Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Заява ВО "Свобода": Доктрина Путіна-Лаврова – шляхами Сталіна та Молотова

18 березня 2014, 10:38

Оголошення Заяви МЗС Російської Федерації "Про групу підтримки для України" можна розцінити як офіційне формулювання новітньої імперської зовнішньополітичної доктрини – доктрини Путіна-Лаврова.

Підвищена температура патосу справжніх авторів заяви, що виступають ідейно-теоретичними та практичними спадкоємцями совєцьких керівників Іосіфа Сталіна та В'ячеслава Молотова, свідчить про масштаби їхніх намірів – апробувати на території України технологію політико-правового демонтажу будь-якої державности, використовуючи політтехнологічні віруси "русскава міра", "багатонаціонального народу" та псевдореферендумних інструментів геополітичного популізму. У перспективі творців нового світового порядку – демонтаж та деструкція сучасних міжнародних політико-правових норм та відносин. Схожі за функційною спрямованістю стратегії дестабілізації використовувала сталінсько-молотовська агресивна доктрина "експорту совєцької демократії" в Естонію, Латвію та Литву восени 1939 – влітку 1940 рр., яка завершилася їхньою окупацією та анексією.

Псевдодоговори про "взаємодопомогу", розміщення військових баз, зрежисовані криваві провокації, воєнна інтервенція, проведення маніпулятивних референдумів та, згодом, однопартійних виборів – ось класичний арсенал засобів у руках геополітичних злочинців сталінсько-молотовської школи. Цим інструментарієм вони проклали шлях до окупації Прибалтики, Бессарабії з Буковиною та Польщі в 1939 – 1940 роках. Після 1945 року вони повторили аналогічний сценарій у Болгарії, Угорщині, Чехословаччині, Польщі, Румунії та Югославії. Єдиним винятком стала Фінляндія, яка, поступаючись народонаселенням та озброєнням, не побоялася дати рішучу відсіч агресорам і відстояла свою незалежність у драматичній Зимовій війні, уникнувши голодоморів та гулагів і давши урок мужности всім вільним народам світу. Агресора не умиротворяють та не підписують із ним угод – агресорам дають відсіч і ставлять на місце!

Заблукавши в територіяльно-часових координатах, спадкоємці монголо-татарської дипломатії та візантійсько-ординського гібриду міжнародного права і сваволі відкрито заявляють світові про сценарій демонтажу суверенної України після фактичної воєнної окупації Кримського півострова та встановлення там маріонеткового прокремлівського режиму. Подальшим етапом є провокування сепаратизму в південно-східних регіонах України шляхом інформаційного зомбування населення цих територій, підготовки масових безладів та убивств громадян України для дестабілізації суспільно-політичного становища. Відтак – примушення української влади до конституційної легітимізації результатів сепаратистських путчів, роззброєння українського народу, примусова федералізація та русифікація, позбавлення геополітичної суб'єктности під виглядом "нейтралітету" і перетворення України в об'єкт легітимної колонізації.

Констатуємо, що неосовєцькі московські імперіалісти, яких мучить ностальгія, сьогодні складають вище державне керівництво Російської Федерації та командну еліту російської армії, розмахуючи ядерною дубиною і перетворюючи державний апарат та збройні сили великої світової держави в інструмент агресії заради задоволення ментально-психологічних комплексів групки реваншистів.

Держава, що офіційно визнає складовим елементом своєї зовнішньої політики доктрину залякування сусідів зброєю масового знищення (начебто для захисту від ефемерної "загрози існуванню російської державности"), претендує на роль регіонального, а згодом і глобального міжнародного жандарма. Жандарм прагне прикриватися риторикою "захисту російськомовного населення" та довільно форматувати політичний режим суверенних держав, змінюючи систему відносин між адміністративно-управлінськими структурами й інститутами незалежних країн – відповідно до забаганок великого російського капіталу та його інтересів із купівлі-продажу активів.

Нагадуємо Путіну та Лаврову як спадкоємцям Сталіна та Молотова, що єдиним джерелом влади та права в Україні є суверенна воля українського народу. Нагадуємо Країнам Европейського Союзу та Сполученим Штатам Америки, яким Російська Федерація пропонує спільно гарантувати державний лад, суверенітет та територіяльну цілісність України, про існуючі союзницькі зобов'язання та необхідність відповідати задекларованим цінностям і стандартам. Закликаємо всіх українців мобілізуватися, зберігати спокій і витримку, загострити пильність і безжально знищувати ідеологічну агентуру ворога, готуючись до відбиття агресії, що завжди слідує за ідейними атаками Кремля. Федералізаторам, русифікаторам і капітулянтам немає місця на українській землі як прислужникам російських імперіялістів.

Ставаймо до оборони! Разом ми переможемо!

powered by lun.ua
Коментарі — 87
Itabar Pokat _ 19.03.2014 13:36
IP: 74.125.18.---
А як пан Тягнибок, прокоментує вчинок своїх поплічників, "бойових ховрашків", членів Політради ВО "Свобода", що "героїчно" в пятьох відгамселили у прямому єфірі телевізійного чинушу, примусивши написати заяву про звільненя???
Разом надавши гарний привід Путіну тицнути у харизму світовій спільноті: "Дивіться від чого я врятував два мільони кримчан".
І коли вже сам стане до оборони та віддасть своє нікчемне депутатське життя щоб у Криму не гинули наші вояки?
Коли стоячи над його могилкою від щірого серця можна буде вигукнути "Героям, Слава!"
Чи знову цю могилку він залише пустою – для моїх дітей?
Itabar Pokat _ 18.03.2014 15:45
IP: 74.125.18.---
Сергій Залізняк:
що ви таке пропонуєте? це правакація! депутати ще не всі портфелі поділили і взагалі, у них тижнева надзвичайна відпустка! а ви їх – на передову!!!!
звісно, це така сумна іронія... чистку України слід починати було ще коли оця недовлада була недоопозицією...
Ото вже дійсно "недовлада". За три тижні свого володування накоїла стільки дурні – за роки не виправиш.
Невже це і є, та "проукраїнська" влада за яку люди на Майдані віддали життя.
І знову, ця "недовлада" вимага гарматного м'яса?
Крим вже не повернути, і не тому, що там проросійські чиновники і оскаженіла путінська пропаганда, а тому, що більшість людей у Криму дійсно вважають, що в Україні йде "бандерізація" за яку ратує знана комуністка-націоналістка Фаріон разом з поплічниками тягнибоками.
Безупинне "Слава-Україні!", "Героям-Слава!" до діла і без діла, так нагадує "Хайль-Гітлер!", "Зіг-хайль!", що не треба ніякої путінської пропаганди, достатньо подивитися засідання ВР.
Van Helsing _ 18.03.2014 14:50
IP: 93.183.204.---
Мне нравится, что россияне считают себя очень богатыми. Да, теоретически, вы могли бы жить. как в Эмиратах, если бы не криминальная диктатура во главе с вашим фюрером. Украсть $200-300 млрд лично, а сколько у его шестёрок – еще 20 раз по столько, и всё засчёт нацональных богатств, которые должны принаджежать всем в равной мере, как в в тех же ОАЭ. Но и вам ещё хватает на "шикарную жизнь" – эта страна действительно очень богата. У меня родственники в Москве живут неплохо, машину Форд имеют, правда, пашут на 3-х работах. Квартира 2-хкомнатная хрущёвка на 6 человек, 3 поколения. Родственники в Поволжье тоже не бедуют, хотя квартирный вопрос пока (всю жизнь работают) тоже не решён. В маленькой квартирке с детьми и старухой матерью тоже 6 чел. Богатенькие буратино. есть чему завидовать.
Mariana Levytska _ 18.03.2014 14:42
IP: 74.125.181.---
А чого ж ви кинули українців і татар Криму, здали його? Чого не протидієте сепаратистам?Чому не відповів ніхто за розстріл Майдану? Чому Яценюк (а значить і ВО Свобода теж) мямлить про невступ до НАТО? Ви прийшли до влади на хвилі Майдану і на його хвилі підете в небуття... Вже недовго чекати.
Михаил Григоренко _ 18.03.2014 14:41
IP: 74.125.18.---
Van Helsing:
Ну всё, друзья, теперь нам курс в Евросоюз. Уходим из русского мира, это полное загнивание и циничная ложь. Теперь Крыму надо показать, как мы воспользуемся шансом построить нормальную страну. И, кстати. надо по дороге выбросить этих тягнибоков с фарионихами, которые принесли столько вреда своей тупостью.
=====
100%+++
Республіка _ 18.03.2014 14:28
IP: 213.111.80.---
"Путін розповів про те, що Крим завжди був російським, там "могили російських солдатів, мужністю яких Крим в 1783 році був узятий під Російську державу"" – до того, як "Крим в 1783 році був узятий під Російську державу" – ЗАГАРБАНИЙ!!! Росією – в Криму жив і успішно господарював (без Дніпровської води Крим був квітучим краєм) кримськотатарський народ: у ХХІ сторіччі, як і у XVIII, Росія дозволяє собі "брати під Російську державу" те, що їй НЕ НАЛЕЖИТЬ!!!
Van Helsing _ 18.03.2014 14:14
IP: 93.183.204.---
Ну всё, друзья, теперь нам курс в Евросоюз. Уходим из русского мира, это полное загнивание и циничная ложь. Теперь Крыму надо показать, как мы воспользуемся шансом построить нормальную страну. И, кстати. надо по дороге выбросить этих тягнибоков с фарионихами, которые принесли столько вреда своей тупостью.
Служитель Ягве _ 18.03.2014 14:04
IP: 95.133.99.---
Андрей Селезнёв:
Служитель Ягве:
Андрей Селезнёв:
Служитель Ягве:
Чур меня! А что такое ФС?
извините. правильно было написать FACEBOOK
А, да, такой же брехунок, как и этот. Оно и понятно – из одного бюджета деньги.[/QUOTE

Правильно, брехливим тролякам типу селезньова платить тільки ФСБ.
Рома Коломиец _ 18.03.2014 13:52
IP: 176.109.174.---
ЧОМУ ЖОДЕН БАНДИТ ІЗ МИНУЛОЇ ВЛАДИ НЕ ЗАТРИМАНИЙ І НЕ ПОДАНИЙ В РОЗШУК ІНТЕРПОЛОМ?
ЧОМУ ОЛІГАРХІВ НАШИХ ЄВРОПА ЛОВИТЬ, А НАША ВЛАДА ЦІЛУЄТЬСЯ?
ЧОМУ ОДНОЧАСНО З МЗС РОСІЇ АВАКОВ ПОЧАВ ВИМАГАТИ СКЛАСТИ ЗБРОЮ ПАТРІОТАМ?
ЧОМУ НЕ ПРОВОДИТЬСЯ РЕФОРМА МВС ПО ТИПУ ГРУЗІЇ, А ПРОВОДИТЬСЯ ІМІТАЦІЯ ЛЮСТРАЦІЇ???
Inga Vershinina _ 18.03.2014 13:30
IP: 95.215.36.---
Андрей Селезнёв:
Ярослав Мисюра:
Сам ти такий.
Вот уровень полемики
иди он вашего клоуна-царька слушай...конспектируй...слышь,кацап,а вы не изучаете речи ваших "гениев" у власти в вышах и школах?;) по вас всех,за редким исключением,плачет лоботомия,дебилы.
Сергій Залізняк _ 18.03.2014 13:29
IP: 46.185.58.---
Itabar Pokat:
що ви таке пропонуєте? це правакація! депутати ще не всі портфелі поділили і взагалі, у них тижнева надзвичайна відпустка! а ви їх – на передову!!!!
звісно, це така сумна іронія... чистку України слід починати було ще коли оця недовлада була недоопозицією...
Itabar Pokat _ 18.03.2014 13:13
IP: 74.125.18.---
Ставаймо до оборони! Разом ми переможемо???
Годі вже базікати, треба виявити свій "псевдо патріотизм" діями.
Для початку усім складом Верховної Ради, разом з синами, доньками, онуками на мерседесах, бентлі і інших койотах вирушити у Крим "на захист Батьківщини".
Маю надію, що Ви переможете і не віддасте "жодного клаптика української землі російским імперіалістам."
Та годі вимагати патріотизму і гарматного м'яса від людей. Тільки особистий приклад недоторканих депутатів-нікчем зможе підняти хвилю супротиву окупації.
Негайно формуйте у Верховній Раді "Першу Депутатську Сотню", що має складатися з самих депутатів та їх синів, дочок, онуків. Та вирушайте в Крим для в бойових дій. Щоб оті гасла, "Смерть-ворогам", "Україна-понад усе", "Слава Україні", "Героям Слава", якими Ви спекулюєте на кожному кроці вилізаючи на трибуну, та сідаючи на унітаз, стали не тільки гаслами, а сутністю Вашого нікчемного життя.
Депутати нікчеми, до бою. Годі ляпати язиком.
Сергій Залізняк _ 18.03.2014 13:08
IP: 46.185.58.---
Досить таки пустопорожня заява. Та чому дивуватися після того, як Швабода обкакалася на Майдані?
дві перерви по тижню в роботі ВР, участь у пилянні портфелів, свабодівський горе-адмірал. який призначив зрадника і не віддав простого і ясного наказу – захищати рідну землю зброєю, навпаки, змусив вояків грати в той самий мирний спротив, який ледь не погубив УСЕ.
побити в туалеті Донія – при чому вдвох на одного – тут свабодівці герої!
а от про якусь активність кримської організації цього проекту останні дні було не видно і не чутно...
Тягнибок і Ко стали в кааліцію з Юлею, – і почали зливати Україну Путіну, і отакі от псевдорадикальні заяви ажніяк цього не приховують!
Служитель Ягве _ 18.03.2014 13:06
IP: 95.133.99.---
Андрей Селезнёв:
Служитель Ягве:
Чур меня! А что такое ФС?
извините. правильно было написать FACEBOOK
Ярослав Мисюра _ 18.03.2014 13:01
IP: 78.111.187.---
Андрей Селезнёв:
motja:
небогатых – ключевое слово. Вот Россию, у верен, на ура бы приняли.
А ещё у вас нет: власти, милиции, армии, зато в правительстве нацисты. для германии – как красная тряпка.
alexa71:
Майдан просрав Крим.
Сам ти такий.
Служитель Ягве _ 18.03.2014 12:57
IP: 95.133.99.---
Андрей Селезнёв:
Служитель Ягве:
Андрей Селезнёв:

Благодаря моему отцу и американским гаджетам ты теперь умничаешь за_сра_нец на украинских форумах...
А моя мама в Салехарде с 11 лет ловила рыбу для фронта – и что? И американскими гаджетами не пользуюсь принципиально – ноутбук ASUS (Тайвань). А украинские форумы – это что – священное место – так что ли "ягве" считает? Пророчества из носа выковыриваете находу?
Пророчества я читаю в Старом Завете и вам советую почитать.А ваши краснопузые генералы (Василевский и Жуков со Сталиным – уроды) отдали Японию,Тайвань, Южную Корею не моему отцу-победителю, а американцам. И о Боже! Вы теперь пользуетесь тайванским компьютером с американской программой и в ФС вас взяли. А мой отец умер и никто к нему на могилу не ходит, кроме меня. Забыли все эти проигравшие и выигравшие, кто их освободил от комуновертухаевской гулагозоновской системы. Вот я участник Майдана напомню свободному миру про отца
Pom_advokat _ 18.03.2014 12:48
IP: 109.251.8.---
Райхер:
Мне друзья из России пишут что Путин у них герой и они за него готовы на войну.
Причём они заявляют что Украина их ввязывает в войну...
И это говорят наши которые там живут 14 лет!!!
А вот наши соседи (я из Луганска) так же смотрят по спутнику только Росийское ТВ -
Абсолютно То же Самое!!!!!
Неужели нельзя отключить Зомбирование даже на нашей територии!!!
Нельзя отключить зомбирование. Отключив зомбирование рупором путлера, придется зомбировать их самим. Пока не появится человек, жаждущий развиваться, а не всеядно (и главное нашару) питаться, зомбирование будет жить.
motja _ 18.03.2014 12:44
IP: 74.125.18.---
Андрей Селезнёв:
motja:
срочно принять Украину в состав объединенной Европы!
Это будет достойный ответ зарвавшемуся кремлю!
ОРДЕ по МОРДЕ!
ЕС, конечно, лежат под США, но дураками их назвать нельзя, чего же вы их такими призывами пугаете?
Если бы я написал "Росссию в ЕС!", они бы, таки да, испугались, а чего европейцам пугаться мирных и небогатых украинцев?
Влад Байкал _ 18.03.2014 12:36
IP: 37.55.196.---
* Словоблудие и белеберда. Каждую фразу можно опровергнуть, исправить или раскритиковать. Но зачем, а главное кому? Такой благородный фэйс смотрит на Вас с аватара! Но все помнят, как не успевали вытирать экран своих теле-ящиков от слюней крикливой злости вождей Майдана. А ведь 49% всех майданных бед и кровавого финала на руках этого типа. Но настоящие бандиты никогда не извиняются... Например, сейчас в ежечасовом своем обращении памаранч- Премьер говорит, что "мы будем осторожно составлять экономическую часть евро-асоци-договора, чтобы не навредить индустриальным регионам Украины." Так ЁШ – МАТЬ -об этом же вам сто раз далдонили лучший эконом- мэнеджер столетия Азаров и Славный Атаман Янукович, когда просили разогнать по хатам своих желторотых студней...Так нет... Тягныбок и его кореша в ответ позвали "Пр-Сектор" -им нужна была только кровь ради предвкушения сладостного зрелища на связанную и униженную фигуру Президента на сцене Майдана. А теперь они защебетали на русском.
Oksana Napora _ 18.03.2014 12:33
IP: 178.212.102.---
Андрей Селезнёв:
))))))))))) странно, что Турция и даже, о, это еще удивительней, сама Росссия не аппелирует к этому с Ваших слов "единственному легитимному", а значит действующему на СЕГОДНЯШНИЙ момент, договору.
motja _ 18.03.2014 12:31
IP: 74.125.18.---
Хотят ли русские войны? Кремлевские устремления указывают, что этот вариант развития событий они не исключают.
Хотят в Украине войны? Конечно нет!
Хотят ли в Евросоюзе войны? Однозначно нет.
Эта ситуация аналогична ситуации 30-х годов прошлого столетия. Тогда при попустительстве Великобритании, Франции, США (не хотели воевать, в памяти была трагедия 1-й мировой), агрессор путем наглой военной экспансии, захватил большинство европейских стран.
Чтобы положить конец непредсказуемым кремлевским захватам, у ЕС один выход (воевать, конечно, не хочется) – срочно принять Украину в состав объединенной Европы!
Это будет достойный ответ зарвавшемуся кремлю!
ОРДЕ по МОРДЕ!
Райхер _ 18.03.2014 12:31
IP: 46.211.121.---
Мне друзья из России пишут что Путин у них герой и они за него готовы на войну.
Причём они заявляют что Украина их ввязывает в войну...
И это говорят наши которые там живут 14 лет!!!
А вот наши соседи (я из Луганска) так же смотрят по спутнику только Росийское ТВ -
Абсолютно То же Самое!!!!!
Неужели нельзя отключить Зомбирование даже на нашей територии!!!

Надо издать закон – все кто прибывает из России к нам должны пройти карантин!!! Так как они заражены вирусом зла, зомбированными ТВ!!!
И нам нужно запретить все росийские передачи.
Посмотрите – кто за Россию у нас? = те кто смотрит новости по российскому ТВ у них мозги перекручены!!!
Куда смотрят наши власти!!!
Вася Дядя _ 18.03.2014 12:28
IP: 217.77.215.---
А чи підтримує "Свобода" беззубі дії своїх союзників з "Батьківщини", які поставили на силові пости своїх чинуш?
Чи не пора нарешті підняти питання щодо їх беззубості? Народ вимагає відповідей, чому Тенюх не дав команду в перший день окупації виконувати свої обов'язки воєнним, чому такі дурні призначення по МВС, по СБУ, по адміністраціям, по прокуратурам?
Пересмешник _ 18.03.2014 12:26
IP: 80.254.3.---
Смерть русско-фашистским оккупантам! Слава Украине! Героям слава!
Fedir Syzyi _ 18.03.2014 12:21
IP: 94.231.187.---
Смерть руским окупантам!
Зеленський69 Корупція1435 Aтака Путіна1284 Україна та Європа1126 Уряд реформ420
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter