Мар’ян Заблоцький Економіст, Голова ГО "Українське товариство економічних свобод", Голова ГО "Центр ефективного законодавства", заступник Голови "Української аграрної асоціації"

Підписуємо онлайн петицію: Звільнити керівництво аеропорту "Бориспіль"

11 липня 2017, 13:22

Петиція: Звільнити керівництво аеропорту "Бориспіль" (щоб підписати натисніть сюди)"Договір із Ryanair можна підписати іншим шляхом – прибравши директора. Будь ласка, я готовий. Підписувати, не домовившись щодо цих пунктів, я не збираюся", – прокоментував Павло Рябікін, генеральний директор аеропорту "Бориспіль" на прес-конференції.

Давайте допоможемо людині піти!

Українське товариство економічних свобод виступає за відставку менеджменту аеропорту Бориспіль! Купка олігархів не має права вирішувати куди і як подорожувати українцям!

Дешеві польоти – це не тільки питання грошей. Це більше питання свободи. Ми вміємо її відстоювати, тож давайте вкотре зробимо це!

Кабінет Міністрів України нещодавно призначив директора нашого державного аеропорту і може його звільнити. Натомість можна призначити директора, який не проти свободи пересування українців.

Який сенс мати в державній власності аеропорт, якщо не можна його використовувати для здешевлення польотів і посилення конкуренції?

Це стосується кожного з нас! Вимагаємо дешеві перельоти для українців!

Передумова:

10 липня ірландська авіакомпанія-лоукостер Ryanair скасувала запланований вихід на український ринок.

Це сталося після того, як аеропорт "Бориспіль" не виконав угоду, досягнуту в Міністерстві інфраструктури з посадовими особами аеропорту та паном Рябікіним у березні цього року.

Аеропорт "Бориспіль" став на сторону авіакомпаній з високими тарифами, включаючи "Міжнародні авіалінії України", і позбавив українських пасажирів доступу до дешевих авіаквитків. В результаті, Ryanair скасували 4 нових київських маршрути та 7 нових львівських маршрутів, що призведе до втрати більше 500 000 пасажирів і 400 робочих місць.

Це саме той випадок, коли Міністерство Інфраструктури робить усе можливе для створення комфортного та дешевого перельоту в Україні, а "державний" аеропорт Бориспіль відверто бреше заради відсутності конкуренції на ринку.

Долучайтеся до петиції за відставку менеджменту аеропорту "Бориспіль" та залучіть друзів.

Петиція: Звільнити керівництво аеропорту "Бориспіль" (щоб підписати натисніть сюди)

powered by lun.ua
Річниця Майдану76 Україна та Європа1003 Майдан 2013524 Уряд реформ366 Aтака Путіна1153
ОСТАННІ ЗАПИСИ
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter