14 жовтня 2020, 21:54

Марш слави УПА 2020 – "Бій колаборантам!"

Покрови.

День українського козацтва.

78 річниця створення УПА.

День Захисника України.

Для кожного патріота цей день є великим святом. Ми згадуємо боротьбу минулих поколінь. Вшановуємо пам'ять Героїв, які присвятили своє життя Україні. І традиційно – виходимо на Марш слави УПА у столиці.

Цьогоріч наша акція відбулася вже вшістнадцяте. Ми йшли під гаслами "Бій колаборантам!" І, як завжди, висунули владі найактуальніші вимоги Нації:

1. Невідкладно законодавчо захистити Українську Державу від колабораціонізму – народний депутат України від ВО "Свобода" Оксана Савчук вже зареєструвала відповідну ініціативу у ВРУ.

2. Скасувати реєстрацію та заборонити діяльність промосковських партій та організацій.

3. Позбавити мандатів народних депутатів України та депутатів місцевих рад, які ведуть колаборантську діяльність. Зняти з виборів кандидатів від промосковських партій та організацій.

4. Позбавити ліцензії на мовлення промосковські канали, а також ті, які стали майданчиками для антиукраїнської агітації ворогів і колаборантів.

5. Встановити кримінальну відповідальність за публічне заперечення факту збройної агресії Російської Федерації і тимчасової окупації частини території України та за заклики до капітуляції під гаслами миру на московських умовах і притягнути винних до відповідальності.

6. Припинити колаборантську діяльність, яку веде підпорядкована державі-агресору "православна церква Московського патріархату". Повернути у національну власність національні релігійні святині, зокрема лаври та інші об'єкти культурної спадщини.

7. Арештувати рахунки та майно компаній, кінцевими бенефіціарами яких є фізичні чи юридичні особи Російської Федерації.

8. Очистити органи влади, силові та правоохоронні структури, суди від колаборантів: провести повну переатестацію, перевірку на детекторі брехні та люстрацію всіх посадовців.

9. Забезпечити дієву реакцію СБУ і Національної поліції на антиукраїнську діяльність громадян України, які в 2014 році були помічені у колабораціонізмі та продовжують перебувати на волі на території України.

10. Розірвати дипломатичні відносини з РФ, припинити військову, економічну, культурну та іншу співпрацю з державою-агресором, повністю припинити рух товарів, послуг та грошей між Україною та тимчасово окупованими територіями.

11. Скасувати Закон "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей" як колаборантський.

12. Притягнути до кримінальної відповідальності ініціаторів та учасників внесення змін до Конституції України щодо "особливого статусу Донбасу".

13. Вийти з колаборантського "Мінського процесу". Замінити "Нормандський формат" на "Будапештський".

14. Припинити обмеження українських військовослужбовців щодо ведення вогню у відповідь на обстріли московських військ і їхніх найманців на Донбасі.

За нами – слава Героїв, перед нами – велике майбутнє України. Дамо бій колаборантам! Слава Україні!

powered by lun.ua

Зеленський і олігархи проти українців: законопроект N5600

Щодо нового податкового законопроекту N5600, зініційованого прем'єром Шмигалем. Назва красива: "Про внесення змін до Податкового кодексу та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень"...

Заява ВО "Свобода" про відсіч вторгненню московського агресора

Сьогодні Путін оголосив послання Федеральним зборам Російської Федерації. Погрози, які прозвучали від нього, лише проявили те, що очевидно для всіх...

Стратегічна мета України – геополітична декомпозиція Московії

Українська Самостійна Соборна держава – УССД – це гасло-мета, яке надихало десятки тисяч націоналістів-революціонерів. Зі здобуттям незалежності у 1991 році якось стало вважатися, що УССД стала дійсністю, що кордони так званої "радянської України" тотожні з Соборною Україною...

"Мотор Січ" має стати початком масштабної націоналізації стратегічних підприємств України

Ініціатива націоналізації "Мотор Січі" – однозначно правильна. Однак, проблему треба вирішувати не фрагментарно, а стратегічно. Просто проголосувати у Верховній Раді свободівський Антиолігархічний пакет докорінних перетворень...

Де Україні шукати партнерів на міжнародній арені?

Кремль захотів заборонити (!) Збройним силам України відкривати вогонь у відповідь на обстріли бойовиків! Листа з вимогою затвердити це документально учасникам "нормандських переговорів" днями розіслав заступник голови адміністрації Путіна Дмитро Козак...

Марш слави УПА 2020 – "Бій колаборантам!"

Покрови. День українського козацтва. 78 річниця створення УПА. День Захисника України. Для кожного патріота цей день є великим святом...