Тимофій Бадіков Громадський діяч

10 кроків до успішної країни

11 грудня 2017, 18:18

Усі розвинені демократії з чогось починали. Усі робили кроки, деякі з яких були виправдані, деякі – ні. Проте усі вони знали, куди рухатися. Ось і я #ЗнаюЯк.

1. Повноцінна реформа охорони здоров'я

Здоров'я населення -це інтегральний показник, індикатор соціального благополуччя і важлива складова забезпечення сталого розвитку – бажаної соціальної перспективи і мети для кожної держави і світової спільноти. Вважаю, що впровадження повноцінної реформи охорони здоров'я стане запорукою якісно нового рівня економічного і соціального розвитку України.

2. Чіткі правила гри

Ми мусимо встановити чіткі правила та дотримуватися їхнього виконання. Україна є інвестиційно непривабливою, оскільки асоціюється з хаосом та анархією. Під встановленням "чітких правил гри" розуміється чітке та зрозуміле законодавство, дотримання принципу верховенства права і всеосяжна судова реформа, яка і забезпечить гарантію цих правил. Із іншого боку – це неписана культура ведення політики, заснована на принципах чесності, справедливості і відкритості. Лише нове покоління політиків здатне встановити і працювати за цими правилами.

3. Прибрати дотації з державного бюджету для усіх видів бізнесу

Дотації для окремих підприємців показали неефективність стимулювання ринку, натомість створили нерівні умови для розвитку окремих видів бізнесу. Вважаю, що надання фінансових кредитів на конкурсних умовах є більш ефективним та дієвим методом.

4. Лібералізація інвестицій

Відсутність можливості відкрито інвестувати за кордон є несправедливим і згубно впливає на національну економіку. Інвестиції здійснюються, але, виключно, в тіні і через офшорні рахунки. Більше того, відсутність повноцінної національної біржі не дає змоги інвестувати вдома. Кожен громадянин мусить мати можливість вкладати кошти в іноземні проекти, при цьому, виводячи дивіденди до України – піднімати національну економіку.

5. Стимулювати розвиток економіки зниженням оподаткування

Єдиний соціальний внесок, що зараз становить 22%, має знижуватися по 2% на рік – до 14% для підприємців фізичних осіб та приватних підприємців. Малий та середній бізнес не має страждати від податкового ярма, натомість першочерговим ресурсом наповнення держбюджету стануть великі підприємства і корпорації.

6. Впровадження європейських стандартів

Угода про асоціацію з ЄС перевела нас у принципово нову площину економічних та політичних відносин. Європейський вектор розвитку України мусить бути забезпечений впровадженням європейських стандартів в економіці, соціальній і політичній сферах. Проте не тільки законодавство мусить бути приведене в узгодження з нормами ЄС, але і сама культура і принципи ведення політики та бізнесу.

7. Введення відсоткової філантропії

Кожен громадянин матиме змогу перерахувати 1% свого податку до вільно вибраного благодійного фонду чи громадської організації. Такий принцип вже працює у багатьох країнах, де громадський сектор успішно розвивається.

8. Захист інтелектуальної власності

Україна – держава з ледь не найгіршим забезпеченням права інтелектуальної власності. Цей факт гальмує розвиток співпраці з західними партнерами, становлення креативного класу і, як наслідок, розбудову економіки. Проте механізми захисту інтелектуальної власності не мають бути такими, що розробляються цілеспрямовано для вигоди великих гравців на ринку. Це стосується, зокрема, питань навколо формування нової митної політики.

9. Приватизація і державно-приватне партнерство

В Україні має бути проведено повноцінну приватизацію збиткових державних підприємств. Окрім цього, повинно бути запроваджено більш ефективні механізми державно-приватного партнерства. Таке рішення здатне суттєво сприяти економічному розвитку України.

10. "Електронізація" державного управління

Впровадження інноваційних рішень є необхідним з ряду причин. По-перше, використання технологій дозволить підвищити якість роботи і надання послуг держустанов. По-друге, знизить навантаження на держапарат. Це дозволить зменшити видатки держбюджету і перевести заощаджені кошти на підвищення зарплат держслужбовців.

Вірю, що ці кроки стануть запорукою майбутнього розвитку держави в економічному, соціальному і політичному житті.

Коментарі — 27
Юрий Дид _ 18.03.2018 18:51
IP: 93.74.11.---
Такое впечатление что человеку надо нагородить заборов абы скрыть главную проблему. А главной проблемой нашего государства есть власть – думающая в первую очередь о своих меркантильных интересах. Власть как сила, создающая правила игры и контролирующая выполнение этих правил, не заинтересована выполнять не то что свои предвыборные обещания, но даже свои прямые обязанности.
И если говорить о том что действительно надо менять, то это в первую очередь избирательную систему. С тем что бы создать механизм действенного контроля избирателем своего делегата. Собственно избирательная система может дать такой рычаг управления, а именно с помощью механизма отзыва избирательского голоса избиратель мог бы выразить свое недоверие к своему делегату, и по суммации отозванных голосов потерявшие доверие делегаты лишались бы своих полномочий.
Nord Ost _ 12.12.2017 14:15
IP: 95.133.223.---
Республіка:
пока Украине золото будет синонимом богатства, а не высококачественных пружин для микросистем, Вы ничего тут не добьетесь.
Віктор Простолюдина _ 12.12.2017 11:46
IP: 130.180.209.---
Андрій Марків:
Віктор Простолюдина "Неефективно"., це коли змінювати неефективно. А змінювати потрібно ефективно!
Так!
А тому, потрібно:
Виборчу зробити окремою,
та самофінансованою гілкою народної влади,
і обовязковоі незалежною від верхів,
(президент, парламент, кабмін,
різних Гройсменів, Попрошенків, та інших політичних шльо ндр та прости туток)

(Відділи кадрів усієї країни, біржі праці, конкурсні комісії,
ЦВК, ОВК, ТВК та інші підрозділи по працевлаштуванню –
є складовими підрозділами цієї гілки...)
Андрій Марків _ 12.12.2017 10:53
IP: 104.155.117.---
Віктор Простолюдина "Неефективно"., це коли змінювати неефективно. А змінювати потрібно ефективно!
Віктор Простолюдина _ 12.12.2017 10:38
IP: 130.180.209.---
Андрій Марків:
...щоб це реалізувати потрібно одного – привести до влади достойних, мудрих і патріотів змінивши виборче законодавство. "
Неефективно,
тому що виборче "під себе, на себе, для себе" –
вони змінять дуже легко,
а виборча УРНА – (скриньк як була смітником, так ним і залишиться

Андрій Марків:
...щоб це реалізувати потрібно одного наприклад ось так: Електонна петиція N22/041150-еп "Перевірка кандидатів у державні службовці на причетність до корупції. "
Orest Jj _ 12.12.2017 10:24
IP: 35.187.20.---
Orest Jj:
Республіка:
Orest Jj:
Orest Jj:
"к какому Оресту мессидж?" – до IP: 104.155.117.-, але ще є IP: 77.52.23.-; IP: 35.195.59.-. Ви що, ділитися – як клітини: це ж просто – ГИДКО!
не, гораздо проще все.
Смотрим на пальцы: три разных айпи. Два – "штатовские" один украинский. Що это может значить?
взадов ты всё мечешься, между украинцами и москалями, может тебе лучше татарином быть, глаза у тебя раскосые, и мысли пошлые.
Orest Jj _ 12.12.2017 10:19
IP: 77.52.140.---
Республіка:
Orest Jj:
Orest Jj:
"к какому Оресту мессидж?" – до IP: 104.155.117.-, але ще є IP: 77.52.23.-; IP: 35.195.59.-. Ви що, ділитися – як клітини: це ж просто – ГИДКО!
не, гораздо проще все.
Смотрим на пальцы: три разных айпи. Два – "штатовские" один украинский. Що это может значить?
Андрій Марків _ 12.12.2017 09:04
IP: 104.155.61.---
Це все Ви добре написали, от тільки, щоб це реалізувати потрібно одного – привести до влади достойних, мудрих і патріотів змінивши виборче законодавство та забезпечити їхню реальну відповідальність перед народом, наприклад ось так: Електонна петиція N22/041150-еп "Перевірка кандидатів у державні службовці на причетність до корупції. "
Віктор Простолюдина _ 12.12.2017 00:28
IP: 78.111.186.---
Для того щоб щось змінити в нашій Державі на краще –
Ваших 10 кроків аж надто замало...

Головний пункт який Ви на жаль не бачите –
це повне відділення держави від коштів, власності, землі, надр та й багато ще чого іншого,
які насправді належать не державі – (злодіям в Законі),
а усій українській громаді – (Народу Країни)

Держава – це послуги її засновникам – (Власникам)
А Власник у держави один – (Народ).

Міг би назвати ще пунктів 40 -50 випадково пропущених Вами,
але це був би вже мій допис на УП,
крім того: не я ж казав, що #знаю Як...
kren _ 11.12.2017 22:38
IP: 188.0.104.---
Orest Jj:
Orest Jj:
Andrey Kononenko:
Да-да, я тоже за всё хорошее и против всего плохого.
я то же "за". Догоним и перегоним.
Пы.Сы. только бы сала хватило, что бы жопу хоть мазать!
...Ваша далекоглядність,видає Ваш непересічний особистий досвід.Особистий досвід,найпевніша річ
у цьому мінливому світі.
Orest Jj _ 11.12.2017 22:23
IP: 77.52.23.---
Республіка:
Orest Jj:
Пане Orest Jj, схоже ви маєте особисті проблеми на рівні соціальної психології, інакше не вели б себе, як "завзятий троль". Та нічого, іноді реагуватиму на ваш "trolling", щоб вам не було так "самотньо". Прийняття серцем Істин Господа Ісуса Христа – це невпинна праця над собою, яка НІЯК не схожа на "чекання чуда": ви ПОСТУПОВО стаєте КРАЩИМ, чим реально допомогаєте ближнім, які цінують ваше духовне НАРОДЖЕННЯ!
к какому Оресту мессидж?
hrim _ 11.12.2017 21:44
IP: 104.155.61.---
Залишилось ще вказати ЯК ЦЕ РЕАЛІЗУВАТИ та ХТО ЦЕ БУДЕ РЕАЛІЗОВУВАТИ.
Orest Jj _ 11.12.2017 21:14
IP: 77.52.23.---
Orest Jj:
Orest Jj:
Andrey Kononenko:
Да-да, я тоже за всё хорошее и против всего плохого.
я то же "за". Догоним и перегоним.
Пы.Сы. только бы сала хватило, что бы жопу хоть мазать!
..."Накануне в ОМВД России по Россошанскому району поступило сообщение от охранников больницы. Неизвестный открыто похитил из медучреждения аппарат по продаже бахил в капсулах и скрылся с ним в неизвестном направлении", – говорится в сообщении.
Прибывшие на место происшествия полицейские просмотрели записи с камер наружного видеонаблюдения. Было видно, как мужчина покидал больницу с автоматом в руках. Полицейские установили личность похитителя, им оказался 54-летний житель города Россошь, который работает бетонщиком в строительной организации.
РИА Новости ria.ru/incidents/20171207/1510414495.html

Пы.Сы. Ахаха!!! Мабуть издание " Употребление ботвы в пищу. Заготовка впрок и хранение" скоро буде в вас настольной книгой
Orest Jj _ 11.12.2017 21:12
IP: 35.195.59.---
Лысая ёлка на майдане это нехороший знак от Путина...
Orest Jj _ 11.12.2017 21:07
IP: 77.52.23.---
_ABM_:
Orest Jj:
... голый член.
"Житель Воронежской области украл из больницы автомат для продажи бахил, в который несколько раз бросал монеты, но так и не получил ни одной пары, сообщает в четверг главное управление МВД по региону".
Запердоленко, ты самогоном откупился и тебя уже отпустили?
ахаха!!! Не анекдот?
Orest Jj _ 11.12.2017 21:05
IP: 35.195.91.---
Orest Jj:
Andrey Kononenko:
Да-да, я тоже за всё хорошее и против всего плохого.
я то же "за". Догоним и перегоним.
Пы.Сы. только бы сала хватило, что бы жопу хоть мазать!
Orest Jj _ 11.12.2017 21:04
IP: 77.52.23.---
Andrey Kononenko:
Да-да, я тоже за всё хорошее и против всего плохого.
я то же "за". Догоним и перегоним.
Orest Jj _ 11.12.2017 20:48
IP: 104.155.117.---
Республіка:
– а когда мордор развалиться, уж все заждались, разъезжаться все стали, ждать уже устали.
Orest Jj _ 11.12.2017 20:26
IP: 104.155.29.---
Василь Таранович:
Orest Jj:
Всё есть европейское и демократитическое, но только жрать нечего и людям приходится бежать на все четыре стороны из страны!
Так і ти б куди небуть біг нахрен відціля,московська підстилка.
Куда убежишь теперь от своей страны, от своих скрепов, от своего барыги, и от своих родных до слёз героев "СС Галичины", теперь весь мир знает кто мы и чего мы стоим, только остаётся лизать жопу американцам в их борьбе с Россией.
Василь Таранович _ 11.12.2017 20:23
IP: 188.163.107.---
Orest Jj:
Транзитный Пасажир:
ДЕСЯТЬ И НЕ НУЖНЫ ВОВСЕ...НУЖЕН ОДИН...ПЕРЕСАДИТЬ ПОЛОВИНУ ВЛАСТЬИМУЩЕГО ВОРЬЯ ОСТАЛЬНЫЕ РАЗБЕГУТСЯ...СРАЗУ ПОЯВИТСЯ МНОГО ДЕНЕГ...КОТОРЫМИ МОЖНО РЕШИТЬ ВСЕ ОСТАЛЬНЫЕ ПУНКТЫ...
Да не появится много денег из ничего, в 2014 году, то же хотели сделать деньги из ничего, выгнали одних и раскрыли рты, но в рот никто сладкого не вложил – только голый член.
Семижопов,може мій гарний скуштуєш? Я навіть чим небуть ароматненьким намажу,ти тільки скажи що ти уподобаєш,всі твої забаганки виконаю,солоденький ти мій.Заходдь.
Василь Таранович _ 11.12.2017 20:19
IP: 188.163.107.---
Orest Jj:
Всё есть европейское и демократитическое, но только жрать нечего и людям приходится бежать на все четыре стороны из страны!
Так і ти б куди небуть біг нахрен відціля,московська підстилка.
Orest Jj _ 11.12.2017 19:39
IP: 104.155.117.---
Транзитный Пасажир:
ДЕСЯТЬ И НЕ НУЖНЫ ВОВСЕ...НУЖЕН ОДИН...ПЕРЕСАДИТЬ ПОЛОВИНУ ВЛАСТЬИМУЩЕГО ВОРЬЯ ОСТАЛЬНЫЕ РАЗБЕГУТСЯ...СРАЗУ ПОЯВИТСЯ МНОГО ДЕНЕГ...КОТОРЫМИ МОЖНО РЕШИТЬ ВСЕ ОСТАЛЬНЫЕ ПУНКТЫ...
Да не появится много денег из ничего, в 2014 году, то же хотели сделать деньги из ничего, выгнали одних и раскрыли рты, но в рот никто сладкого не вложил – только голый член.
Елена Величко _ 11.12.2017 19:12
IP: 178.93.138.---
Автору.
Ви у своїй сфері хоч щось налагодіть, розумієте? Ви взагалі розумієте, що медицини практично НЕМА.
І ще те, що у всіх майже країнах Євросоюзу медицина – то державна, якісна та людина може лікуватись,
розумієте МОЖЕ. А Ви у 10 кроків написали те, що й так записано, більш того, Ви знаєте який ВВП на одного громадянина записаний у Стратегії 2020, тобто у 2020 році повинен бути в Україні? Так я ВАм скажу – 16000 дол. на одну особу та ще багато чого ТЕЖ ЗАПИСАНО, й без ВАС, тож зробіть хоча б ЩОСЬ, щоб можна було лікуватись та бути ВПЕВНЕНИМ громадянину, що його не кине та медицина як і інші сфери.
Транзитный Пасажир _ 11.12.2017 19:07
IP: 46.133.221.---
ДЕСЯТЬ И НЕ НУЖНЫ ВОВСЕ...НУЖЕН ОДИН...ПЕРЕСАДИТЬ ПОЛОВИНУ ВЛАСТЬИМУЩЕГО ВОРЬЯ ОСТАЛЬНЫЕ РАЗБЕГУТСЯ...СРАЗУ ПОЯВИТСЯ МНОГО ДЕНЕГ...КОТОРЫМИ МОЖНО РЕШИТЬ ВСЕ ОСТАЛЬНЫЕ ПУНКТЫ...
Orest Jj _ 11.12.2017 19:03
IP: 35.195.177.---
Всё есть европейское и демократитическое, но только жрать нечего и людям приходится бежать на все четыре стороны из страны!
Корупція1117 Свобода слова546 Україна та Європа932 Уряд реформ316 Aтака Путіна1114
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter