Про віртуальні інтерактивні книжки і про те, що ''я ж вам казала!''
Тільки весною я писала в блозі про першу інтерактивну книжку, зараз осінь а вона вже далеко не одна такого формату, з'явились навіть інтерактивніші за неї. – на мою думку, але подивіться самі, зараз я напишу як називаються і де лежать.
З весни, коли я презентувала "Сім воріт" пройшло лише півроку, але з того часу на якісні електронні книжки вже, можна сказати, почалася мода. Лише я сама нарахувала з десяток таких видань, і не самвидавчих "для мене і тусні" а якісних і набагато цікавіших за паперові, випущені за цей самий час.
Отже.
Поектбук зробив проект "Книжка за 24 години", де зібрались письменники і написали кожен по новелі на одну, загальну, тему, художники новели проілюстрували, за ніч книжку зверстали і зранку презентували.
Іван Малкович на Форумі видавців у Львові показував нову інтерактивну книжечку для дітей
А оце щойно вийшла уже не просто віртуальна книжка, а ціла книжечка-подорож: текст там зв'язаний з GoogleEarth-мапою, і читаючи про довколасвітнє плавання, можна мандрувати тими місцями, про які написано. Це книга моряка, який перший сам-один проплив довкола світу на вітрильнику, чоловік казав, що його й читати цікаво, не тільки дивитися. Качати ОТУТ
Крім того Катерина Паньо випустила книжку-сайт.
А ще багато авторів готують зараз до виходу нові електронні книжки: Ірина Цілик нову книжку (вона мені казала), Олеся Мамчич (теж казала) і Олег Шинкаренко (він мені не казав, але казали інші люди).
І це – всього за півроку.
І я, хоч і намагаюсь, але не за усіма встигаю прослідкувати, тобто – може і ще хтось.
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.