7 травня 2009, 18:42

Чому Тимошенко потрібна трагедія щоб щось робити?

Юлії Володимирівні має бути соромно. За Дніпропетровськ.

Цитую слова Тимошенко з Української правди:

"По країні величезна кількість таких закладів... Те, що відбулося в Дніпропетровську, ми розглянемо в цілому для наведення порядку в ігорному бізнесі... Сьогодні я хочу почути від присутніх міністрів комплексні пропозиції за рішенням даного питання", – сказала вона"

Слова Юлії Володимирівни не просто дивують, а викликають сумніви в тому, що Прем'єр-міністр України знає, що діється у її команді та й в країні взагалі.

Вельмишановна Юліє Володимирівно!

Дозвольте Вас проінформувати, що ще у грудні 2007 року мною, разом з юристами, було розроблено законопроект, що вирішував більшість завдань, які Ви ставите сьогодні перед урядовцями.

Разом з колегами по парламенту Іриною Геращенко (БНУНС), Катериною Ващук (Блок Литвина) та Оленою Кондратюк (БЮТ) ми внесли його на розгляд Верховної Ради.

Якби Ви знали скільки зусиль Ваші колеги по партії та Уряду доклали, щоб не допустити прийняття законопроекту про державне регулювання діяльності з проведення азартних ігор, мабуть Вам би стало соромно. Принаймні сподіваюсь, що так.

Місяць тому, на прес-конференції я намагалася привернути увагу суспільства до того факту, що блокується прийняття закону про державне регулювання у сфері грального бізнесу.

Я закликала депутатів і урядовців припинити лобіювати інтереси російського грального бізнесу.

На жаль, нічого так і не змінилося. Закону немає, а в Україну продовжували завозити гральні автомати з Російської Федерації, оскільки з 1 липня діяльність гральних закладів в цій країні буде заборонено по всій території окрім чотирьох гральних зон.

То ж чи варто дивуватися, що в гральному залі "Метро-Джекпот" (як пишуть ЗМІ, ця компанія належить росіянам), на невеличкій території було встановлено 60 гральних автоматів. Як наслідок, маємо трагедію, яку спричинили лобізм і корупція.

Трагедії, подібні до Дніпропетровської можуть статися і в інших українських містах, в тому числі і столиці, адже урядовий законопроект, який підготовлений до другого читання, залишає гральні заклади у житлових будинках.

Зверніть увагу: не виносить за межі населених пунктів, а ЗАЛИШАЄ В ЖИТЛОВИХ БУДИНКАХ!


Юліє Володимирівно!

Дякую за те, що в черговий раз Ви говорите про необхідність винесення грального бізнесу за межі населених пунктів. І сподіваюсь, що хоч цього разу Ваші слова не розійдуться з ділом.

Тому дуже прошу: у Верховній Раді буде розглядатися у другому читанні урядовий проект Закону України "Про державне регулювання діяльності у сфері грального бізнесу". Він набагато гірший, ніж розроблений нами. Але я Вас дуже прошу: переконайте своїх депутатів підтримати мою поправку N258 до цього законопроекту.

Це єдина подана депутатами поправка до закону, яка забороняє розміщення гральних закладів в межах населених пунктів України. Адже саме це Ви і закликаєте зробити.

P.S.:

Як блокувався розгляд законопроекту, Ви можете прочитати тут і додатково тут.

Мої депутатські запити до Голови Верховної Ради України Володимира Литвина з вимогою вжити заходів щодо невідкладного прийняття законопроекту: Перший. Другий.

Рідним і близьким загиблих мої глибокі співчуття.

Підвищення правового статусу українських трудових мігрантів дасть поштовх українській економіці

Трудова міграція має стати одним із важливих зовнішньополітичних пріоритетів України. Такою є думка більшості учасників круглого столу "Проблеми правового захисту прав українських трудящих – мігрантів в Європі", що відбувся у Києві 27 травня...

Україна без мільйона матерів

Сьогодні День матері. В Україні це свято офіційно відзначається лише з 2000 року. Прикро, але щонайменше мільйон українських жінок відзначають День матері за кордоном...

Уроки Давосу для України

Працюючи зі своєю командою над передвиборною програмою кандидата в народні депутати, я поставила собі за мету наповнити її конкретними пропозиціями, запропонувати ті рішення, які б реально могли змінити життя як окремих громадян зокрема, так і місцевої громади в цілому...

Зі Святом Покрови Богородиці!

...

Маленька Україночка – за українську!

Моя маленька онука Анна-Марія Білозір у свої 2 роки і 7 місяців підтримує бабусю у захисті державної української мови. Плекаймо і бережімо українську мову – вона душа нашого народу...

Пупа надірвеш, але не повалиш!

Вкотре Верховна Рада стала епіцентром розбрату через "мовний" закон. Нелегітимність його ухвалення є очевидним фактом і я переконана, що члени Комітету з питань Регламенту, члени Комітету з питань культури і духовності ще дадуть відповідні правові оцінки, не кажучи вже про оцінку у моральній площині, яку дадуть громадяни України...