Андрій Білецький Засновник полку Азов, народний депутат України

''Миротворці''

06 вересня 2017, 21:41

Пам'ятаєте давньогрецький міф про сирен, які заманювали у пастку подорожніх: мореплавці линули на їхній солодкоголосий спів і їхні судна розбивалися об гостре каміння? У східнослов'янській міфології є ще один персонаж – Лихо. Воно теж солодкими обіцянками заманює людей у пастку, змушуючи відрізати собі руку. Когось із них зараз нагадує наш президент, який втюхує країні ідею про введення миротворчих сил ООН. Їх він вважає ледве не гарантом закінчення війни.

Виявляється, чергова "багатоходовка" Петра Олексійовича зіграла виключно на руку окупантам. Путін одразу заявив про правильність ідеї. Деякі західні "союзники" його вже підтримали. Тепер карту України будуть розігрувати в кількох сценаріях за ініціативою нашого ж президента. Путін через ООН буде домагатися введення миротворців вздовж лінії розмежування, що фактично відсікає окуповані території від України. Проросійські бойовики отримають захист і який-неякий, але статус – учасників "конфлікту". Європейські бізнесмени пролобіюють зняття санкцій з РФ. Адже європейські лихварі, як ніколи, відчувають нестачу російських нафтодоларів.

І ще. У великій грі, пішкою в якій радий виступати наш президент, схоже, що Крим вже віддали. Не Україні.

А що ж становитимуть собою миротворці? Насамперед варто наголосити: миротворчі місії завжди були провальними. Тут можна нагадати про геноцид на території Боснії та Руанди на початку 90-х де "блакитні шоломи" продемонстрували своє безсилля. На території Близького Сходу миротворці з 1948 року не можуть вирішити навіть власні проблеми. Згадати можна і кіпрську місію, яка з 1964р. лише визначила проблему, але ніяк не посприяла її вирішенню. Однозначно можна стверджувати лише те, що діяльність так званих миротворчих місій здебільшого заморожує конфлікти. Чи ми розраховуємо на варіант, коли Радбез, де Росія має право вето, ухвалить рішення, що миротворці воюватимуть на боці української армії проти Росії? Серйозно?

Петре Олексійовичу, своїми діями ви підтверджуєте окупацію частини нашої Держави. Ви принижуєте країну, народ та тисячі загиблих вояків.

Байдуже, які шоломи будуть на так званих "миротворцях". Це – чужі солдати. На нашій землі. Єдиний солдат, що може перебувати на території України – це наш солдат. А теперішні ваші дії лише розв'яжуть безпощадну партизанську війну тисяч патріотів за відновлення українських кордонів. І найменше значення тут матиме колір шолома.

Загрузка...
Коментарі — 122
valsh01 _ 07.09.2017 12:29
IP: 188.115.167.---
Anatol Zubenko:
Віктор Петренко:
valsh01:
все неправда ідіот.поїдь на Донбас і подивись чи йде там війна чи ні.чи є там військовий стан чи ні.і неважливо як це юридично називається
==
Если бы у тебя были мозги, то ты бы не писал такую муйню, а понимал, что твое понятие войны не имеет никакого значения. Покуда не будет названа война войной, это подстава для всех участников АТО! Следственный комитет России сейчас массово штампует дела против них, и неизвестно как это еще все обернется... И прекрати бросаться на людей, которые, в отличие от тебя,умеют думать,недоумок ты конченый
Спасибо за поддержку и защиту)) Я только добавлю, что не только следственный комитет России штампует дела на наших военных. И наша прокуратура, вместе в Матиосом, тоже сшила немало "дел", когда военных (в основном, добровольцев) судят за их поступки и военные действия на основании норм законодательства мирного времени. И им реально светят немалые сроки
Віктор Петренко _ 07.09.2017 12:28
IP: 35.196.10.---
Anatol Zubenko:
Віктор Петренко:
valsh01:
все неправда ідіот.поїдь на Донбас і подивись чи йде там війна чи ні.чи є там військовий стан чи ні.і неважливо як це юридично називається.а був на Донбасі то не писав би маячню " там нет войны,надо ввести военное положение"!!!як дістали ці засцяні дивані гівноексперти!!!
Если бы у тебя были мозги, то ты бы не писал такую муйню, а понимал, что твое понятие войны не имеет никакого значения. Покуда не будет названа война войной, это подстава для всех участников АТО! Следственный комитет России сейчас массово штампует дела против них, и неизвестно как это еще все обернется.
ще один засцяний диваний гівноексперт сує своє рило.плювати що там штампує твій "следственный комитет". а в нас війна тому що воїни ОТРИМУЮТЬ СТАТУС УЧАСНИКА БОЙОВИХ ДІЙ!!!І від зміни назви нічого не зміниться!!!головне СУТЬ!!!
я на людей не кидаюсь,я кидаюсь на ботів-ідіотів!)))
Віктор Петренко _ 07.09.2017 12:23
IP: 35.196.195.---
valsh01:
мислиш як твердолобий недобитий комуняка"ввести военное положение,усилить армию"і.д.хоча все це було зроблено.і визнано конфлікт,і укріплено армію,і фактично введено військовий стан (юридично ні,але це має значення?) всі ці кроки були зроблені,але ж тобі гівноекперт подавай "бумажку".яка по суті нічого не змінить:війна не перестане бути війною,і путін не забере свої війська і т.д.
тому зі своїми" ввести,запретить,ликвидировать" звертайся до путіна.нинішня влада зробила чимало для захисту України. але НЕ МОЖЕ ПОКИ УКРАЇНСЬКА АРМІЯ НА РІВНИХ ВОЮВАТИ З російською!але кому я це пишу:засцяному диваному гівноексперту)))
Anatol Zubenko _ 07.09.2017 12:19
IP: 94.153.158.---
Віктор Петренко:
valsh01:
все неправда ідіот.поїдь на Донбас і подивись чи йде там війна чи ні.чи є там військовий стан чи ні.і неважливо як це юридично називається.якби ти провокатор і засранець не ховався від мобілізації "со своей грыжей"))) а був на Донбасі то не писав би маячню " там нет войны,надо ввести военное положение"!!!як дістали ці засцяні дивані гівноексперти!!!
Если бы у тебя были мозги, то ты бы не писал такую муйню, а понимал, что твое понятие войны не имеет никакого значения. Покуда не будет названа война войной, это подстава для всех участников АТО! Следственный комитет России сейчас массово штампует дела против них, и неизвестно как это еще все обернется... И прекрати бросаться на людей, которые, в отличие от тебя,умеют думать,недоумок ты конченый...
valsh01 _ 07.09.2017 12:15
IP: 188.115.167.---
Олександр Перший:
Віктор Петренко:
valsh01:
все неправда ідіот.поїдь на Донбас і подивись чи йде там війна чи ні.чи є там військовий стан чи ні.і неважливо як це юридично називається.якби ти провокатор і засранець не ховався від мобілізації "со своей грыжей"))) а був на Донбасі то не писав би маячню " там нет войны,надо ввести военное положение"!!!як дістали ці засцяні дивані гівноексперти!!!
==
++++
Мне так нравится, когда один шоколадный бот поддерживает другого)) Это так эротично))
valsh01 _ 07.09.2017 12:12
IP: 188.115.167.---
Віктор Петренко:
valsh01:
все неправда ідіот.поїдь на Донбас і подивись чи йде там війна чи ні.чи є там військовий стан чи ні.і неважливо як це юридично називається.якби ти провокатор і засранець не ховався від мобілізації
Дурак вы, батенька. И, не лечитесь)) Петр Алексеевич именно сейчас пожинает плоды того, что он искусственно создал королевство кривых зеркал вокруг ясного факта – агрессии России против Украины. Ее нужно было признать, и действовать в соответствии с законами Украины – принять ответственность за защиту страны на себя, усилить армию, поставить на командные посты достойных военачальников, ввести военное положение, перевести страну из режима мирной жизни в режим войны, навести порядок в ВПК, перекрыть границу с агрессором, юридически назвать Россию агрессором. Всё это было сделано с точностью наоборот – на словах. И вот результат – защита Украины (думаю, что прсевдо-защита) не нашей армией, а войсками ООН. Путин поставил мат Порошенко ((
Yulia Svenson _ 07.09.2017 12:11
IP: 35.195.70.---
Не забывайте, за миротворцев надо платить. У Украины денег на миротворцев нет. А США и НАТО денег просто так никогда не дают. Ясно как день, что Россия предложит оплатить часть миротвоческой миссии за счет выполнения ее условий. Вот и будут в миротворцах если не россияне, то белорусы и казахи.
Олександр Перший _ 07.09.2017 12:08
IP: 188.163.12.---
Віктор Петренко:
valsh01:
все неправда ідіот.поїдь на Донбас і подивись чи йде там війна чи ні.чи є там військовий стан чи ні.і неважливо як це юридично називається.якби ти провокатор і засранець не ховався від мобілізації "со своей грыжей"))) а був на Донбасі то не писав би маячню " там нет войны,надо ввести военное положение"!!!як дістали ці засцяні дивані гівноексперти!!!
++++
valsh01 _ 07.09.2017 11:54
IP: 188.115.167.---
Pinkod_3:
valsh01:
Вівторок, 27 січня 2015, 13:05

"Верховна Рада визнає Російську Федерацію державою-агресором та закликає міжнародних партнерів України не допустити безкарності винних за злочини проти людяності вчинені від початку російської агресії проти України", – наголошується в заяві.
Что есть "заява"? Ничего не значащий политический призыв. К которому те, к кому она обращена, могут прислушаться, не прислушаться, подтереться, посмеяться над ней. А вот введение военного положения – действие. Визовый режим с россиянами – действие. Национализация активов россиян в Украине (хотя бы как аналог национализации украинских активов в Крыму и в Донбассе) – действие. Прекращение торговых отношений с агрессором – действие. Расторжение договора о дружбе и сотрудничестве с Россией (а он действует и сейчас) – действие.
руслан49 _ 07.09.2017 11:51
IP: 35.195.100.---
Аліна Самойленко:
Я виборець Білецького чому ви зараз не відстоюєте мої інтересе а саме зниження мит пдв та акцизів на вживані автомомобілі я всі податки заплатила з своє мізерної заробітної плати і хочу їздити на доступному мені автомобілі.
Не здивуюся, коли скоро контрабандисти перекриють вулицю Грушевського і будуть вимагати до себе "людського ставлення".
Віктор Петренко _ 07.09.2017 11:47
IP: 35.202.121.---
valsh01:
все неправда ідіот.поїдь на Донбас і подивись чи йде там війна чи ні.чи є там військовий стан чи ні.і неважливо як це юридично називається.якби ти провокатор і засранець не ховався від мобілізації "со своей грыжей"))) а був на Донбасі то не писав би маячню " там нет войны,надо ввести военное положение"!!!як дістали ці засцяні дивані гівноексперти!!!
Pinkod_3 _ 07.09.2017 11:44
IP: 35.190.221.---
valsh01:
Вівторок, 27 січня 2015, 13:05

"Верховна Рада визнає Російську Федерацію державою-агресором та закликає міжнародних партнерів України не допустити безкарності винних за злочини проти людяності вчинені від початку російської агресії проти України", – наголошується в заяві.
Алексей Дворецков _ 07.09.2017 11:41
IP: 35.195.70.---
о, раб авакова билецкий опять высрался
valsh01 _ 07.09.2017 11:39
IP: 188.115.167.---
Pinkod_3:
valsh01:

Это не правда.
ГА ООН признало эту горе РФию агресором еще после окупации Крыма.
Дальше были решения сесий ОБСЕ, ПАСЕ и Рады.
В Украины хорошая позиция по миротворцам. С их стороны в худшем случае для нас зайти могут разве только казахи. С нашей стороны зайти могут США и все страны НАТО
Что у меня – неправда? Что у нас уже 3 года АТО, а не объявленная агрессору война? Что, у нас в районах, где стреляют, не объявлено военное положение (как и логично, и юридически правильно было бы сделать)? Что наш парламент и президент не закрепили во внутриукраинских нормативно-правовых документах, что на нас напала Россия и оттяпала кусок территории? Что мы продолжаем держать открытой границу для людей и товаров со страной агрессором? Что представители страны агрессора продолжают заправлять у нас ключевыми объектами инфраструктуры и промышленности? Что голубые каски ООН – это косвенное подтверждение внутреннего конфликта в Украине? Что неправда?
Anatol Zubenko _ 07.09.2017 11:35
IP: 94.153.158.---
mihaylenco:
Аби зупинити орду, треба позбавити її шансів безкарно нападати. Що ми маємо? Армію? Нехай ура-патріоти скажуть, що наша армія може зробити проти парочки сучасних літаків? Авіації в нас немає. Протиповітряної оборони – немає. Ворог знає, що йому воювати не доведеться. Бо вся українська техніка буде знищена авіацією.

Нахабство породжується винятково безкарністю. Всі неодноразово бачили, якими стають нахаби, коли їм начистити рило.
Откуда у тебя это? Даже грузины сбили 8 самолетов при помощи украинцев.Все у нас есть, на территории Украины располагалось три военных округа, а ПВО сильнейшее в мире! Вопрос в другом, хватит ли меди в яйцах применить все это, или сдадимся...
Сергій Лук'янчук _ 07.09.2017 11:30
IP: 35.195.204.---
Миротворчі місії НЕ ЗАВЖДИ були провальними. Наприклад, цілком успішною була операція 1960-64 років у Конго, де війська ООН придушили сепаратистський рух у провінції Катанга. Згідно з дослідженням аналітичного центру RAND, кожні дві з трьох миротворчих операцій ООН виявилися успішними.
Pinkod_3 _ 07.09.2017 11:25
IP: 35.189.208.---
valsh01:

Это не правда.
ГА ООН признало эту горе РФию агресором еще после окупации Крыма.
Дальше были решения сесий ОБСЕ, ПАСЕ и Рады.
В Украины хорошая позиция по миротворцам. С их стороны в худшем случае для нас зайти могут разве только казахи. С нашей стороны зайти могут США и все страны НАТО.
valsh01 _ 07.09.2017 11:16
IP: 188.115.167.---
"Путін через ООН буде домагатися введення миротворців вздовж лінії розмежування, що фактично відсікає окуповані території від України...підтверджуєте окупацію частини нашої Держави."
==
Оккупированные территории, оккупация – это термины из военного лексикона. Напомню Билецкому – юридически (не фактически) у нас нет войны. Наша армия защищает страну не от юридически четко названного противника, а от каких-то "сепаратистов". А сепаратисты, исходя из самого этого термина, это украинцы, которые хотят отделиться от Украины. С соответствующими определениями – "отделение территории", "выход из состава Украины". Поэтому применять термин "оккупация" (захват земель внешним врагом) без юр. признания войны – это нонсенс.
Голубые каски ООН – сейчас они участвуют во внутригосударственных конфликтах. И их появление на линии разграничения, это еще один аргумент Путина – в Украине гражданская война.
Поздравляю придурков, которые посчитали нормальным назвать войну – АТО. Путин – рукоплещет
Полтавський Козак _ 07.09.2017 11:08
IP: 35.189.218.---
ну якщо не всреться, зайде якийсь бундесвер в голубих касках на донбас.
то й що. для кацапа це означає лише одне – ще більше дохлого кацапа поїде в ростов.
Yaroslav Yurkiv _ 07.09.2017 11:05
IP: 35.190.221.---
Миротворити з підпалювачем МИРУ – абсурд!
Лише за останні три роки кацапи підпалили Крим, Донбас, Зах. Еуропу, Близький Схід, Далекий Схід.
Залишилося підлалити десь у Венесуелі та в Африці, і ось вам Третя Світова.
Невже ця ситуація не мобілізує СВІТ, щоби назавжди погасити агресора?
Yaroslav Yurkiv _ 07.09.2017 10:55
IP: 35.189.249.---
Ostapenko Taras:
Білєцький, нацист Білєцький є добріші книжки!
Р. Кіплінг: пітон Каа: ближче бан дерлоги, ближче...
Вони вже поруч, нє памєтіл?
Олександр Перший _ 07.09.2017 10:51
IP: 188.163.12.---
Ostapenko Taras:
Дуже смішно читати як хтось очоливши банду нацистів раптом відчув себе Наполеоном. Не буди лихо. Українська ха-ха армія, 30 місто рейтінгу, перебуває у порівнянні з російською, 2 місто у світі, як бандерівські лісові бандити у порівнянні з Черврою Армією. І це логічно, бо саме Життя не дає нацоналізму шансів. Тому не будіть лихо, непанове.
Чому ви маскуєтесь під українця, коли ви є типовий рашист?
Ostapenko Taras _ 07.09.2017 10:45
IP: 35.189.208.---
Дуже смішно читати як хтось очоливши банду нацистів раптом відчув себе Наполеоном. Не буди лихо. Українська ха-ха армія, 30 місто рейтінгу, перебуває у порівнянні з російською, 2 місто у світі, як бандерівські лісові бандити у порівнянні з Черврою Армією. І це логічно, бо саме Життя не дає нацоналізму шансів. Тому не будіть лихо, непанове.
Oleksandr Kyrychenko _ 07.09.2017 10:36
IP: 35.195.237.---
"Найбільший злочин... в Уркаїні: палко любити свою Батьківщину, бути вірним-відданим... своєму Народу,

алe не казнокрадство-мародерство-україножерство... ненаситних... бариг... бойні скота сов=ком=ЧК... -- секті мамони... в угоду...!"
Д-ор Ор.
Аліна Самойленко _ 07.09.2017 10:31
IP: 93.127.53.---
Я виборець Білецького чому ви зараз не відстоюєте мої інтересе а саме зниження мит пдв та акцизів на вживані автомомобілі я всі податки заплатила з своє мізерної заробітної плати і хочу їздити на доступному мені автомобілі.
тітушки10 Корупція1083 Україна та Європа902 Aтака Путіна1109 Уряд реформ300
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter