Олена Трегуб Директор Департаменту міжнародних програм в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі

Куди пропали 6 мільярдів?

15 травня 2018, 00:41

Менше ніж через рік після мого скорочення із МЕРТ на сайті openaid.gov.ua із 12 мільярдів доларів міжнародної допомоги Україні, лишилось менше 6 мільярдів. Що трапилось із проектами на ці 6 зниклих мільярдів – чи вони були виконані і закриті, чи просто анульовані, чи нам ці гроші сказали повернути назад – ніхто не знає, і нікого це не турбує. І скільки грошей зайшло нових – теж не показано. Адже пілот електронної бази міжнародної допомоги завмер у тому стані у якому я його лишила, так і не перетворившись і повноцінну інформаційну систему, яка б дозволяла електронно реєструвати проекти та у режимі реального часу відслідковувати надходження та використання донорських грошей. Схоже, що крім мене і моєї команди, нікого у нашій державі не цікавив прозорий обрахунок зовнішньої допомоги і моніторинг ефективності її використання. Наразі усе повернулось до домайданної непрозорості, коли на сайті МЕРТ просто висить файлик зі списком проектів МТД з мінімальним набором даних. До речі, спробуйте той файлик розшукати)). 15 травня – черговий суд, можливо останній,по моєму позову до МЕРТ та державного секретаря Олексія Перевезенцева щодо звільнення. Запрошую на засідання Окружного адміністративного суду на Болбочана 8 на 10:15 під головуванням судді А.Федорчука. Чим більше часу проходить від мого незаконного звільнення і нелегітимного розпуску мого департаменту і я не помічаю жодної динаміки по моєму напрямку роботи, тим більше я дивуюсь: як можна просто взяти і викинути більше ніж 2-річну працю для держави на смітник просто через свої приватні інтереси.

Коментарі — 2
Paul Magogan _ 15.05.2018 13:24
IP: 46.133.230.---
Пишіть, інформуйте, не мовчіть, тоді буде хоч якась надія. Ви повинні трубити навкруги й постійно, але чомусь публікуєте пости раз на півроку або раз на рік. І це людина, поінформована набагато більше за пересічний загал. Мабуть, самій є що приховувати, а могла би розповісти багато цікавого зі свого досвіду на важливій посаді. Але ви дозуєте інформацію, і тому довіри до вас мало. Тому напрошується висновок: мафіозно-олігархічне, зміїне кубло – такі ж менеджери, як О. Трегуб – державний діяч. Вони варті вас, а ви варті їх.
Олександр Гальченко _ 15.05.2018 12:14
IP: 93.72.1.---
@як можна просто взяти і викинути більше ніж 2-річну працю для держави на смітник просто через свої приватні інтереси.@ – нажаль, таке відбувається у Неньці останню чверть століття: (– країна під внутрішній окупації найгірших своїх представників у вигляді злодійсько-корупційного кубла бандито-олігархів та їхньої обслуги – чиновників-корупціонерів.
Євро-2012114 Корупція1130 Aтака Путіна1119 Уряд реформ321 Україна та Європа938
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter