Віктор Уколов Політолог, колишній журналіст, екс-народний депутат ВР 6 скликання, співпрацює з Адміністрацією президента

Досить брехати про 7164. Не треба підігрувати Москві.

05 жовтня 2017, 13:52

Закон N7164 не вводить особливий порядок самоврядування, як помилково пише Анатолій Гриценко у своєму блозі, а змінює термін дії вже прийнятого закону від 16.09.14. І термін його дії продовжується ще на 1 рік.

Нагадую всім, що дія більшості положень закону, прийнятого 16.09.14, зупинена законом від 17.03.15 до обрання нових органів влади в ОРДЛО на основі Конституції України.

Витяг із закону від 17.03.15р:

"4. Статті 2-9 цього Закону діють з дня набуття повноважень органами місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей, обраними на позачергових виборах, проведених відповідно до Конституції України, цього та інших законів України..."

У свою чергу такі вибори, згідно Мінських домовленостей, можливі після виконання безпекових умов: припинення вогню, виведення іноземних військ та роззброєння бойовиків.

Подобається нам чи ні, але через невиконання цих Мінських домовленостей на Росію накладено економічні санкції ЄС через які збитки Москви, за оцінкою екпертів ООН, сягають 55 млрд доларів.

Звертаюсь до Анатолія Гриценка та всіх політиків, яких я бачив на Євромайдані – розберіться перш ніж запально коментувати. Інакше можете допомогти не Україні, а Росії, яка давно шукає приводу як позбутися санкцій.

Ще гірше було б дочекатися повторення ситуації 31 серпня 2015 року, коли дезінформовані політиками люди кинули гранату в бійців Національної гвардії. Вважаю, що політично за ту кров відповідають ті, хто даремно дестабілізував суспільство.

Чому даремно? Бо тоді, 31 серпня 2015 року, рішення, як і планувалося, у Верховній Раді, (попри вибух гранати), прийняли і жодних негативних наслідків для України те рішення не принесло.

А от не винні ні в чому люди загинули...

ONLINE
Уряд реформ308 Корупція1100 Aтака Путіна1113 Україна та Європа918 Свобода слова545
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter