Михайло Ткач Журналіст програми "Схеми" ( Радіо Свобода та Перший суспільний)

Кого ще треба шукати міністру Авакову?

04 квітня 2014, 16:52

Не вірю, що країну обкрадали лише Курченки. Ціла армія можновладців щороку щодня і щохвилини крала мільярди з державного бюджету. Чому їх не шукає міністр Аваков?

Думаю, що всі, хто хоч раз був за кордоном звертали увагу на те, що в жодному з великих міст заможної Європи не має такої кількості люксових автомобілів, як у Києві. Причина в тому, що європейські можновладці не крадуть державні гроші вагонами і тому не можуть собі дозволити подібну розкіш. Інакше неодмінно блищатимуть обличчами на обкладинках жовтих газет і у кращому випадку будуть змушені піти у відставку.

В Україні ж роками формувався прошарок казнокрадів, який у нас нарешті є шанс знищити!

Але перед владою зараз стоїть важкий вибір. Відкараскатись від народу кількома гучними кримінальними справами на найодіозніших корупціонерів доби Януковича. Чи провести повномасштабну чистку!

А поки сотні можновладців, яких можна було б розкуркулити для наповнення бюджету, продовжують вільно почуватися вже у новій Україні. Приклади? Їх безліч! Почну з перших чотирьох, а Ви можете продовжити цей перелік у коментарях.

1. Раїса Богатирьова, екс-міністр охорони здоров'я

Пам'ятаєте вбивчі вакцини? Тоді загинули 8 дітей. Цілих 16!!! разів Гослікслужба накладала заборону на використання медичних препаратів фірми "Фармстандарт-Біолік"! Журналісти тоді довели – фірма споріднена з сином Богатирьової – Олександром Богатирьовим. І що ми маємо сьогодні? Син Богатирьової розкошує на острові у новому маєточку під Києвом.



А сама Богатирьова навіть під час революції не відмовляла собі у елітному шопінгу. Може там в улюбленому Пасажі її і треба пошукати?



2. Андрій Ігнатов, заступник міністра доходів і зборів



Другого квітня уся країна дізналась як Ігнатов несамовито працював на державній службі.

З листа менеджера одного відомого автосалона нам стало відомо, що пан Ігнатов змушував занижувати ціни за "скандальні швидкі". Як виявилось, міністерство Богатирьової "вирішувало питання" пліч о пліч з міністерством доходів і зборів через Андрія Ігнатова.





Подейкуюсь, саме пан Ігнатов курував обнальними центрами по всій країні, аби гроші не йшли повз кишень Сашка Януковича. Існує серйозна підозра, що саме наш улюблений стоматолог рекомендував Ігнатова на високу посаду у податкову по давній дружбі.

У офіційній біографії можновладця на сайті Міндоходів зазначено:

09.2001 – 08.2006 – начальник управления анализа и хозяйственной деятельности, заместитель генерального директора по экономике, и.о. генерального директора корпорации "Межрегиональный Промышленный Союз", г. Донецк;

МПС – справжня кузня кадрів для орбіти Януковича. Згодом у 2007-ому там працював і екс-голова СБУ Якименко.

2007 по 2008 год – специалист управления внутренней безопасности корпорации "Межрегиональный промышленный союз" (г. Донецк).

До речі, Ігнатов чи не єдиний можновладець команди младореформаторів, якого просив залишитись на своїй посаді новий міністр фінансів Олександр Шлапак:

"Хотя я предлагал ему остаться, но он категорически отказался"

http://www.epravda.com.ua/rus/news/2014/03/1/423619/

3. Ігор Соркін, екс-голова Нацбанку

Соркін дозволяв підлеглим відкладати на квартири прямісінько у стінах Національного банку України!!!



Вже новий голова Нацбанку Кубів виявив, що у дванадцяти банках через конвертаційні центри відмили більше ста мільярдів гривень!

Ще пану Кубіву стало відомо, як один з банків отримав рефінансування у розмірі двох мільярдів, перевів їх у інший банк і відмив близько одного мільярда.

Між тим головного банкіра доби Януковича не просто не "люстрували", а й запросили продовжити свою діяльність вже на посаді РАДНИКА новоспеченого голови Нацбанка Степана Кубіва!

4. Борис Колесніков, екс-міністр інфраструктури

Тільки ледащий не читав, не знав і не бачив як відомство Колеснікова розпоряджалося державними грошима під час підготовки до ЄВРО 2012. Скандальні Хюндаї, вартість терміналу Д, надзвичайно коштовний Олімпійський стадіон. Це хтось буде розслідувати?



А може просто не має команди чи бажання?

Кужель: Все коррупционные схемы предыдущей власти работают и сейчас



P.S. Список відкритий. Додавайте можновладців, яких на Вашу думку має торкнутись "Дамоклів меч" і.о. Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Дякую!

powered by lun.ua
Коментарі — 49
Алексей Логвиненко _ 06.04.2014 13:42
IP: 93.171.69.---
Проблема корупції і хабарництва, і чому її не можуть подолати,лежить в далеких 20 -х. Тоді,,ВОЖДИ,,використовували,,Ворів в законі,,І практично були з ними одним цілим.Не секрет, що і вчора і сьогодні ця практика процвітає.Правоохоронні органи,силові структури,чиновники-КОРУПЦІОНЕРИ,ХАБАРНИКИ,ЗЛОЧИНЦІ.На мою думку вихід є один,,запрошення-,, Канадців,,,,американців,,,,німців,,якимось чином в Україну на роботу. Подумайте кожен про себе чи після майдану ви змінились? СЛАВА УКРАЇНІ!!!
Рома Коломиец _ 06.04.2014 01:22
IP: 176.109.174.---
Друзі, чимало людей в інтернеті пишуть, що треба прдовжувать революцію, хочуть виходити і далі на Майдан боротись. У вас є унікальна можливість вийти у вівторок 8 квітня під Парламент. Ряд активістів будуть вимагати прийняття антикорупційних законів, які зображені на світлині (розроблені Громадським сектором Майдану). Ще ряд активістів будуть вимагати прийняття закону про люстрацію від Єгора Соболєва під назвою "Геть усіх!" (люстрація всіх чиновників минулого режиму, люстрація колишніх комуністів, кгбістів). Інші активісти будуть вимагати відставки кривавого міністра Авакова, який замовив вбивство Музичка; випустив з України з награбованими мільярдами Януковича і його друзів; тримає на своїй посаді Асавелюка, котрий стріляв по майданівцях зі снайперки. Приїзджайте всі під Парламент із прапорами, плакатами та іншими знаряддями праці. Діяти слід рішуче і радикально. Поки що діймо активно, але мирно і в правовому полі, однак якщо влада знов затягуватиме із вимогами бруківка в поміч!
Силантий Гусаров _ 05.04.2014 18:37
IP: 74.125.181.---
Журналісту, який працює на програму " Гроші ", сам Бог велів звернути увагу ще на одне джерело наповнення держбюджету. А саме – на українців, які отримують свою зарплату в конвертах. Таких в країні набереться 10-15 мільйонів. Кожен з них, у змові зі своїм роботодавцем, щомісяця недоплачує порядку 500 гривень податку на фонд оплати праці. У рік виходить 6000 гривень з кожного, або 60-90 мільярдів гривень по всій країні. Ось де гроші лежать!

Далі – а що чиновники? Чиновники крадуть, знаючи, що кожен другий працюючий українець краде теж. І оскільки простий українець сам пов'язаний на, нехай навіть дрібному, але крадіжці, чиновник може красти свої мільйони спокійно. Тому що простий українець, будучи злодієм, ніколи не стане Громадянином, який закличе чиновника до порядку.

Не там шукаєте гроші, пан Ткач.
Max Mykhaylenko _ 05.04.2014 17:54
IP: 91.239.104.---
Михайле – "Дамоклів".
Андрей Заяц _ 05.04.2014 10:09
IP: 176.37.42.---
Как вы задолбали своим воем по этому неадеквату Музычке. Он вел себя так, что все с облегчением вздохнули от его самоубийства ОДНИМ выстрелом в сердце с украденного пистолета. Ну не хотел мужик сдаваться ФСБ. Ошибка Авакова в том, что надо было ясно приказать ментам кричать не "Стоять, милиция", а "Стояти, міліція". Подайте на него в суд за это.
Юрий Воронов _ 05.04.2014 08:56
IP: 74.125.18.---
Головною проблемою сьогоднi є сам Аваков. Важко навiть цявити щось бруднiше за скерованою ним позасудову страту Музичка...
Перш над усе Україна має викрити i покарати саме цей потворний злочин i потворну брехню Авакова навколо нього... А вже потiм можна буде балакати за щось iнше...
Uruz _ 05.04.2014 08:54
IP: 94.153.48.---
Валерий Магала:
А може треба почати список із самого Авакова? Тоді все стає на свої місця – і сліпота-глухота очільника МВС, і його робота по забезпеченню безперешкодного виїзду злочинців за межі України, боротьба з хлопами з ПрСектору на фоні сприяння сепаратиским рухам у відомих містах України. Якщо не почнемо з люстрації головного саботажника і блазня-блогера, то до кого спрямовувати наведений в тексті список?
отличное предложение
Путлер Капут _ 05.04.2014 01:40
IP: 77.239.189.---
Тупенький мальчик Мишаня, проевропейская власть отличается от бандитской власти тем, что бандиты ловили людей, а потом придумывали им преступления, а проевропецы ОБЯЗАНЫ ПРОВЕСТИ СЛЕДСТВИЕ, ДОКУМЕНТАЛЬНО ДОКАЗАТЬ ВИНУ ПОДОЗРЕВАЕМОГО, А ТОЛЬКО ПОТОМ его ловить и задерживать!
Нельзя задерживать Прохюндая, пока следователь ни докажет, что тот давал команду конкретному человеку воровать или его фирма получала ворованное))) То же с остальными персонажами...Ну, а "сажать Соркина за то, что он разрешал держать деньги на работе"- это паталогический идиотизм))) Есть идея умнее?
Ты бы не блистал своим ОСЛОумием с подсказкой "ловить армию чиновников", а оформил бы доказательную базу из документов и видео, которые есть в распоряжении программы "Бабло" и передал эту гору следователям!
Андрій Птах _ 05.04.2014 01:27
IP: 95.133.96.---
Аваков член ФСБ!!!
Andriy Ptah _ 05.04.2014 01:26
IP: 95.133.96.---
Замість того щоб арештувати членів ОПГ ОПЛОТ, Аваков відстрілює своїх активістів, навіщо було взагалі чіпати Музичка? Місцеві продажні прокурори пожалілися? Відомо що УБОЗ працює на російське ФСБ, пам'ятаєте як вони викрадали Дзиндзю? Керівництво цієї структури досі не звільнено. Є така підозра що вбивство Білого – це помста Медведчука за те, що Правий Сектор відкрив для екскурсій його дачу на Закарпатті. То на кого працює Аваков?
Виталий Ященко _ 04.04.2014 21:57
IP: 37.229.221.---
Такое впечатление, что все помешались на Майдане и Небесной сотне. Майдан, это толпа людей и как каждая толпа состоит из различных личностей – от бомжей до героев. А у вас получается, что 46 миллионов украинцев, это проходимцы, а Майдан – это честь, ум и совесть нашей эпохи. А Автомайдан, это вершина порядочности и чистоты помыслов.
Эта сотня молодых и не очень, людей в гробах переворачиваются глядя как вы издеваетесь над тем, к чему они стремились. Они даже представить себе не могли, что погибли за бардак, в который вы пытаетесь вогнать страну. Вместо того, чтобы обьединиться против агрессора, вы жрете друг друга. И все устремились к Президентскому корыту, от помешанного на Звездных войнах, до санитарки с Майдана.
Опомнитесь, или завтра будете гнуть спину на псов Путлера.
Елена Федорова _ 04.04.2014 21:36
IP: 78.111.187.---
Друзья,сегодня состоялась встреча Ольги Богомолец с вололнтерами, которые готовы искренне без преференций оказывать помощь в ее предвыборной компании. Активная группа организует самостоятельную встречу завтра, для обменом идеями и способом их реализации. Кто готов продолжить дело "Небесной Сотни",за процветающую Украину,приходите: суббота, 9:00, возле главного входа ЦУМа, у баррикады.
Яна Якимцова _ 04.04.2014 21:14
IP: 94.154.208.---
пока у нас будет глава МВД Аваков, никто ничего расследовать не будет, просто будет борьба с майданом.
Alexander Vasilevsky _ 04.04.2014 20:52
IP: 93.74.188.---
Нужно у каждого чиновника проверить соответствие расходов доходам.
если расходы > доходов => в сад
123456 _ 04.04.2014 20:30
IP: 77.87.36.---
Oleh Savchenko:
Питання ліквідації МВД вже перезріло. Ця структура недієздатна в любому відношені. Але схоже Авакова все влаштовує.
Створення Бюро розслідувань, обмеження функцій прокуратури та ліквідація МВД як відомства – ось найперша задача. Все інше другорядне.
фбр подчиняется генпрокурору, имеет ограниченную юрисдикцию особо опасные, федеральные, пересечение границ штата, контрразведка. полицейские функции оно не исполняет.
Kozak Nevada _ 04.04.2014 20:24
IP: 91.124.11.---
Микола Думич:
Їх усіх на три місяці призначено. Після вашого спільного і успішного із блатними шабашу.
Не куд-кудакайте...
За що й боролися мародери від 1917-го починаючи.
Але в 2014-му показує, що їх перемогли на той раз...
Мародери у вишиванках набагато небезпечніші від москалів.
Своїм неймовірним цинізмом і кирзовим рогулізмом потомственних колгоспників...
Кацапський троль смердить на весь світ
Путін кирзовий гебіст, чи не так, кирзовий рогуль, задумчивий
Grygoriy Roman _ 04.04.2014 20:12
IP: 93.73.174.---
Есть понятная вещь – "новая власть" пока очень ограничена в возможностях.
В парламенте как было, так и осталось большинство Януковича.
Без части из них Рада работать просто не будет, никакие законы и назначения не пройдут.
Тем более, не проголосуют за лишение депутатской неприкосновенности.
Всем этим они шантажируют новое правительство, и не позволяют привлекать к ответственности своих корешей.
Разве это не очевидно?
И.В. Притула _ 04.04.2014 20:08
IP: 91.124.47.---
Юрій Бойко – за вишки Бойка
Виталий Ященко _ 04.04.2014 20:07
IP: 37.229.221.---
И автору. Дамоклов меч может висеть на Аваковым, а уж не как над его подопечными.
Виталий Ященко _ 04.04.2014 20:06
IP: 37.229.221.---
Для того чтобы привлечь человека к уголовной ответственности за хищение в особо крупных размерах следователю необходимо работать от полугода до года. Это при том, что следователь добросовестный и имеющий хорошую практику. А что может сделать один Аваков если в стране 20 лет искореняли умных и опытных следователей. Бандитам они были не нужны, они и по звонку дела лепили за месяц.
А вы что хотите, что бы один Аваков за два месяца навел в стране порядок?
Вы извините, но я даже слов не нахожу, что бы и модератора не ввести в краску и о вас точнее выразиться.
Валерий Магала _ 04.04.2014 19:55
IP: 212.22.198.---
А може треба почати список із самого Авакова? Тоді все стає на свої місця – і сліпота-глухота очільника МВС, і його робота по забезпеченню безперешкодного виїзду злочинців за межі України, боротьба з хлопами з ПрСектору на фоні сприяння сепаратиским рухам у відомих містах України. Якщо не почнемо з люстрації головного саботажника і блазня-блогера, то до кого спрямовувати наведений в тексті список?
Костянтин Матвієнко _ 04.04.2014 19:21
IP: 94.231.36.---
А Каськів?
Микула Звитяжний _ 04.04.2014 19:20
IP: 77.52.143.---
Список великий, але головне щоб покарання наздогнало кожного. Рано чи пізно, але наздогнало.
Інгвар Васьковський _ 04.04.2014 19:12
IP: 74.125.181.---
А може просто не має команди чи бажання?

Немає у нього ні бажання, ні команди.
Команди немає, бо не хочуть взамін взяти на роботу людей молодих, незаангажованих українців, які як держслужбовці будуть володіти українською мовою.
Бажання немає, бо виконує тільки бажання ЮВТ, А у нього бажання тільки одне, щоб збагачуватись, як колись у Харкові.
dcm _ 04.04.2014 18:50
IP: 74.125.182.---
Наташа Патрик:
Ви не вбачаєте тут чергового ПРОТИВСІХСТВА яке і привело до влади вбивці Януковича. Знову повертаємося до "Всі вони однакові" і чому "він не робить те що я хочу"?
Уряд реформ410 Корупція1365 Aтака Путіна1244 Україна та Європа1103 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter