Віктор Уколов Політолог, колишній журналіст, екс-народний депутат ВР 6 скликання, співпрацює з Адміністрацією президента

Тимошенко має знятися з виборів:)

11 березня 2019, 16:26

Для цього існує не менше причин, ніж у Юлії Володимирівни, яка закликала до такого кроку Петра Порошенка.

Причому на відміну від нього, вона дає підстави для звинувачень сама, а не лише її оточення.

У передвиборчій програмі Тимошенко лише один раз зустрічається слово "олігарх", зате у революційному констексті і недвозначному формулюванні: "Кланово-олігархічну систему буде ліквідовано!"

Втім, не поспішайте радіти, бо не в програмі, а по життю Юлія Володимирівна співпрацює і підтримує теплі товариські відносини далеко не з одним олігархом.

Зокрема у жовтні минулого року програма "Схеми" зробила спеціальне розслідування про співпрацю Тимошенко і Пінчука.

А сьогодні стало відомо про її вітальну розмову з другою найбагатшою людиною з України – Ігорем Коломойським. Звичайно ж, він не балотується, тому питання не до нього, – питання до борчині з кланово-олігархічним режимом.

Сам стиль звертання на "ти" і непідробна теплота в голосі Тимошенко підказують, що вони з олігархом не вороги, а щирі друзі, які мають багато спільних планів:

- Привет именник! Поздравляю тебя с днем рождения!

- Спасибо!

- Хочу поблагодарить тебя в твой день рождения за все. И за то, что ты можешь быть настоящим другом и настоящим партнером в самых важных делах. Я просто хочу сказать тебе, что это очень ценю...

- Спасибо? Но мы пока ж нашей цели не добъемся – мы ж не успокоимся?

- Однозночно! Я хочу чтоб ты знал, что очень ценю все что ты делаешь.


Виглядає, що у олігарха Коломойського є не один, а два кандидати у Президенти у першій трійці – і Володимир Зеленський, і Юлія Тимошенко!

Зрештою, Тимошенко з Коломойським справді давні партнери. Пригадується блог Сергія Лещенка про те, як в останні дні свого прем'єрства Юлія Володимирівна допомогла олігарху отримати контроль над "Укрнафтою" – тим само підприємством, яке заборгувало бюджету в 2015 році мільярди гривень.

Але найбільш повну характеристику Тимошенко Коломойський дав не тоді, а в далекому 2008 році в інтерв'ю тому ж Сергію Лещенку і Мустафі Найєму назвавши її "класичною чорною вдовою у політиці, для якої влада є абсолютною цінністю". "Бувши олігархінею-невдахою, вона ненавидить будь-який капітал, а особливо крупний і цей заміс троцькізму і поламаної бізнес-кар'єри та мстивості дає гримучу суміш", – ділився тоді думками про Тимошенко Ігор Колоомойський.

powered by lun.ua
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter