Тарас Возняк www.ji-magazine.lviv.ua

Невже Самозванець Дмитрий-Т?, чи Білий Орел з Чорним реверсом

07 квітня 2010, 16:54

Розмістивши на блогах дрібну заувагу щодо психологічного аналізу людини, яка патологічно прагне обвішати себе орденами, я так і не отримав відповіді – яка ж природа цього феномену. Всі тільки мило посміялися з марнославного орденоносця.

Однак не все так безневинно.

Відвідавши персональну сторінку вище згаданого орденоносця на Вікіпедії я був просто шокований (дивись тут).

Ні, не лише CREDO – символом віри Дмитрия Табачника – з яким він не криється, а знову ж патологічною тягою до нагород, якої він просто не може подолати. Що врешті-решт призводить до чергової фальсифікації і, боюся, що і до дипломатичного скандалу. Ну добре, вписав себе тихесенько, будучи головою адміністрації президента, чи ще на якійсь високій посаді, у список протокольно нагороджених осіб. Ну має людина слабкість до "красівого і блєстящого". Але дійти до фальсифікації!

Але до справи. Отож на тій інтернетсторінці під завжди засмаглим портретом достойного соленізанта скромненько викладені баретки (орденские планки в совєтській інтерпретації) орденів, якими він вшанований. А між них голуба баретка найвищої нагороди Республіки Польща Ордену Білого Орла (Order Orła Białego).

(баретка Ордену Білого Орла дивись тут – верхня ліва.

І ви туди ж – гнівно та наївно розкинув я своїм польським колегам по Інтернету! Та немає ніякого Табачніка серед тих, хто отримав цю нагороду – отримав у відповідь – Tabacznik nie jest kawalerem ani polskiego Orderu Orła Białego ani drugiego oficjalnego orderu Orderu Zasługi RP, ktуry takїe trafia do cudzoziemcow.

(Орден Білого Орла)

Також немає ніякого Табачніка і серед тих, хто отримав і іншу нагороду – Ордену За Заслуги Республіки Польща (Orderu Zasługi RP) – якою вшановують чужинців і баретка вищої ступені якого є ідентичною попередній. А нижче по тексту, де марнославний соленізант пише про свої нагороди, серед інших є і згадка про якісь таємні "польські нагороди". Може на базарі в Замості куплені? Бо власне державними нагородами, згідно з чинним і непідвладним на разі Партії регіонів польським законодавством, є тільки ці. Інші – це відзнаки. Наприклад товариства садівників. Бо баретка Командорського хреста Ордену За Заслуги Республіки Польща, нижчу ступінь якого має Табачник, має срібку полоску, а не золоту, як на інтернетсторінці Табачніка! Тобто він наполягає все ж на Ордені Білого Орла!

(баретка Командорського хреста Ордену За Заслуги Республіки Польща)

То що ж виходить – маємо справу з Лжедмітрієм? (Про попередників дуже припрошую почитати тут)

Все якісь "воры".

Але на сайті просте і чітке посилання – конкретна баретка (блакитна з жовтою полоскою та розеткою) суверенного ордену на який має право тільки (!!!) Республіка Польща – самовільне використання цієї баретки суперечить міжнародному законодавству і є дипломатичним скандалом, якщо не проблемою. Таке саме право держава має на суверенну територію, прапор чи ще якийсь атрибут держави.

Рию далі. Підказують друзі – а може мова йде не про державний польський Орден Білого Орла, а фуфло, яким забавляються багаті неуки – "подєлку", що неначе продовжує традицію Императорского и Царского ордена Белого Орла? Але ж він "упразднен декретом ВЦИК" в 1917 році! А от і ні – "Орден сохранён в эмиграции домом Романовых как династическая награда". Он воно куди! – Дмітрій, виявляється, монархіст – дивись фільм "Корона Российской империи-2". Отож виходить так, що наших діточок вчитиме махровий прихильник Ніколая ІІ (Вторых), член "Братства Меча и Орала"? Тоді чому б Читаночку з української мови не розпочати з портрета цього Ніколая Вторых? Чи я помиляюся? Але, якщо б він не поділяв глибокої поваги до Дома Романовых та монархічної ідеї, тоді б він не приймав "палених" нагород "наследников русcкого престола".

Однак я рию ще дальше. А що ж це за Императорский и Царский орден Белого Орла? А нагородка це була цікавенька. Після звірського придушення польського повстання 1831 року інший Ніколай – Ніколай І (Палкин) для того, щоб "оттянуться" відцапав у поляків їхні традиційні нагороди і зробив їх Імператорськими та Царськими. А по простому – розіпнув польського білого орла на своєму чорному орлі:

(Императорский и Царский орден Белого Орла)

Та ще й роздавав його тим, хто придушував польський національний рух. От така от була його помста підлим бунтівникам полякам. Щоб українці це краще зрозуміли, то це щось на кшталт Ордена Степана Бандери імені Константіна Затуліна – якщо б такий був. Зрештою – пропоную нашому соленізанту заснувати новий український орден "Константін Затулін (на коне) убіяху копіем Змия Степана Бандеру" :)

Та вернімося до інтернетсторінки на Вікіпедії. На ній баретка чужої державної нагороди, а не "палена" фуфлова "Товарищества Рога и Копыта", яка є всуціль синьою:

(баретка Императорского и Царского ордена Белого Орла)

Гадаю, що дипломатичне представництво Республіки Польща в Україні мало б якщо не опротестувати таке "нагородження" самого себе міністра освіти (!) та науки (!) України – офіційна ж особа, а не клоун якийсь – то, принаймні, дипломатичними каналами натякнути нашому вченому-історику, прізвище якого дійсно фігурує як авторське у багатьох виданнях, що стосуються такої історичної науки, як фалеристика, – тобто науки про нагороди, що видавати себе за нагородженого цим орденом не варто. Так само, як не варто вішати собі на шию і брязкотельце, яке нагадує про наругу над польською національною святинею – Орденом Білого Орла. Хіба що "воссоєдинительные" плани нашого міністра освіти сягають аж Царства Польського в складі великої Російської імперії. Здавати Україну йому мало, чи що? Вже не знаю, як і прийматимуть на дипломатичних раутах (як от святі Конституції 3 Травня) польські дипломати нашого міністра:)

А про кавалера Императорского и Царского ордена Белого Орла Дмитрия Владимировича Табачника тут – щоб не відмазувався http://ru.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%9A%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%8F:%D0%9A%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D1%80%D1%8B_%D0%BE%D1%80%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D0%B0_%D0%91%D0%B5%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D0%BE%D1%80%D0%BB%D0%B0&from=%D0%9F%D0%BE%D1%82%D1%91%D0%BC%D0%BA%D0%B8%D0%BD%2C+%D0%93%D1%80%D0%B8%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%B9+%D0%90%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87

powered by lun.ua
Коментарі — 35
Осмомисл _ 08.04.2010 11:00
IP: 95.134.62.---
Люра:
Чебурашка следующая его награда
жива?
xbnfx _ 08.04.2010 09:45
IP: 77.109.20.---
Скажить будьласка. Прихильники Миколи ІІ бувають тільки махровими?
leoox _ 08.04.2010 08:49
IP: 77.120.16.---
Табачник не дурний але він дятловатий, тобто він буде вперто гнути свою лінію, посилаючись на якісь принципи. Тому треба показувати нікчемність цих принципів а не самого табачника, останнє випливає автоматично. Тому, пане Возняк, критикуйте його принципи і порпонуйте інші, ну наприклад зараз він все робить прикриваючись принципом лінгвістичної рівноправності україномовних та російськмовних громадян України. І буде це робити далі тому що знає – одного цього принципу досить щоб поступово витіснити українську мову. Тому напишіть хороший текст в якому покажіть абсурдність такого принципу, пр абсурдність такого поняття як російсьмовне населення і про те що ніде не зафіксовано що держава має якісь обовязки щодо лінгвістичних уподобань громадян тому що мовність це нечітка неюридична категорія. Натомість вона має обовязки перед етносом. І з цієї точки зору українська мова в побуті ще не досягла показника 80% поширеності і над цим треба працювати.
leoox _ 08.04.2010 08:48
IP: 77.120.16.---
Розкажіть про позитивну дискримінацію негрів в США – це ж так само порушує прав білих. Про позитивну дискрімінацію індіанців які можуть відкрити казино а білі не можуть. От така сама тимчасова позитивна дискрімінація повинна бути і для української мови в Україні.
Стен1 _ 08.04.2010 06:24
IP: 212.22.194.---
Пан Возняк занимается ерундой. Ну любит Табачник какие-то медали или монеты... Какая разница? Боря Колесников уже определил как этот фрукт выглядит – тут НЕ нужны исторические изыскания. Вам, что вместо дешёвого клоуна нужен "дорогой", а вместо глупого врага – умный, да? Вам кинули косточку – узкие этнические националисты и уцепились зубами – отвлекая себя и других от чего-то другого, более важного, но менее заметного – как быть с влиянием на силовые структуры? Как свергать хунту, которая не допутит никаких выборов? Пойти в детский сад – и рассказать младшей группе – какой плохой дядя Дима?
Вот если бы был хороший...
Возняк, как и Фарион из детской песочницы и не вылезали – страшные радикалы-патриоты!
Станислав Овчаренко
www.svetiteni.com.ua
Morze_ _ 08.04.2010 02:10
IP: 212.1.104.---
Пану Возняку, комментарий с запозданием по поводу его статьи про кофе/каву.
Не знаю, что и кто куда завез, но лично с детства хорошо запомнил, как моя бабушка, коренная, насколько можно было проследить со времен Австрияков, буковинка, давала мне "каву", и именно так ее называла, и самое главное, ОНА НИЧЕГО ОБЩЕГО не имела с кофе в нынешнем определении. А был этот напиток не иначе, как чем то вроде какао с молоком. (уже не уточню). Так что ваши рассказы по теме лично у меня вызывают серьезные сомнения в своей достоверности. Табачник в этом вопросе по сути подтвердился личного опыта, "как это не грустно". Вот такая вот ситуёвина.
bmi _ 08.04.2010 00:50
IP: 212.3.111.---
MyxoMop:_ 08.04.2010 00:36
якби Бандера був живий, Табачник був би вже мертвий.____________________________________
Якби бабі яйця...
MyxoMop _ 08.04.2010 00:36
IP: 95.69.188.---
якби Бандера був живий, Табачник був би вже мертвий.
bmi _ 08.04.2010 00:31
IP: 212.3.111.---
leoox:_ 07.04.2010 23:27
...ВИ готові ЗМІНЮВАТИ ситуацію? Чи ви тіко констатуєте?
leoox _ 07.04.2010 23:27
IP: 77.120.16.---
luko:
Так, як з ним бореться опозиція, так. Але кінець Троцького може стати неминучим.
Яке відношення мають українські націоналісти до кінця Троцького? Вони навіть не намагалися його знешкодити ні в 19-20 роках і тим більше пізніше. Вони навіть не змогли підняти повстання в голодному 33 році. Вони нічого не змогли. І зараз не зможуть. Над їхньою головою занесена шабля а вони розказують що ця шабля, бачте, трохи надщерблена, це неправильно, неподобство, який цей табачник поганий. Страусяча, плебейська поведінка яка полягає в боязні або нездатності виділити головні механізми проблеми і набратися волі її вирішити. Навіть ціною свого життя.
luko _ 07.04.2010 21:36
IP: 93.127.101.---
leoox _ 07.04.2010 20:48:::
"... недооціюєте Табачника... перечитайте Троцького... кілька конкретних... інструкцій вщент розбили і поклали на коліна... Україну. І зараз повторюється те саме – один...українофоб... знає всі наші ключові точки і цілеспрямовано методично б'є туди."

Так, як з ним бореться опозиція, так. Але кінець Троцького може стати неминучим.
bmi _ 07.04.2010 21:21
IP: 212.3.111.---
leoox:_ 07.04.2010 20:48
+ 100500
leoox _ 07.04.2010 20:48
IP: 77.120.16.---
Пане Возняк, ви недооціюєте Табачника. Ще раз перечитайте звернення Троцького до агітаторів які їдуть на Україну. Ці кілька конкретних геніальних інструкцій вщент розбили і поклали на коліна наших тодішніх інтелектуалів грушевського, виниченнка які не змогли нічого протиставити рівноцінного і тим самим здали Україну. І зараз повторюється те саме – один наполегливий цілеспрямований жид-українофоб переграє легко переграє всю нашу так звану національну еліту. Тому що він знає всі наші ключові точки і цілеспрямовано методично б'є туди. І будьте впевнені – свого він доб'ється, жиди майже завжди свого добиваються. Хіба що його хтось зупинить. Ваші спроби з якимись нестиковками з польськими орденами виглядають як зауваження про погану зачіску людині яка прийшла вас вбити.
galychanyn2 _ 07.04.2010 20:39
IP: 91.198.10.---
Після радянської одноманітності може здатися дивним захоплення Димитрія колеціонувати медалі. Але що краще, може захоплення чужими жінками, чоловіками, дітьми. Нас в подальшому може чекати мініст- освіти гей або педофіл. У суспільстві відбулася втрата системи цінностей. Державна і середня і вища школа втрачає роль засобу отримання знань, так переведення часу. Це вже привело до різкого розшарування суспільства. Багаті не вчаться в державних простих школах. Далі відбудеться формування класу рабів і панів. Революція відбудеться років через 300. Шкода, що ви шановні дописувачі вже навіть не розумієте написаного. Бувайте.
maidanchyk _ 07.04.2010 20:30
IP: 80.133.210.---
Це ж ЖИД! Чхав він на якусь дипломатію чи сусідню Польщу!
Він Ісуса розіпне ще стоооооооооооооооооооооооооооо разів!
ганна-ахметова _ 07.04.2010 18:36
IP: 77.122.87.---
Питання Табачника куди складніше, ніж якісь дешеві цацкі-пєцкі! Людина з комуністичною ідеологією, яка ненавидить народ, серед якого живе, ненавидить його мову і культуру. Яка не має ніякого відношення до педагогики, виховання, навіть дітей не має (мабуть Бог покарав за гріхи чекіста Ісера Тютюнника-Табачника). Ось така людина стає на чолі освіти, визначає, якою мовою вчитися. як складати іспити, як вступати до вишів! Ця людина калічить підростаюче покоління, що не менш важливе, ніж потуги Янукови ча продати щось Росії, чи щось украсти в Україні! Мало того, що молодь зневажена Ющенком, який профукав країну, так ще й Діма паплюжить майбутнє!
Samytnyy _ 07.04.2010 18:30
IP: 195.58.247.---
Люра _ 07.04.2010 18:22 й мені цікаво!
Samytnyy _ 07.04.2010 18:26
IP: 195.58.247.---
1.Пане Возняку! Й Вам БРАВО!!!
2.Пропоную Вам ідею (сам я її не подужаю) відсвіжити ту історію, здається 2003р., коли Табачник з Януковичем сперечалися, хто з них потягнув історичні документи з Львівського музею. Гадаю, це у Вас вийде класно.
Люра _ 07.04.2010 18:22
IP: 194.44.9.---
Интересно а когда нагородили или наградят шестиконечной звездой до ликвидации украинской нации или после
львів-750 _ 07.04.2010 18:15
IP: 195.211.156.---
Вже не знаю, як і прийматимуть на дипломатичних раутах (як от святі Конституції 3 Травня) польські дипломати нашого міністра:)

___ А він пообіцяє забрати героя в Бандери – ось і будуть квити.
Якщо в ЄС так спокійно віднеслися до створення влади всупереч Конституції – то що їм якийсь намальований Табачником орден – і так зрозуміло, що історичної цінності він не має.
алекс23 _ 07.04.2010 18:14
IP: 62.221.40.---
Никотин -Яд! Одинаково убивает. как простолюдинов, так и аристократов.
Samytnyy _ 07.04.2010 18:13
IP: 195.58.247.---
Serr _ 07.04.2010 17:39 – БРАВО!!!
Samytnyy _ 07.04.2010 18:10
IP: 195.58.247.---
Селянка _ 07.04.2010 17:12 Раджу Вам псевдо: Селянка-Хахлушка! Чи може?:Селянка-Жидівка!
Ласковий Мамай _ 07.04.2010 17:58
IP: 88.81.253.---
Ієс!

Давайте кожен зробимо шевальє Дімітрію по ордену (самі ледачі можуть взяти кришечку від пива, якщо не шкода) та вручимо при нагоді.
Люра _ 07.04.2010 17:58
IP: 194.44.9.---
Чебурашка следующая его награда
Україна та Європа1004 Річниця Майдану76 Майдан 2013524 Уряд реформ366 Aтака Путіна1153
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Дар'я Каленюк

30 підозрюваних в Австрії у розслідуванні за заявою Центр Протидії Корупції

10
Юрій Луценко

Справа по розстрілах на Майдані готова для передачі в суд. Рішення – за парламентом

Сергій Лямець

Даст ли Шепелев показания против Тимошенко? Вспоминаем депутата-миллионера, хищения из ''Родовида'' и заказные убийства

1
Віктор Уколов

Росіяни фінансували передвиборчу піраміду для Тимошенко?

Аксинья Куріна

Топ-12 фильмов Международного кинофестиваля Берлинале: мультикультурность, политика и секси-бабушки

Андрій Білецький

Дві історії до роковин розстрілу Майдану

17
Ольга Богомолець

20 лютого... Фрагмент книги ''Майдан. Не за них''

Олеся Яхно

Время собирать ''Большой пазл''

20
Ярослав Юрчишин

ProzorroПродажі та історія однієї квартири

1
Юрій Мірошниченко

ПРИКЛАДИ ПОРУШЕНЬ, ВСТАНОВЛЕНІ НАШОЮ КОМАНДОЮ, ПІД ЧАС ПОТОЧНОЇ ВИБОРЧОЇ КАМПАНІЇ

2
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter