Тарас Березовець Політтехнолог, директор компанії персонального та стратегічного консалтингу "Berta Communications"

Бачили очі, що купували

03 квітня 2008, 15:31

Хм, цікаво, але по всьому виходить, що з часом, видавши історію листування Банкової з Грушевського, можна буде отримати повноцінний бестселлер. Адже такій епістолярній майстерності, взаємним підколкам та уїдливій ахінеї може позаздрити не один беллетрист. Четвер став черговим днем "упражнений в словестности". На цей раз репліка пролунала від Ющенка, якому для цього довелося забратися аж до Бухареста.

Віктор Андрійович, що нині перебуває на саміті НАТО, несподівано для себе (?) побачив, що в уряді окопалося чимало колишніх есдеків (хоча злі язики подейкують, що колишніми есдеки не бувають).

Ти ба яке диво, Банкова угледіла в Кабмінівській обоймі аж трьох недостойників – першого заступника міністра регіонального розвитку Олексія Іщенка, заступника Голови Держмитслужби Тараса Козака і першого заступника Голови Національного агентства України з питань забезпечення ефективного використання енергетичних ресурсів Олександра Паршина.

Зізнаюся, ніколи не мав сентиментів до лицарів "червоної троянди" та особливо до їхніх методів роботи. Навіть більше – вони повсяк час викликали відразу своїм цинізмом. Особливо це стосувалося роботи незабвєнного пана Васильєва, якого сьогодні почали незаслуженно забувати.

Проте, якщо починаєш критикувати інших за щось, що вважаєш неприйнятним, непогано озирнутися й навколо. І тоді вилізе чимало цікавого.

Наприклад таке, що традицію запрошувати керівником АП Ющенко перейняв у Кучми. Адже з трьох керівників вже Ющенкового секретаріату двоє виявляться колишніми есдеками (пам'ятаєте про колишніх есдеків?). Незабвенний Олександр Зінченко і нинішній Віктор Балога, чи не так?

І це лише "вєршкі", "корєшкі" будуть далі. А як же з Василем Базівим, якого колишній (?) соціал-демократ ВІБ у жовтні 2006-го призначив радником з інформаційних питань.

А як же з панною Ставнійчук та паном Ківаловим, яких у 2004-му штаб Ющенка підозрював у причетності до фальсифікації виборів? Перша, нагадаю, трудиться на посаді заступника все того ж ВІБ, другий же отримав нагороду за "чесне" проведення виборів 2004-го.

Мало? А як же тоді з Андрієм Гончаруком – дев'ятим заступником ВІБ, що у 2006 – 2007 роках був радником прем'єра Віктора Януковича. А ще є Оксана Слюсаренко – представник Президента України у Верховній Раді України, у 2003-2005 – радник Першого віце-прем'єр-міністра України Секретаріату Кабінету Міністрів України. Гадаю, не треба нагадувати, хто тоді посідав посаду першого зама Януковича.

Є такий гарний анекдот. Іде вуйко селом, бачить що кум сидить на наярює сало з горілочкою. "Заходьте" куме, пригощайтеся" – "Таж у вас собака злий" – "Отож ж бо й воно".

Отож ж бо й воно, Вікторе Андрійовичу... Бачили очі, що купували...

powered by lun.ua
Коментарі — 15
профи _ 07.04.2008 15:51
IP: 77.122.212.---
:-)))
Unique _ 05.04.2008 15:04
IP: 91.124.19.---
05.04.2008 14:35___ Тейсар-Озгович

З таким питанням до батьків своїх порадив би звернутися я вам.
Судячи з усього, вони ще й досі є рабами Батия-хана, якщо не фараона Тутанхамона...
При неможливості оприлюднення газових домовленостей Путіна і Ющенка 2006-го року, в обхід КабМіну Єханурова, то, безумовно, ви отримаєте ствердну відповідь на таке для вас надзвичайно актуальне питання.

На відміну від вас, я ніколи не завдаю відверто ідіотських питань, а на актуальні для мене – сам же й знаходжу відповіді.
Відсутність будь-якої інформації про зазначені газові домовленості,які не вдалося пролонгувати в лютому 2008-го, для мене є дуже переконливою відповіддю.

Коматозну істерику, що плавно переходить в епілепсію, можете починати вже, – з огляду на біблійну мудрість: "Все таємне стає явним"...
Тейсар-Озгович _ 05.04.2008 14:35
IP: 77.233.95.---
чи в 2006-му скасував постачання газу до 2012 року по 50 $, рівно як і ціну на транспортування від ціни газу відірвав – безпрецедентна і абсолютно очевидна зрада державних інтересів, підтверджена і в лютому 2008-го. Неможливо переоцінити удар Ющенка по українській державності, фактично, він не одну атомну електростанцію в Україні підірвав, не один Чорнобиль зорганізував, його діяльність з Голодоморами порівнювати можна.
ви очевидно ідіот?
Unique _ 05.04.2008 11:12
IP: 91.124.92.---
05.04.2008 09:50___ Тейсар-Озгович

Можна подумати, що голова ЦВК може приймати якісь самостійні рішення. Але зовсім не Шаповал нагороджував Потебенька, повертав пенсію Кучмі, крав "Дніпроенерго", чи пробував здати газотранспортну систему "Газпрому", за прикладом білоруського голови колгоспу, чи в 2006-му скасував постачання газу до 2012 року по 50 $, рівно як і ціну на транспортування від ціни газу відірвав – безпрецедентна і абсолютно очевидна зрада державних інтересів, підтверджена і в лютому 2008-го. Неможливо переоцінити удар Ющенка по українській державності, фактично, він не одну атомну електростанцію в Україні підірвав, не один Чорнобиль зорганізував, його діяльність з Голодоморами порівнювати можна.
Інша справа, що люмпен ніколи не здогадається, не маючи важкого досвіду заробляння, що очікуваний і не отриманий прибуток – це прямі збитки...
І завдяки голосам отого без сорому і совісті люмпена, шнирів та шісток, – крілі, петьовки, балоги – отакі баби Параски в політиці поки що і тримаються, державної ваги справи вирішуючи на рівні колгоспного їздового...
Тейсар-Озгович _ 05.04.2008 10:17
IP: 77.233.95.---
щодо виправдання того що ЮВТ тримає в команді людей Медведчука і Симоненка,тому що в секретаріаті працюють теж колишні СДПУщники -не просто просто сміховинна,а підла і жлобська манера.

Важливо не тільки ким були,але і те ким є тепер,і що роблять тепер.
Хоч я погоджуюсь з тим що колишніх СДПУошників не буває,один Зінченко чого вартий,якого ЮВТ так вдало використала проти Ющенка і його соратників в якості фугасу,йдеться ж не про колишніх, а про теперішних,про дотримання коаліційної угоди зрештою.

Чи голова держархіву вже вийшла із КПУ і вступила в Батьківщину?
І чи взагалі може бути якесь оправдання тому, що держархів очолює ідейна комуністка і єврейка,якій є що там ховати і нищити, і тому що перще, і тому що друге.
Може ще палковніка-історіка діму сабачніка наша юлька на архів поставить?
Тейсар-Озгович _ 05.04.2008 09:50
IP: 77.233.95.---
громадянине Березовець,вам вже не надоїло брехати, раз у раз розповсюджуючи журналістську брехню про нагородження Ківалова Ющенком,причому даєте посилання на сторінки які не мають до цього відношення.
Ви ж прекрасно знаєте що нагородив Ківалова центрвиборчком,видав паперову похвальну грамоту голова центрвиборчкому,в якому до речі більшість у голубців,таких похвальних грамот видається в країні десятки тисяч щороку,від дітей в яслях до санітарки хоспісу.
Ющенка є за що покритикувати і за діло,напр за нагородження Колесникова і Потебенька,не варто звинувачувати його у вашому власному словесному поносі.
Збрехавши в одному,як можна вірити що ви не брешете у всьому іншому?
leshch _ 04.04.2008 15:57
IP: 212.109.53.---
Не по сути вопроса, но очень близко. Понятно – что без ответа...:-) Демократия, мля
Тарас, зачем Вы пишете не блоги, а статьи га УП? Вы-то все знаете. Посмотрите на комменты под свей "свежатиной"...? Вам нравится "критское эхо"? Вы что – нарцисс? Не подкрашиваетесь по утрам? А чем волосы красите?... А может Вам в детстве нравилось играть в расстрелы беспомощных?:-). Это я к тому, что там банят по-полной и без предупреждения всякое инакомыслие, даже на "Народной правде"... И отнюдь не за оскорбления и маты. Их полно. В одну сторону. Бедная Притула дважды, не краснея, уходила от прямых вопросов на своих арбайт-спичах:-) типа – с анонимами не разговариваю... Зачем Вы позорите свое имя? В аналогичной со мной ситуации достаточно людей и отнюдь не сантехников?
Unique _ 04.04.2008 15:44
IP: 91.124.9.---
04.04.2008 05:33___ Україноцентрист

Їж на здоров'я.

А ми просто йдемо. За 17-ть літ пройшли шлях, на який інші демократії століття тратили.

Я думаю,ти поспішив і помилився, від чого й обсоплився, в конвульсії-істериці забився, плачем-стенанням розродився, а Ярославною так і не став...
Україноцентрист _ 04.04.2008 05:33
IP: 91.145.206.---
І шо? Хіба наявність колишніх кучманоїдів у команді В'Ющенка виправдовує наявність таких же у Юлєчкі Грігянс??? Влаштовують змагання у кого махровіші?

Уся ця лжееліта – одним миром мазана. Тільки в різні кольори перефарбована. Це очевидно.

Є на то гарна українська приказка: "Не шукай в г*вні сметани". А лохам кожен раз пропонують одне і те ж Г*івно, лише у різних обгортках. І "піпел хаває". Знає, що Г*вно... і все одно хаває. Бо тіпа вибору нема. За принципом "меншого зла": "Ото теж дуже смердить... Але зате як блищить!"
leshch _ 03.04.2008 18:46
IP: 212.109.53.---
Эх,Тарас, Тарс... вот и опять... Обком...

Тимошенко не уволит коммунистку-арматурщицу Гинзбург ради сохранения коалиции
Юлия Тимошенко считает нецелесообразным устраивать в Украине "охоту на ведьм".
Об этом премьер-министр заявила сегодня, комментируя обнародованное письмо Президента Украины относительно "особенностей кадровой политики" Кабинета министров.

Поспешили Вы со своим блогом, однако. Тут уже пошла явная торговля за голоса... Не боясь замараться. С коммунистами – значит с коммунистами. Сплошная уверенность, что плебс все простит, "потому шо ЛЮБЕ дуже..."
Пєдагог _ 03.04.2008 17:43
IP: 213.130.25.---
Так отож! "Колишніх еСДеків не буває!" Ви пропустили головний месидж...
Vlad_iz_Kharkova _ 03.04.2008 16:47
IP: 195.26.93.---
Опять явный подлог полититехнолога и опять в 1 сторону.
И Зинченко и, особенно, Балога покаинули СДПУ (о) задолго до Оранжевой революции. Помощники же ЮВТ оставались с СДПУ (о) до конца и даже после 2004г. не рвали с партией. Есть основание думать что они и сейчас с ней сотрудничают.
Кивалов никакой должности в Администрациине занимет, он в ВР прошел по спискам ПР. Награды от государства не получал, только от своего ведомства. Причем он к тебе разговора?
Остальные названные автором товарищи никогда не были в СДПУ (о), а в прежней власти трудились на технических должностях. Лично к Ставничук не было претензий и в 200г4. наоборот, перед переголосованием, когда убрали Кивалова, ее повысили до секретаря ЦИК. И т.д.
leshch _ 03.04.2008 16:22
IP: 212.109.53.---
IQIQIQ – сколько не говори "халва"... Сколько не пиши IQ...:-)
leshch _ 03.04.2008 15:58
IP: 212.109.53.---
Тарас, только маленькое "фе" вашей команде. За то что Вы перечислили выше, вы УЖЕ устроили такую "ночку ножей" Ющенко, начиная с 2005 года, что одно письмо в ответ от него свидетельствует только о том, что не выйдет упрятать наличие пятен на белой кофточке... И отнюдь не красного цвета, а с примесью...
Vovan_vovan _ 03.04.2008 15:57
IP: 91.124.158.---
Тут і коментувати немає чого. Треба розганяти пів СП, якщо вони не можуть Тимошенко щось більше поставити в провину, ніж бувших есдеків. Прямо як діти.
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter