Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Україні оголосили війну. Усі на захист Батьківщини

01 березня 2014, 20:20

Брати і сестри українці!

Рада Федерації Росії надала президентові РФ Володимиру Путіну згоду на введення військ в Україну. Це – війна!

У таких умовах українське суспільство потребує максимальної мобілізації.

Закликаємо:

- Виконувача обов'язків Президента негайно підписати Указ про введення в державі воєнного стану та проведення загальної мобілізації;

- Верховну Раду України затвердити цей Указ на надзвичайному засіданні.

Гебістський маніяк Путін вирішив приміряти ганебні лаври Гітлера.

Агресія з боку Кремля отримає гідну відсіч.

Усі на захист Батьківщини. Не віддамо жодного клаптика української землі окупантам.

Ми переможемо!

Слава Україні!

powered by lun.ua
Коментарі — 49
Арина Майская _ 25.01.2015 21:04
IP: 74.125.18.---
Райхер:
Вы знаете Райхер, ну зря вы так думаете.Обо всех россиянах. У многих корни украинские и они никогда не поддержат политику Кремля как и бандитов террористов Донбасса. Я слышала что в России три психотронных генератора, Москва, Санкт-Петербург и Ростов-на-Дону. Какой из них, руководство Россией, наряду с психологами, не проанализированными, превратили в психотронное оружие пока не ясно, но, не исключаю что в Москве, с подачи Ростова. Пожилое население и не только фиксированы на ТВ. Особенно правительственных каналах. Их практически невозможно оторвать от новостей. Бывали и случаи смерти. Поражал инсульт. Но, при отключённом телевизоре человек становится адекватным. Начинает самостоятельно рассуждать, меняется мнение.Поднимается настроение... А зачем надо было Украине отвечать на эту информационную войну этих уродов журналистов из России, которая здесь руководством представлена как свобода слова. Надо было сразу подавать в международный суд и пресекать всё в корне.
Арина Майская _ 25.01.2015 20:22
IP: 74.125.18.---
Андрей Воронцов:
Андрей, по-моему Россия не выставила против, а защищается, боится Украины.
Олександр Соколов _ 25.01.2015 11:27
IP: 109.87.111.---
.
Шановний, Олег Ярославович, ви помиляєтесь: вас чули і 1 березня 2014 р., і після, але не завжди погоджувались, бо ваші аргументи не завжди були переконливими. Більш того, запровадження військового стану далеко не єдиний і не самий кращий шлях до миру в Україні...
Досягти миру в України можна і наступним чином. "Президент або уряд, або ВРУ, або всі разом мають виступити із заявою, в якій запропонувати в якості мирних ініціатив України: укласти угоду між Україною, НАТО та РФ про звільнення Криму і сходу України від військ РФ, збереження позаблокового статусу України і обов'язковий захист (аж до військового) її недоторканності учасниками договору у разі будь-якого втручання в справи України. Боротьба за укладення такого договору може і повинна стати змістом боротьби за мир в Україні президента, ВР, уряду і прогресивної спільноти України та світу" – (espreso. tv/ blogs/ 2014/12/18/na_perelomnomu_etapi).
Володя Остринський _ 25.01.2015 10:05
IP: 74.125.17.---
Так усі повірили Тягнибоку, який оголосив у кінці лютого "похід на Схід". Думали, що він там порядок наведе, а він і досі не добрався до фронту. Чекаємо фюрера на фронті.
P. S. Фото відглянцоване, немов на зображенні свиняча задниця.
Ігор Вакула _ 25.01.2015 09:47
IP: 94.153.133.---
Сьгодні, як ніколи, кожен Українець мріє вбити руського окупанта! Смерть руським фашистам на Священній Українській Землі! Смерть під@ру-путіну прєзідзєнтіу фашистської паРаші! Слава Нації!
Itabar Pokat _ 03.03.2014 13:36
IP: 74.125.18.---
Тягнибок
- Виконувача обов'язків Президента негайно підписати Указ про введення в державі воєнного стану та проведення загальної мобілізації;
- Верховну Раду України затвердити цей Указ на надзвичайному засіданні.
Годі вже "затверджувати-теревенити", треба виявити свій "псевдо патріотизм" діями.
Для початку усім складом Верховної Ради, разом з синами, доньками, онуками на мерседесах, бентлі і інших койотах вирушити у Крим "на захист Батьківщини".
Маю надію, що ви переможете і не віддасте "жодного клаптика української землі окупантам."
Та годі вимагати патріотизму і гарматного м'яса від людей. Тільки Ваш особистий приклад зможе підняти хвилю супротиву окупації.
Чекаю перших некрологів депутатів Верховної Ради.
Itabar Pokat _ 03.03.2014 10:59
IP: 74.125.18.---
Мабуть є сенс нагадати бойовому ховрашку Тягнибоку, що завдяки саме його діяльності та діяльності комуно-нацистки Фаріон, країна таки опинилася на краю прірви.
Тому на заклик "Усі на захист Батьківщини. Не віддамо жодного клаптика української землі окупантам."
Вимагаю, від цих мерзот на мерседесах бентлі та інших кайотах. Негайно сформувати "Першу Депутатську Сотню", що має складатися з самих депутатів та їх синів, дочок, онуків. І вирушити в Крим для в бойових дій, щоб "Агресія з боку Кремля отримала гідну відсіч". Щоб оті гасла, "Смерть-ворогам", "Україна-понад усе", "Слава Україні", "Героям-Слава", якими вони спекулюють на кожному кроці вилізаючи на трибуну чи вмощуючися на унітазі, стали не тільки гаслами, а сутністю іх нікчемного життя.
Щоб пересічні українці ставлячи свічки на їх могилах могли з повагою сказати: "Вони не тільки брехали, Вони з гідністю віддали своє нікчемне життя за Україну. Героям-Слава!"
Van Helsing _ 03.03.2014 08:03
IP: 46.202.66.---
Тягнибок, подякуй фаріониху за те, що маємо. Її пригоди у дитячому садочку крутяться постійно по всім російським каналам. Та і решта твоїх колег разом з тобою небагаті розумом. Ваш внесок у те, що сталося, такий, ви так намагалися розколоти країну, що вас треба гнати з політики, недоумки.
Ярополк Любомирів _ 03.03.2014 03:44
IP: 78.111.185.---
Непризнанные Киевом власти АРК создают: Военно-Морские силы Крыма, милицию, Службу безопасности...

Мне вот очень интересно, а кто будет оплачивать все расходы по их содержанию?
Может Яйценюк еще 400 миллионов перечислит Крыму!?
lsn1972 _ 02.03.2014 16:25
IP: 74.125.17.---
Раз удаляете – значит читаете, хоть так может до вас дойдет: далеко не все граждане Украины согласны с вами. Удаляйте хоть до П*Р*О*Е*Б*А, а мои дети отсюда не уедут и учиться будут на русском языке и попробуйте прийти ко мне в дом с оружием.
Itabar Pokat _ 02.03.2014 16:21
IP: 74.125.18.---
Ярослав Шлапак:
Itabar Pokat:
Написать комментарий...С этим вопросом вы к карлику своему обратитесь!
Я ж не до Вас звертався, чи теж належите до тої гидоти, що за два тижня від великого розуму накоїла для країни більше лиха ніж усі "президенти" разом узяті, за двадцять років.
Райхер _ 02.03.2014 16:12
IP: 46.211.128.---
У нас порядка 7 миллионов тех кого можно назвать коррупционерами это в основном органы и чиновники это потенциальная контра желающая Януковича.
Что делать с этой армией? Перевоспитывать? Сажать? Или просто проводить конфискацию имущества?
В любом случае надо начинать с пропаганды правды. С переписывания истории...
Ярослав Шлапак _ 02.03.2014 16:05
IP: 95.67.25.---
Itabar Pokat:
Написать комментарий...С этим вопросом вы к карлику своему обратитесь!
Itabar Pokat _ 02.03.2014 16:05
IP: 74.125.18.---
...продовження...
Судити разом з Януковичем треба і Вас і усю ту мерзоту, що звется "Верховною Зрадою України".
Ще раз наголошу, Ви є мерзенна потвора, якій для володування потрібна яко мога більш чужої крові.
Я, як пересічний українець, наказую Вам, моєму служнику, разом з усією сворою служників, виїхати до Криму і на місці довести, що Ви дійсно заслуговуєте місця в історії, а не місця у тюрмі.
Геть у Крим, гидота депутатська.
Itabar Pokat _ 02.03.2014 16:04
IP: 74.125.18.---
...продовження...
Коли Ви вже своїм особистим прикладом доведете, що гасло "Слава Україні!" то не тільки слова з яким Ви лізете на трибуну чи вмощуєтеся на унітазі.
Коли у перших рядах захисників Батьківщини я побачу персонально Вас і всю депутатьську гидоту у повному складі?
Тих негідників які від великого розуму, коять для знищення країни більш ніж клятий Путін.
Коли Ви вже від бескінечного словоблуддя про "життя за Україну" надасте приклад і особисто віддасте своє нікчемне життя?
Бо як Ваші "недоторкані" депутати вміють ховатися у гарних номерах готелю "Україна" під час розстрілу беззбройних людей, яких вони ж і відправили на ту бійню, я вже бачив.
Itabar Pokat _ 02.03.2014 16:03
IP: 74.125.18.---
Яка погань повидаляла мої коментарі?
Який Ви мені брат – падлюка Тягнибок. Що Ви пане Тягнибок зробили для того щоб не дати Путіна привіду навіть пирскнути?
Чи та відміна "мовного" так була небхідна в перший день вашого "володування"? Чи звільненя вбивць Павлюченків тільки за те що вони під час суду волали "Слава Україні, героям слава!" теж нагальна потреба? Чи той "герой майдану" – Музичко, зек і вбивця, не показав усім на півдні і сході хто є наспрвді "герої майдану". Чи то знову провокація москалів? Чи не викрив той Музичка справжню сутність "нових бандюкив у владі", до яких Ви належите?
Чи коли підняли вереск про захист України Ви сподіваєтеся, що я як баран, з Вашоюї отари, віддам своїх дітей на поталу Путіну, для того щоб Ваша "нова бандитьська влада" витанцьовувала на трибунах та волала про єдність? Що ви зробили для збереження тієї хиткої єдності?
Чого Ви знову штовхаєте беззбройних людей на смерть?
Що ж Ви за потвора така підла?
Андрей Воронцов _ 02.03.2014 14:19
IP: 46.219.242.---
Импотентная власть сегодня:
1. Не объявила о курсе страны на НАТО и не попросила военной помощи НАТО.
2. Не закрыла границы с Россией и Белоруссией.
3. Не заблокировала Крымский полуостров и выезды с него.

О чем речь? С КАКИМ командованием кто-то собирается идти защищать страну? С идиотами много навоюешь, ага.

Сеня "Куля в лоб" сказал, что у армии РФ кратное превосходство и уже готов сдать страну. Боится призывом НАТО и закрытием границ обидеть Путина.
При этом он забывает, что РФ выставила против Украины два военных округа в 120 тыс. чел. и больше не выставит (иначе не будет чем сдерживать условного противника вдоль границ). А украинская армия – 300 тыс.
При этом российские ублюдки ездят по стране на поездах и автобусах и организовывают сепаратистские митинги, бьют наших людей.
zoran _ 02.03.2014 13:26
IP: 194.44.215.---
Яка заборонена лексика? Я тебе непорядна УП подам до суду. Ти ворожа газета.
Руслан Болгов _ 02.03.2014 11:31
IP: 94.179.55.---
диванные герои.)) граждане гастарбайтеры,скоро и Польша предъявит территориальные претензии,вы ведь очень гордые,но еще больше тупые. домайданились...
Victor Hispan _ 02.03.2014 10:51
IP: 74.125.18.---
Терміново реєструйтесь на сайті Білого Дому під петицією "Відправити ВМС США в Україну відповідно до Будапештського меморандуму, щоб утримати Росію від порушення територіальної цілісності України"
rada2006 _ 02.03.2014 10:49
IP: 74.125.18.---
"Более десяти миллионов русских живут в двух государствах, расположенных возле наших границ... Не может быть сомнений, что политическое отделение от рейха не должно привести к лишению их прав, точнее, основного права – на самоопределение. Для мировой державы нестерпимо сознавать, что братья по расе, поддерживающие ее, подвергаются жесточайшим преследованиям и мучениям за свое стремление быть вместе с нацией, разделить ее судьбу. В интересы России входит защита этих русскихв, которые живут вдоль наших границ, но не могут самостоятельно отстоять свою политическую и духовную свободу"

28 февраля 2014 года
Адольф Путин.
rada2006 _ 02.03.2014 10:47
IP: 74.125.18.---
"Более десяти миллионов русских живут в двух государствах, расположенных возле наших границ... Не может быть сомнений, что политическое отделение от рейха не должно привести к лишению их прав, точнее, основного права – на самоопределение. Для мировой державы нестерпимо сознавать, что братья по расе, поддерживающие ее, подвергаются жесточайшим преследованиям и мучениям за свое стремление быть вместе с нацией, разделить ее судьбу. В интересы России входит защита этих русскихв, которые живут вдоль наших границ, но не могут самостоятельно отстоять свою политическую и духовную свободу"

28 февраля 2014 года
Адольф Путин.
rada2006 _ 02.03.2014 10:45
IP: 74.125.18.---
jarik.dejnek. "Более десяти миллионов русских живут в двух государствах, расположенных возле наших границ... Не может быть сомнений, что политическое отделение от рейха не должно привести к лишению их прав, точнее, основного права – на самоопределение. Для мировой державы нестерпимо сознавать, что братья по расе, поддерживающие ее, подвергаются жесточайшим преследованиям и мучениям за свое стремление быть вместе с нацией, разделить ее судьбу. В интересы германского рейха входит защита этих немцев, которые живут вдоль наших границ, но не могут самостоятельно отстоять свою политическую и духовную свободу"

28 февраля 2014 года
Адольф Путин
Виталий Ященко _ 02.03.2014 10:40
IP: 37.229.219.---
Братья, а как вам нравиться Пятый угол. Эти герои обратились к правительству, что бы их взяли на контракт в ВВ и отправили охранять кухни, хлебопекарни и др. государственные учреждения. А на передовую "герои" не хотят.
А кого опять пошлем на передовую. Там регулярная армия, а мы опять выставим студентов и потом всю жизнь будем оплакивать "круты". Нет господа герои, это благодаря вам, одиозные личности перегадили все завоевания Майдана, и не надо отсиживаться в тылу.
Дай Бог, чтобы этот урод остановился. Украина эту братскую помощь запомнит надолго. Теперь наверное многие поняли, откуда исходит настоящая угроза. Хочу обратится к РУССКИМ, ПОКАЙТЕСЬ ПОКА НЕ ПОЗДНО. КАК ТОЛЬКО ПРОЛЬЕТСЯ ПЕРВАЯ КРОВЬ, ВЫ ВСЮ СВОЮ ПОСЛЕДУЮЩУЮ ИСТОРИЮ БУДЕТЕ ПРОКЛЯТЫ БОГОМ. Веками Бог не простил Каина, поднявшего руку на своего единоутробного брата Авеля.
Андрей Рублев _ 02.03.2014 09:08
IP: 46.118.197.---
Абхазия, Приднестровье, Карабах, Афганистан... "помогала" Россия, теперь посмотрите реалии жизни в этих странах, .опа полная. И в день Прощенного Воскресенья – Россия прости Меня, но Я ХОЧУ ЖИТЬ САМА -УКРАИНА.
ONLINE
Мовне питання191 Зеленський76 Корупція1445 Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter