Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Зрада чи перемога? Робіть висновки самі!

17 липня 2015, 15:43

Другий день в українському інформаційному просторі істерія. Влада через підконтрольні ЗМІ й ручних "політологів" намагається довести суспільству, що жодного "особливого статусу" окремим регіонам Донецької і Луганської області в запропонованих змінах до Конституції немає. А зміни направлені виключно на встановлення довгоочікуваного миру. Патріоти ж впевнені: ухвалене парламентом рішення – зрада національних інтересів і поступки Кремлю.

Сьогодні, коли минуло трохи часу і улягаються емоції, вже можна тверезо оцінити те, що вчора відбулося в парламенті. Отже, нагадаю зміст норми проекту Конституції, яка викликала резонанс у суспільстві: "Особливості здійснення місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей визначаються окремим законом".

Що ж це за такий "окремий закон"? Це – Закон "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей", ухвалений "таємним голосуванням" з порушенням усіх законних парламентських процедур 16 вересня 2014 року. Наголошу, що фракція ВО "Свобода" була єдиною з депутатських фракцій у парламенті VII скликання, яка одностайно проголосувала проти ухвалення цього закону.

Нагадаю його основні положення:

1. Російським окупантам та їхнім посібникам терористам гарантується амністія.

Стаття 3. Держава гарантує відповідно до закону недопущення кримінального переслідування, притягнення до кримінальної, адміністративної відповідальності та покарання осіб – учасників подій на території Донецької, Луганської областей.

2. Узаконюється режим "сприяння" для російської мови і знищення української мови.

Стаття 4. Держава гарантує відповідно до Закону України "Про засади державної мовної політики" право мовного самовизначення кожного жителя в окремих районах Донецької та Луганської областей щодо мови, яку вважає рідною, вибору мови спілкування, вільного користування російською та будь-якою іншою мовою у суспільному та приватному житті, вивчення і підтримки російської та будь-якої іншої мови, їх вільний розвиток і рівноправність.

3. Надається імунітет депутатам, "обраним" під контролем терористів.

Стаття 5, абзац 2. Повноваження депутатів місцевих рад і посадових осіб, обраних на позачергових виборах, призначених Верховною Радою України цим Законом, не можуть бути достроково припинені.

4. Терористи призначатимуть керівників органів прокуратури і судів, а самі стануть "народною міліцією", підпорядкованою виключно місцевій владі, яку доволі ймовірно буде обрано з колишніх ватажків загонів бойовиків.

Стаття 5, абзац 3. В окремих районах Донецької та Луганської областей законами України запроваджується особливий порядок призначення керівників органів прокуратури і судів, який передбачає участь органів місцевого самоврядування у вирішенні цих питань.

Стаття 9. В окремих районах Донецької та Луганської областей рішенням міських, селищних, сільських рад створюються загони народної міліції, на які покладається реалізація завдання з охорони громадського порядку в населених пунктах цих районів.

Координація діяльності загонів народної міліції з охорони громадського порядку в населених пунктах здійснюється відповідним сільським, селищним, міським головою.

Загони народної міліції утворюються на добровільних засадах із числа громадян України, які постійно проживають у відповідних населених пунктах окремих районів Донецької та Луганської областей.


5. Україна має забезпечити прямі зовнішні відносини Донбасу з регіонами Росії. По суті, визнається сам факт відсутності фактичного кордону з Росією.

Стаття 8. Органи виконавчої влади сприяють розвитку в окремих районах Донецької та Луганської областей транскордонного співробітництва, спрямованого на вирішення спільних проблем розвитку, посилення та поглиблення добросусідських відносин між територіальними громадами, органами місцевого самоврядування окремих районів з адміністративно-територіальними одиницями Російської Федерації на основі угод про прикордонне співробітництво, що укладаються територіальними громадами, органами місцевого самоврядування, місцевими органами виконавчої влади України та територіальними громадами у межах компетенції, встановленої законом.

6. І найцинічніше – це те, що ми з Вами за це все маємо платити, не вимагаючи від них жодних податків.

Стаття 7. Держава надає підтримку соціально-економічному розвитку окремих районів Донецької та Луганської областей...

У законі про Державний бюджет України щороку передбачаються видатки, що спрямовуються на державну підтримку соціально-економічного розвитку окремих районів Донецької та Луганської областей. Україна гарантує визначення таких видатків загального фонду Державного бюджету України захищеними видатками, обсяг яких не може змінюватися при здійсненні скорочення затверджених бюджетних призначень.


Отже, шановні українці, робіть висновки самі: зрада це чи перемога?

powered by lun.ua
Коментарі — 62
Віктор Чух _ 10.12.2019 11:48
IP: 35.235.227.---
Нехай цей,,діяч"-запроданець"рашистів-дикунів вважає за дурнів свою дружину, своїх дітей, батьків, холуїв своїх одноплемінників. Щоб та нечисть не тільки царювала в ордло, ай розповзлась по всій Україні? Що з цього вийде й дитина може здогадатись. Нехай цей блазень, втікає, поки не пізно, в свою землю обєтованну, поки не пізноз своїми лизунами (бо в крайньому випадку може пробігти, як блазень, з України в сімейних трусах,як дурник по концертних залах в минулому) і там нехай в кнесету вирішує так само питання з арабами. А в Україні ми самі справимось, без міжнародних волоцюг.
spitfire _ 26.07.2015 00:10
IP: 146.148.47.---
перший раз аргумент про необхідність внесення змін у Конституцію, тому що вони не подобаються Росії, я почув від інтернет-бомжа, що засмічував форум УП. тоді мені було смішно, адже цей рецепт дуже нагадував дурнувату приказку "спитай жінку як вчинити і зроби навпаки".

другий раз я зустрів згадку про цей аргумент, коли УП звітувала про засідання РНБО і виступ пана Турчинова. тоді мені здалося, що будь-який поважний Падре рано чи пізно починає бачити людину із серпанком навколо, тому із розумінням поставився до подібного марення.

третій раз я почув доводи такого штибу від самого пана Порошенка. і тут мені стало дуже сумно: я не можу припустити, що пан президент з'їхав з глузду чи збрехав. відтак йому просто бракує аргументів, він сам не впевнений, що чинить правильно, або він не вважає за необхідне казати правду.
spitfire _ 26.07.2015 00:05
IP: 146.148.47.---
гамалія:
Поляки, не будучи найбільшою потугою, домоглися багато чого в переговорах із Заходом саме тому, що тримали удар і уміли наполягати на своєму
гм, згадав, що поляки під керуванням Пілсудського домоглись військової поразки Радянської Росії, тому що Тухачевський виявився військовим невігласом.
поразка була несподіваною, тому що червоноармійці значно переважали у чисельності і озброєнні.
_yurkiv_ _ 22.07.2015 23:13
IP: 104.197.82.---
антивірус:
Зрада відбулась у вересні 2014 року, коли ще минула ВР на своєму закритому засіданні прийняла рішення про лінію розмежування (границі) Донбасу...
Тим самим були узаконені теперішні границі самапроголошених ДНР і ЛНР...
За це проголосувала і фракція "Свободи"...Голосувала проти тільки фракція "Батьківщина"
Бо вана бачила лiнiю розмежування десь за Житомиром!
антивірус _ 22.07.2015 20:51
IP: 178.93.178.---
Зрада відбулась у вересні 2014 року, коли ще минула ВР на своєму закритому засіданні прийняла рішення про лінію розмежування (границі) Донбасу...
Тим самим були узаконені теперішні границі самапроголошених ДНР і ЛНР...
За це проголосувала і фракція "Свободи"...Голосувала проти тільки фракція "Батьківщина"
гамалія _ 21.07.2015 18:36
IP: 95.132.84.---
Поляки, не будучи найбільшою потугою, домоглися багато чого в переговорах із Заходом саме тому, що тримали удар і уміли наполягати на своєму
гамалія _ 21.07.2015 18:32
IP: 95.132.84.---
Це зрада національних інтересів, однозначно. І невміння тримати удар в переговорах, в т.ч. неофіційних, через "контактних осіб". Це також нав'язливе бажання подобатися Заходу, робити те, що нам підказують. До чого це призводить, видно із здачі ядерної зброї і засобів доставки. Ми здали, нас ніхто не захистив, і ще вимагають додаткових поступок) (уйлу
_yurkiv_ _ 21.07.2015 14:21
IP: 104.154.82.---
anno_domini:
Щоб до кінця не розчавили як з економіки так і з гуманітарію, потрібна національна програма-доктрина на рівні Конституції, але ще вище. Бо Конституцію переглядають, а національну доктрину розвитку народу у всіх сферах, яку утвердити на всенародному референдумі – буде не по зубам. Потрібно готувати та виховувати національну еліту. Наїлися вдосталь грязюки. Де ті, хто скаже: "брати та сестри" і підпише це сам Бог?
СВОБОДА так каже, і має таку ПРОГРАМУ-ДОКТРИНУ.
_yurkiv_ _ 21.07.2015 14:20
IP: 104.197.55.---
bysol:
Бандюковвич і Ко. могли піти з України тільки тим шляхом, яким пішли, а разом з ними і вся прокацапська шобла.
anno_domini _ 21.07.2015 13:59
IP: 188.239.8.---
Щоб до кінця не розчавили як з економіки так і з гуманітарію, потрібна національна програма-доктрина на рівні Конституції, але ще вище. Бо Конституцію переглядають, а національну доктрину розвитку народу у всіх сферах, яку утвердити на всенародному референдумі – буде не по зубам. Потрібно готувати та виховувати національну еліту. Наїлися вдосталь грязюки. Де ті, хто скаже: "брати та сестри" і підпише це сам Бог?
_yurkiv_ _ 21.07.2015 12:05
IP: 146.148.89.---
bysol:
_yurkiv_

СКАЗАНО: "Судіть про дерево за плодами його!". А плоди "Революції гідності" – очевидні: Крим – не наш, півтора міліона біженців, більше як десять тисяч вбитих, розквіт корупції, знахабнілість олігархів, яких привели до влади озброєні бойовики, бакс з 8 до 23х, жахливе зубожіння народа...

Чи не час вже переосмислити все, що відбулося в державі? Для початку – подивитися правді в очі, чого принципово не може зробити пан Тягнибок?
Але ж і Бандюкович теж не наш) (уйла послали, Захід став нашим партнером!!!
В таких випадках якісь втрати неминучі, а мислити треба щоденно:)
_yurkiv_ _ 19.07.2015 15:25
IP: 130.211.185.---
anno_domini:
_yurkiv_:
Наш президент з числа тих людей, які можуть ужитися при любій владі і при любих партнерах. Тому його поведінка буде – а мені це вигідно? і що мені принесе? моєму бізнесу? Ось це і прикро на таке дивитися. І які би заголовки та промови не було озвучені чи президентом, чи прем*єром чи спікером, чи депутатом – довіри не має. Її треба заслуговувати.
Це добре, що вміє вжитися, бо це свідчить про політичний його хист.
Питання в іншому, чи здатні українці вжитися хоч з якоюсь владою?
Бо якщо постійно бути контрою до влади, то для чого її обирати?
Українці вже мали доброго Президента, але втратили, а разом з ним втратили потужний промисловий регіон та свою перлину, Крим.
Невже свідомо бажаємо ще більших втрат?
anno_domini _ 19.07.2015 15:15
IP: 188.239.8.---
_yurkiv_:
Наш президент з числа тих людей, які можуть ужитися при любій владі і при любих партнерах. Тому його поведінка буде – а мені це вигідно? і що мені принесе? моєму бізнесу? Ось це і прикро на таке дивитися. І які би заголовки та промови не було озвучені чи президентом, чи прем*єром чи спікером, чи депутатом – довіри не має. Її треба заслуговувати.
_yurkiv_ _ 19.07.2015 13:33
IP: 104.197.38.---
Александр 1:
sidor:
...Давайте проаналізуємо...Согласно "нововведению",проживающие на подконтрольной территории Украины в Донецкой области граждане могут договориться между собой,провести референдум и взять себе особый статус,назваться "тутанхамония",на своих территориях объявить австралийский язык разговорным,наладить дипломатические связи с Австралией...?
Я ж запропонував проаналізувати, а не пофантазувати.
Фантазувати значно приємніше, тим більше, що фантазії українець всмоктує з молоком матері.
Недаремно, тільки для українців характерне таке миле прислів'я: "Дурень думкою багатіє!":)
Дорогі УКРАЇНЦІ, послухайте звернення Президента до вас, і не один раз, а хоча б зо п'ять!
Ну, не настільки ж ми, насправді, "фантазёры", щоби не зрозуміти очевидних речей...
LYCIV_OLGA _ 19.07.2015 13:12
IP: 109.251.42.---
(продолжение) А ВО-ВТОРЫХ – Украина попадает под ещё большую зависимость от позиции/действий западных "партнёров", которые могут измениться в любой момент. Например – уже на основании реализации норм изменённой Конституции Украины. То есть – у Запада появится основание, – если и не отменить нынешние, и без того декоративные санкции против эрэфии, – то значительно их ослабить, пойдя навстречу многим собственным избирателям, в результате чего крЫмль только получит возможность "драть" Украину ещё больше/сильнее. Запад – конечно/само собой – будет продолжать "поддерживать" Украину, но ему некуда и незачем спешить, ведь не его же терзает роSSийский режим! А прикрываясь Украиной как щитом, Запад может ожидать распада РФ/смены режима/образумления *уйла – хоть до второго пришествия Христа. При этом – размеры потерь Украины Запад (а вместе с ним и нашу коллаборационистскую/ предательскую власть) – совершенно не волнуют.
LYCIV_OLGA _ 19.07.2015 13:09
IP: 109.251.42.---
Как я написала ещё в самом начале обсуждения – любому взрослому и психически здоровому человеку, находящемуся "в здравом уме и при ясной памяти" ясно "как дважды два", что это выполнение всех планов/желаний *уйла. Т.е – явное и несомненное предательство Украины и украинского народа, и о том, что предложившим/принявшим эти поправки – рано или поздно придётся отвечать за это. Изложила я и возможные/приемлемые для всех пути решения этой проблемы. Но всё это – очень слабое утешение.

Кроме этого – эти поправки – могут оказаться для Украины весьма мощной/разрушительной "миной замедленного действия".
Имеется в виду то, что многие пытаются оправдать украинскую власть давлением Запада. Но – ВО-ПЕРВЫХ – никакое давление со стороны Запада не должно/не может быть причиной для антиукраинских решений/действий! (см.продолжение)
Обізнаний _ 19.07.2015 10:58
IP: 188.231.190.---
-
Александр 1 _ 19.07.2015 09:08
IP: 92.113.138.---
sidor:
...Давайте проаналізуємо...Согласно "нововведению",проживающие на подконтрольной территории Украины в Донецкой области граждане могут договориться между собой,провести референдум и взять себе особый статус,назваться "тутанхамония",на своих территориях объявить австралийский язык разговорным,наладить дипломатические связи с Австралией...?
Я ж запропонував проаналізувати, а не пофантазувати.
sidor _ 18.07.2015 21:07
IP: 77.52.71.---
Александр 1:
...Давайте проаналізуємо......Согласно "нововведению",проживающие на подконтрольной территории Украины в Донецкой области граждане могут договориться между собой,провести референдум и взять себе особый статус,назваться "тутанхамония",на своих территориях объявить австралийский язык разговорным,наладить дипломатические связи с Австралией......? Вопрос,что бы получить "особый статус местного самоуправления" нужно ли брать в руки оружие (все равно будет ОБЯЗАНА применяться амнистия) или согласно "нововведения" это событие должно происходить в автоматическом режиме?.Ведь согласно конституции Украины население не рабы,принадлежащие кому-то,даже если стада решили "переформатировать" путем укрупнения загонов.Почему "там" можно чудить а на другой территории или группой отдельных граждан нельзя,если ваш ответ будет отрицательным
Spirito _ 18.07.2015 19:58
IP: 93.72.102.---
_yurkiv_
Думаю,що потрібна реорганізація ООН.
Складно сказати,чи США готові очолити справді мирний процес на планеті.
Думаю,що всі країни повинні внести свої пропозиції щодо реорганізації ООН.
_yurkiv_ _ 18.07.2015 19:43
IP: 107.178.215.---
Spirito:
_yurkiv_
ООН себе вичерпала.
Отже, надія світу – це США, а Кацапія – це його біда, бо вона лише збуджує те, що і так вирує.
Країна – нонсенс!
Spirito _ 18.07.2015 19:35
IP: 93.72.102.---
_yurkiv_
ООН себе вичерпала.
_yurkiv_ _ 18.07.2015 19:31
IP: 104.197.92.---
Spirito:
_yurkiv_
Повторюсь,що вся огидність Мінських угод полягає в тому,
що їх нав"язали Україні після РОЗСТРІЛУ військових ЗСУ у
"ЗЕЛЕНОМУ КОРИДОРІ" від Путіна.
Всі члени РБ ООН не володіють правом вето.
Якщо в положеннях нема нічого щодо позбавлення права вето -
то треба приймати додатки,наприклад,з огляду на збройну агресію
постійного члена РБ ООН на сусідню державу,
який зганьбився перед всім світом як гарант миру.
Було б бажання у РБ ООН (чи ООН) припинити війни на планеті.
І не треба прикриватися (це ніяк не тотожне прощенню,та й прощення ніхто не просив,бо рос.військ на Донбасі нема) "сохранением лица" злочинців (війна – це злочин,брехня теж злочин).
Благими намірами вимощена дорога до пекла!
ООН, мабуть, себе вичерпала.
Spirito _ 18.07.2015 19:16
IP: 93.72.102.---
_yurkiv_
Повторюсь,що вся огидність Мінських угод полягає в тому,
що їх нав"язали Україні після РОЗСТРІЛУ військових ЗСУ у
"ЗЕЛЕНОМУ КОРИДОРІ" від Путіна.
Всі члени РБ ООН не володіють правом вето.
Якщо в положеннях нема нічого щодо позбавлення права вето -
то треба приймати додатки,наприклад,з огляду на збройну агресію
постійного члена РБ ООН на сусідню державу,
який зганьбився перед всім світом як гарант миру.
Було б бажання у РБ ООН (чи ООН) припинити війни на планеті.
І не треба прикриватися (це ніяк не тотожне прощенню,та й прощення ніхто не просив,бо рос.військ на Донбасі нема) "сохранением лица" злочинців (війна – це злочин,брехня теж злочин).
_yurkiv_ _ 18.07.2015 18:53
IP: 104.197.29.---
Miki2:

_yurkiv_:
Miki2:
Я настільки серйозний, що дуже легко розумію таких "желєзних", як Мочанов, ... ба, навіть більше, – оце його: "Нас раздерёт на междуусобные войны и на лоскуты, с которыми по отдельности легко и не напрягаясь справятся пираньи и с северо-востока, и с Запада, и с Дикого Запада"...

Хороший парень, Мочанов, ... до простоты честный, ни дать, ни взять, ... но тут он сама простота, про которую в классике сказал еще аж Ян Гус...

Шурик, тебе звиздеть, шо з горы катицца... а я щас начал уже, как Ольга думать, и суть моих размышлений в самом высоком, – прям зараз по очереді вынюхіваю свої бєговиє носкі, шоб вони не воняли на окруженіє під час кросу... ну, шоб прогулочниє собаки мені кєди не рвали, а їх хазяйки не падали в обморок
Якщо ти, Мікі, заблудишся серед дамочок з собачками, нам тебе не вистачатиме...
Шануйся, біжучи!
Все добре) Тільки но фінішував...
З ким, з дамою чи собачкою?:)
Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291 Корупція1443 Зеленський75 Мовне питання189
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter