТУРУ. Не украинскую культуру, а общечеловеческую! Вы сравните чистоту улиц во Львове и Донецке – Вам всё станет ясно!
Этот бред про самые чистые улицы Лемберга рассказывай галичанским детишкам. Особенно "чисто" на Высоком замке.Все что шароварным варварам досталось от австрияков и поляков не могут привести в нормальный вид. Все достопримечательности Лева не имеют к галичанской срани никакого отношения.
zmey-15 _ 21.04.2011 13:33
IP: 95.132.76.---
Тягнибакс все никак не угаманится.
Зеленський3 Донбас5 Корупція1305 Aтака Путіна1200 Україна та Європа1071
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter