Тарас Березовець Політтехнолог, директор компанії персонального та стратегічного консалтингу "Berta Communications"

Що стоїть за зростанням ціни на паливо?

19 березня 2008, 15:55

У січні співвласник "Привату" Геннадій Боголюбов в інтерв'ю журналу Фокус заявив, що "якщо нам у найкоротші терміни не вдасться домовитися з державою, ми, цілком ймовірно, можемо розглянути питання продажу акцій "Укрнафти". Окрім того, додав Боголюбов, що "держава має або продати нам свою частку, або викупити нашу". Ситуація у відносинах уряд-Приват набула міжнародного виміру місяцем раніше, коли Президент республіки Татарстан Мінтімер Шаймієв надіслав листа Президентові України Віктору Ющенку з проханням особисто розібратися в конфлікті акціонерів ЗАТ "Укртатнафта".

Проте лист Шаймієва жодної публічної оцінки з боку Банкової не отримав.

Лише 14 березня уряд України "озадачився" ситуацією на "Укртатнафті" (УТН). На підприємство прибули міністр Мінпаливенерго Юрій Продан, замглави НАК "Нафтогаз" Вадим Чупрун та нардеп Сергій Пашинський (БЮТ). На адресу останнього недоброзичливці нещодавно поширили чергову порцію чорного PR, де недолуго приписали йому чимало надуманих гріхів.

Оскільки це вже другий привід для серйозного протистояння Привату з урядом, час замислитися на питанням "навіщо". Поки боротьба триває, поставок сировини з боку Татарстану вже черговий день немає. А постійне підвищення ціни на бензин кожний автомобіліст може спостерігати власними очима мало не щодня.

powered by lun.ua
Коментарі — 4
Смарта _ 19.03.2008 17:40
IP: 217.66.97.---
причем здесь проблемы "Укрнафти". На рынке полно компаний которые легко заместят потерю Укрнафты, никто и не заметит. Завезут топливо из России, Белоруси, Прибалтики, Польши. Бензин – это не газ, здесь у нас рыночные цены.

А почему автор "не заметил" запуска завода Лукойла.
алекс23 _ 19.03.2008 17:06
IP: 193.26.13.---
Продан, уже давно продан. Людей с подобными фамилиями к власти не допускать. Как вы яхту назовете, так она и поплывет.
666ш _ 19.03.2008 16:38
IP: 77.122.134.---
Да, треба вміти так рвати рубаху, щоб Тимошенко виставити кризес менеджером і в проблемі "Укртатнафти". Автор намагається випрати її нижню білизну разом зі всіма її нечестями аби сподобатися Тимошенко. Шановна Юлія Володимирівна та заберіть Ви вже Березовція у свою кабмінівську або депутатську команду. Дя, ось і вибори будуть надайте йому прохідне місце у списку вашого блоку. Вже набридло бачити його жополизання. Зрозумійте мене, як жінка жінку, заберіть його до себе.
skovalyov _ 19.03.2008 16:20
IP: 83.91.204.---
Я даже не сомневался, что если у правительства Тимошенко проблемы, значит "кто-то за этим стоит". Очевидно, что завтра топливо будет стоить дороже, а послезавтра ещё дороже. И ни Тимошенко, ни Янукович, ни Ющенко с этим не справятся. Цена на нефть на NYMEX уже давно перешла отметку $100 и дальше будет ещё дороже. Это даже хорошо. Пока наши популистские парламенты не вводят экологические налоги, которые бы убрали лохов на "жигулях" с дорог, рынок сам всё расставляет по своим местам.
Уряд реформ392 Aтака Путіна1186 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
ОСТАННІ ЗАПИСИ
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter