3 квітня 2008, 15:31

Бачили очі, що купували

Хм, цікаво, але по всьому виходить, що з часом, видавши історію листування Банкової з Грушевського, можна буде отримати повноцінний бестселлер. Адже такій епістолярній майстерності, взаємним підколкам та уїдливій ахінеї може позаздрити не один беллетрист. Четвер став черговим днем "упражнений в словестности". На цей раз репліка пролунала від Ющенка, якому для цього довелося забратися аж до Бухареста.

Віктор Андрійович, що нині перебуває на саміті НАТО, несподівано для себе (?) побачив, що в уряді окопалося чимало колишніх есдеків (хоча злі язики подейкують, що колишніми есдеки не бувають).

Ти ба яке диво, Банкова угледіла в Кабмінівській обоймі аж трьох недостойників – першого заступника міністра регіонального розвитку Олексія Іщенка, заступника Голови Держмитслужби Тараса Козака і першого заступника Голови Національного агентства України з питань забезпечення ефективного використання енергетичних ресурсів Олександра Паршина.

Зізнаюся, ніколи не мав сентиментів до лицарів "червоної троянди" та особливо до їхніх методів роботи. Навіть більше – вони повсяк час викликали відразу своїм цинізмом. Особливо це стосувалося роботи незабвєнного пана Васильєва, якого сьогодні почали незаслуженно забувати.

Проте, якщо починаєш критикувати інших за щось, що вважаєш неприйнятним, непогано озирнутися й навколо. І тоді вилізе чимало цікавого.

Наприклад таке, що традицію запрошувати керівником АП Ющенко перейняв у Кучми. Адже з трьох керівників вже Ющенкового секретаріату двоє виявляться колишніми есдеками (пам'ятаєте про колишніх есдеків?). Незабвенний Олександр Зінченко і нинішній Віктор Балога, чи не так?

І це лише "вєршкі", "корєшкі" будуть далі. А як же з Василем Базівим, якого колишній (?) соціал-демократ ВІБ у жовтні 2006-го призначив радником з інформаційних питань.

А як же з панною Ставнійчук та паном Ківаловим, яких у 2004-му штаб Ющенка підозрював у причетності до фальсифікації виборів? Перша, нагадаю, трудиться на посаді заступника все того ж ВІБ, другий же отримав нагороду за "чесне" проведення виборів 2004-го.

Мало? А як же тоді з Андрієм Гончаруком – дев'ятим заступником ВІБ, що у 2006 – 2007 роках був радником прем'єра Віктора Януковича. А ще є Оксана Слюсаренко – представник Президента України у Верховній Раді України, у 2003-2005 – радник Першого віце-прем'єр-міністра України Секретаріату Кабінету Міністрів України. Гадаю, не треба нагадувати, хто тоді посідав посаду першого зама Януковича.

Є такий гарний анекдот. Іде вуйко селом, бачить що кум сидить на наярює сало з горілочкою. "Заходьте" куме, пригощайтеся" – "Таж у вас собака злий" – "Отож ж бо й воно".

Отож ж бо й воно, Вікторе Андрійовичу... Бачили очі, що купували...

powered by lun.ua

Как депутаты должны помочь армии

На этой неделе в Генштабе ВС Украины прошла 3-дневная закрытая конференция, подводящая итоги двухлетнего противостояния Украины с Российской Федерацией...

Гражданка РФ Мария Столярова должна стать персоной нон грата в Украине

Сам факт того, что гражданка РФ Мария Столярова, которая весной-летом 2014 года яростно призывала Путина захватить Украину, является шеф-редактором одного из самых рейтинговых каналов Украины, является самым ярким показателем того, как Левочкин, Фирташ и их кремлевские покровители относятся к украинскому народу...

Анексія: Острів Крим буде презентовано у Львові

Шановні львів'яни та гості Львівського форуму видавців! Запрошую вас на відкриту презентацію книги "Анексія: Острів Крим. Хроніки "гібридної війни", яка відбудеться 11 вересня об 11-00 у Палаці мистецтв, конференц-зал (вул...

МВФ вважає ситуацію в Україні кращою за Грецію

На тлі внутрішніх проблем України важливо чути і бачити, як ситуацію у нас оцінюють ззовні. Адже одна річ – політична заангажованість політичних популістів, а зовсім інша – тверезі, гострі оцінки тих людей, чиї рішення справляють реальний вплив на світову економіку...

Чистий четвер у Раді

Завтра Верховна Рада планує розглянути питання звільнення керівника найбільшої спецслужби країни. Зроблено це буде за наполяганням Президента, який власне вносить на розгляд ВР питання призначення та звільнення цієї кандидатури, згідно з п...

Мужчина всегда со своими проблемами разбирается сам

Почитал интервью на УП Александра Кихтенко с Анастасией Рингис. Вот не возьму в толк, как человек в погонах может быть таким плаксивым и обвинять всех в своих проблемах...