Тарас Возняк www.ji-magazine.lviv.ua

Новітнє СС-НКВД має бути люстроване

23 січня 2014, 02:23

Здається, що майже немає тих моральних норм та міжнародних конвенцій щодо засобів, які допустимо застосовувати щодо громадян-протестантів, які б не порушив режим в Україні.

Однією з практик Гестапо був пошук поранених вогнепальною зброєю у лікарнях – з тим, щоб потім доправити їх до своїх катівень.

А тепер ця практика стала українською. Українське Гестапо успішно використовує цю практику у лікарнях Києва.

Французькі та голландські лікарі, реалізуючи Клятву Гіппократа, робили все, щоб приховати поранених антифашистів. Монашки, які доглядали поранених, говорили неправду – що для них було справжньою особистою трагедією.

Частина українських лікарів, більша частина робить те саме. Але не всі. Не всі... Страх. Страх. І ще раз страх. Це все, що залишилося у їхніх убогих душах. І тому поранені під милий біг молять не здавати їх до державних лікарень. Бо знають, що будуть видані на розправу українському Гестапо.

Навіть розвезти поранених по Україні новочасне Гестапо не дає. Транспорт з 200-ма травмованими і пораненими протестувальниками після подарованого нам "Свята Соборності" не випустили з Києва.

Колись на Колимі також було повстання в'язнів. Під проводом совєтського майора. І теж ловили, кидали поранених в барак. Здихати. Ті самі кидали. Ті самі. Мій батько це добре пам'ятає. Тепер йому 87 років. Нічого не змінилося.

Сталінські мерзотники видумали не менш гидотну практику штрафних батальйонів. Батальйонів, які без зброї, з держаками від лопат кидали на укріпрайони. Практично на смерть – "бабы новых нарожают" – це слова "героя Отечественной Жукова". А ззаду строчили кулемети НКВДистських "загрядотрядов". У формі, в яку виряджаються сьогоднішні депутати Верховної ради України! Такі ж загони були й у німців. А ззаду добірні частини СС.

Теперішніми "загрядотрядами" стали загони Беркуту – ховаються за шеренгами курсантів. А теперішніми "штрафними батальйонами" – ті ж курсанти та солдати термінової служби Внутрішніх військ – діти, якими прикривається добірне українське СС. Діти з покривками до ночв у руках. А позаду жирні дядьки з бутафорськими пагонами.

Свого часу совєтська пропаганда виховувала "нову совєтську людину" на прикладі подвигу генерала Карбишева, якого нацисти катували і вбили, обливаючи на морозі льодяною водою. Сьогодні Кабінет міністрів України в порушення всіх норм узаконив цю практику Гестапо. Відтепер українська міліція може на законних підставах поливати людей у десятиградусний мороз.

Ще на початку грудня я писав, що влада, не маючи широкої суспільної підтримки, тероризуватиме суспільство "ескадронами смерті". Це улюблений інструмент всіх бананових чи бурячаних диктаторів. Викрадення активістів "невідомими", яких всі знають, катування у бразильській сельві чи бориспільському лісі. А потім "знайдено труп невідомого". Свого часу українська міліція прославилася "перевертнями у пагонах". Їх очільник давно тричі застрелився. Тепер часи вернулися. Історія вчить, що нікого нічого не вчить. Ми ще не один труп знайдемо у київських лісах.

Ще одним інструментом в руках навіженців є терор якнайширших мас населення силами парамілітарних кримінальних зграй. Класикою тут є тонтон-макути гаїтянського диктатора Франсуа Дювальє. Він теж не довіряв нікому – і у першу чергу власній армії. І тому поставив на їх чолі рекетира та торгівця людськими тілами та людськими органами "карибського вампіра" жерця культу вуду Лукнера Камброне. Тонтон-макути забивали та живцем спалювали людей просто на вулиці, після чого тіла демонстрували населенню. Нічого не нагадує? Гепівських та допівських тітушок не нагадує? Спаленим авто у Харкові не нагадує? Звезених до Києва зграй гопоти не нагадує? На разі б'ють випадкових прохожих та трощать і палять автомобілі. Сил мало. Як довго? Скільки чекати, коли від обливання зеленкою перейдуть до лінчування? Під гикання міліції. Після остаточної перемоги і зачистки? Коли нарешті прийде те "пакращєння".

Окремою технологією є відсилання до "закону", "закону", який приймається на коліні. Полчища суддів, прокурорів, які купили, банально купили свої теплі місця, і тепер готові виконати будь-яку забаганку. Головне, щоб не відлучили від "груді окормляючої". Сьогодні вони переконані, що недоторканість та їхня ілюзорна гіперзахищеність вічна. І що навіть за зміни влади вони знову будуть першими стояти у своїй церковиці? Не думаю. Але нам всім потрібна добра пам'ять. Нацистські злочини здійснювалися у строгій відповідності з нацистським законодавством. А потім виправдовувалися, що поступали у відповідності з законом. Однак прийшлось відповідати. Я не про Бога.

Даремно ми після здобуття незалежності не визнали в Україні НКВД-МВД-КГБ злочинними організаціями. Даремно ми не люстрували їх, як люстрували СС. Кожного особисто – по ділах його. Благо, що сьогодні все документується. Нацистського ката Ейхмана намилений зашморг знайшов через десятки років аж у Латинській Америці. ZOMOвців, які розганяли робітничі протести у Польщі на початку 80-х, кара прийшла через два з половиною десятиліття – чверть віку!. Тому маємо запам'ятати – цієї помилки не можна повторювати. Новітнє СС-НКВД має отримати за вчиненим ними.

І за прицільний вогонь по журналістах, і за прицільний вогонь по медиках, і за прив'язане до світло-шумових гранат каміння, і за льодяну воду, і ще багато за що.

Але також і за державні злочини, які чиняться не на вул. Грушевського. А в кабінетах на Банковій, під куполом на Грушевського. Саме там чиниться державна зрада. І за неї потрібно буде запитати.

Не певний, що нас порятує нульовий варіант. Він не перезавантажить країну. Не змінить системи влади в Україні, спадкоємиці Української Совєтської Соціалістичної Республіки.

Ми вже маємо справу з метастазами. Вони не лікуються. Прийдеться видаляти. Інакше знову по червоних хрестах та журналістах стрілятимуть "снайпери в законі".

Тому перезавантаження не оминути. Бо дожились до Гестапо та НКВД...

powered by lun.ua
Коментарі — 140
Zubko _ 23.01.2014 20:23
IP: 74.125.181.---
Правильні слова але в устах фальшивих ("противсіха")!
kren _ 23.01.2014 17:11
IP: 188.0.104.---
gmailo:
kren _ тут Ви не виходите чи не можете вийти.за рамки пропагандиських совкових
кліше.

Ой, шановний, щось Вас понесло, наче того Остапа... Та совкова пропаганда була суцільною апологетикою революцій, як двигуна прогреса! Що спільного з нею мають мої погляди?! А ось Ви – так, разом з кошкодавом Бандерою та Карлою Марксою явно вважаєте насильство головним інструментом політики... Про що США ніколи не скажуть – це ж їхня страшенна таємниця!
Насильство,одна з можливих форм змін,котрою користаються діячі середнього рівня і нижче,як от
Ваша -прадвінутая брігада-котру краще не змінювати,Ви самі так сказали.А от РС розлізся не з при
чин зовнішнього насильства,скажу по-секрету,коли б у 90 му.р.яке,бодай хоч паршивеньке зовнішнє
втручання і РС ще б тримався,але...не сталося,сам у "канаву поїхав"через структурну недосконалість
системи.
kren _ 23.01.2014 16:23
IP: 188.0.104.---
gmailo:
kren _Так дівка і повинна поламатися, повиступати...:))
А потім захомутати чоловіка назавжди!

Я на Ваших "бабусь" не ображаюсь- пропоную тільки перечитати, як саме здійснюються "кольорові революції" – хоч в Інеті, хоч у Н. Старикова... "Немає нічого нового під луною..." (Екклезіаст).
Не знаю як Ви розцінюєте свої тези,але у всякому разі я не почув від Вас щось відмінного від -рускоміс
кой-пропаганди.-Цівілізаціонная місія,особєнний путь,міровоє правітєльство-...Щодо революцій,яки
ми б вони не були,і тут Ви не виходите чи не можете вийти.за рамки пропагандиських совкових
кліше.У даному випадку Ви не вірно ставите запитання.Тобто,коли вже не ображаєтесь на моїх
бабушок,як для них годиться.А як для Вас,у всякому разі власного,Вами ж заявленого статусу-не як,
а де,які форми устроїв найлегше піддаються революціям?
Микола Кивгило _ 23.01.2014 16:13
IP: 109.201.247.---
Перечепидорога:
Ну а втім старання Тарася Возьняка зрозумілі, раптом прийде нова влада і візьмуть його, Тарася, "полум'яного патріота", на теплу посаду в якомусь міністерстві. А може ше й квартиру в Києві дадуть... Отож старайся Тарасьо, пішиіщо...
От українська натура виясняти між собою хто патріотичніший – невже не зрозуміло що це на користь владі.
Потрібно чітко усвідомити всім – що систему створює принципи нарахування зарплат можновлядцям. Коли зарплата можновладця залежить від думки більшості людей, то й Чикотило на цій посаді буде виконувати нашу волю.
Перечепидорога _ 23.01.2014 16:06
IP: 74.125.17.---
І ще одне, навздогін... Ім'я Тарас – святе для українців, пов'язане з Кобзарем... Проте, ... не таланить нам у Львові з Тарасами, то Тарас Чорновіл г***о собаче, то Тарас Возьняк... Таки не таланить нам з Тарасами...
Перечепидорога _ 23.01.2014 15:56
IP: 74.125.181.---
Ну а втім старання Тарася Возьняка зрозумілі, раптом прийде нова влада і візьмуть його, Тарася, "полум'яного патріота", на теплу посаду в якомусь міністерстві. А може ше й квартиру в Києві дадуть... Отож старайся Тарасьо, пішиіщо...
Перечепидорога _ 23.01.2014 15:50
IP: 74.125.181.---
Шо Тарасьо, патрійотом раптом став? А як старанно поливав брудом Тарас Возняк ВО Свобода всі останні 2 роки на сторінках жовтого львівського видання захід.нет... Скільки помиїв вилив на свободівців догоджаючи регіоналам і комунякам? І бабла ж за свої побрехеньки скосив немало. А тепер диви, регіональна влада Тарасьові – то гестапо, прозрів бачте.
Перекінчик – так називали зрадників в УПА
kren _ 23.01.2014 15:49
IP: 188.0.104.---
gmailo:
Угу,вашінгтонський обком діє.Тоді на майдані з техзасобами зібралася купка-отщєпєнцєв-і чаклувала
там-Бєркут,подлий трус,віхаді-і беркут вийшов...Скільки я вже переслухав такої дурні від,ще-савєць
ких агітаторов і пропагандістав-сєгодня он бітлов слушаєт,длінниє воласи атпустіл,завтра джинси
адєнєт,а послєзавтра родіну прєдаст-.Щодо Вільнюсу,Ви це бабушкам коло під,їзду розкажіть...
Євроінтеграцію,з якогось переляку,розпропагувала-брігада-,по всім каналам тб.тільки й чути було про "наш"шлях,виключно пропагандистами з пр.А,представники ЄС,коли Ви забули,наголошували-це ви до
нас проситеся,а не ми до вас.Силоміць туди,на відміну від мс,ніхто не тіг.
Перечепидорога _ 23.01.2014 15:40
IP: 74.125.181.---
Шо Тарасьо, патрійотом став? А як старанно обсирав остнні 2 роки ВО Свобода у львівському жовтому виданні захід.нет... Як старався догоджав регіоналам і комунякам поливаючи брудом свободівців. І бабла ж отримав за свою писанину неміроно. А тепер диви, вже йому влада ригівська – то гестапо. Перекінчик – так називали в УПА зрадників
Hajdy Do Bajdy _ 23.01.2014 15:25
IP: 74.125.181.---
The Ukrainians can't trust the opposition anymore.

NO MATTER, IF PURPOSELY OR NOT!

Now it's clear, that the opposition with their declarations rather encourages the criminal authorities to slaughter the presented prey in such a way, which historically the Kremlin very like.

The West doesn't need any more facts about the criminality of the corrupt authorities.
It is also not convincing, if one of the leaders, Arseniy Yatsenyuk, wants to play as Gandhi before the Russian OMON, which they have given a Ukrainian sound "Berkut".

It is clear, where the problem lies. The opposition behaves like Soviet elements, throwing the people and their resources against armed pawns, instead of intelligent neutralizing the threat.

It can as well be of a kind cause unnecessarily suspicion.
kren _ 23.01.2014 15:21
IP: 188.0.104.---
gmailo:
Нинішню ситуацію спровокувала діюча влада.-Брігада крєпкіх хазяйствєніков-30.11.13.Не було тоді
майдану і навряд чи опозиція змоглаб "розкрутити" його за всього бажання.Колиб не дегенерати
найвищого посадового статусу.конче необхідною була тоді "йолка".Ну поставили б її 30.го грудня,
Земля би не зупинилася.Там крім дкілька десят студентства небуло нікого.Бандити вирішили шо
-с лохамі базаріть нєхрєн-і провели-зачістку за донецьким зразком,хто ж міг подумати,що Кияни заступ
ляться за своїх дітей-єто ж нєтіпічьна для данбаса-...Що б Ви зробили коли б так обходилися з Вашими
дітьми?
kren _ 23.01.2014 14:21
IP: 188.0.104.---
gmailo:
Ну да,ну да,відсталі,там у своїх "схронах".Де вже їм до-копанок рускага міра-
прадвінутих реальних пацанов з донбаса-зі своєю міліцією,прокуратурою,судами...
і -власті прафесара-як не як вони влада,нехай собі володіють.Чи не так думали всі оті німці,оті пламєниє рєволюціанери-,і царьскі офіцери,і інтелігенція,що перейшни на службу тодішньому більшовицькому ОЗУ.очолюваного лєнінамі,троцькімі і сталінамі,особами.що теж проходили свої
"унівеситети" в спеціальних "виховних "закладах.і прийшли до влади прямо з широкої дороги,Історія
не така вже й давня,згадайте,як всі вони закінчили своє нікчемне життя.
Sigurd _ 23.01.2014 14:17
IP: 95.135.217.---
gmailo:
gmailo:
anno_domini _ 1... Зараз тільки єдність всіх людей доброї волі дасть перемогу для майбутньої кращої долі і нам і дітям нашим. ****
Єдність – навколо кого?! Навколо учнів Бандери?! А як же нам, "східнякам " з цим бути:"Східняки потенційно (sic!) можуть стати агентами НКВС. Тому їх необхідно потихеньку та без розголосу ЗНИЩУВАТИ!" (С.А. Бандера)???
2..."не знущалася над простою людиною праці. " **** Непогано...Але – нагадайте мені, будь ласка, яка політсила, який політичний діяч в Україні виголосив намір створити НЕЗАЛЕЖНІ, МІЦНІ, БОЄЗДАТНІ ПРОФЕСІЙНІ СПІЛКИ, які в Європі забезпечують інтереси "простої людини праці"... ОТОЖ!
Не ведиться, шановний на дешеву демагогію – опозиція в нас нічим не краща за владу – вона вже це довела, коли раніше була при владі...
А що довела? Ви були без роботи?
Yurkiv _ 23.01.2014 14:12
IP: 74.125.18.---
gmailo:
kren:
gmailo:
У німецьких концтаборах служили теж різні за фахом,але їх фах не заважав їм вико
нувати накази легітимної влади,котру потім судили.Не знаю щодо "Свободи",якою
буде/небуде та влада,але третій рейх починався,як і РС,коли не забули,з централізації влади
в одній посаді і конституційних змін.Вам такі факти зараз нічого не нагадують?
Та нагадують, земляче, нагадують... Але при цьому проливати кров, щоби замінити антинародну за суттю ОЛІГАРХИЧНУ ВЛАДУ на таку ж точнісінько ОЛІГАРХІЧНУ, яка до того ж ще відстала від часу років на 60 і досі "сидить в схронах" – НЕ ДУЖЕ ТО РОЗУМНО...
На 60 – це у 1954 рік!
Не зле було би почати все спочатку, і по усій Україні...
Volodymyr Ovod _ 23.01.2014 14:09
IP: 74.125.18.---
Volodymyr Ovod:
gmailo:
Volodymyr Ovod _

Уточнение. плз. Ясно по результатам, что НЕ стала!
Volodymyr Ovod _ 23.01.2014 14:06
IP: 74.125.18.---
gmailo:
Volodymyr Ovod _

Тобто, комуністична ідеологія зовсім не стала на заваді всебічному прогресу китайців??? Та Вас, шановний, зараз порвуть на шматки – бо в Україні після того, як прожрали усе батьківське комуністичне надбання, знищили передову науку, космос, авіацію, боєздатну армію згадувати про Китай – це як казати про ПУТ в хаті удавленого...:)))
Ясно по результатам, что стала! Но коррупционеров там расстреливают (значит, что они там есть). Комунисты разрешили частный бизнес. В модернизацию страны вкладываются огромные гос. деньги. Госаппарат работает как часы и на страну, а не на свои оффшоры и на свой частный бизнес, как в Украине. Западные инвесторы идут в страну. Ком. идеология им не мешает, ибо правила игры строго контролиует гос-во. Сейчас в украине решается вопрос будут ли продолжать разворовывать страну те, что у власти и кто сними. Будут, если народ не возмет под контроль с первого дня новую власть. Эту контролировать уже не удастся.
Volodymyr Ovod _ 23.01.2014 13:57
IP: 74.125.18.---
Для меня Украина целостное государство (в Криму, к сожалению, юридически Киевская, фактически – кремлевская власть и московская армия\флот). Украина – государство в котором большинство населения украино- и русскоговорящие украинцы. Однако, часть из них по уровню образования, культуры, менталитету – европейцы; вторая часть – зомбированные еще в СССР и нынешней властью азиаты. И первые и вторые – граждане страны! У первых, их очень много, три сценария дальнейшей жизни: 1) вернуться вместе с азиатами в тоталитаризм с отсталой экономикой; 2) уехать из страны на Запад (отъезд происходит все время и 90% хотят уехать); 3) остаться ДОМА, но в той, ОТДЕЛЕННОЙ, части УКРАИНЫІ, где будет мало "азиатов". Европейцы из другой, "азийской", части страны переедут в ее "европейскую" часть и vs. Через 10 лет можно будет провести сравнительный анализ этих двух частей Украины. Но почему цвет нации, который стоит на Майдане, должен уезжать? Многие молодые уже оформляют визы на случай провала революции.
Volodymyr Ovod _ 23.01.2014 13:32
IP: 74.125.18.---
gmailo:
Volodymyr Ovod:
...исследовательским институтом Heritage Foundation в партнерстве с газетой Wall Street Journal". Таким образом, Янукович с Азыровым привели Украину в светлое настоящее с кремлевским политическим и экономическим НКВД России (= Либерии и Бурунди).
А ви б поцікавилися, на якому місці в цьому "Індексі" знаходиться Китай...:))) Heritage Foundation вони були б зараз десь поруч з нами.
Диктатура в Росии за время правления Путина только усиливалась. Как за это время выросла экономически Россия? Это только сырьевой придаток мира. Китай. У меня, здесь на Западе, много друзей Китайцев. Да, они великая страна. Они умнейшие ребята. Они сейчас, как вы знаете, ездят по Луне. Но у них комунистическая идеология и КП Китая, как руководящая партия, записаны в конституции.
kren _ 23.01.2014 13:24
IP: 188.0.104.---
gmailo:
У німецьких концтаборах служили теж різні за фахом,але їх фах не заважав їм вико
нувати накази легітимної влади,котру потім судили.Не знаю щодо "Свободи",якою
буде/небуде та влада,але третій рейх починався,як і РС,коли не забули,з централізації влади
в одній посаді і конституційних змін.Вам такі факти зараз нічого не нагадують?
Yurkiv _ 23.01.2014 13:21
IP: 74.125.18.---
gmailo:
Yurkiv:

gmailo:
Yurkiv:
gmailo:
Yurkiv _А Ви в якому "служили"?

Я служив без лапок – 21 рік, 35 з урахуванням двох гарячих точок.
І що, усі 35 у "заградотрядах"?
Взагалі, на те подібно, бо дуже глибоко знаєте процес:)))
Дякую за визнання того факту, що в військовій історії я непогано орієнтуюсь...
У словоблудді – ще краще!...
А ще краще повождуюся з РПКС, АПБ, НР...
Ну, то на Майдан!
Позаду курсантів та беркутні буде добре поводитися...))
anno_domini _ 23.01.2014 13:15
IP: 109.106.20.---
Арм Кинд:
А це для того, щоб пересварити опозиціонерів з повстанцями. Не йдіть на таке. Зараз тільки єдність всіх людей доброї волі дасть перемогу для майбутньої кращої долі і нам і дітям нашим. "Якщо Бог за нас, то хто проти нас?". Зрозумійте, що люди вийшли за справедливість на цій землі для всіх, щоб дійсно працювало право-судіє, щоб правосудна система не працювала тільки на стороні влади та пригодованих дітей, не знущалася над простою людиною праці. Зі сторони влади мабуть є теж такі люди, яких не покинуло сумління і яким не байдуже, в якій системі цінностей держави будуть рости їх діти та онуки. Всі ми люди, які хочуть тільки доброго на цій землі. За це ї стоїть зараз майдан, на якому стоять й борються люди за саме найдорожче, що є – це свобода, правда й гідне життя.
Yurkiv _ 23.01.2014 12:47
IP: 74.125.18.---
gmailo:
Yurkiv:
gmailo:
Yurkiv _А Ви в якому "служили"?

Я служив без лапок – 21 рік, 35 з урахуванням двох гарячих точок.
І що, усі 35 у "заградотрядах"?
Взагалі, на те подібно, бо дуже глибоко знаєте процес:)))
Дякую за визнання того факту, що в військовій історії я непогано орієнтуюсь...
У словоблудді – ще краще!
kren _ 23.01.2014 12:42
IP: 188.0.104.---
gmailo:
Андрій Литвак _ По-перше, визнати паралель "МВСУ-заградотряди" мені заважають військово -історичні знання – я ж Вам не Возняк який – небудь... По друге приписувати опоненту те, чого він не казав – це ленінський стиль полеміки, з чим Вас і поздоровляю!

Щодо Тяньаньмень – це трагедія для китайських грантожерів, бо – назавжди завадила перетворенню КНР на штатівського холуя, чого так прагнуть наші різноманітні грантожери, що пишуть в Держдеп петиції з вимогами зчинити тиск на ВЛАСНИЙ УРЯД, втрутитися в наші унутрішні справи... Всюди та завжди це розцінювалося як державна зрада...Цілком слушно!
Слушно,слушно,особливо для тих хто обслуговує пахана з його-рєальнимі пацанамі-зараз саме час
показати авторитету вашу слушність.Може помітятьвашу-бєззавєтную прєданость-понятіям- і відзна
чать у щедрості своїй.
Alex Petrenko _ 23.01.2014 12:42
IP: 74.125.181.---
Андрій Литвак:
gmailo: А ви б поцікавилися, на якому місці в цьому "Індексі" знаходиться Китай...:))) Що не завадило йому вийти на перше місце в світі за товарообігом. Чи виграли від цього прості китайці? Тяжка праця за 100 дол. Масова еміграція, диктатура КПК – це мрія кожного диктатора. Але нашому кандидату в диктатори не повезло з народом. Пан gmailo, Ви признали, що практика "заградотрядов" застосовується МВС України і що танки на Тяньанмин зіграли дуже позитивну роль. Ви заслуговуєте на почесне звання "інтернеттітушка"
Добре живуть в китаї 90% населення (особливо в селах і маленьких містечках), добре там все з екологією, корисна їжа. А на якому рівні соц.захист! чи, може, автор захотів би отримати інвалідність на виробництві і бути вигнаним через це з роботи без допомоги.
ya-ya79 _ 23.01.2014 12:41
IP: 194.187.111.---
интелектуалу вже не до миру...
Україна та Європа1104 Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter