Андрій Білецький Лідер партії «Національний Корпус», засновник полку Азов

"Русские в Лондоне"

25 лютого 2020, 15:23

Футболка "Russia", відео п'яних розваг, кокаїновий угар на сцені з російським репером Face у Лондоні – кожен з цих епізодів окремо міг би стати підставою для грандіозного скандалу в будь-якій країні, якби в цьому був помічений син топ-політика. Тим більше, якщо країна – в стані війни з Росією. Тим більше, якщо політик претендує на статус лідера патріотичних сил. Чи став черговий "зашквар" Порошенка-молодшого підставою для скандалу в Україні? Ні. Більший скандал тут викличе концерт Ані Лорак або приїзд нікому не відомої російської блогерки.

Це історія не про Петра Порошенка і навіть не про його улюбленого сина. З Порошенком старшим, рівно як і з молодшим, особисто мені все давно зрозуміло. Для старшого патріотична риторика – засіб, інструмент. Він прийшов до влади в такий момент, коли з іншою риторикою він не втримався б у кріслі. Молодшому просто чхати на це, він запакований матеріальними цінностями на все життя.

Але це історія про прихильників Петра Порошенка, які роками цькували російськомовних солдатів та ветеранів, які закликали викинути з країни росіян та білорусів, які воювали за Україну. Які називали "ублюдками" солдат, які голосували проти Порошенка. Які проклинали, плювали, влаштовували атаки на профілі в соцмережах. Де вони всі зараз? Де депутатка Оксана Юринець зі Львова, яка мені на ефірі казала, що я сам собі вигадав якісь фронтові задачі й ніхто мене з бійцями на Широкине не посилав? Де активісти та журналісти, які казали, що головний фронт – дипломатичний, а такі як ми їм заважають воювати за Україну на круглих столах та міжнародних конференціях? Де Оксана Забужко та інші представники української інтелігенції, які роками розповідають про безальтернативність Порошенка як національного лідера? Де пікети Сергія Стерненка під "білим домом" Порошенка в Кончі-Заспі? Де всі ці мережеві порохоботи, які й не за таке пропонували людей лінчувати?

Усі вони – наче води в рот набрали. Лише вічний жополиз Юрій Бірюков встиг натякнути, що похід на концерт російського репера – акт громадянської свободи, бо Face не запутінець. Взагалі реакція така – ніби Порошенко-молодший пукнув у публічному місці. Більш непристойно це обговорювати, ніж робити. Те саме було з Липецькою фабрикою, поки екс-президент публічно не оголосив про її начебто закриття, а росіяни не оголосили арешт цього актива.

Безумовно це історія про лицемірство. І подвійну мораль. Не мова, не історія і не національні символи роблять українську ідею непривабливою для частини населення. Її роблять непривабливою лицемірство, подвійна мораль та злодійкуватість крадіїв і корупціонерів, що підіймають її на щит. За часів президентства Порошенка усім, хто до нього мав питання, радили йти воювати в АТО. В тому числі, ветеранам і навіть інвалідам війни. В тому числі – він особисто. Або, наприклад, Андрій Полтава – здоровий товстий дорослий бик, який сам відслужити "забув", радив двадцятирічному хлопцю, який втратив руку, виконуючи свій військовий обов'язок перед Країною. Бо останньому не подобався Порошенко. Чомусь ніхто з цих "радників" не пропонує відправити на фронт Мішу Порошенка. Хоча він вже призивного віку. Але ж він не "бидло", щоб йти на фронт, його місце в Лондоні, на тусовках російських мажорів. Нічого Міша, не сумуй, папка потім зробить фальшиве УБД, як зробив старшому сину Олексію.

Зрештою, чого чекати від людей, які обрали президентом після Майдану засновника двох найбільш проросійських партій України, міністра уряду Азарова, мільярдера, який заробив капітал на перебуванні у владі, архітектора головних воєнних поразок, підписанта Мінських угод і наділили його рисами головного патріота країни?

powered by lun.ua
Коментарі — 86
Olga Popovych _ 28.02.2020 20:28
IP: 46.200.233.---
Пане, Андрію, ви навряд чи читаєте коментарі, але все таки: Фейс виступає проти Путіна і його режиму, що заслуговує поваги. 'Рускіє в Лондоні' – це текс пісні всього навсього. Так що, перевіряйте інформацію та її джерела, бо ваші пости досить нерозумні. Нагадаю, першим хто вкинув новину про сина Порошенко був Дубінський та канали чиновників пов'язаних з Путіним, аби дискредитувати Пороха. Ось так. А ви, відповідальні за колонку у УП і купуєтесь на пропаганду
Анатолий Герасименко _ 27.02.2020 19:56
IP: 193.16.45.---
kosach:
Порошенко – герой, успішний політик, державник. А автор – зрадник, лузер та нікчема.
Розуміння цього факту не буде давати Білецькому спокою все життя.
Порошенко не просто лузер, який програв вибори з розгромним рахунком, а й державний злочинець, місце якого в Менський виправний колонії. Мало того, що Порошенко отримав свою оцінку від українського народу, так вже й в світі йому ніхто не подає руки, бо це вважається поганим тоном.
Inna Yasynovska _ 27.02.2020 18:34
IP: 50.101.228.---
Україну і її населення до нитки пограбували діти Кравчука, Кучми та Януковича, але ненавидять українці синів Порошенка і Ющенка, які доречі не вкрали у зубожілих громадян жодної копійки

Парадокс? Ні. Просто діти (як власне і батьки) одних ментально свої – "таке ж лайно як і ми", а другі інстинктивно чужі – "та хто ти такий, шоб нас жізні учить, та на дітей своїх подивися". Тому, вкрадене Чорноморське пароплавство Олександром Кравчуком народ не пам'ятає, а відпочинок Андрія Ющенка в галімому турецькому готелі ніколи не забуде. Тому Сашою Януковичем багато хто пишається, 100 тисяч залишив на рахунках країни, а слина у знедолених тече від малого Порошенка, який неоковирно корчив з себе репера.

Yurii Karakay
_ABM_ _ 27.02.2020 16:29
IP: 77.222.153.---
Романов Федор – воронежский брехун:
- Украинцам уже до чертиков надоели... российские патриотические фильмы про ВОВ.
Ты хотел написать "российские патриотические фильмы про ВОВУ 👑 "??
"Живший в XIX веке в Воронеже краевед Дмитрий Иванович Самбикин писал, что... первыми в Верхней Хаве поселились и семьи, пришедшие откуда-то из-под Киева."
Ты понял, Воронеж – это украинская земля. Украинцы там были первыми и мы ее заберем. Но, естественно, без таких, как ты. И "брат" Сурков именно об этом говорит.
Так где церковь в твоем селе-деревни В. Хаве? Я же не против, если она там есть, но ваши россиянские писаки говорят, что ее нет? Кто из вас прав?
_ABM_ _ 27.02.2020 16:03
IP: 77.222.153.---
Романов Федор:
Сурков...?"
Не отвлекайся, Сурков и без твоей помощи войдет в учебники истории и психиатрии.
Давай-ка разберемся с вашей сельской церковью. Так на какой улице она находится?
_ABM_ _ 27.02.2020 14:45
IP: 77.222.153.---
Романов Федор:
-... дебилом становишься.
Продолжим.
Ты не нервничай. Это же ваш, россиянский, сай: тvrnguide.ru... Но то, что начитавшись ваших сайтов можно стать дебилом – это ты правду говоришь.
Вот, к примеру, ты цитируешь из россиянской Википедии: Село́ – один из видов населённых пунктов..., относящихся к так называемым сельским населённым пунктам. Читаем далее. На той же странице перечисляют Типы сельских населённых пунктов РОССИИ, а именно: деревня, посёлок, станица, хутор... И села там уже нет. А где же село? Забыли? Далее отдельно увязывают происхождение слова "село" с Древней Русью.
В России до революции 1917 года село чётко отличалось от деревни: в селе обязательно была церковь.
Напиши на какой улице в вашем селе стоит церковь, хочу убедиться, что ты не брехло.
iip _ 27.02.2020 13:27
IP: 31.40.110.---
Романов Федор:
По твоему поведению на сайте...
Ещё один психоАНАЛитик вывалился из Мокши::))
Вы там все такие дебилы, или ты таки местная достопримечтельность?
iip _ 27.02.2020 13:11
IP: 31.40.110.---
Романов Федор:

Тебе сколько лет мальчик!?
А ты шо, умееш считать больше чем один-два-три?
iip _ 27.02.2020 13:03
IP: 31.40.110.---
Романов Федор:
... дебилом становишься...
"федюнчик" – прими мои соболезнования.
Но ничем помочь не могу:::))))))
_ABM_ _ 27.02.2020 12:45
IP: 77.222.153.---
Романов Федор:
_ABM_:
Как может церковь не сохраниться!? – прежде там склады колхозные были, а в начале 90х все церкви в области начали восстанавливать и строить новые. Ты сам то православный или папскую туфлю лижешь!?
Я православный. А про церковь на ваших сайтах написано, что не сохранилась vrnguide.ru/t-admin/verkhnekhavskij-district/selo-verkhnyaya-khava.html
И еще: "Живший в XIX веке в Воронеже краевед Дмитрий Иванович Самбикин писал, что... первыми в Верхней Хаве поселились и семьи, пришедшие откуда-то из-под Киева."
В общем ты почитай...
Ты понял, какой я сегодня добрый?
_ABM_ _ 27.02.2020 12:29
IP: 77.222.153.---
Романов Федор:
_ABM_:
Романов Федор:
_ABM_:
- А церковь в твоем селе есть?
Есть!
- Да-да, понял... Я погуглил и читаю: • В 1874 году в Верхней Хаве построена каменная Введенская церковь (не сохранилась). А ты говоришь, что есть. Как понять?
- Давно уже все восстановили, твой гугл отстой.
Информация с ваших источников.
Опять же, как это восстановили, если она не сохранилась. Может новую построили?
_ABM_ _ 27.02.2020 12:22
IP: 77.222.153.---
Романов Федор:
_ABM_:
А церковь в твоем селе есть?
Есть!
Да-да, понял. Вот видишь, с тобой есть о чем поговорить...
Я погуглил и читаю: • В 1874 году в Верхней Хаве построена каменная Введенская церковь (не сохранилась).
А ты говоришь, что есть. Как понять?
_ABM_ _ 27.02.2020 12:19
IP: 77.222.153.---
Романов Федор:
_ABM_:
Село́ – один из видов населённых пунктов России...
_ABM_:
А церковь в твоем селе есть?
_ABM_ _ 27.02.2020 12:14
IP: 77.222.153.---
А церковь в твоем селе есть?
_ABM_ _ 27.02.2020 11:54
IP: 77.222.153.---
Федор 🚽 Романов💩 💨, погоняло Шелудивый из Воронежской обл., село Верхняя Хава, ул. Собачьего ящика::
-Сурков...нет...То есть...
- Шелудивый, не набивайся нам в братья. Иди наХ!
- Вы братья тюрок!- но не русских!
Да?😀 Я ничего не имею против тюрков, евреев и пр. национальностей и народов, но как ты сам стал "русским"??? Это интересно.
А еще расскажи историю происхождения твоего воронежского села Верняя Хава. Слово хава тюркского происхождения, возможно еврейского. И почему твое село Верхняя Хава называется на украинский манер селом, а не деревней???
_ABM_ _ 27.02.2020 11:42
IP: 77.222.153.---
Федор 🚽 Романов💩 💨, погоняло Шелудивый из Воронежской обл., село Верхняя Хава, ул. Собачьего ящика::
Сурков...нет...То есть...
Шелудивый, не набивайся нам в братья. Иди наХ!
kosach _ 27.02.2020 10:37
IP: 185.220.102.---
Порошенко – герой, успішний політик, державник. А автор – зрадник, лузер та нікчема.
Розуміння цього факту не буде давати Білецькому спокою все життя.
Николай Плащевой _ 27.02.2020 09:32
IP: 194.183.168.---
Романов Федор:
Ну в россии "виднее" чего хотят украинцы
Владимир Мариевский _ 27.02.2020 01:37
IP: 178.95.101.---
Ютьюб показывает ссылки только на российские каналы, которые вещают про развлечения сына Порошенко. Что уже подозрительно. Но даже если он и развлекался в Лондоне, то как это бросает тень на самого Порошенко? Тот факт, что Билецкий лезет в семейные проблемы Порошенко, скорее плохо говорит о Билецком. Конечно, хочется, чтобы нами управляли ангелы, но даже сам Билецкий не дотягивает до ангела во всех отношениях.
Inna Yasynovska _ 26.02.2020 22:14
IP: 50.101.228.---
Lobo:цікаво, якою брехнею? ви уважно читали мій допис? прошу не розкидатись такими звинуваченнями! я не сказала, що він не вибачався! робив. АЛЕ не мав за шо! бо як він міг передбачити, що путін введе регулярну армію? він пообіцяв закінчити війну і робив це, але ввели рег армію. то як він міг закінчити? а вже 9 міс зелені...закінчили війну?
_ABM_ _ 26.02.2020 16:49
IP: 77.222.153.---
Русский язык (Ruski jezik), в литературе называется также всеславянский язык – искусственный панславянский язык, который создавался хорватским священником Юрием Крижаничем во время его ссылки в Сибирь. Начиная с 1661 года на базе церковнославянского, народного русского и литературного хорватского языков с отдельными лексическими элементами польского и украинского[1], он постепенно создает единый славянский литературный язык, именуемый им "Руски език".
_ABM_ _ 26.02.2020 16:42
IP: 77.222.153.---
Федор 🚽 Романов💩 💨, погоняло Шелудивый из Воронежской обл., село Верхняя Хава, ул. Собачьего ящика:
-...Пушкина... боятся...
Шелудивый, лично мне наплевать на тебя и твою безграмотность, просто констатирую, что уже медведя можно обучить грамоте, но не тебя...
"... Людям...хочется...не боятся". В данном случае надо писать слово боятЬся через мягкий знак.
Шелудивый, ты этого не знал?😀
Это как надо ненавидеть свой язык!!!😱 Пушкин молодец!!! Он при жизни смеялся над вами, дебилами.😀
Да-а-а, чужой язык сложно освоить, а особенно если это искусственный язык!
Анатолий Герасименко _ 26.02.2020 16:28
IP: 193.16.45.---
Романов Федор:
Александр 1:
Порошенко больше не вернется!
Теоретически может вернуться! Только шансов на это у него примерно как у Януковича.
Александр 1 _ 26.02.2020 15:09
IP: 188.163.12.---
Lobo:
Я голосував у першому турі за Кошулинського
+++ Це гідний вибір.
Lobo _ 26.02.2020 13:42
IP: 82.117.234.---
Inna Yasynovska:
Не принижуйте Порошенка брехнею.
Вся Україна чула, як він вибачався за те, що у 2014 пообіцяв швидко закінчити війну.
Я, особисто і у 2014 розумів, що це або брехня або самовпевненість.
Але у Порошенка хочаб вистачило гідності визнати, що він помилявся.
Головнокомандувача, що не гідний своєї посади критикувати не тільки можна, але і необхідно.
Якби він прислухався до критики, то не мали б ми Іловайська.
Робімо висновки на майбутнє.
Уряд реформ406 Корупція1348 Зеленський30 Україна та Європа1094 Aтака Путіна1232
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter