Інна Богословська Український політик

Як повернути безпеку Україні?

08 червня 2017, 16:25

Україну переповнює напруга та тривога. Нові хвилі терактів в світі, безкінечні загострення на Донбасі, розгул криміналу на вулицях. Тому дедалі частіше постає питання: чи здатна наша держава забезпечити безпеку своїм громадянам? Відповідь є невтішною. Якщо будемо чесними, то визнаємо, що найбільша загроза походить не від зовнішніх ворогів, а від самої влади. Бо вона дбає про національну та громадську безпеку не просто погано. Вона руйнує її основи.

Проте давайте все розкладемо по поличках. Я вважаю, що надійна система безпеки формується з двох основних компонент. Перша – це захисний "шар", що утворюється діями компетентних органів. Друга – це власне "осердя", яке забезпечує опір суспільного організму деструктивним впливам.

Сьогодні біда із першим, і з другим. Компетентні органи залишають останні професіонали. Тому силові інституції завершують свою мутацію на контори з вирішення політичних та бізнес-питань. Суспільство розбурхане, роздратоване і перебуває "на грані". Воно втомлене та дезорієнтовано від маніпуляцій і брехні.

А тепер більш докладно. Національну гвардію намагаються перетворити на "приватну армію" Авакова. СБУ та ГПУ – на організації, що "працюють" з опонентами Порошенка. Національна поліція має лише один показник, якій є обов'язковим до виконання. Це – кількість грошей, що мають регулярно завозити до Києва керівники обласних управлінь.

Загалом розвал системи під тріскотню про реформи досяг апогею. На місцях прокурорські вимагають від поліцейських гроші за відкриття кримінальних справ. Рядовий патрульний склад повинен сам себе забезпечувати паливом. Слідчих примушують платити за проведення експертиз із власної кишені. Саме тому показники розкриття карних злочинів постійно погіршуються. Зате невпинно зростає кількість обшуків у бізнесменів та на приватних підприємствах. Усі шукають не злочинців, а коштовності та готівку.

Суспільство задовбане фразами "хто критикує владу, той – посібник кремля". У нього просто зриває дах. Проте влада й надалі не збирається об'єднувати громадян навколо модерних проектів, що нарешті поставлять Україну "на крило". Натомість вона знов і знов провокує вибухи марних суспільних дискусій. До того ж навколо питань, які є або другорядними для зміцнення країни, або просто не на часі. І це не випадково.

В такій спосіб дехто не надто розумний намагається відволікти увагу, перетворити невдоволення суспільства на пару, що іде "у свисток". Так припускається подвійна помилка, що загрожує трагічними наслідками для всієї країні. З одного боку, дорогоцінна та обмежена "у кількості" суспільна енергія витрачається не за призначенням. Вона не спрямовується на підтримку масштабних перетворень. З іншого боку, усвідомлення того, що тебе в черговий раз "використали", викликає ще більше збурення в суспільстві. І ця суспільна енергія вже має виразний негативний відтінок. Це – енергія ненависті від безсилля, бажання крові та помсти за приниження.

Чи є вихід у ситуації, що склалася? Так, ми ще маємо певний шанс. Але помилятися вже не можна. Бо він, скоріш за все, останній.

Що треба робити? Спрямувати спільні зусилля на повернення природних функцій державі, з одночасним позбавленням її від невластивих. Держава має постати як ефективний та адекватний сучасним викликам інструмент виконання суспільного замовлення. В тому числі й в безпековій сфері. Тоді як всі її невластиві функції, зокрема – особисте збагачення за рахунок використання владних механізмі, мусимо винищити раз і назавжди.

Як це зробити? Відповідь очевидна – для початку поміняти владу! Потім перезавантажити державу. Цей процес має бути контрольованим у подвійному сенсі. Відбуватися за чітким планом, та за умов щільного контролю з боку суспільства.

Переконана, тільки так можна убезпечити себе від будь-яких загроз в середині країни.

Далі – створити передумови для перемоги над агресором.

Насамкінець – долучитись до пошуку шляхів убезпечення світу на міжнародній арені.

Зрештою – повернути безпеку Україні.

Коментарі — 46
Литвинов Юрий _ 11.06.2017 21:43
IP: 104.199.44.---
При этой власти любые реформы, любые начинания дадут результат обратный ожидаемому. Власть преступная, аморальная, она – главный враг Украины.
Олександр Перший _ 09.06.2017 13:38
IP: 188.163.12.---
-Vesna-:
Оружие значительно повысит ценность человеческой жизни и сократит к ней доступность.
А значит повысит безопасность.
Саме зброя в руках Аміни Окуєвой врятувало життя Адаму Осмаєву і дозволило затримати найманого вбивцю.
Софокл1 _ 09.06.2017 12:17
IP: 193.0.206.---
Досягнень у цієї влади обмаль, а провали суцільні! Те, що країна прямує до авторитаризму і диктатури – це цілком очевидна річ. Гайки свободомислення закручуються. Залишилась ще одна дуже важлива перепона для остаточної диктатури і проголошення президента Великим Кормчим – це неслухняна православна українська церква, котра ну ніяк не лягає під владу. Ось Філарет повністтю карманний "патріарх",тому до нього питань немає. А справжню православну церкву звинувачують і в зраді і в ненависті і в нелояльності... При чому, оці соринки шукать саме ті, хто має в своїм оці бревно. Тут пан Тимчук волає,що українська церква збирається,мовляв,виступати проти нинішнього парламенту. Мені і страшно і смішно від цього. Нехай скаже, а хто з нормальних і здоровомислячих людей в цій країні підтримує цей гидкий парламент? Чи всю владу нинішню взагалі? Вони зі своїи мисленням залищилися в 2014 році, коли підтримка президента і влади була шаленою. А зараз король виявився голий! Тільки сам цього бачити не хоче.
-Vesna- _ 09.06.2017 08:42
IP: 104.155.66.---
Andrey Kononenko:
-Vesna-:
Оружие превратит долбо...в в людей?
Оружие значительно повысит ценность человеческой жизни и сократит к ней доступность.
А значит повысит безопасность.
-Vesna- _ 09.06.2017 08:39
IP: 104.199.41.---
Petro Prigoda:
Да, Веснушка, для вас, самоорганизовавшихся, лучший выход самозастрелиться.
Историчка... помните – что Фрейд не дремлет никогда.
Ua Gall _ 09.06.2017 08:30
IP: 91.200.113.---
Виктор Савченко:
Олександр Перший:
а в чому майдануті конкретно її вина?прошу вказати конкретні факти її злочинів та статті,під які вона підпадає?
Нам нужен народ,а не гражданское сожительство.

Генерал Олейник;"Афера Юлии тиМошенко сломала мне жизнь" (А её долларовые пальчики остались в ФСБ)
За дружбу с Кърымлём,
За 2008-й год;
За отказ от НАТО,
За сдачу Грузии.
За"мазурика"-хи-хи,
За"бери или плати",
За е-декларацию
И кое-что ещё...
Пускай она вернётся
Туда,откуда вышла...

Слава лабутенам! Бабюльке слава!
Orest Jj _ 09.06.2017 08:02
IP: 77.52.32.---
В начале вібрали Шапкокрада "лишь бі не Юлька" – получили во власть банду гопстопников и Майдан.
Затем вібрали Барігу "лишь бі не Юлька" – получили во власть кубло мародеров, нищету и абсолютное бесправие пипла...
А стадо все неунимается..."лишь бі не Юлька".
Интересно, стадо легитимитизирует наконец то передачу власти по наследству и тогда Пакращенко поменяет фамилию на типа Бердімухамедова или еще какую нибуть поганку протащит во власть?
Andrey Kononenko _ 08.06.2017 22:48
IP: 188.163.73.---
Petro Prigoda:
Мыши плакали, кололись и безутешно плакали за безцельно прожитыми 26 годами.
А вы среди тех мышей – самая какая?
valsh01 _ 08.06.2017 21:55
IP: 176.119.65.---
...для початку поміняти владу
==
Может быть, может быть) (с) Но крайне неоднозначный имидж автора блога подсказывает, что если поменять власть на ее бывших однопартийцев (хотя и сейчас их во власти немало), то страна вряд ли станет безопаснее. Постоянно занесенный над твоей головой железный кулак государства или уголовника-хама – это не безопасность, а нечто другое. Это просто физиологический страх.
Да и сам термин безопасность имеет слишком много оттенков. Богословская наверняка имеет в виду безопасность жизни и имущества отдельного гражданина. Так это у нас актуально для бедных и пересичных. Поскольку богатые могут жить автономно, бронировать машины и дома, личную охрану содержать.
А есть еще информационная безопасность. Безопасно для нас или нет, когда все ТВ-СМИ находятся в руках очень небольшой кучки людей и полностью ими контролируются?
А еще есть безопасность ведения бизнеса, когда тебя фискалы сначала разденут, а потом рейдеры просто ограбят.
А военная безопасность?
Pavlo Koma _ 08.06.2017 21:13
IP: 91.124.251.---
Показання Джеймса Комі під присягою перед Конгресом (додаю все важливе в процесі)...
- Трамп і Білий Дім брехали про мене і про ФБР
- У нас немає сумнівів що уряд Росії втрутився у вибори США 2016
- Мене звільнили за розслідування ФБР про Росію і Фліна
- Трамп запросив мене на вечерю і зажадав мою лояльність (вірність)
- За 4 місяців у мене було 9 розмов з трапом з його ініціативи, а за 4 роки з Обамою було 2 розмови
- Я не записував свої розмови з Бушем і Обамою
- Я детально все записав, у мене немає впевненості що Трамп скаже правду
- Я сподіваюся що є аудіо запис мого спілкування з Трампом
- Слова Трампа про ФБР це є відверта брехня
- Трамп вигнав усіх з офісу включаючи мого боса, главу Мін'юсту Сешонс, для нашої розмови
- Президент просив / вимагав закрити розслідування про Фліна і Росію
- Я і колеги в ФБР були вражені проханням (вимогою) Президента
- Саллі Йетс знала що Фліна може шантажувати Росія
- Трамп емоційно заперечував звіт Крістофера Стіла про повій
...
Andrey Kononenko _ 08.06.2017 20:03
IP: 104.199.44.---
-Vesna-:
Игорь Мазур:
... Используя эти снимки в качестве мотиватора для того, чтоб он не был размазней и НЕ сюсюкался с "онижедетьмы", а паковал х, паковал, паковал...
Так вот убивал, убивал, убивал... урод блин,
с вами это Порох будет делать, если вздумаете на майдане еще что то тявкать...
и армянин министр либеральничить как Янык не будет, его помощник Сологбут или как там его, уже на площади руку набил
Andrey Kononenko _ 08.06.2017 20:00
IP: 188.163.73.---
-Vesna-:
Оружие превратит долбо...в в людей?
Тогда придётся экспериментально эмигрировать на несколько лет: посмотреть с безопасного расстояния, как пройдёт превращение.
-Vesna- _ 08.06.2017 19:55
IP: 35.187.105.---
Andrey Kononenko:
-Vesna-:
Тому дедалі частіше постає питання: чи здатна наша держава забезпечити безпеку своїм громадянам? (с)

Здатна.
Закон про вільне володіння зброєю.
Жить среди вооружённых долбо...бов я не смогу.
Это вы сейчас живете среди воруженных долбо...бов...
А будете жить среди вооруженных людей.
sensor+2 _ 08.06.2017 19:53
IP: 178.92.142.---
И кстати, говоря про безопасность: когда наконец будет положен конец безвизовому режиму со страной агрессором? Cколько будут сопли жевать.
Запрет одноватников и т.д. был одним из самых сильных ходов Прехидента до сих пор чтобы там не говорили. Ватники поныли и успокоились, а миллион украинских пользователй отказались от ватноресурсов, что уже большой успех. То же самое было и с назаваниями городов и т.д. Надо не боятся, а делать. каждый день не обращая внимание на всёпропалистов и вечнонедовольных.

Но основа всего это конечно железная дисциплина и неотвратимость наказания виновных в посягательстве на тер. целостность и гос. строй.
Andrey Kononenko _ 08.06.2017 19:52
IP: 188.163.73.---
-Vesna-:
Тому дедалі частіше постає питання: чи здатна наша держава забезпечити безпеку своїм громадянам? (с)

Здатна.
Закон про вільне володіння зброєю.
Жить среди вооружённых долбо...бов я не смогу.
-Vesna- _ 08.06.2017 19:50
IP: 104.155.4.---
Тому дедалі частіше постає питання: чи здатна наша держава забезпечити безпеку своїм громадянам? (с)

Здатна.
Закон про вільне володіння зброєю.
-Vesna- _ 08.06.2017 19:48
IP: 130.211.63.---
Игорь Мазур:
... используя эти снимки в качестве мотиватора для того, чтобы он не был размазней и не сюсюкался с "онижедетьми", а паковал их, паковал, паковал...
Так он убивал, убивал, убивал... урод блин,
sensor+2 _ 08.06.2017 19:43
IP: 178.92.142.---
Самый реалистичный и простой способ:

Прекратить скыглыть кто это до сих пор по привычке делает.
+
Железная дисциплина и жёсткие наказания.
Andrey Kononenko _ 08.06.2017 19:42
IP: 104.155.46.---
Petro Prigoda:
Мыши плакали, кололись и безутешно плакали безцельно прожитымы 26 годами.
а у них всегда кто-то будет виноват, то Сталин, то Путин, то Поклонская, то яйца, то сепары, то гибридная война, то Порошенко, то РПЦ, список виноватых бесконечен, только Байден и Нуленд для них добро сделали! Развалили то, что и так еле держалось...
Andrey Kononenko _ 08.06.2017 19:39
IP: 188.163.73.---
Игорь Мазур:
Этого борова грохнули бы.
Олександр Перший _ 08.06.2017 19:20
IP: 188.163.12.---
Лина Коваленко:
В статейке красной нитью проходит печалька лузера Богословской о том,что далека она нынче от кормушки и пытается хоть кому-нибудь продать свое имя,чтобы вернуться обратно.Регионалы виноваты в развале армии,в присутствии во власти российских граждан,а именно министра обороны и главы СБУ с 2008 по 2013 год,в продлении базирования ЧФ РФ по харьковским соглашениям,в разграблении страны,в провоцировании кровавого противостояния на Майдане.Все.что происходит сейчас не только на совести нынешней власти,но и на "папередниках",о которых всегда упоминал Азиров.у него всегда были виноваты папередники.так вот нынешняя ситуация продолжение работы папередников.среди которых засвечена и Богословская.Все,что сейчас творится-и на её совести,как бывшей регионалки,тоже,если у подобных особ...
++++ Дуже розумні коментарі. Дякую і дивуюсь.
Олександр Перший _ 08.06.2017 19:12
IP: 188.163.12.---
"Національна поліція має лише один показник, якій є обов'язковим до виконання. Це – кількість грошей, що мають регулярно завозити до Києва керівники обласних управлінь" – звинувачення дуже серйозне. На місті Авакова я б подав позов в суд. А на місті Богословської таки звинувачення обґрунтував би доказами і фактами. Як що вона їх має, то повинна пред'явити. Як що не має, то робити такі заяви – це злочин проти держави: намагання посіяти недовіру до цілого державного інституту МВС.
Pavlo Koma _ 08.06.2017 19:04
IP: 91.124.251.---
Ви не повірете. Сьогодні Ольніеці ФСБ дуже уважно нас читають. Мій пост українською мовою прочитаний і почутий в групах мільйонниках. "Велика Русь" і "ВІЛЬНІ ЛЮДИ РОСІЇ.
Ось цей пост. –
"Там у Московії мені навіть шкода і жаль (в першу чергу як жінку) наївну кримчанку Поклонську.
Вона із українською ментальністю (а це чисто європейська ментальність).
Вона опинилась в середовищі Україно-ненависників.
Поклонська подалася на милість нащадків тих, хто поголовно знищив царську релігійну сім'ю і культуру і не тільки в Криму. Вони її з'їдять і не подавляться.
Итс май лайф 😄 "
Постфактум.
Цілу годину сьогодні вранці В. Соловйов розхвалював Поклонску та лаяв всякий Transparency International.
Ні, хтось дуже впливовий за нею стоїть! (Крім мене). Чи так співпало? Не думаю.
Andrey Kononenko _ 08.06.2017 18:59
IP: 104.155.11.---
Лина Коваленко:
Геннадий Грозный:
С дураком больше спорить не хочу.Отстань,неуч неграмотный.СССР была самой неуспешной страной в мире,все "благополучие"
зато теперь без балласта в виде хохлов 40млн у нас все наладилось!
узбеки в отличие от вас работать хотят, а не мечтать круглосуточно
Andrey Kononenko _ 08.06.2017 18:55
IP: 104.155.46.---
Andrey Kononenko:
Andrey Kononenko:
Лина Коваленко:
Andrey Kononenko:
Ведь Крым аннексировалы под предлогом того, что там Якобы свою базу хочет создать НАТО
не Якобы а порты Крыма отдали бы под использование кораблей НАТО и США...
также как сейчас в СБУ сидят американские специалисты и направляют деятельность Правительства украины... также как Порошенко кланялся американским военным в ножки, когда те приехали на Украину, забыли эти кадры?
а в Крыму бендеровцев ненавидят и боятся
Этот комментарий под моим именем написал Геннадий Грозный. Мой айпи – 188.163
мы два разных человека, неужели ты этого еще не понял!?
среди хохлов разумных нет, видимо не доедают, мозги слабо питаются

админ потер комменты перед концом рабочего дня и со спокойной душой попер домой... так что не ной
Корупція1117 Свобода слова546 Україна та Європа932 Уряд реформ316 Aтака Путіна1114
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter