Віктор Уколов Політолог, колишній журналіст, екс-народний депутат ВР 6 скликання, співпрацює з Адміністрацією президента

Провал Тимошенко визнають незалежні соціологи

25 березня 2019, 15:42

Завершується виборча кампанія і останнє опитування свідчить про втрату Тимошенко останніх шансів пробитися до другого туру. Опитування КМІС, дані якого сьогодні радісно цитують прихильники Зеленського, остаточно поховав амбіції тієї, хто втретє намагається стати Президентом, але здобуває лише третє місце.Звичайно після мого попереднього блогу багато критиків писали, що нібито "Социс", мовляв, близький до Порошенка, тож я не повинен згадувати, що директора "Рейтинг" бачили на засіданні штабу Тимошенко.

Гаразд, щоб не бути упередженим, візьму дані "Рейтингу" для ілюстрації великого березневого провалу Тимошенко. На графіку в кінці блогу результати трьох опитувань:

Позиція 1 – "Рейтинг" з 5 по 9 березня

Позиція 2 – спільне опитування "Рейтинг", КМІС і Разумкова з 5 по 14 березня

Позиція 3 – опитування КМІС з 14 по 22 березня

Як бачите, навіть за цими, на мою думку далекими від об'єктивних, опитуваннями за участі "Рейтинг" Тимошенко вже програла вихід до 2 туру. Адже опитування КМІС є найсвіжіше за часом, а тиждень наприкінці виборчої кампанії можна прирівняти до сторіччя спокійних часів.І все ж таки не полишає думка – чому Юлія Володимирівна настільки вперто навіть ще перед виборами хоче зберегти ілюзію проходження до другого туру? Думаю розрахунок на довірливих, але вже нечисленних прихильників, яких вона спробує підняти на протести, для оскарження невигідних для неї результатів виборів.

Але на ці заклики відгукується все менше людей. Опитування КМІС чи не вперше зафіксувало, що Юлію Тимошенко підтримують менше людей, ніж її партію "Батьківщина". Такого ще ніколи не було, бо партійна лідерка завжди мала більше. Так серед тих, хто визначився,"Батьківщину" підтримують 16,5%, а Тимошенко лише 12,5%.

Я ж кажу – це провал.

powered by lun.ua
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter