Андрій Білецький Лідер партії «Національний Корпус», засновник полку Азов

На порозі світової кризи. Місце України у світі для сильних

10 березня 2020, 12:59

Вчора світ опинився на межі світової кризи. І не тільки економічної. Геополітична напруга останніх місяців штовхає людство до глобальних викликів. Світ невпинно повертає в бік жорсткого протистояння за ресурси, вплив і власні інтереси держав. І місце в новій історичній добі буде належати тільки сильним!

Отже. 9 березня, після виходу РФ із нафтової угоди з ОПЕК, зафіксовано падіння цін на нафту на рекордні з 1991 року 30%. Російський рубль прискорив падіння, акції "Газпрому" впали на 24,82%, "Роснафти" – на 23,54%, папери "Сбербанку" і ВТБ – на 25%. Країни ОПЕК (азійські та африканські нафтотрейдери) втратили 500 млн. доларів через падіння цін на нафту. Рекордно впали європейські біржі, найбільше – лондонська FTSE 100 на 8,54%. Додайте до цього загострення в Туреччині, новий потік мігрантів у Європу і коронавірус (в Італії, до речі, сьогодні фактично закрили на карантин усю країну). Сучасній державі для виживання в цих умовах необхідний цілий комплекс, як мінімум це: боєздатна армія, готовність вчасно та якісно реагувати на поширення епідемій, стійка і міцна економіка.

Якщо говорити про удар по економіці саме Росії – то ось вони, справжні санкції. Беззубе "занепокоєння" партнерів України не змусили Росію дотримуватися міжнародного права. Це могло б зробити тільки ембарго на експорт нафти та газу. Але Європі не до нас і не до міжнародного права, якщо це не стосується їхніх інтересів. ЄС скоріше вигідніше підіграти Росії, яка у відповідь на обвал нафти може почати тиснути газом. Всі умови для цього є: Північний потік-2 успішно добудовується. І цим все сказано.

Україна має розуміти, що Росія звикла перекривати економічні проблеми "переможними" війнами. Ескалація на Донбасі – метод для Путіна зберегти свій рейтинг після появи дір у бюджеті, який напряму залежить від експорту нафти, що обов'язково стане відчутним для росіян. Найкраща підготовка – негайні заходи для посилення фронту. Точно не "розведення військ". Україна має розуміти, що, не дивлячись на позитивні прогнози провладних експертів, економічні хитання, які підігріваються військовими конфліктами й спалахами вірусу, вдарять по нашій державі із подвійною силою. Якщо світові гравці на ринку так чи інакше залежать один від одного, то ми залежимо від усіх. І, більш того, на даний момент не здатні запропонувати жодних аргументів, з якими б рахувався світ. Сьогодні це лише скиглення і багаторічне очікування допомоги.

На порозі світової кризи. Момент, до якого ти або готовий або зникаєш як країна у вирі протистоянь великих гравців. Головна перепона для України зайняти гідне місце у світі – залежність. Від заходу, від РФ, від кредитів, від іноземних грошей. Від власної слабкості. Ми не зможемо вижити в умовах кризи, тонучи в кредитах МВФ, з розваленою промисловістю, не виробляючи нічого і, як бананова республіка, торгуючи сировиною. У залежність нас заганяла кожна влада. Сьогоднішня – так само. Тож щоб позбутись залежності, треба спочатку позбутись головного її фактору – клоунської влади, що живе на гроші західних спонсорів. Світова криза – ідеальний для цього момент.

powered by lun.ua
Коментарі — 24
_ABM_ _ 11.03.2020 14:30
IP: 77.222.153.---
Бабицкий Андрей🐐🇷🇺:
iip:
Бабицкий Андрей🐐🇷🇺:
-...дебильная путинская фсб-шная брехня...
- Тупая образина...QUOTE]
Бабицький, спробуй писати українською мовою і побачимо тупий ти чи ні.
bogus77 _ 11.03.2020 14:00
IP: 50.7.93.---
Что-то каша у Андрея какая-то, – хоть бы определился – ты зовешь в Европу или в Таежный союз?
Сергей Папков _ 10.03.2020 21:44
IP: 93.73.23.---
"Тож щоб позбутись залежності, треба спочатку позбутись головного її фактору – клоунської влади, що живе на гроші західних спонсорів. Світова криза – ідеальний для цього момент" (Білецький).

ПІДТРИМУЮ НА 1000%!
iip _ 10.03.2020 20:47
IP: 31.40.110.---
Бабицкий Андрей:
iip:
Бабицкий Андрей:
Это – дебильная путинская фсб-шная брехня
С 2005 по 2010 только Ющенко можно было считать национал-патриотом. Кабмин и ВР была подконтрольна бандюгам. Потому всё и посыпалось. И куда ты отсчитал ДЕСЯТЬ лет от 2005, если в 2010 пришёл Хам?
А после твоего "во-вторых" – вообще пошёл классический фсб-шный высер, типа, ВСЁ РАВНО национал-патриоты контролировали::)))
Тупая образина, которая даже до десяти не в состоянии посчитать, придумала новый способ ведения спора: на все, на что она не в состоянии ответить (а ответить она не в состоянии ни на что) она сразу же лепит ярлык "Пороблэно в ФСБ".
Мокшанский пукан кирдык.
Подорвано по всем правилам:)
А не надо тут путинские туалетные фсб-шные методички перепечатывать:)
До десяти это ты посчитать не умееш – путинская методичка подвела.
А Хам, между прочим, даже не в 2010 пришёл, а уже в 2006.

Свистулька ты фсб-шная...
iip _ 10.03.2020 19:55
IP: 31.40.110.---
Бабицкий Андрей:
с 2005-го года центральные органы власти были подконтрольны национал-патриотам 315 360 000 секунд (т.е. 10 лет). Во-вторых, даже когда они не контролировали центральную власть – с 1991-го по 2004-й и с 2010-го по 2013-й – именно они формировали идеологическую повестку дня...
Это – дебильная путинская фсб-шная брехня
С 2005 по 2010 только Ющенко можно было считать национал-патриотом. Кабмин и ВР была подконтрольна бандюгам. Потому всё и посыпалось. И куда ты отсчитал ДЕСЯТЬ лет от 2005, если в 2010 пришёл Хам?

А после твоего "во-вторых" – вообще пошёл классический фсб-шный высер, типа, ВСЁ РАВНО национал-патриоты контролировали::)))
Это при Хаме – президенте, Табачнике – министре образования и Азарове – премьере.
Ну ты и дебил::)))

Кому ты пишеш – таким же дебилам, как сам? Не суди о других по себе::))
Log Log _ 10.03.2020 19:42
IP: 128.124.137.---
Бабицкий Андрей:
разжигание русофобии.
Тоже мне Шафаревич.
Русофобию разжигал Путлер, а ваш любимый Янукович подавал ему бензин.
Местечковый невежда, признайте свою вину.
Вы выбрали уголовника, кторый "наложил в штаны" (Ваши слова), и сбежал,
призвав Путлера ввести войска.
Лечитесь, а не перекидывайте со своей больной головы на здоровые.
iip _ 10.03.2020 18:21
IP: 31.40.110.---
Бабицкий Андрей:
...националисты, причем именно они были модераторами политических процессов в стране... повестка дня была простейшей: "Гэть вид Москвы".
Андрюха – ты за словесным поносом не скроеш суть.
Власть – это очень конкретно: президент, кабмин, верховная рада.
Ни одной секунды в Украине центральные органы власти не были подконтрольны национальным патриотам. Так каким же образом националисты могли быть модераторами политических процессов? Только в твоей пустой голове.

"Геть від Москви" – это очень правильно.
Но кремлёвскую мразоту это всегда бесило – и эта фсб-шная гниль максимально пакостила Украине.

Им же величие Рашки мочой в башку треснуло.
А "величие Рашки" – ну никак БЕЗ УКРАИНЫ не высерается.
Вот такое-вот хреновое "величие Рашки" – без Украины ни хрена...
А украинцам "величие Рашки" уже давненько поперёк горла стоит...
Андрій Кругляк _ 10.03.2020 17:52
IP: 31.18.252.---
Не дали додати коментар. Писав гарною украінською, але не в руслі політичних прихилень авторів і модераторів сайту. Боягузи бояться правди і захищаються цензурою.
Мы дуже не свобідна краіна. Що буде коли прийдуть радикали. Ради кали.
Andy Sern _ 10.03.2020 17:50
IP: 213.160.145.---
"...ось вони, справжні санкції. Беззубе "занепокоєння" партнерів України не змусили Росію дотримуватися міжнародного права. Це могло б зробити тільки ембарго на експорт нафти та газу. Але Європі не до нас..."

А Україна здатна власноруч хоч якісь санкції ембарго/санкції запровадити проти країни-агресора? Заплановане відкриття на АвтоЗАЗ цехів з виробництва російських автівок Lada – це санкції стосовно країни агресора?!?!)) То чому ЄС має нести втрати від запроваджених санкцій, а українці хочуть робити спільний бізнес з країною-агресором??? Де логіка?
_ABM_ _ 10.03.2020 17:33
IP: 77.222.153.---
Елена Величко:
-...треба порахувати... реальні гроші на їжу, комуналку, купити житло або ремонт, одежа, холодильник купити, телевізор, ВІДПОЧИНОК, медицина... та таке інше – реально, а не блокадні копійки.
... тільки київські та дніпровські МАЮТЬ НАВИЧКИ КЕРУВАННЯ Україною – всі інші – тільки поганять – містечкові.
М-да... Може допоможе дві тези:
✅ Восени 1930 Бендер-мільйонер знайшов неохайного Балаганова на Рязанському вокзалі в Москві. Великий комбінатор видав вірному соратнику п'ятдесят тисяч рублів "на щастя", але природа взяла своє: Шура в той же день попався на копійчаної кишенькової крадіжці. Подальша його доля невідома. (С)
✅ "Не треба чекати... Роби коло себе, гуртуй коло себе, об'єднуй коло себе, як в буддизмі, спасись сам і коло тебе десять тисяч спасеться...Це твоя країна в якій ніхто нічого тобі не дасть". (Оксана Забужко,Чому всі війни виграють вчителі та священники.)
Log Log _ 10.03.2020 17:20
IP: 128.124.38.---
Бабицкий Андрей:
остатки вашей науки.
Поц вонючий, а у нас Вами разная наука?
Дуйте в ЭРЕФИЮ, и ваш комплекс неполноценности развеется.
iip _ 10.03.2020 17:01
IP: 31.40.110.---
Бабицкий Андрей:
...это результат деятельности именно украинских националистов...
Андрюха – ты брехло, сын брехла и дети твои будут брехунами.
Иначе не обьяснить тот бред, который ты несёш.

За всё время независимости Украины власть всегда держали бандюги-олигархи – кругленькие "интернационалисты". Именно потому, что национальные патриоты не имели никогда реальной власти в стране – сегодня имеем то, что имеем.
А самый страшный вред Украине причинили как раз твой разлюбезный Хамлюга и его "пророссийское" кодло.
Но ты об этом скромно умалчиваеш с "убийственной иронией" тупого идиота...
Log Log _ 10.03.2020 16:38
IP: 128.124.38.---
Yuri Dubov:
Бабицкий Андрей:
Андрюша московський.
Він такий же московський як і "Андрюша".
Це Миколаєвський уролог "без кордонів" (сьогодні у нього ІР Одеський).
У нього комплекс меншовартості. Мріяв про Росію, але, як казав Чорномирдін, "рылом не вышел".
От і пише українофобську маячню, аби бути більшим ватником ніж росіяни.
Log Log _ 10.03.2020 16:06
IP: 46.133.0.---
Бабицкий Андрей:
чтобы России невозможно было ее из-под него выковырять.
Местечковый "политолух", зачем столько текста ради одной фразы?
Лечите комплекс неполноценности, поц Николаевский.
Декоммунизацию никто не отменит, Янукович не вернётся,
В'ятрович – депутат ВР. А Ваш кумир "глупец" Зеленский начинает сходить с ума,
и несёт околесицу...
Yuri Dubov _ 10.03.2020 15:44
IP: 178.95.5.---
Бабицкий Андрей:
Андрюша московський, "научно-промышленную пуповину" намотайте собі кудись, тому що навчатися науці і технологіям треба у відмінників, а не в двійочника – відсталої Росії. І саме оці нерозірвані пуповинні зв'язки наших бариг не давали і не дають Україні стати на сучасний шлях розвитку.
Ну а "выковырять" – выковыривайте лучше свои гнойные прыщи у себя, только не на виду у нормальных людей.
Елена Величко _ 10.03.2020 15:02
IP: 185.36.57.---
Й ще, не дай Бог почнеться епідемія. НАРАЗІ ВЖЕ потрібно передбачити ДОПОМОГУ громадянам,
якщо хочете як у Китаї – гроші виплачувати та їжу як отримувати не виходячи з дому.
Та без того, щоб бидлота наварила мільярди зі злиднів.
НЕОБХІДНИМ Є зниження банківського % – ЗАРАЗ як у Європі – бо не буде ніякої економіки.
Елена Величко _ 10.03.2020 14:59
IP: 185.36.57.---
Перші структури де повинен бути лад – то ЗСУ та СБУ – обидві є такі, що здатні до керування та наведення ладу у суспільстві.
КМУ повинен дати План розвитку разом з Мінекономіки та фінансами, НБУ. План такий – ПІДЙОМ добробуту населення, КЕРОВАНИЙ ПІДЙОМ.
Що робити – перше – ЛІНІЯ РЕАГУВАННЯ повинна бути.
По-друге. треба порахувати ГРОШІ НА ЯКІ РЕАЛЬНО МОЖНА ЖИТИ – й від цього треба йти.
Тобто, окреслити те, що людина МАЄ ПРАВО МАТИ та які саме ФІРМИ та організації КОНКРЕТНО це роблять, хто відповідальний та КОНТРОЛЬ З ЦИФРАМИ, а не водичка...
ПРИПУСТИМО – реальні гроші на їжу, комуналку, купити житло або ремонт, одежа, холодильник купити, телевізор, ВІДПОЧИНОК, медицина... та таке інше – реально, а не блокадні копійки.
По-третє, тільки київські та дніпровські МАЮТЬ НАВИЧКИ КЕРУВАННЯ Україною – всі інші – тільки поганять – містечкові.
Елена Величко _ 10.03.2020 14:55
IP: 185.36.57.---
Причина усіх негараздів в Україні – то ставлять людей, які несуть гроші хазяйвам,
й поняття не мають, які реально дії треба робити в економіці.
МИ НЕ ВИКОРИСТОВУЄМО власну силу, а сила наша – то структури, які створюють суспільство,
якщо ці структури деградовані, виладзить саме погане в українському характері – тупе жлобство, хапають усе, знищують, ховають...
Тобто нелімітоване суспільством та законами, культурою суспільство, що
не направлене на шлях, само себе веде у прірву.
Eugen Ulver _ 10.03.2020 14:10
IP: 195.234.74.---
шо значить клоунської влади? шоколадний мародер і кривавий барига вже давно не при владі, свинарчуки сидять, торгівля на крові припинилась, шо не так?
Evgeniya Lokotkova _ 10.03.2020 14:09
IP: 94.232.215.---
наш теперішній президент думав, що буде як в кіно, і більшість людей певно так думало, і в цьому і проблема, нашим людям достатньо показати гарну картинку і вони одразу клюнуть...дуже сумно, що вони не звертають увагу на професіоналізм в тій чи іншій сфері. Змінитися мають в першу чергу люди, а не уряди. і якщо люди не зміняться, то Україні точно не буде місця у світі для сильних...
Olexiij Babenko _ 10.03.2020 13:48
IP: 80.93.119.---
Заплутався у своїй ідеології Андрій. Залежності позбутися не можна в принципі. Ніким. Всі одні від одного залежать. Завжди. Щоб осягнути цю просту істину не треба бути Сократом. Мабуть, термін "незалежність" у нас ще недостатньо осмислений. Насправді треба говорити про свободу, свободу маневру, свободу відповіді, свободу суджень у цьому сплутаному залежностями світі. У нас, як у держави, цієї свободи не вистачає. Бо свобода завжди вимагає зусиль, сміливості і активності. Натомість еліта намагається підлаштуватись під електоральну більшість, а там – "спати, їсти, не чіпати". Незалежно від того, що б навкруги не відбувалося.
Misha Kaluzhynov _ 10.03.2020 13:38
IP: 178.150.99.---
Пока украинцы срутся между собой из-за языка, веры, сексуальной ориентации и прочего – стране сильной не быть.
Віктор Совщак _ 10.03.2020 13:26
IP: 188.163.12.---
Зараз написано...Але Європі не до нас і не до міжнародного права, якщо це не стосується їхніх інтересів... А чого ж раніше кричали, що ми не "співпрацюємо" з міжнародним товаристовом... І додавали – такі сякі, капітулянти.

Написано Білецьким--- Тож щоб позбутись залежності, треба спочатку позбутись головного її фактору – клоунської влади... Задам Білецькому питання А як він бачить "позбутися"- це що громадянська війна... Нагадаю, що при всій моїй неповазі до Януковича, його обрав народ України Президентом на виборах... Власне як і Зеленського... І скажу так Янукович і Зеленський, то зовсім різні Президенти... Тікати Зеленсткий не буде. Тоді хто? Кажу в який раз...Дор СБУ. Чому Федину "привлекають", а Білецький, займаючись " подстрекательностю" до війни ходить собі, як нічого не бувало.
Igor Nadolscky _ 10.03.2020 13:16
IP: 194.187.219.---
Шо програму депутата з ОПЗЖ прочитав.Значить недарма ці макаки у звязці з медведчуківцями скакали против закону про землю.
Україна та Європа1103 Зеленський41 Aтака Путіна1243 Донбас19 Корупція1363
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter