Андрій Білецький Лідер партії «Національний Корпус», засновник полку Азов.

Хто вони – харківські робінгуди?

02 вересня 2020, 18:46

Стежу за судовим процесом над хлопцями, яких звинувачують у нападі на автобус з проросійськими тітушками. Суд та МВС шиють їм "хуліганство" та "замах на життя двох та більше осіб" – статті, за якими загрожує до 15 років позбавлення волі. Хоча за висновками медичної експертизи – всі учасники зіткнення зазнали легких тілесних. Також вже встановлено, що стрілянину першими відкрили тітушки Ківи-Медведчука.

Що взагалі відбувається?

В Україні активно формуються бойові загони проросійських сил. Вони вільно гастролюють країною, не викликаючи жодного інтересу ні в СБУ, ні в МВС. Тим часом, патріотів, які захищають країну від орди РФ, беруть під варту.

Хто опинився за гратами?

Кирило Даценко – ветеран російсько-української війни;

Максим Гарманов – юрист, ветеран 25-ї повітряно-десантної бригади, учасник бойових дій;

Антон Мокренко – ветеран російсько-української війни, в минулому – боєць полку "Азов". Усі вони – захисники України.

Хотів би нагадати суддям та прокурорам, як в Україні з'явилися сепаратисти у 2014-у. Харківський "Оплот" починав з "громадської організації", а за рік перетворився в "спортивний клуб". Взимку 2014 їх було більше 350. "Оплотівці" наїжджали автомобілями на Майдан у Харкові, викрадали і катували майданівців по всій Україні.

У 2015 "Оплот" трансформувався в танковий батальйон "ДНР". Такі "громадські організації", а по факту – злочинні угрупування дали змогу російським окупантам закріпитися на Донбасі.

"Спорстмени" Ківи-Медведчука готуються робити те саме. На словах вони "за жизнь", а на ділі – тітушки ОПЗЖ будуть вбивати, катувати і організовувати російську окупацію.

Завтра, третього вересня о 12:00 у Києві під стінами Управління поліції на вул. Академіка Богомольця, 10 відбудеться акція на підтримку харківських патріотів. Запрошую всіх прийти підтримати хлопців!

powered by lun.ua
Коментарі — 22
Елена Величко _ 06.09.2020 15:56
IP: 46.200.83.---
Прошу усіх подивитись та послухати, що казав Карасьов десь з 15.25 до 15.45...та,можливо, далі на Newsone сьогодні (06.09.20).
"Карасьов: для вирішення конфлікту треба розібратись з ДЖЕРЕЛОМ (причиною) конфлікту".
Це стосується усього, що діється в Україні. Треба РОЗБИРАТИСЬ та вирішувати конфлікти,
не бла-ла, а вирішувати – це є ПОЛІТИКА. Да, в нас багато СОЛДАТІВ, що йдуть на передову,
СОЛДАТИ, у великому значенні, але ПОЛІТИКИ потрібні.
Країна не може постійно воювати та економічно падати 30 років у прірву.
Так само, треба налагоджувати ЛАД у всіх сферах життя. Змінити кардинально ситуацію з тим, щоб не збагачувались зі збитків та зубожіння, нема розвитку, усі кричать "ой, що робиться" або "от як рубанув (сказав, бла-ла) ", а ДІЇ ДЕ???
Елена Величко _ 06.09.2020 15:30
IP: 46.200.83.---
Сергей Папков:
Я розумію, що в нас стан агресії у суспільстві зростає. Й, якщо не створювати умови, щоб люди могли мирно заробляти, то ситуація буде загострюватись.
Не можуть бути усі тільки військовими, потрібні інженери, кваліфіковані робітники, підприємці, які мають освіту... та РЕАЛЬНА БІЛА ЗАРПЛАТА або дохід, щоб жити люди могли.
До речі, Генеральний секретар ООН сказав, що створено "чоловічий світ", от
в нас таки точно. Боюся, що за всіма цими нікчемними з точки зори побудови держави, бійками, міжсобойчиками, ...нічого за 30+ років так і не буде зроблено, окрім дурнуватого розпродажу, щоб змінити ситуацію й для майбутніх...нічого.
Сергей Папков _ 06.09.2020 14:02
IP: 93.73.23.---
Володимир Войтко:
22.05.2015 року заступник Генерального прокурора України – Головний військовий прокурор Матіос А.В. підписав повідомлення про підозру про державну зраду 276 суддям Автономної Республіки Крим. Перейшли на сторону ворога. Ось такі судді. А чим відрізняються судді, наприклад, в Полтавській області від суддів в Криму. Хтось знає?
Ну підписали, і що тим суддям з того? Треба запроваджувати систему спецоперацій, на зразок мосадівської (Ізраїль), яка б витягала осіб, що завинили перед Україною, де б вони не знаходилися до українських в'язниць (або в разі не змоги це зробити "вирішували проблему на місці").
Сергей Папков _ 06.09.2020 13:54
IP: 93.73.23.---
Елена Величко:
А взагалі хочу сказати, що так звані "тітушки" з того, що люди НЕ ЗАЙНЯТІ, тобто шукають заробітку...
Це дуже спрощений погляд: погодьтеся, для розмахування кулаками і для написання комп'ютерних програм потрібні дещо різні навики. Тож справа не зовсім в тому, що тітушки просто не можуть знайти роботу. Вони не можуть знайти ДУЖЕ ПЕВНУ роботу. І зверніть увагу, що ці "бідні безробітні" чомусь не записалися в ЗСУ, де відносно непогано платять, та й фізичні дані дозволяють такий вид діяльності, та не пішли громити росіян та колаборантів на Донбасі і в Криму.
Сергей Папков _ 06.09.2020 13:46
IP: 93.73.23.---
Революція перемагає лише тоді, коли вона здатна захищатися. В 2014-му не були створені ані революційні суди чи трибунали, ані революційна прокуратура, ані революційна система державної безпеки. Ось і маємо зараз те, що маємо. І в цьому, погодьтеся, неабияка провина і Вас, пане Білецький, як ї інших очільників насамперед силового блоку Майдану.
Ви були депутатом "революційного" складу ВР, і разом з іншими Вам не вистачило 5 років каденції, щоб прийняти такі закони, які б просто унеможливили проросійський реванш і потрапляння у владу і Медведчука з компанією, і навіть Зеленського. В цьому плані згадую Хорватію з Франьо Туджманом, якого лібералістична Європа під час хорвато-сербської війни називала ледь не фашистом. Але він виважено зважав на думку Європи, і тепер Хорватія, відстоявши незалежність і західний шлях розвитку, в НАТО і майже в ЄС. А де зараз Україна, така рафіновано демократична і ліберальна?
Елена Величко _ 06.09.2020 12:07
IP: 46.200.83.---
А взагалі хочу сказати, що так звані "тітушки" з того, що люди НЕ ЗАЙНЯТІ, тобто шукають заробітку.
Ще раз хочу повторити, що необхідна НОВА модель економіки, сучасна,
що забезпечить ПОСТІЙНИЙ дохід громадянам та розвиток.
Старі кадри вже не можуть почати новітній економічний бум, ті, що є, – НЕ ЗДАТНІ,
бо з 90-х у нас в пошані були "малинові піджаки", що їх використали для РУЙНАЦІЇ системи, інституцій,
економічної системи та ментальності, вірного у державі, відношення до знань, до громадянина,
до безпеки та прав громадянина...Все це дало свої плоди – нема якісної зміни у владі, що здатна вивести країну з цього убогого стану на фоні жирування псевдоеліти – "пір..."
Тобто, треба зробити Програму та під неї узяти людей, у тому числі старих, що ще розуміють ЦИВІЛІЗАЦІЙНІ правила та нових, що НАВЧАЛИСЬ ГАРНО, розуміються на справі, й ПОЧАТИ НАРЕШТІ РОБИТИ.
Елена Величко _ 06.09.2020 11:57
IP: 46.200.83.---
Lobo:
Україна – країна. незбагненна для ворогів.
Кожного разу, коли вони намагаються вбити українську державність, просуваючи на керівні посади зрадників, манкуртів, поганих покручів – у них це вдається.
Країною починають керувати нелюди.
А потім з простого народу піднімається молодь, що викидає перевертнів на смітник.
Кожного разу Нація відроджує свою Державу.
Так було у 2014 році
Нажаль, завелика плата.
Втрачаємо найкращих...
300 років – день бабака? В нас навіть не коловорот, – бо коловорот то сталість,
в нас спіраль згортається, потрібен вихід з цього "замкнуто го кола", тобто спіраль, що розгортається, бо ви вірно написали, що "Нажаль, завелика плата..." Насправді плата ще більше, бо ми постійно ВІДСТАЄМО, тому саме молодь покидає країну, саме країну, бо державу будувати треба, а не постійно відвойовувати,що нема часу на розвиток та сталість, тобто нормальний цикл сучасного життя у країні.
gosudarstvo _ 04.09.2020 18:50
IP: 178.128.117.---
Осталось львовским робингудам сделать ответку:)))
Володимир Войтко _ 03.09.2020 21:31
IP: 92.113.189.---
22.05.2015 року заступник Генерального прокурора України – Головний військовий прокурор Матіос А.В. підписав повідомлення про підозру про державну зраду 276 суддям Автономної Республіки Крим. Перейшли на сторону ворога. Ось такі судді. А чим відрізняються судді, наприклад, в Полтавській області від суддів в Криму. Хтось знає?
Lobo _ 03.09.2020 15:15
IP: 82.117.234.---
Україна – країна. незбагненна для ворогів.
Кожного разу, коли вони намагаються вбити українську державність, просуваючи на керівні посади зрадників, манкуртів, поганих покручів – у них це вдається.
Країною починають керувати нелюди.
А потім з простого народу піднімається молодь, що викидає перевертнів на смітник.
Кожного разу Нація відроджує свою Державу.
Так було у 2014 році
Нажаль, завелика плата.
Втрачаємо найкращих...
Mike_Kharkov _ 03.09.2020 13:33
IP: 134.249.228.---
Анатолий Герасименко:
Любая идеология, это надстройка, которая должна иметь экономический базис. Вот классики марксизма это хорошо понимали.
Не совсем так, мне кажется. Идеология – надстройка над классом, соц. группой, а эк. базис касается формации в целом. Поэтому идеологий внутри формаций может быть много.
Например, в Украине по переписи 26-го подавляющая часть населения крестьянство, посему и укр. национализм той поры (ОУНовский) – это идеол. надстройка над крестьянством. В этом и противоречие его нынешней реанимации.
А любой патриотизм при пустом холодильнике не жизнеспособен. Кроме отпетой кучки негодяев и проходимцев, которые это пытаются эксплуатировать для своих целей.
Вспомним голодную Германию после 1-й мировой, патриотизм-реваншизм тогда сработал на все100. Но в Украине такое невозможно, причины еще Франко перечислял, болото "традиций" так никто и не осушил.
Анатолий Герасименко _ 03.09.2020 11:38
IP: 91.124.136.---
Mike_Kharkov:
Любая идеология, это надстройка, которая должна иметь экономический базис. Вот классики марксизма это хорошо понимали, но в нашей интерпретации их социализм получился ущербным и несостоятельным. Несмотря на четкость и плановость экономики. А в Украине экономикой не занимается никто. Все заняты личным обогащением. А любой патриотизм при пустом холодильнике не жизнеспособен. Кроме отпетой кучки негодяев и проходимцев, которые это пытаются эксплуатировать для своих целей. Потому и все предыдущие наши "патриотические" власти получали разгромные поражения на очередных выборах. Я помню, как В.Ющенко искренне недоумевал, почему народ хочет условную колбасу, вместо "вставания с колен". Хорошо морализировать об идеологических вещах, сидя зимними долгими вечерами в теплом кабинете и попахивая сигарой у горячего камина. Я о том, что наши очередные "вошьди" наступают на те же грабли.
chsaber _ 03.09.2020 10:47
IP: 188.0.110.---
Робингуды... Охренеть!
Mike_Kharkov _ 03.09.2020 10:34
IP: 134.249.228.---
Анатолий Герасименко:
Grenader45:
Коли влада втрачає монополію на використання сили, вона автоматично втрачає авторитет і легітимність серед населення. Те,що ця влада приречена, для мене вже цілком очевидно. Проблема в тім, що країна поступово перетворюється в Сомалі. І головне, що всі чудово розуміють, кому насправді, це вигідно і конче потрібно.
Если у граждан в стране нет собственности, то им нечего в ней защищать, кроме идеологического пузыря, т.н. "национального самосознания". Надуванием этого пузыря власть и занимается, только он определяет и авторитет и легитимность, за неимением экономических успехов. Т.с., кормежка идеологией вместо хлеба. И предыдущая, и нынешняя власть занимались этим одинаково рьяно, отсюда вывод – не в куклах дело, а в кукловодах. Удивляет другое, как мы оказались настолько дремучими, что пузырь всё никак не лопнет? Моделирование сознания?
Анатолий Герасименко _ 03.09.2020 09:39
IP: 91.124.136.---
Grenader45:
Коли влада втрачає монополію на використання сили, вона автоматично втрачає авторитет і легітимність серед населення. Те,що ця влада приречена, для мене вже цілком очевидно. Проблема в тім, що країна поступово перетворюється в Сомалі. І головне, що всі чудово розуміють, кому насправді, це вигідно і конче потрібно.
Grenader45 _ 03.09.2020 09:13
IP: 77.222.148.---
Анатолий Герасименко:
...Невже, історія оцих людей нічому не вчить!?
...як хтось сказав: "історія вчить, що вона нічому не вчить".
Не пам'ятаю жодного випадку аби заклики до поміркованості, людяності, здорового глузду – призвели до бажаного результату, оскільки вони спрямовані на категорію людей, які апріорі не сприйнятливі до моральних напучувань. Бо саме їх асоціальна (бидляча) поведінка і ставала приводом для закликів "астанавітєсь".))
Поки є зацікавлені у стимуляції "тітушок" (хоч називай їх "ветеранопатрірти", хоч "патріотоактивісти") – доти і буде колотнеча.
Соплежуї, які уповноважені, і зобов'язані були б, дати по рогам організаторам і замовникам "акцій" і іншим, подібних харківським, ексцесам – відпрацьовують роль "кота Леопольда". Із наперед відомим (не тим на який сподіваються солплежуї) фіналом.
Evg Prol _ 03.09.2020 08:24
IP: 193.110.76.---
Шконда Егор:
Чемодан-вокзал-мирная прекрасная россия
Анатолий Герасименко _ 03.09.2020 08:14
IP: 91.124.136.---
Якщо в цій країні не працює закон, а його встановлює вулиця, то ця країна приречена. Якщо на кожній вулиці будуть встановлюватися свої порядки, то цій країні влада не потрібна. Усі оці "спортсмени" Ківи, чи відморозки Білецького, насправді дрібні пішаки, якими хтось задовольняє власні політичні амбіції. І кожний, при цьому вважає себе патріотом! Якщо оці "патріоти" починають "мочити в сортирі" один одного, то це в недалекому майбутньому неминуче призведе до загального громадянського конфлікту. В сотий раз волаю: зупиниться! Бо, втратимо не тільки людей – громадян країни, а й саму країну. Невже, історія оцих людей нічому не вчить!?
Log Log _ 03.09.2020 07:24
IP: 128.124.189.---
Шконда Егор – безмозглый дебил Унитаз Семижопов из Воронежской области
Не понятно.
Безграмотный недоумок, НЕПОНЯТНО когда ты выучишь родной РУССКИЙ язык.
Понятно, что ты слабоумный идиот, на шестом десятке имеешь интеллект четырёхлетнего.
Юрий Смирницкий _ 02.09.2020 22:43
IP: 78.27.160.---
seloiludy:
Мабуть під ОП.
Max Mykhaylenko _ 02.09.2020 20:20
IP: 31.134.105.---
Досить слів.
seloiludy _ 02.09.2020 19:43
IP: 185.11.31.---
О 12.00. Де?
Україна та Європа1126 Уряд реформ420 Корупція1432 Зеленський67 Свобода слова579
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter