Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Марш слави УПА 2020 – "Бій колаборантам!"

14 жовтня 2020, 21:54

Покрови.

День українського козацтва.

78 річниця створення УПА.

День Захисника України.

Для кожного патріота цей день є великим святом. Ми згадуємо боротьбу минулих поколінь. Вшановуємо пам'ять Героїв, які присвятили своє життя Україні. І традиційно – виходимо на Марш слави УПА у столиці.

Цьогоріч наша акція відбулася вже вшістнадцяте. Ми йшли під гаслами "Бій колаборантам!" І, як завжди, висунули владі найактуальніші вимоги Нації:

1. Невідкладно законодавчо захистити Українську Державу від колабораціонізму – народний депутат України від ВО "Свобода" Оксана Савчук вже зареєструвала відповідну ініціативу у ВРУ.

2. Скасувати реєстрацію та заборонити діяльність промосковських партій та організацій.

3. Позбавити мандатів народних депутатів України та депутатів місцевих рад, які ведуть колаборантську діяльність. Зняти з виборів кандидатів від промосковських партій та організацій.

4. Позбавити ліцензії на мовлення промосковські канали, а також ті, які стали майданчиками для антиукраїнської агітації ворогів і колаборантів.

5. Встановити кримінальну відповідальність за публічне заперечення факту збройної агресії Російської Федерації і тимчасової окупації частини території України та за заклики до капітуляції під гаслами миру на московських умовах і притягнути винних до відповідальності.

6. Припинити колаборантську діяльність, яку веде підпорядкована державі-агресору "православна церква Московського патріархату". Повернути у національну власність національні релігійні святині, зокрема лаври та інші об'єкти культурної спадщини.

7. Арештувати рахунки та майно компаній, кінцевими бенефіціарами яких є фізичні чи юридичні особи Російської Федерації.

8. Очистити органи влади, силові та правоохоронні структури, суди від колаборантів: провести повну переатестацію, перевірку на детекторі брехні та люстрацію всіх посадовців.

9. Забезпечити дієву реакцію СБУ і Національної поліції на антиукраїнську діяльність громадян України, які в 2014 році були помічені у колабораціонізмі та продовжують перебувати на волі на території України.

10. Розірвати дипломатичні відносини з РФ, припинити військову, економічну, культурну та іншу співпрацю з державою-агресором, повністю припинити рух товарів, послуг та грошей між Україною та тимчасово окупованими територіями.

11. Скасувати Закон "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей" як колаборантський.

12. Притягнути до кримінальної відповідальності ініціаторів та учасників внесення змін до Конституції України щодо "особливого статусу Донбасу".

13. Вийти з колаборантського "Мінського процесу". Замінити "Нормандський формат" на "Будапештський".

14. Припинити обмеження українських військовослужбовців щодо ведення вогню у відповідь на обстріли московських військ і їхніх найманців на Донбасі.

За нами – слава Героїв, перед нами – велике майбутнє України. Дамо бій колаборантам! Слава Україні!

powered by lun.ua
Коментарі — 1
Grenader45 _ 15.10.2020 18:10
IP: 77.123.93.---
...потужно, пафосно, безтолково.
Коментую виключно із жалості до Голови ВО "Свобода", під блогом якого, за добу, жодного слова "побратимів", співчуваючих, чи хоча б Віри Бурик.
З ким "даватимеш бій колаборантам", Олеже? З "патріотами" по виклику, чи з "упівцями на годину для маршу"?
"Ми згадуємо", "Ми йшли", "Ми висунули вимоги", "ми дамо бій колаборантам", ... – смішні ви маргінали.
Зеленський77 Мовне питання191 Корупція1445 Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter