Інна Богословська Український політик

Кто реализует информвойну в Украине

14 березня 2017, 15:16

После моего интервью Юрию Романенко и "Хвыле" о новейшей истории Украины, против меня начата заказная проплаченная информационная атака. За 8 дней – три фейковые статьи и большой разгон. Все ресурсы, которые задействованы в распространении заранее недостоверной информации, так или иначе связаны с РФ, Ростовом-на-Дону, Медведчуком, владельцами бывшей компартии Украины и сбежавшей "молодой семьей" Януковича. Правды они всегда боялись, как огня. Очевидно, вторая часть интервью, которая будет посвящена событиям 2013-2017 годов, приводит их в трепет.

Технология проста: платятся деньги, печатается откровенный фейк на "Антикоре", а потом разгоняется через другие "сливные бачки". Эта технология широко применяется прокремлевскими ресурсами для провокаций и борьбы с Украиной.

Моя команда не поленилась и подобрала информацию о ресурсах, которые были задействованы в этой "спецоперации". Уверена, что эта информация будет полезна не только для читателей, – чтобы знать, кто публикует заведомо вранье. Но поскольку эти же ресурсы используются для вброса провокационных материалов по самым больным для общества темам, то эта информация должна быть полезна и СБУ и прокуратуре, чтобы заняться, наконец, теми лицами, которые за деньги, добытые преступным путем, финансируют информационные атаки и фейковые вбросы в украинское информационное пространство, – что представляет угрозу для национальной безопасности Украины.

Итак, вот этот список:

- Антикор

- ОРД-02

- Вести

- Комсомольская правда в Украине

- Vlasti.net

- Голос.ua

- Uinpo.info

- Vkurse.info

- Rezzonans.in.ua и другие.

Я буду говорить правду, независимо от атак. Я буду делать то, что считаю нравственным и полезным для Граждан и Украины, независимо от угроз. Так что предлагаю врагам не сливать деньги в сливные бачки – они вам еще пригодятся для жизни в тюрьме или эмиграции.

Коментарі — 41
Александр 1 _ 15.03.2017 15:42
IP: 188.163.12.---
lohik:
Сьогодні РНБО узаконила те, чого добивалась блокада -не торгувати з бойовиками ОРДЛО...Так в чому кримінал блокувальників?...
Кримінал блокадників в тому, що вони нанесли Україні величезних збитків економічних та політичних (втрата назавжди територій ОРДЛО, та допомогли матеріально Росії в утриманні тих регіонів і захопленню українських підприємств.
РНБО лише оголосила, що не буде працювати з "націоналізованими" підприємствами (це не підтримання блокади, а вимушений крок). Але Росія вже налагоджує їх роботу на користь своєї економіки. Наслідки "перемоги" блокадників ви (як і всі українці) нажаль швидко почуєте на собі особисто.
Spirito _ 15.03.2017 14:42
IP: 93.74.43.---
- В РФ появится еще одна фабрика "Roshen" – (Антикор)
(?)
lohik _ 15.03.2017 14:06
IP: 46.133.147.---
Сьогодні РНБО узаконила те, чого добивалась блокада -не торгувати з бойовиками ОРДЛО...Так в чому кримінал блокувальників?...
lohik _ 15.03.2017 13:43
IP: 46.118.141.---
Не треба тут декому ліпити горбатого до стіни...У абсурдному звинувачувати Тимошенко у якійсь "дружбі" з тими, з ким вона постійно воювала і хто іі у в*язницю садив.Починаючи від друзва Кучми, "любих друзів" і всяких фірташів, льовочкінихЮщенка, Януковича і Плршенка...
sidor _ 15.03.2017 11:17
IP: 77.52.66.---
Микола Злочевський:
lohik:
Пане Лохік, як поживає пані Ціля в команді з медведчуком, Гадею і іншими путінськими шавками? До речі – не дивились Ви розмови Гордона з Юрієм Швецем, що вчився з окурком-педофілом, де Швець з іронією згадує мадамТимошенко в контексті з українськими політиками взагалі і її колишнім любовником, як сказав Швець, трактористом Лазаренком.? Настійливо рекомендую у Гордона це подивитись...Можна і почитати...
"циле" некогда поживать в команде з медведчуком, бо медедчук по поручению порошенка и от имени Украины ведет переговори з путинскими шавками з луга/н/дону.
Микола Злочевський _ 15.03.2017 10:47
IP: 188.163.34.---
lohik:
Пане Лохік, як поживає пані Ціля в команді з медведчуком, Гадею і іншими путінськими шавками? До речі – не дивились Ви розмови Гордона з Юрієм Швецем, що вчився з окурком-педофілом, де Швець з іронією згадує мадамТимошенко в контексті з українськими політиками взагалі і її колишнім любовником, як сказав Швець, трактористом Лазаренком.? Настійливо рекомендую у Гордона це подивитись...Можна і почитати...
Микола Злочевський _ 15.03.2017 10:39
IP: 188.163.34.---
Andrey Kononenko:
Точнее сказать, ватник пишет мне, современному либерально мыслящему европейцу.
Пане Андрій, то Ви про Коліушка, чи пана Зуба? Пану Зубу треба бути обережним, Бо йому можуть усі зуби повибивати як і колорадскому генералу палію на 9 травня...А пана Коліушка можуть (хоть і жалко) в несернозємную полосу без права на в'їзд в Україну...
Александр 1 _ 15.03.2017 10:34
IP: 188.163.12.---
Олег Зуб:
Александр 1: Втім, Ваш допис мене анітрохи не здивував, бо націоналісти – це коммуняки навиворіт, і так само бажають бачити на керівних посадах не фахівців, а братів по партії, людей "правильних поглядів"...
Зрозуміло, що близький вам по походженню злочинець по кличці Гепа саме для вас кращий, ніж будь-який "націоналіст". Але Інна Богословська для вас повинна бути авторитетом? Вона ж ненавидить ВО "Свободу". Так це вона, а ні націоналісти, криком кричала, що Гепа – злочинець і мерзотник, він калічив людей, відбирав бізнес, грабував державу. І от це – хороший господар? Ви не комуняка навиворіт, ви націоналіст навиворіт.
SARA21 _ 15.03.2017 09:40
IP: 91.226.4.---
:
Наша нація нормальна,тільки живемо по сусідству з дебілами,пяницями і вбивцями,а якщо сусід,пяниця і вбивця,то не дуже комфортно жити поряд,бо засере свою хату ще і під двері тобі наробить,а якщо до хати зайде то смороду занесе стільки що провітрити буде неможливо.
SARA21 _ 15.03.2017 09:33
IP: 91.226.4.---
Олег Зуб:
А ви були рік тому у Львові?Львів був чистим і прекрасним містом,доки Порошенко не зробив подляну Садовому, (Підпалили сміттєзвалище) боячись конкурента в президенти,і помста за позицію Самопомочі.Але наш народ Львівщини злопамятний і йому (Порошенку) цього не простять.В президенти він у нас уже не пройде.
lohik _ 15.03.2017 07:41
IP: 46.118.141.---
Александр 1:
lohik:
Ющенко перед Украіною скоів великий гріх і злочин, реанімувавши із політичного забуття Януковича, проти якого вийшов перший Майдан...Тим самим Ющенко привів в Украіну війну і КАТАСТРОФУ!...Але що візьмеш із отруєноі людини...
Це помилкова точка зору. Не Ющенко повернув з небуття Януковича, а виборці України, Ющенко лише виконував закони та Конституцію І ще він зробив все можливе, щоб пов'язати Януковича Універсалом щодо внутрішньої та зовнішньої політиці. Зламати систему міг лише диктатор. Але, як би Ющенко мав диктаторські властивості, то ніхто б його не підтримав на посаду президента. Тож подякуємо В.А. Ющенко за те, що він зробив, і вибачимо за те, що не зміг зробити.
Ющенко до отруєння і після інсульту – це дві різні людини...
Ющенко із-за свого важкого отруєння не здатний був це зробити...Його погубили нерозбірливі зв'язки під час передвиборчоі компаніі...Не треба було пити, з ким попало і дати себе траванути
бун _ 15.03.2017 00:15
IP: 77.123.162.---
Олег Колиушко:
бун:
Олег Колиушко:
Ну тут ви вже як Смердяков заговорили. Видно закінчення на ко є причиною комплексів щодо матері.
Вы решили окончательно развеять сомнения по поводу вашего морального уродства, пройдясь по моим родителям? Так у меня никаких сомнений и не было.
Я маю на увазі матір Україну. Прошу пробачення за неточність. Май містейк. Дійсно, вийшло негарно. Є теорія, що відношення Смердякова до матері – це відношення ФМ до України. Непрямо підтверджується спогадами його доньки.
Andrey Kononenko _ 14.03.2017 23:32
IP: 188.163.73.---
Точнее сказать, ватник пишет мне, современному либерально мыслящему европейцу.
Andrey Kononenko _ 14.03.2017 23:31
IP: 188.163.73.---
Олег Колиушко:
Andrey Kononenko:
Очень походе на тебя, николашка. Тебя с детства не научили различать добро и зло. Но ты теперь не выбираешь между ними 50 на 50. Ты почему-то всегда выбирал зло.
И кто это мне пишет о добре и зле? Малолетний прыщавый ушлепок, настойчиво призывающий истребл-ять как можно больше донбасян, как людей низшего цивилизационного уровня?
Е-мое, и что ж это настали за времена, когда живодеры читают гербаристам лекции об аморальности убиения растений!?
Удивительно, какие вещи дикарь пишет мне, современному либерально мыслящему европейцу.
Александр 1 _ 14.03.2017 23:11
IP: 188.163.12.---
Олег Зуб:
приклад: ось Кернес в нас – гарний мер, патріот міста, дбає за ним мов за дитиною...
Так, "кращого" мера важко уявити: бувший зек, крадій, має довідку з психушки, купує лавки для метро, здається, по 600 тис грн... за одиницю, створив банду "Оплот" задля особистої влади по поняттях, які на його замовлення катували людей, а потім були за "руський мир". Він кримінальний злочинець, місто якому в тюремної камері.
SARA21 _ 14.03.2017 22:46
IP: 91.226.4.---
Олег Зуб:
Дійсно я не уявляю Кернеса президентом,як і Рабіновича,але ж є українці,розумні,які б могли бути президентами.Ми зациклюємося завжди на одних і тих політиках,а може потрібно вибирати інших,міняти,може колись та попаде патріот.Я голосувала за Гриценка і він мене не розчаровує і сьогодні,хоч в моїй сімї голосували за Порошенка,сьогодні я з них сміюся,мій голос хоч пропав,але мене не гнітить те,що вибрала другого,хоч розумнішого но Януковича.
Yaroslav Yurkiv _ 14.03.2017 22:26
IP: 104.155.92.---
Олег Колиушко:
Yaroslav Yurkiv:
Олег Колиушко:
Це така Ваша думка, а Хведір, син Михайла, змалював канкрєтних пацанов, канкрєтнай націанальной прінадлєжнасті, чи не так?
Вот видно, Ярик, что вы не пысьмэннык. Как по-другому может выразить писатель свой глобальный замысел, если не через конкретику?
Через кацапську конкретику не можливо висловити глабальний замисєл, бо вона свєрхканкретна і її нікто нэ панімаєт, таварісч пісатєль с загадачнай душой:)
бун _ 14.03.2017 22:00
IP: 77.123.162.---
Олег Колиушко:
Yaroslav Yurkiv:
Олег Колиушко:
От були б Ви умнєє, то не навели б цитату вел. укр. письменника, котрий нею однією описав усю мерзенну суть вашого старшева брата, яку Ви безпідставно намагаєтеся приписати младшему...
Что за чушь!?
В приведенной мной цитате великий украинский пысьмэннык описал всю мерзкую сущность революционеров. Всех – не зависимо от временных рамок и национальной принадлежности.
Поэтому к революционерам Революции Гидности эта цитата тоже имеет прямое отношение.
Ну тут ви вже як Смердяков заговорили. Видно закінчення на ко є причиною комплексів щодо матері.
SARA21 _ 14.03.2017 21:51
IP: 91.226.4.---
:
Нормальна нація не стидається ніякої роботи,у світі з презирством відносяться до тих хто не працює,а з повагою до тих хто працює,не залежно чи гавночистом чи в свинарниках,тільки дурний маскаль дре від гонору морду і в гамні сидить,і гамно через вікна виливає,по суті живе гірше ніж свині американські чи німецькі.
SARA21 _ 14.03.2017 20:32
IP: 91.226.4.---
:
Ми хоч миті,і миємо ще таких як ти зашмурганих,закислих і смердючих від перепою.Свиня акуратніша ніж ти,а європейські жопи які ми миємо чистіші ніж твій рот закислий.
Александр 1 _ 14.03.2017 20:15
IP: 188.163.12.---
Олег Колиушко:
Вот и я говорю – никакая это была не революция...
Вот с этим соглашусь. Таким образом, никакой потери государственности не произошло. Все институты власти работают настолько неплохо, что большинство людей забывают о войне. Нападение обезумевшей от страха РФ на Украину, привело к тем последствиям, которые вы приписываете Революции Достоинства. Потому-то люди и не выходят с протестами, что в большинстве своем понимают причину возникших проблем. Хотя многие "доброжелатели" не жалеют сил для того, чтобы ухудшение материального положения люди связывали исключительно с властью, а не с внешней агрессией. К сожалению, их действия имеют определенный успех. Часть общества вместо участия в отражении внешней агрессии, направила свои усилия на борьбу с собственной властью, т.е. на разрушение собственной страны. Надеюсь, наша власть справится и с этой проблемой "с моей помощью".
SARA21 _ 14.03.2017 20:11
IP: 91.226.4.---
:
Тебе дебіла точно вбила б,такі дибіли тільки плодяться в Росії.Це напевне дегенерати від випитого алкоголю.
SARA21 _ 14.03.2017 20:03
IP: 91.226.4.---
Олег Зуб:
Для нас галичан було б стидно обирати неграмотного президента.Думаю що в ПР були достойніші і мудріші люди,які б могли стати президентом,і може не було б цих Майданів,але Путіна послухали,а Путіну було вигідно щоб президентом України був дебіл,,проффесор,,неграмотний,таким легше керувати.
SARA21 _ 14.03.2017 19:56
IP: 91.226.4.---
Олег Зуб:
Боже яка у вас ненависть до нас Галичан,а ви ще хочете щоб ми вас поважали.Ви вибрали в президенти дебіла безязикого,злодія і шапкокрада,і ви ще хочете нас судити що на Майдан вийшли Галичани?Та ми просто любимо Україну,а ви її ненавидите.Ми кожен раз стараємося міняти тих злодюг надіючись що може хоч хтось з них стане президентом для України а не злодієм,може хтось з них захоче ввійти в Історію України як патріот а не як крахобор,,ми не вибираємо галичанина,а вибираємо ваших східняків,а ви обираєте якого не будь тільки б наш.
Yaroslav Yurkiv _ 14.03.2017 18:56
IP: 104.199.98.---
:
Александр 1:
Олег Колиушко:
В приведенной мной цитате великий украинский пысьмэннык описал всю мерзкую сущность революционеров...]Во-первых, не великий украинский, а великий татарский писатель Федор Достоевский.

За рубежом миллионы граждан могут выйти с протестом против повышения цен на 3-5%. У нас вышли – против банды Януковича. Просто в цивилизованных странах не прийнято стрелять в людей, а у нас дошло до кровопролиття. Но, суть события от этого не поменялось: все государственные институты власти сохранились. Только Янукович сбежал. Какая ж это революция?
– Шура не мели чушь!
Мирной манифестации на майдане не было, и "мирный" народ не выдвигал ни каких экономических требований, кроме как свержения Янукова, только лишь за то, что он осмелился попросить бабло у Меркель на переходный период евроинтеграции.
Так бува зі всіма кацапськими альфонсамі!
Україна та Європа932 Уряд реформ316 Aтака Путіна1114 Корупція1116 Свобода слова545
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter