Олена Трегуб Директор Департаменту міжнародних програм в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі

Куди пропали 6 мільярдів?

15 травня 2018, 00:41

Менше ніж через рік після мого скорочення із МЕРТ на сайті openaid.gov.ua із 12 мільярдів доларів міжнародної допомоги Україні, лишилось менше 6 мільярдів. Що трапилось із проектами на ці 6 зниклих мільярдів – чи вони були виконані і закриті, чи просто анульовані, чи нам ці гроші сказали повернути назад – ніхто не знає, і нікого це не турбує. І скільки грошей зайшло нових – теж не показано. Адже пілот електронної бази міжнародної допомоги завмер у тому стані у якому я його лишила, так і не перетворившись і повноцінну інформаційну систему, яка б дозволяла електронно реєструвати проекти та у режимі реального часу відслідковувати надходження та використання донорських грошей. Схоже, що крім мене і моєї команди, нікого у нашій державі не цікавив прозорий обрахунок зовнішньої допомоги і моніторинг ефективності її використання. Наразі усе повернулось до домайданної непрозорості, коли на сайті МЕРТ просто висить файлик зі списком проектів МТД з мінімальним набором даних. До речі, спробуйте той файлик розшукати)). 15 травня – черговий суд, можливо останній,по моєму позову до МЕРТ та державного секретаря Олексія Перевезенцева щодо звільнення. Запрошую на засідання Окружного адміністративного суду на Болбочана 8 на 10:15 під головуванням судді А.Федорчука. Чим більше часу проходить від мого незаконного звільнення і нелегітимного розпуску мого департаменту і я не помічаю жодної динаміки по моєму напрямку роботи, тим більше я дивуюсь: як можна просто взяти і викинути більше ніж 2-річну працю для держави на смітник просто через свої приватні інтереси.

powered by lun.ua
Коментарі — 1
Олександр Гальченко _ 15.05.2018 12:14
IP: 93.72.1.---
@як можна просто взяти і викинути більше ніж 2-річну працю для держави на смітник просто через свої приватні інтереси.@ – нажаль, таке відбувається у Неньці останню чверть століття: (– країна під внутрішній окупації найгірших своїх представників у вигляді злодійсько-корупційного кубла бандито-олігархів та їхньої обслуги – чиновників-корупціонерів.
Корупція1337 Зеленський21 Україна та Європа1086 Порошенко2 Свобода слова568
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Саша Дрік

За півроку Міноборони направило в правоохоронні органи 167 матеріалів на сотні мільйонів гривень

4
Олексій Братущак

Що не так з вимогою Зеленського зібрати позачергове засідання Ради

8
Михайло Жернаков

Громадські організації закликають Президента розблокувати судову реформу

2
Костянтин Матвієнко

Українська влада має вжити екстрених заходів безпеки в умовах розгортання прямого збройного протистояння Туреччини і Росії

20
Сергій Лямець

Засланные казачки, или Как экс-владелец "Дельта Банка" Николай Лагун пытается уйти от Джеймса Бонда

1
Володимир В’ятрович

Інформаційне роззброєння України.

10
Євген Бистрицький

ЗАПАХ ЛАЙНА

58
Олеся Яхно

О зависимости РФ жить чужой жизнью – жизнью Украины

9
Ігор Головань

НАБУ вдруге зобов'язали розслідувати записи "Трубу прорвало"

4
Олексій Братущак

''Дєдушка'' Зеленського. Що не так з Тігіпком?

32
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter