Мар’ян Заблоцький Економіст, Голова ГО "Українське товариство економічних свобод", Голова ГО "Центр ефективного законодавства", заступник Голови "Української аграрної асоціації"

Для бажаючих допомогти АТО: ПРЯМІ ПОСТАВКИ БІЙЦЯМ НАЙНЕОБХІДНІШОГО

14 жовтня 2014, 10:53

Починаючи з квітня, двоє безстрашних активістів здійснюють регулярні прямі поставки бійцям в зоні АТО. Раз на один-два тижні завантажують легковий автомобіль та, рухаючись на великій швидкості, щоб уникнути обстрілів, поставляють товари у найпроблемніші точки.

На жаль, подекуди, "мівіна" з касок, питна вода зібрана із соняшників, відсутність обезболюючих для важкопоранених – це реальність. Тому допомога є критично необхідною.

Прямий спосіб поставки бійцям у гарячі точки має три переваги:

• По-перше, уникнення бюрократії армійських штабів;

• По-друге, поставки у найнебезпечніші райони означають, що допомога приходить саме туди, де її найбільше потребують.

• По-третє, дозволяє включити необхідні товари, які часто не надаються армією. Для прикладу, дуже популярними серед бійців є енергетичні напої, які допомагають солдатам вистояти вночі на посту, а розвідникам – ефективніше виконати поставлені задачі):Таким чином, всі 100% Вашої допомоги буде використано на найнеобхідніше для бійців та у повному обсязі доставлено туди, де це найбільш потрібно.

Карта для грошової допомоги:

ПРИВАТБАНК 5168 7572 6021 1992 Шара Анатолій

Для бажаючих допомогти товарами або обладнанням (дальноміри, тепловізори, бронежилети) контактуйте безпосередньо з хлопцями, що організовують та здійснюють доставку:

https://www.facebook.com/anfrankleen

та

https://www.facebook.com/profile.php?id=100004596810839

Історія попередніх поставок:

За плечима активістів вже понад два десятки поїздок: Слов'янськ, Семенівка, Барвінкове, Краматорськ, Лисичанськ, Сєверодонецьк, Старобільск, Щастя, Металіст, Маріїнка, Курахове, Маріуполь, Дебальцеве, Горлівка, Новоазовськ, Ямпіль, Волноваха, Оленівка, Шахтарськ та ін.

Допомогу отримали: БТО Айдар, БТО Донбас, БТО Азов, БТО Кривбас, 25 Окрема Дніпропетровська Десантна Бригада, 17 Окрема Криворізька Танкова Бригада, 51 Окрема Механізована Бригада, 21 Окремий Розвідувальний Батальйон, 95 Окрема Житомирська Бригада, 80 Окрема Аеромобільна Бригада, 1 і 2 Батальйони Національної Гвардії, БТО Київська Русь та ін.powered by lun.ua
Зеленський63 Aтака Путіна1280 Корупція1418 Україна та Європа1122 Свобода слова578
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter