Віктор Трегубов публіцист, член політради партії "Демократична Сокира"

День Захисника – у в'язниці, в лікарні, у злиднях

14 жовтня 2020, 17:49

День Захисника України захисник України, сержант Сил Спеціальних Операцій Андрій Антоненко на прізвисько Ріффмастер, зустрів за гратами слідчого ізолятора. Там він перебуває вже понад триста днів за звинуваченням у вбивстві Павла Шеремета. Незважаючи на те, що немає жодних серйозних свідчень його вини. Також незважаючи на те, що він точно не буде нікуди тікати – та й куди йому, з сім'єю, що живе в комуналці?

Він досі знаходиться там тому, що на "презентації" начебто розкриття справи Шеремета пропіарилися президент, генпрокурор та міністр внуштрішніх справ. Тому, що якщо визнати, що він невинний – слід визнати й те, що президент власною присутністю освячував арешт невинного. Що генпрокурор, хай вже й відставний, прямим текстом назвав невинну людину злочинцем до вирорку суду. Що міністр внутрішніх справ видав за розкриття гучної справи... ніщо.

Можновладцям страшно його випускати. І страшно не випускати.

День Захисника України захисник України Микола Микитенко на прізвисько Ворон, зустрів у реанімації опікового відділення лікарні. Доброволець батальйону Кульчицького, що отримав на війні інвалідність, але все одно повернувся на фронт. Батько офіцерки та ветеранки, командира взводу 25-го батальйона Юлії Микитенко.

За два дні до цього Микола надягнув форму з усіма бойовими нагородами, вийшов на Хрещатик, облив себе бензином та підпалив.

Все життя Ворон захоплювався постаттю Василя Стуса – постаттю, яку вважав жертовною, постаттю, смерть якої розбудила українців. Микола захотів розбудити українців власною жертвою. Виступити проти капітулянтства, проти зневаги до того, за що ми воювали, проти торжества жлоба та ходячого шлунку на всіх рівнях державної служби.

І саме 14 жовтня, на День Захисника, серце Ворона зупинилося.

День Захисника України десятки тисяч захисників України із різними званнями та позивними зустріли в окопах із інструкцією: за захист України, за стрільбу по окупантах, за огонь у відповідь ви будете позбавлені премії. Хитра подача – начебто це не штраф, а просто не дають додаткові гроші. "Широкі народні маси" навряд чи знають, що премія складає більшу частину щомісячного довольства вояка: позбавлять її – залишишся із крихтами.

За кілька днів до Дня Захисника України – і саме в той день, коли Ворон підпалив себе – вийшло інтерв'ю із президентом України. В ньому той розповідав британському журналісту, що перемир'я ефективно діє. У відповідь британський журналіст повідомив українському президенту про тисячі обстрілів, зафіксованих ОБСЄ.

В кінці інтерв'ю в президента запитали, як так сталося, що рейтинг довіри до нього впав із 73% до 35%.

Президент спробував зробити вигляд, що йому дуже смішно. І навіть заплескав в долоні. Вийшло якось не дуже переконливо.

Що ж.

З Днем Захисника України.

powered by lun.ua
Коментарі — 2
Володимир Назарчук _ 14.10.2020 19:41
IP: 134.249.140.---
Петро Киевский:
Ідіот, в тебе ІРшка москальська. Розкажи краще, як зараз ДНР без України процвітає.
Grenader45 _ 14.10.2020 19:18
IP: 77.123.93.---
...Вийшло якось не дуже переконливо.
Врешті, як і усе у демсокири.
На УП очевидна криза з авторами. Сірість, прісність, недолугість...
Печалька.
Зеленський77 Мовне питання191 Корупція1445 Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter