Олег Єльцов

Зеленський і бурштин

12 серпня 2019, 18:19

Нелегальний ринок має бути контрольований. Й ми знаємо ким.

За даними Гаранта, нелегальний ринок бурштину в Україні сягає 500 млн.доларів. А щоб перемогти це ганебне явище слід звільнити поганих ментів й сбушників й поставити хороших, на чолі з губернатором-СБУшником з обойми Коломойського.

Як відомо, Зеленський призначив новим губернатором Житомирщини, на частині якої активно й нелегально видобувають бурштин, сбушного полковника Бунечка. Того, що Віталій. Бо є ще його брат В'ячеслав з юрвідділу "Укрнафти", контрольованої Коломойським. Обидвоє для хазяїна – свої в дошку хлопці. А звідки ще може з'явитися в декларації скромного полковника СБУ годиники Frank Muller та Zenit, 39000 доларів й 32000 євро? Ясна річ, заощаджує на всьому, адже зарплата скромна – близько 30000 гривень...

Приводом для зміни кришувальників бурштинової мафії став політ Зе над Житомирщиною.

Його телеграм канал цитує вождя нації: "Ми з гвинтокрила побачили, що у Житомирській області відбувається з вирубкою лісу і з бурштином. Знаємо всі прізвища, хто стоїть за розкраданням державних надр. Ми обов'язково займемося цим питанням. Думаю, що ці люди далеко не поїдуть з нашої країни".

Ще він підкреслив, що проблема незаконного видобутку бурштину набула масштабу екологічного лиха, тисячі гектарів земель перетворено на пустелю. Згідно з його інформацією, обсяг чорного ринку бурштину оцінюється у 500 млн доларів на рік. Уже відомі прізвища кримінальних авторитетів, які займаються цим "бізнесом".

Володимир Зеленський звернувся до голови Національної поліції Сергія Князєва з вимогою звільнити з посад керівників поліції у Рокитнівському, Дубровицькому, Володимирецькому, Зарічненському і Сарненському районах Рівненської області, Олевському та Овруцькому районах Житомирської області і Ратнівському та Любешівському районах Волинської області. А начальника Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Андрія Курінського та керівника головного управління Національної поліції Житомирщини піти у відставку.

"Варварськими методами, помпами виймають із землі 20% каміння, 80% залишається. Після цього женуть до Польщі на біржу, де осідає 70% прибутку. У підсумку маємо менше 30% прибутку з 20% каміння. У Держлісагентстві є лише виконувач обов'язків керівника. А чому уряд не призначає керівника? Тому що сфери впливу поділити не можуть. Є одне угруповання й інше угруповання. І вони між собою "тягають" агентство. І ніхто не може нормально працювати. Та ж сама історія у Держгеонадрах – там ще більше груп впливу. Я гадаю, що діяльність усіх цих людей має бути предметом дуже уважного вивчення прокуратури та Служби безпеки", – наголосив Олексій Гончарук.


Ага, починаються старі пісні: треба знов поміняти поганих чиновників, аби нові й кращі навели лад. Свого часу там само казав міністр Аваков після серії репортажів про бурштинокопачів, інспірованих зацікавленими особами. Аваков благав: "Дайте дозвіл, ми заведемо 2000 нацгвардійців й наведемо лад!" Дозвіл дали, нацгвардійці зайшли, встановили полкові намети. Завезли в них помпи й почали мити бурштин разом з місцевими. Невдовзі до того доохоронялися, що нелегальні видобувачі розмили залізничний насип. Напевно в цей час нацгвардійська варта поснула від втоми.

Відтепер все зміниться кардинально! Якщо Зе зі своїм губернатором поміняє всю силову верхівку в регіоні, тоді бурштиновий бізнес знов стане монопольною справою влади, як в давні добрі часи Віктора Федоровича й сина його Сашка-Стоматолога. Саме Стоматолог тоді узурпував право на видобуток бурштину. Не даремно одразу після втечі проффесора з почетом на бурштинові землі прибув бойовий десант з напівбандитом-напівполітиком Продивусом. Сталася стрелянина з автоматичної зброї, київським гастролерам спалили джипи. Після того бурштин залишився демонополізованим. Трохи поспіль Аваков влучно засунув туди клюва. Але ж він не вічний. Кажуть, незабаром знімуть міністра. А бурштин залишиться...

Дуже правильно вчинив президент, по-господарськи: не залишати ж бурштиновий Клондайк без нагляду! Звісно, можна було суто для пристойності сказати пару фраз про законодавче вирішення бурштинової проблеми – законопроекти давно вже лежать в парламенті. Але тоді електорат може запитати: "То чого ти патякаєш: бери й ухвалюй будь який закон – в тебе ж парламентська більшість!"

Нєєєє, тоді дикому бурштиновому ринку буде гаплик! А де ж тоді доляха Зе й Ко в цьому чудовому бізнесі? А на що тоді жити всіляким бунечкам? На 30 тисяч гривень?! Нє, хлопці, так не буде. Будемо літати на гвинтокрилах, дивитися з неба на розорені ліси, будемо знімати стару злодійську владу й ставити свою – таку саму, але свою.

Тому маю нахабство стверджувати: нелегальному бурштиновому бізнесу – бути!

powered by lun.ua
Коментарі — 33
Ignat Kobel _ 16.08.2019 20:44
IP: 35.235.227.---
Президет лишь хочет, что бы его люди с 95 квартала, контролировали этот бизнес.
Катерина Коломис _ 15.08.2019 08:32
IP: 35.235.227.---
Tatyana Supryaga:
Альо,гараж...Тобто ви вважаєте можливою повноцінну роботу президента тоді,коли він повністю узурпує владу? Я маю на увазі законодавчу,виконавчу і судову...А ще бажанно ще і медіа...Тоді вам,шановна,і покажуть і розкажуть,як класноми тепер ми
живемо.Тобто модель Росії і Північної Кореї.
Анатолій Сокоринський _ 14.08.2019 00:17
IP: 35.235.227.---
Ви,що думали до влади прийшли ідіоти,що будуть" думать о родінє а потом о сєбє",люди практичні мають заробити і розширити цей зарібок.Все йде "путьом",ось скоро запрацює Рада Для початку розправимось з Порошенком,Ющенком,а потім хто попаде під руку.Тому бабусі і дідусі купляйте смартфони кіно буде там!!
Олекса Дикий _ 13.08.2019 19:03
IP: 35.235.227.---
Огидна хроніка безпомічних зелених шмарклів. Але у зовнішній політиці все буде ще більш ідіотично. Точніше вже є.
Tatyana Supryaga _ 13.08.2019 17:34
IP: 35.235.226.---
Насправді нічого поганому в тому, що президент із гелікоптера побачив масштаби нелегального видобутку бурштину, і в звільненні причетних до цього чиновників теж нема нічого поганого. Ну а кримінальні справи слід очікувати після призначення нового генпрокурора, адже нинішній призначався своїм кумом зовсім для іншого. І законодавче врегулювання цієї проблеми можливе лише після того, як почне працювати парламент. Тому я думаю, що автор поспішив із висновками щодо простої зміни кришувальників.
Зиновій Богдан _ 13.08.2019 15:02
IP: 35.235.226.---
алєшка прохопило сі. алєшко, катороє знаєт ВСЬО
Ірина Северина _ 13.08.2019 14:40
IP: 35.235.227.---
Новий президент не має навіть уяви, не говорячи про стратегію, як вирішити проблему. Всі його кроки це танці і викрики на полях місцевих адмінітстрацій, покликані створювати "білий шум", а якщо просто то імітацію якоїсь діяльності. Типу: ну як же, я займаюсь, бачите? Для зеоленів запросто зійде. Бідна наша Україна...
Log Log _ 13.08.2019 14:06
IP: 35.235.226.---
Timur Popik – безмозглый дебил Унитаз Семижопов из Воронежской области
что бы
ЧТОБЫ тебе, безграмотная скотина, стать человеком и трёхсот лет не хватит.
Читай книги, и интересуйся своей страной, недоумок.
Не суй свой татаро-монгольский нос в Украину.
Олег Єльцов _ 13.08.2019 14:05
IP: 35.235.227.---
Александр Горбатовский:
Олег Єльцов:
Законы – это прекрасно!
Но, что должны требовать эти законы?
В законе должно быть написано, как добывать и продавать янтарь?
Это же бред.
безумовно! держава гарантує бурштиновидубочу захист від кріміналітету, видає ліцензію. він зі свого боку платить податок з добутого. має право легально його продавати, але зобов'язується провести відновлювальні природоохранні роботи, дотримуватися певної технології з мінімальною шокодою природі... Це все не слід вигадувати – воно все діє у цивілізованих країнах. Та й в нас подібне законодавство існує, тільки треба його підправити під специфічну сферу діяльності. Я свого часу працював на вугільному розрізі, де видобувають вугілля відкритим способом. Там так само руйнується природа, навіть змінюється ландшафт. Але після того як вугілля вибране – земля повертається, рівняється бульдозерами, все засаджується саджанцями. В чому взагалі проблема із бурштином? Лише в тому, що мафія не бажає платити податки. Гадаю, Зе це чудово розуміє, але йому команди не було наводити лад. Він поки що пообіцяв легалізувати ігроний бізнес. А бурштин нехай поки так видобувається!
Анатолий Зинченко _ 13.08.2019 12:37
IP: 35.235.227.---
Це звичайне перепідпорядкування грошових потоків під нового поганяла.
Andrij Gajovich _ 13.08.2019 11:46
IP: 35.235.226.---
Справка: "Олег Ельцов, родился в Омске. Последние десять лет пребывает в официальном статусе "Временно безработный", то есть – свободный журналист." Цікаво скільки цей бєзработний пацак заплатив у бюджет України податків?
Oleg Artiukh _ 13.08.2019 10:22
IP: 35.235.226.---
Ivan Popov:
Шановний Іван, критика Зеленського – не обов"язково порохоботство. Чи великого і всємогущого царя-батюшку критикувати не можна? До речі 100 днів вже незабаром. Де ЗП, пенсії, комуналка? Нема. А чому? Тому що не від волі президента залежить, а від економіки. Тільки ж населення цього не розуміє, на жаль.
Александр Горбатовский _ 13.08.2019 08:33
IP: 35.235.226.---
Олег Єльцов:
Законы – это прекрасно!
Но, что должны требовать эти законы?
В законе должно быть написано, как добывать и продавать янтарь?
Это же бред.
Сергей Кузнецов _ 13.08.2019 02:48
IP: 35.235.227.---
не думали, не гадали, а оказались в латинской америке) карамба, амигос (((
Vadim Shlapak _ 13.08.2019 02:07
IP: 35.235.227.---
Закони потрібно змінити...а не людей, якщо глобально мислити і дбати про благополуччя народу то необхідно змінювати закони, а не людей, якщо поміняють тільки людей...то це безнадійно...побачимо, його час ще не закінчився, а тільки почався
Igor Kobbler _ 12.08.2019 22:56
IP: 35.235.227.---
Михаил Хацаревич:
Бред человека, ненавидящего Зе! Может сам повязан с янтарной мафией, не знаю. Но только за 5 лет ни хрена не изменилось, и Янека с Сашей давно нет, но автор один хрен нас пугает. Заказуха или бред!
на сьогоднішній день можете любити лише зе за квартал. особисто я не можу те лайно квартальне, яке продовжують крутити по плюсах, терпіти.
Що ми бачимо зараз? Поїздки в стилі бульбаша-бацьки. Всіх познімаєш? А кого поставиш? чесних прибульців?
Igor Kobbler _ 12.08.2019 22:54
IP: 35.235.226.---
Михаил Хацаревич:
Бред человека, ненавидящего Зе! Может сам повязан с янтарной мафией, не знаю. Но только за 5 лет ни хрена не изменилось, и Янека с Сашей давно нет, но автор один хрен нас пугает. Заказуха или бред!
на сьогоднішній день можете любити лише зе за квартал. особисто я не можу те лайно квартальне, яке продовжують крутити по плюсах, терпіти.
Що ми бачимо зараз? Поїздки в стилі бульбаша-бацьки. Всіх познімаєш? А кого поставиш? чесних прибульців?
Igor Kobbler _ 12.08.2019 22:50
IP: 35.235.227.---
Виктор Туров:
Олег Єльцов:
Цитирую вас: /// законопроекти давно вже лежать в парламенті. Але тоді електорат може запитати: "То чого ти патякаєш: бери й ухвалюй будь який закон – в тебе ж парламентська більшість!"////
Я так понимаю что г-н Ельцов не в курсе, что Рада ещзе не начала работать и на сегодня паралментское большинство ук Порошенко? Тогда спешу вас просветить – сегодня именно так. А если вы знаете – зачем лжете и обманыфваете неком петентных читателей?
Єльцов лише сказав, що славний зе навіть не заїкнувся про законодавче вирішення проблеми. А тільки: звільнити, посадити тощо
Виктор Туров _ 12.08.2019 22:39
IP: 35.235.226.---
Олег Єльцов:
Цитирую вас: /// законопроекти давно вже лежать в парламенті. Але тоді електорат може запитати: "То чого ти патякаєш: бери й ухвалюй будь який закон – в тебе ж парламентська більшість!"////
Я так понимаю что г-н Ельцов не в курсе, что Рада ещзе не начала работать и на сегодня паралментское большинство ук Порошенко? Тогда спешу вас просветить – сегодня именно так. А если вы знаете – зачем лжете и обманыфваете неком петентных читателей?
Stepan Prokipchyn _ 12.08.2019 22:28
IP: 35.235.227.---
Саме страшне в цій ситуації, що по 1-1 ще довго будне йти квартал і такі статті яка ця мало хто побачить
Олег Єльцов _ 12.08.2019 22:05
IP: 35.235.227.---
Oleg NullDev:
Олег Єльцов:
ухвалювати закони й домогтися їхнього дотримання
Любой закон содержит такие варианты не соблюдения этого закона, как вроде специально подготавливают в пользу коррупционеров.
Безумовно, або готують під мафію, або ж блокують прийняття. Проте, немає нічого неможливого. Подивіться як це відбувається у цивілізованих країнах – там закон працює, бурштин видобувають легально, відновлюючи території, всі заробляють: й робітники, й бізнесмени, й держава. То хто заважає Зеленському лобіювати такий закон? В нього зараз є всі можливості просунути через Раду будь-який закон. А про що він говорить? Що слід змінити паганих хлопців й поставити своїх. Про легалізацію, ухвалення закону – ані пари з вуст!
Mikhail Grinberg _ 12.08.2019 22:01
IP: 35.235.227.---
Браво Олег, не в бровь, а в глаз!! Кушайте зелёные.
Oleg NullDev _ 12.08.2019 21:48
IP: 35.235.227.---
Олег Єльцов:
ухвалювати закони й домогтися їхнього дотримання
Любой закон содержит такие варианты не соблюдения этого закона, как вроде специально подготавливают в пользу коррупционеров.
Oleg NullDev _ 12.08.2019 21:45
IP: 35.235.227.---
Согласен, уже проходили смену чиновников.Давайте подождем закона. Совсем ничего осталось- 5 лет.
Василь Барвінок _ 12.08.2019 21:44
IP: 35.235.227.---
Як відомо, в Україні немає губерній і, відповідно, губернаторів.
ONLINE
Уряд реформ406 Корупція1348 Зеленський30 Україна та Європа1094 Aтака Путіна1232
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter