Андрій Білецький Лідер партії «Національний Корпус», засновник полку Азов, народний депутат України

Навіщо нам СБУ?

15 травня 2017, 19:43

Ви думаєте, що СБУ потрібна для того, щоб боротись із сепаратизмом, займатися контррозвідкою в період війни та іншою подібною діяльністю? Звісно ні.

В центрі столиці вбивають російського свідка у важливому політичному процесі? – не привід для занепокоєння СБУ.

Російські диверсанти підірвали артилерійський склад в Балаклії, знищивши значну частину наших боєприпасів і завдавши збитків державі на МІЛЬЯРД доларів! – для чого ними займатись? Вони диверсанти, дорослі люди, от нехай самі собою займаються.

Головне, із журналістського розслідування увесь світ дізнається, що співробітники СБУ "в темі" у вбивстві Павла Шеремета! – це навіть не привід для коментарів від Служби.

Нарешті, сьогодні стало зрозуміло, що є пріоритетом для української Служби безпеки: вони запобігли провокаціям проти магазинів "Рошен"! Ось для чого українці витрачають більше 6 млрд. грн на рік. Задля попередження провокацій проти сліпого трасту, до якого, як відомо, наш Гарант немає жодного відношення.

Особисто мене мало цікавить безпека лавок "Рошен" від якого-небудь перфоменсу активістів. Мені дуже хотілось би, щоб Служба безпеки України відповідала на серйозні виклики, які стоять перед нашою країною, і відповідала за власні прорахунки і своїх співробітників.

В іншому разі, нехай назвуться Службою Безпеки Сліпого Трасту. І нехай їх діяльність оплачується фірмою "Рошен", а не народом України.

powered by lun.ua
Коментарі — 58
Alex Bond _ 12.08.2017 07:25
IP: 213.110.139.---
Ведь прав на все 100 нет на все 200%!!!
Николай Чаварга _ 22.05.2017 22:38
IP: 35.189.200.---
LYCIV_OLGA:
Николай Чаварга:
(закінчення)
5. Тож – давайте будемо (і в житті, і в політиці) сподіватися на краще (агітувати за нього, проповідувати його), але, водночас, й готуватися до найгіршого.
- Ні, шановна Ольга. Це не для мене. Це "пораженчеські настрої". Треба вірити в перемогу. Треба вірити, що Крулько і крулькоподібні колись протверезіють від єврейськоого гіпнозу, або просто зрозуміють, що життя заради статків не має змісту. Практчино не вірю в це, але є ще дурніші люди, котрі вірять, що злочинець після амністії стане людиною. Шановна Ольга, і не молись, і не просись, не жди сподіваної волі, а добре вигостри сокиру і Семижопових збуди...

Те ж саме і для Крутько: і не крутись, і не вертись, а книги Ходоса купи, і душу ЮВТ пойми...
LYCIV_OLGA _ 20.05.2017 18:59
IP: 35.187.70.---
Николай Чаварга:
(закінчення)
5. Тож – давайте будемо (і в житті, і в політиці) сподіватися на краще (агітувати за нього, проповідувати його), але, водночас, й готуватися до найгіршого.
LYCIV_OLGA _ 20.05.2017 18:57
IP: 35.187.70.---
Николай Чаварга:
(продовження)
...Однак у розвинених країнах – влада "великих грошей" заснована/забезпечується/гарантується існуванням "середнього класу", який охоплює більшість (!!!) народу! (А в Україні нинішній уряд/влада/режим миздобулів ведуть свідомий курс на зубожіння населення і неможливість виникнення/існування "середнього класу")
Тож – не у "приватній власності" справа!

4. Щодо "віри". Пам΄ятаєте – "вірую, бо абсурдно"?... Але це – щодо релігійної віри.
Що стосується політичної "віри"/сподівань – то неможливо однозначно відокремити те у що людина справді (в глибинах душі) вірує, від того що (і як/якими словами) вона каже, на що сподівається, на що розраховує, і яку роль грає.
Пам΄ятаєте стару приказку: "Оптимісти вивчають мову есперанто, песимісти – китайський, реалісти – вивчають автомат Калашникова"?...
Навіть сама людина може щиро помилятися щодо самої себе. А "зі сторони" – ми, взагалі, можемо тільки "будувати припущення".
(див.закінчення)
LYCIV_OLGA _ 20.05.2017 18:52
IP: 104.155.13.---
Николай Чаварга:
1. Пробачте, що затрималась з відповіддю, але на УП не "зависаю" постійно.

2. Уточнювати "маленькі дрібнички" з "конкретики" будь чого – можна де завгодно –
а) при нагоді (в тому числі і в "коментарях" блогів УП), хоча це, – подобається Вам чи ні, – буде "особистим листуванням"/флудом/флеймом (звичайна картина на УП);
б) в темах де вже "підняте" таке питання (хоча чекати цього "підняття" – можна до нескінченності);
в) на форумах у власноруч створених темах;
г) десь у фейсбуці на "власній"/або іншої людини (якщо вона не проти) сторінці;
ґ) у тому ж фейсбуці у в спеціально створеній групі...
(До речі – зверніть увагу на Facebook-групу "Прогрессивный капитализм" –...facebook.com/groups/467655566772349/)

3.Щодо "приватної власності".
Вже 100-500 разів на УП повторювалося/обговорювалося, що у всьому світі/завжди і всюди – влада належить "грошовим мішкам"/транс-національним промислово-банківським корпораціям/монополіям...
(див. продовження)
Олег Чирва _ 18.05.2017 21:22
IP: 37.229.133.---
Ознаки тоталітариста на форумі.

1. Ведення полеміки за ЛЕНІНСЬКИМ ПРИНЦИПОМ – переводу дискусії з теми, що обговорюється на особу опонента з його негайним несамовитим обпльовуванням, образами, наклеюванням політичних ярликів.
2. Граничне хамство, брутальність, цинічність.
3. Постійні безпідставні обвинувачення опонента в усіх гріхах з метою вимусити його виправдовуватися замість розвиття теми.
4. Наведення задля достовірності суто фейкових посилань для надання власним вигадкам вигляду обґрунтованих.
5. Намагання спровокувати опонента на підстави для бану.
6. Вдавана зверхність, менторський тон, самоприсвоєння собі статусу "експерта".
7. Приписування опоненту того, що він не казав з негайним спростуванням.
8. Спроби оголошення оппоненту безпідставного "ігнора".
9. Брехливі нахабні заяви, буцімто опонента хтось викрив у брехні.

Неважко помітити, що віртуозом-тоталітаристкою тут є ОЛЕЧКА ЛУЦІВ
Николай Чаварга _ 18.05.2017 21:13
IP: 35.187.105.---
LYCIV_OLGA:

3. В цілому – я з Вами згодна майже в усьому... А от щодо "конкретики" – то погодьтесь – розмовляти про них (такі маленьки "дрібнички") можна до нескінченності (в повному розумінні)...
Мабуть робити це тут і зараз, – вибачте, – не досить доречно...
.
- Добре, хай буде так, а де це можна робити? – трава не може розказать, а більше ні в кого й спитать...

Я намагаюся з усіх сил роз'яснити одному з лідерів патріотичного руху, що Україну успішно руйнує приватна власність. Для тих, хто не розуміє: Чим принципово відрізняється Україна 1991 року (сьоме місце в світі) від України 2017 (147-е місце)? – тоді не було приватної власності, а тепер є. Ось і все. Чи можуть українці, які за 26 проявили себе повними бездарями, раптом стати хитрими, і забрати все в свої руки? Тільки повний дурень може в таке повірити. Березюк ніби розумна людина, але ж вірить в таке! Ви, як я розумію, не вірите. А Білецький ніби вірить...
LYCIV_OLGA _ 18.05.2017 18:45
IP: 35.189.218.---
Николай Чаварга:
1. Дякую за увагу!
2. Я й навіть слова про "Свободу" не писала.
3. В цілому – я з Вами згодна майже в усьому... А от щодо "конкретики" – то погодьтесь – розмовляти про них (такі маленьки "дрібнички") можна до нескінченності (в повному розумінні)...
Мабуть робити це тут і зараз, – вибачте, – не досить доречно...
Не сумніваюся, що "ще зустрінемось"!... І не раз.
4. З повагою LYCIV_OLGA.
LYCIV_OLGA _ 18.05.2017 18:34
IP: 35.187.14.---
Олег Чирва – невже знову він (відомий рашистський пропаган*дон): Cjnybr, Karakyrt, gmailo, som, Lann, glok, pann, jut, astros, Ral, mauser96, plita, Tochka, ФЕЙСБУЧНІ "АНОНІМИ" – Гур Эмир, Іван Жага, Яг Уар, Гай Гракх, Ян Гус, Петро Гук, Іван Чайка, Юрій Шило, Иван Лень, Іван Колот, Іван Кая, Ал Чак, Іван Лях, Олег Зуб, Юрій Жага, Шон Крюшон???!...
Всіх його "іпостасєй" – деякі з яких "прожили" на УП декілька днів, навіть годин – і згадати неможливо! Наприклад – Шон Крюшон вночі з 8 на 9 травня сконав, таки, "як щолудивий пес під парканом" (був "забанений, а його пости видалені), тоді ж відродився як Иван Гус, "прожив" на УП добу, теж сконав, відродився як Иван Сало, і – за кілька годин – теж сконав...
Ну, нічого, нічого, побажаємо і цьому його черговому "втіленню" недовгого "життя" та швидкої і неминучої (!!!) "смерті"!
Николай Чаварга _ 18.05.2017 17:57
IP: 35.187.14.---
Для Луців:

Якщо людина пнеться до влади з лозунгами, які я тут пропоную, то існує імовірність, що вона справді чесна, але гарантії нема. Більше того, існує імовірність, що при владі людина міняється, навіть якщо перлася туди з чесними намірами. Влада може багатьох зламати.

Але, якщо людина преться до влади під лозунгами "чесно працювати при приватній власності", будьте певні – стопроцентно продасть і ідеали, і всю Україну. Він або цілком свідомо преться красти, або підсвідомо – сяка-така мораль ще держить його самооцінку як порядної людини, але лише до тих пір, поки на запропнують стати Генпрокурором.
Николай Чаварга _ 18.05.2017 17:41
IP: 104.155.11.---
LYCIV
Треба забути про "контроль за владою", і починати створювати умови, щоб виборювати (!) її самостійно (а не вести про це розмови)!


- А що тут нового? Народ сподівається на нову і Чесну владу. Народ вже розуміє, що злодій ніколи не зупиниться, скільки би він не награбастав. Будь-який луценко, що погоджується на існування влади на основі приватної власності, буде "чесним" до того часу, поки не з'явиться можливість добре продати себе.

Ось до влади лізе жіночка, яка видає себе за кришталево чесну, але твердить, що проституція – це нормальний тип поведінки – добровільна продажа власного тіла, і більш нічого. Не треба дивуватися, що після приходу до влади, вона сама при слушній нагоді швидко стане проституткою, хай навіть в переносному значенні. Ніхто не пам'ятає, як "кришталево чиста" представниця Мороза в фонді держмайна швиденько стала супер мільйонершою? А свободівці не так поступили?

-
Николай Чаварга _ 18.05.2017 16:24
IP: 35.187.105.---
На місці Білецького я, можливо, і пішов би на союз з свобода-хуями, але поставив би вимогу: "Свобода" повинна змінити лідера на менш одіозного (наприклад, на Іллєнка) і змінити орієнтацію на ліву. Народ сприйняв би це як кардинальне оновлення.

Хоча надворі і весна, але прийшла пора жнив – пора збирати PR-урожай. Першим ділом – освіта середня і вища, а також наука. Будь-який Державотворець розуміє, що без належної освіти і Науки Технічної, незалежність держави є неможливою. Давайте спробуємо згадати, скільки разів свобода-хуї ставили у ВР питання середньої освіти, особливо підвищення ролі природничих наук, зменшення величини навантаження на користь якості навчання і т.д. Відповідь однозначна – жодного разу! Цього літа буде проходити суттєве знищення (добивання) технічної науки в ВУЗах.

Роблю передбачення: свобода/хуї, ПС, Азов жодного разу не поставлять питання у ВР. Вперед, хлопці!!!, доллари – понад Україну! Головне – пролізти у ВР!
Николай Чаварга _ 18.05.2017 15:44
IP: 104.199.41.---
Yaroslav Yurkiv:
"Свобода", ПС і "Нацкорпус" об'єднуються – підписали маніфест

Четвер, 16 березня 2017, 13:05

Партії "Свобода", "Національний корпус" (колишній "Азов") і "Правий сектор" об'єднуються для досягнення політичних цілей.

Про це сказали журналістам лідер "Свободи" Олег Тягнибок, лідер ПС Андрій Тарасенко й лідер НК Андрій Білецький.
- Дякую, я не знав. Якщо це правда, то наш Білецький – не дуже розумний політик (це мягко кажучи). Маючи майже бездоганну репутацію, іти на союз із свобода-хуями, для Азова є вкрай нерозумно. Колись був жарт:
- Щось холодно в кімнаті, скільки градусів?
- Шістнадцять
- А на вулиці скільки)
- Вісім.
- Так відкрийте вікно – хай і ті вісім зайдуть сюди.

При складанні рейтингів, величини рейтингів не обов'язково сумуються, а можуть навіть відніматися.

Згадайте, як Мороз сумував свій рейтинг з комуняками – Мороз остался лишь ослом, хоть біьл осьіпан весь звездами... Те саме буде і з Білецьким.
Олег Чирва _ 18.05.2017 10:15
IP: 37.229.133.---
LYCIV_OLGA _ Олечка, так ви ж вже одну владу демонізували та спровадили. І що – комусь краще стало?
Те ж саме ви, пасіонарії з Тернопільщини намагаєтеся зробити зараз з "дитиною рук ваших" – діючою владою... І результат буде такий самий, якщо його, звісно Україна взагалі переживе.

Бо перш, ніж звати народ на барикади, треба мати, що йому запропонувати після перемоги. А ви здатні запропонувати тільки Четвертий Рейх, який був ідеалом в вашого Гуру-кошкодава... До речі, тут ви нічим не відрізняєтеся від Путіна, який точно також не спроможний запропонувати росіянам якійсь нормальні перспективи...:))
Тому – порада: почніть з себе, з Галичини. Беріть там владу та будуйте собі Бандерину. Якщо вийде в вас з другої спроби щось непогане – і ми, українці вас радо підтримаємо... НАСНАГИ!
LYCIV_OLGA _ 18.05.2017 09:45
IP: 35.187.70.---
(закінчення)
...та треба не чекати на якогось "спасителя" (що прилетить до нас із казочки на хмаринці), а самим ставати коллективним спасителем (досить з нас пастухів-поводирів "зі старої колоди" – ми ж не вівці);
б) автономні та підпільні групи вовків (саме "вовків" для "часу Д"; і розумійте це хто як хоче...), які знають свою справу та не потребують відомості, слави чи визнання. Треба забути про "контроль за владою", і починати створювати умови, щоб виборювати (!) її самостійно (а не вести про це розмови)!

А от вже після розчищення майданчику – настане час нової генерації політиків – яких делегує народ зі свого середовища.

(А от це – окрема (!) і дуже велика тема, тому – не тут і не зараз. Хоча, "в загальних рисах"/"для початку" – можна ознайомитись з – LYCIV_OLGA від 27.03.2017 21:42, 21:46, 21:46, 21:51 у блозі Сергіяй Дацюка "Чи можна відвернути сповзання України в прірву?" від 27.03.17. та –...facebook.com/Концепция-перманентной-легитимности-1429060857115058/?fref=ts)
LYCIV_OLGA _ 18.05.2017 09:44
IP: 35.187.14.---
(продовження)
Всілякі віче, танці з ліхтариками та прапорцями – це марна витрата часу та енергії!!! Так ми справедливості ніколи не доб'ємося! Наївно сподіватися, що достатньо буде прийти з прапорцями та ліхтариками до АП чи Ради і "так просто взяти владу"! На превеликий жаль – можна не сумніватися, що "пташенята гнізда беркутового" (більшість з них) будуть давити людей "кугуарами" та розстрілювати з автоматів "форт"!

ПО-ДРУГЕ – в умовах зовнішньої агресії, в умовах внутрішнього антинародного олігархічного режиму, та майже створеної ім поліційної диктатури – для того ЩОБ ДО ВЛАДИ ПРИЙШЛИ ПАТРІОТИ – ТРЕБА РОЗЧИСТИТИ ДЛЯ НИХ МАЙДАНЧИК!

Тож зараз нам потрібні:
а) "Похід в народ" патріотів, заради "доведення" до якомога ширшого кола громадян таких тез/"прописних істин" про то, що всім нам (українцям, патріотам України) треба виходити з "миздобульської" чоколядно-барижної омани та починти думати самостійно;...
(див.закінчення)
LYCIV_OLGA _ 18.05.2017 09:42
IP: 35.189.218.---
Взагалі то – всі подібні розмови – на теми "СБУ (як була, так і залишилася) – філією ФСБ"; "СБУ – звичайнісіньке "організоване/озброєне злочинне угруповання" в структурі "ОЗУ миздобульска влада"" – вже трохи набридли... Це – банальність!

Треба (хоча б) ПОЧИНАТИ діяти! А для цього потрібно:

ПО-ПЕРШЕ – ВСІМ НАМ (і пересічним громадянам, і політичним діячам) ТРЕБА розлучитися з наївними ілюзіями та СПРИЙНЯТИ/УСВІДОМИТИ/"ЗАРУБАТИ НА НОСІ", і в подальшому – виходити з дуже простого, але й – нажаль – дуже сумного/трагічного факту: змінитися сама по собі ця влада не здатна (!!!) принципово, тож – сама (добровільно) ця влада не піде (!!!), отже – ні виборами, ні економічною конкуренцію, ні діскусіямі/блогами/маніфестами в ЗМІ – цю нинішню владу олігархічних ставлеників – "миздобулів" – ніколи (!) і нізащо (!!) – не перемогти!!!
(див.продовження)
Олег Чирва _ 18.05.2017 09:36
IP: 37.229.133.---
Yaroslav Yurkiv:

А чому ти впевнений, що не потрапиш до рук хлопців з ПС в Харкові, як станеш таксістом?
Ярик, хіба тобі не жалко тіх хлопців з ПС, до рук яких я мушу потрапити?
Yaroslav Yurkiv _ 18.05.2017 00:20
IP: 35.187.70.---
Николай Чаварга:
Yaroslav Yurkiv:
Николай Чаварга:
Шановний Білецький, а чому ви не об'єднуєтеся з Правим Сектором? Що є принциповою завадою?
===========
Здається, Ви згавили цей історичний момент?:)
- Скидається на те, що згавив. МСожете просвітити?
"Свобода", ПС і "Нацкорпус" об'єднуються – підписали маніфест

Четвер, 16 березня 2017, 13:05
Христя Равлюк

Партії "Свобода", "Національний корпус" (колишній "Азов") і "Правий сектор" об'єднуються для досягнення політичних цілей.

Про це сказали журналістам лідер "Свободи" Олег Тягнибок, лідер ПС Андрій Тарасенко й лідер НК Андрій Білецький.
Yaroslav Yurkiv _ 18.05.2017 00:15
IP: 35.187.14.---
Олег Чирва:
Николай Чаварга:
На Сході у нас народ козацький, не ликом шитий. Там би мало бути правило: 1) До клієнта першим ділом треба звертатися державною мовою. 2) На привітання "Слава Україні" відповідати "Героям слава!" в обов'язковому порядку. Якщо не відповідаєш, то отримуєш по морді на всю катушку, а машина повинна або зникнути, або до ранку згоріти – сама собою, звичайно.

Тобто, ты, дикий карпатский команч собираешься заставить нас, схидняков, настоящих украинцев на ваши вонючие бандеровские ''прывитання'' по бандеровски и отвечать?! Под угрозой избиения и сожжения машины?!
Не получилось это у Гитлера, не получится у чаварг, ещё более мерзких для нас, чем Гитлер!
Не попался ты мне, сука под Хостом...
А чому ти впевнений, що не потрапиш до рук хлопців з ПС в Харкові, як станеш таксістом?
Олег Чирва _ 17.05.2017 23:12
IP: 37.229.133.---
Николай Чаварга:
Олег Чирв'як:

Не получилось это у Гитлера, не получится у чаварг, ещё более мерзких для нас, чем Гитлер!
Не попался ты мне, сука под Хостом...
- Якщо я для кацапні гірше Гітлера, то це зовсім непогано. Нема в тебе Семижопов перспективи...
А ось в тебе – є. Та ж, що й в кожного скаженого собаки...
Николай Чаварга _ 17.05.2017 22:49
IP: 35.189.218.---
Олег Чирв'як:

Не получилось это у Гитлера, не получится у чаварг, ещё более мерзких для нас, чем Гитлер!
Не попался ты мне, сука под Хостом...
- Якщо я для кацапні гірше Гітлера, то це зовсім непогано. Нема в тебе Семижопов перспективи...
Николай Чаварга _ 17.05.2017 22:44
IP: 104.155.11.---
Yaroslav Yurkiv:
Николай Чаварга:
Шановний Білецький, а чому ви не об'єднуєтеся з Правим Сектором? Що є принциповою завадою?
===========
Здається, Ви згавили цей історичний момент?:)
- Скидається на те, що згавив. МСожете просвітити?
Олег Чирва _ 17.05.2017 21:48
IP: 37.229.133.---
Николай Чаварга:
На Сході у нас народ козацький, не ликом шитий. Там би мало бути правило: 1) До клієнта першим ділом треба звертатися державною мовою. 2) На привітання "Слава Україні" відповідати "Героям слава!" в обов'язковому порядку. Якщо не відповідаєш, то отримуєш по морді на всю катушку, а машина повинна або зникнути, або до ранку згоріти – сама собою, звичайно.

Тобто, ты, дикий карпатский команч собираешься заставить нас, схидняков, настоящих украинцев на ваши вонючие бандеровские ''прывитання'' по бандеровски и отвечать?! Под угрозой избиения и сожжения машины?!
Не получилось это у Гитлера, не получится у чаварг, ещё более мерзких для нас, чем Гитлер!И таких отмороженных мерзавцев, как ты я ещё должен считать согражданином...А ХУ-ХУ не ХО-ХО???
Олег Чирва _ 17.05.2017 21:45
IP: 37.229.133.---
Николай Чаварга:
На Сході у нас народ козацький, не ликом шитий. Там би мало бути правило: 1) До клієнта першим ділом треба звертатися державною мовою. 2) На привітання "Слава Україні" відповідати "Героям слава!" в обов'язковому порядку. Якщо не відповідаєш, то отримуєш по морді на всю катушку, а машина повинна або зникнути, або до ранку згоріти – сама собою, звичайно.

Тобто, ты, дикий карпатский команч собираешься заставить нас, схидняков, настоящих украинцев на ваши вонючие бандеровские ''прывитання'' по бандеровски и отвечать?! Под угрозой избиения и сожжения машины?!
Не получилось это у Гитлера, не получится у чаварг, ещё более мерзких для нас, чем Гитлер!
Не попался ты мне, сука под Хостом...
Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291 Корупція1443 Зеленський75 Мовне питання189
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter