Мар’ян Заблоцький Економіст, Голова ГО "Українське товариство економічних свобод", Голова ГО "Центр ефективного законодавства", заступник Голови "Української аграрної асоціації"

ПРЯМІ ПОСТАВКИ В ЗОНУ АТО: Оновлення від волонтерської групи "Дракони Z Очерету"

10 грудня 2014, 12:11

14 жовтня, у відповідь на допис про прямі поставки в зону АТО, відгукнулась велика кількість бажаючих допомогти нашим бійцям. Нижче цитую подяку волонтерів, які звітують про витрачені кошти та розповідають про актуальні потреби нашої Армії:

"Ми, волонтерська група "Дракони Z Очерету", висловлюємо велику вдячність всім, хто пожертвували кошти на забезпечення необхідними речами Збройні Сили України та добровольчі батальйони, які захищають нашу державу в часи відкритої російської агресії.

Після публікації в розділі блогів на УП, додаткові надходження коштів від громадян склали близько 8 тис. грн. Ці гроші, разом з іншими внесками, були витрачені на придбання термобілизни, продуктів харчування та інших необхідних речей для наших бійців.

Частину коштів, що була нам надана, ми також витратили на придбання планшетів із запрограмованими картами та артилерійськими програмами, а також на біноклі. Дане обладнання ми передали артилеристам та розвідникам, які, в рамках так званого "перемир'я", прикривають частини ЗСУ та добровольців. За допомогою даних засобів артилеристи не дають вільно почуватися бойовим частинам терористів і російських окупантів, накриваючи їх щільним вогнем; про їх ефективність неодноразово повідомляли ЗМІ.

ПРИВАТБАНК 5168 7572 6021 1992, одержувач: Шара АнатолійРазом з іншими волонтерськими групами, ми працюємо над забезпеченням військових такими пристроями з метою підвищення ефективності їх роботи. Так, нещодавно за кошти, що нам пожертвували, ми надали планшети в 93 Окрему механізовану бригаду та 95 Окрему аеромобільну бригаду (Донецький аеропорт та Пєскі), 27 полк реактивної артилерії, 55 артилерійську бригаду (місто Дебальцеве). Також ми придбали біноклі високої кратності для Добровольчого Українського Корпусу "Правий Сектор", які героїчно воюють в Донецькому аеропорту пліч-о-пліч з регулярними частинами ЗСУ, та розвідникам.

Українська армія вже пройшла часи організаційного хаосу, морального занепаду і відсутності модернізації. Цей шлях був дуже нелегким: якщо спочатку були величезні проблеми з координацією частин, елементарним забезпеченням, обмундируванням, то зараз на передній план вийшли проблеми технічного забезпечення. Після зіткнення з регулярними частинами російської армії стало ясно, що наша армія не має достатньої кількості необхідних технічних засобів для ведення ефективної протидії. Тому потреба в технічній допомозі була і залишається в буквальному розумінні життєво важливою.

Планшети з вбудованими картами та артилерійськими програмами потрібні для того, щоб артилерія швидко реагувала на зміну оперативної ситуації та ефективно виконувала свої бойові задачі.

Лазерні дальноміри є незамінними для визначення координат цілей з автоматичною видачею інформації в систему керування вогнем, ведення розвідки місцевості і об'єктів противника.

Пристрої нічого бачення та біноклі дуже потрібні всім військовим, а особливо розвідникам, адже вони дозволяють ефективно проводити розвідувальні операції, та передавати точні дані про пересування ворожих колон іншим підрозділам.

Також дуже потрібні бушлати, бо деколи те, що видають нашим солдатам, важко назвати одягом гідного нашого воїна. Також порібні термобілизна, продукти харчування швидкого приготування.

Одним словом, потреб у нашої Армії вистачає, є над чим працювати. Кожна гривня вкладена в Армію – це підвищення рівня власної безпеки.

Будемо вдячні за будь-яку допомогу!!! Слава Україні!!!"

Контакти учасників групи "Дракони Z Очерету":

https://www.facebook.com/anfrankleen

https://www.facebook.com/andriikucherenko

Реквізити для переказу коштів:

ПРИВАТБАНК 5168 7572 6021 1992, одержувач: Шара Анатолій

Фотозвіт:
powered by lun.ua
Aтака Путіна1223 Корупція1335 Зеленський19 Донбас14 Уряд реформ403
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter