Андрій Білецький Засновник полку Азов, народний депутат України

Сьогодні День Добровольця. Щиро вітаю всіх з цим заслуженим Днем. 

14 березня 2018, 12:42

Для мене немає жодної різниці між бійцями "незаконних" партизанських загонів "Чорних Чоловічків" чи ДУК ПС, добровольцями ЗСУ чи НГУ, чи тими, хто воював у добробатах. Головне це принцип – українська людина, яка свідомо взяла зброю в руки аби захистити власну Країну. Тоді, весною 14-го, найрішучіші стряхнули з себе заціпеніння, яке охопило суспільство від здачі Криму і почали по всій Країні ставити збройний спротив "русской весне". І цей спротив був вирішальним і значно дієвішим, ніж паралізована влада або вічно "стурбовані" гаранти будапештської змови.

День Добровольця відзначається у день першого російсько-українського бою у цій війні. Тоді, в Харкові, "Чорні Чоловічки" – майбутні "азовці", будучи оточеними у будівлі на Римарській – відбили перший напад окупанта. Ми вели оборону у серці Харкова із закинутими в Україну путінськими найманцями на чолі з "Моторолою". І тоді ми були озброєні найсильнішою зброєю у Світі – бажанням перемоги та Ідеєю у розбудові нашої справжньої Держави.

Десятки тисяч чоловіків і жінок різного віку і професій фантастично швидко організувалися, побудували ефективну військову машину, створили справжній народний тил. І все це люди, більшість з яких ніколи не була військовими: студенти, комбайнери, художники і футбольні фанати.

Весною і літом 14-го українці показали феномен самоорганізації і альтруїзму. 

На цьому феномені, на його ефективності і самовідданості можна було сміливо побудувати і нову армію і новий некорумпований держапарат, це і була сила, яка могла змінити країну. Не дивно, що чисті серцем так почали гнітити гнилу і продажну владу, що проти добровольців та почала планову війну на знищення: тут і тотальна кампанія брехні в продажній пресі, і деморалізація і чвари, вкинуті спецслужбами в добровольче середовище і витискання з армії всього добровольчого і мотивованого елементу.

Але, не дивлячись на успіхи влади в розбитті і дискредитації, добровольчий дух живий, дух 14-го року живий! І ми повинні  ставити перед собою амбітні завдання: об'єднання, створення позитивного образу майбутнього, вироблення стратегії перемоги над внутрішнім і зовнішнім ворогом! І головне – не зневірюватися, а діяти! На вулиці, на фронті, в політиці чи економіці. Діяти не чекаючи мани небесної від продажної влади чи байдужих "поважаних міжнародних партнерів", бо ми вміємо це робити краще і ефективніше! Доведено 14-им роком.

Не можу у цей день не звернутися до тих сімей, чиї діти, батьки та чоловіки не повернулися із цієї війни. Вони захистили нашу свободу ціною власних життів і Ваших доль. Їх Чин не підлягає забуттю. Ми завжди пам'ятатимемо про них та піклуватимемося про Вас. Ніхто і ніколи не може покинути бойового побратима.

Слава Україні!

Андрій Білецький

Коментарі — 20
Tobias Ripper _ 08.08.2018 14:58
IP: 93.77.112.---
Marina Kotko:
Однороженко окрім слів не предявляє ніяких доказів, тому його пустим балачкам не має ніякої довіри
Marina Kotko _ 10.06.2018 20:31
IP: 77.120.247.---
Хотілося б почути відповідь Андрія Білецького. Знову будете казати про самогубство і розповідати казки, що Однороженко ніхто і його знає від сили 3-4 азовця?

"Ідеолог батальйону "Азов", історик Олег Однороженко публічно звинуватив лідера партії "Національний корпус", народного депутата Андрія Білецького у замовленні вбивства бійця батальйону "Азов" Ярослава Бабича.

"Замовник вбивства, особа, що безпосередньо віддала наказ ліквідувати Ярослава Бабича – керівник "Національного корпусу" і нардеп Андрій Білецький. Виконавці – найближчі підручні Андрія Білецького, агент ФСБ Сєргєй Короткіх (Боцман) і колишній кримський "беркут" Сєргєй Коровін (Хорст) ", – написав Однороженко.
Андрей Загребельный _ 11.04.2018 10:37
IP: 46.118.197.---
Слава усім добровольцям! Це справжні патріоти! Однак з цього приводу виникає запитання, чи достатньо забебечена наша армія? Можу зразу відповісти – ні! Тоді друге питання – яка ж сумма повинна виділятися на оборону?
Николай Чаварга _ 22.03.2018 22:00
IP: 188.163.73.---
Пане праворадикальний Білецький! Сьогодні поховали справжнього Героя України, пілота Волошина. Не змогли зламати його совість, так довели... точніше, просто вбили. Непрямо, чи безпосередньо вбили, не є принципово. Мегакорупція тримається на приватній власності – ось головний вбивця Героя.
Николай Чаварга _ 18.03.2018 23:53
IP: 188.163.73.---
Весь час забуваю задати питання:
1) Чи розумієте ви, що якщо до влади законодавчо не допускати злодійсменів (по-вашому – "рятівників держави" бізнесменів), то порошнюки не зможуть пролізти до влади, і у випадку чого не зможуть руйнувати Добровольчий Рух і Україну як державу?

2) Чи розумієте ви, що укладання угоди з тягнибоками руйнує ваш імідж, довіру до вас українського народу? Об'єднання з дискредитованими політиками, із зрадниками, не збільшує ваш електорат, а зменшує.

3) Якого виду інтелігенції треба надати перевагу для побудови Держави?
а) політологам;
б) економістам;
в) юристам;
г) музикантам;
д) інженерам, фізикам, винахідникам, технологам, ІТ-спецам, хімікам, лікарям, вчителям, вченим...

4) Для чого вам багатства, якщо України (не дай Бог!!!) не буде? По факту, ви ж працюєте проти України.

5) Чому ми майже не чуємо Яроша? По крайній мірі для мене, його авторитет ще нічим не заплямований. На відміну від вас, звичайно.
Николай Чаварга _ 18.03.2018 15:19
IP: 188.163.73.---
Николай Чаварга:
Оце і є глибинна суть приватновласницького ладу, за який ви ратуєте, намагаючись прийти до влади, і потихеньку практикуєте заняття злодійсменством, об'являючи себе при цьому націоналістом.

А що скажете про лівого націоналіста, котрий згоден бути при владі, але vfnthsfkmyj жити приблизно так само, як і його народ? От сволота цей лівий націоналіст, чи не правда?


- Шановний Андрію, не робіть вигляду, що не читаєте мої дописи. Я задаю вам пряме питання. Читаючи і порівнюючи приведені вище пункти, ви повипнні чітко відчути, що замовник вбивства вдовиці свого друга-співвласника-злодійсмена вам ментально ближчий, ніж лівий націоналіст Чаварга. Ви абсолютно не бажаєте жити нарівні з нашим народом. Доллари для вас – понад усе, а робите вигляд, що не знаєте і не втручаєтесь в "бізнес" вашої дружини.

Пройде час, ви енний раз не пролізете до влади, і тихо відійдете в політичне небуття, зате з рахунками в банках, віллами, дорогими авто...
Николай Чаварга _ 16.03.2018 22:29
IP: 188.163.73.---
Шановний Андрію.
Недавно в Фастові серед білого дня, недалеко від дитячого садочка, жорстоко вбили молоду жінку. Вона була вдовицею з трьома малими дітьми. ЇЇ чоловік був співвласником зі своїм другом якоїсь там автомики. Друг страшно зрадів смерті товариша-співвласника, і захотів прихопити і другу половину мийки. Однак, вдовиця відсудила чоловікову половину мийки. В результаті друг померлого співвласника замовив вбивство вдовиці, найняв двох вбивць за 12 тисяч долларів. Не зважив навіть на трьох маленьких діточок, які залишилися без батька і без матері.

Оце і є глибинна суть приватновласницького ладу, за який ви ратуєте, намагаючись прийти до влади, і потихеньку практикуєте заняття злодійсменством, об'являючи себе при цьому націоналістом.

А що скажете про лівого націоналіста, котрий згоден бути при владі, але жити приблизно так само, як і його народ? От сволота цей лівий націоналіст, чи не правда?
Николай Чаварга _ 16.03.2018 15:26
IP: 188.163.73.---
Підпис до фото:
-Ех! Як вдало я очолив Національний Корпус... Скоро ми прийдемо до влади... тоді ми вже нікого не будемо боятися... землі української наприватизую стільки, ... а потім продам приватизовану... ой продам рідненьку єв/реям... куплю собі острів на Мальдівах... або і весь Кіпр з його офшорами... наздожену, пережену і куплю з потрохами Порошенка... Україна – понад усе!, а доллари – понад Україну...

Слава Україні! – долларам слава... Слава Україні! – Мальдівам слава!
Orest Pecharskyy _ 15.03.2018 16:56
IP: 35.189.212.---
Найбільш дивний феномен – резонанс української енергії футбольних фанів, в основному молодих людей, патріотів різних команд з різних сторін України... Цю резонансну частоту необхідно би було збудити у всіх – військових і невійськових, художників і нехудожників, комбайнерів і некомбайнерів і т. д. очевидно, спитавши тих же футбольних фанів, як це їм вдалося... Фубольні фани України! Беріть владу в свої руки!
mihaylenco _ 15.03.2018 06:18
IP: 93.171.68.---
Все частіше й частіше виникає думка, що був план мальдівського-путіна, за яким частина українських територій мала перетворитися на сіру зону. Добровольці цей план зірвали, виставивши мальдівського кидальщиком. Яким він і є насправді. Бо пообіцяв брателлі те, на що неспроможний. Те, чим насправді не володіє.
mihaylenco _ 15.03.2018 06:11
IP: 93.171.68.---
А й справді. Привітав, чи ні?
Олексій Мазур _ 14.03.2018 17:05
IP: 91.221.64.---
А що Пєтя Мальдівський, привітав добровольців чи ні? Мовчить бо ненавидить? А від влади взагалі хтось щось сказав з приводу цього Дня? Офшорний гомнокомандувач до українських добровольців ставиться як сталін до фронтовиків. Той теж їх зневажав, бо вони нагадували йому про нищівні поразки і прорахунки у війні.
Олексій Мазур _ 14.03.2018 16:58
IP: 91.221.64.---
Сьогодні мали б бути названі, негайно звільнені з органів і притягнуті до кримінальної відповідальності всі, хто брав участь у каральній операції аваківської бєркутні з ліквідації наметового містечка під ВР, хто був причетний до звірячого побиття фронтовиків та демонстративного знущання з них. Не лише рядові виконавці, а й їхні начальники. По всій вертикалі.

Аваківська бєркутня, будь вона тричі проклята до сьомого коліна, робила все так само, як денеерівська погань, за виключенням хіба що єдиного – не змушувала бійців їсти зрізані шеврони.

Вони, на чолі з найголовнішим корупційним риго-баригою, що вже не просихає, повинні були б стояти в один ряд там, під Радою. А люди мали б проходити і плювати в їхні наглючі мордяки. А ті сучари у відповідь – лише втиратися і красно дякувати, що лишаються живими.
Олексій Мазур _ 14.03.2018 16:57
IP: 91.221.64.---
Порошенківська влада має відзначати День Добровольця на колінах перед українським суспільством!

І в перших рядах разом з офшорним головнокомандувачам Петром Мальдівським мали б стояти: муженко, назаренко, полторак, ю. луценко, матіос, аваков, князєв, артем шевченко, шкіряк, геращенко, крищенко, зозуля та інша мєнтівська наволоч.

Вони мали б стояти на колінах із заведеними за голову руками. У снігу та калюжах. За Іловайськ, ІЛ-76, Дебальцеве, ДАП, за "мінські угоди", за убивчі для захисників України односторонні перемир'я, за гру у піддавки ворогу – російському окупанту.

За масові утиски і репресії проти добровольчого руху. За відкритий всередині держави внутрішній фронт проти АТОшників. За цілі батальйони, кинуті за грати сєпарівським судочинством під надуманими звинуваченнями. За приниження ветеранів російсько-української війни Кривавої суботи, що сталася третього авакова поточного року.
Сергій Губатюк _ 14.03.2018 16:31
IP: 93.73.224.---
Сьогодні в День Добровольця адмінсуд Києва вчергове виставляв з країни Добровольця Шавката Мухаммада, який з Майдану порямував на війну. Земляки Шавката, які повернулись з України в Узбекистан, майже всі безвісти зникли. Ось, що насправді відбувається, якщо відкинути поетичні слова про Добровольців facebook.com/c14news/photos/a.781220981982202.1073741827.781102251994075/1532002940237332/?type=3&theater
Nikolai Alexandrow _ 14.03.2018 15:53
IP: 35.190.213.---
Героям Сала!
Ilya Skirin _ 14.03.2018 15:20
IP: 35.224.65.---
Пане Андрій,

Чого Ви "кинули" своїх виборців і не репрезентуєте їхні інтереси у Верховній Раді? Навіть на засідання не ходите. Сором та й годі
Anatol Zubenko _ 14.03.2018 14:51
IP: 35.190.213.---
Слава й тим, хто спонсорував цей рух! Не забувайте!
Oleksa Piddubniak _ 14.03.2018 14:14
IP: 178.212.97.---
Слава Азовцям! Слава українським Добровольцям! Слава Україні! Смерть ворогам!
Нікіта Гамлет _ 14.03.2018 12:52
IP: 35.195.28.---
Героям Слава!
ONLINE
Україна та Європа983 Уряд реформ358 Свобода слова558 Корупція1210 Aтака Путіна1145
ОСТАННІ ЗАПИСИ
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter