Олексій Братущак журналіст

Записи Курченка. "Вгадай мелодію" від СБУ-ГПУ

29 грудня 2017, 20:27

СБУ перевірила СБУ і дійшла висновку, що СБУ норм. Якось так можна сприймати сьогоднішнє повідомлення Генпрокуратури, що голоси на так званих "записах Курченка" належать саме Курченку та Саакашвілі.

Як має сприймати цю новину звичайний українець? Вірити? Чи не вірити.

Це залежіть від того, чи вірите ви прес-секретарю Генпрокурора, яка розмістила відповідний пост в ФБ. Чи вірити ви речнику Генпрокуратури, який оприлюднив інформацію на брифінгу. Чи вірите ви консультанту Генпрокурора, який розмістив блог на УП. Ну а слідом за Віктором Уколовоим вже і так звані "порохоботи" підключилися.

У вас є підозри, що така компанія підтримки ГПУ може вводити в оману суспільство? Ну тоді і ставлення до новини про експертизу СБУ у вас буде відповідна.

Та й що вони оприлюднили? Які документи чи матеріали експертизи? Якісь пояснення, як ця експертиза проводилася, з чим працювали експерти?

Ні. Виключно пару речень: СБУ перевірила СБУ, все ок, Саакашвілі – бяка.

По суті, це продовження тієї гри, яку оголосили в ГПУ: "Вгадай мелодію" з двох нот. З того часу жодної ноти в розуміння того, що це за симфонія "Русская зима", ГПУ публічно не озвучила.

Сьогоднішня новина поставила купу нових запитань.

Що саме досліджували? Чи були досліджені прилади, за допомогою яких проводилися записи? Як були відібрані зразки голосів Курченка та Саакашвілі? Чи ідентифікували інших співрозмовників – Дангадзе та Динника?

Ну і найголовніші запитання: належність голосів Курченку та Саакашвілі визначили з ймовірністю 100%? Усі їхні фрази, які оприлюднені та не оприлюднені, чи окремі?

Не знаєте відповідей на ці запитання? Ну тоді "вгадуйте мелодію", спробуйте повірити Уколову та армії порохоботів.ЧИТАЙТЕ: Перша експертиза "записів Курченка": є поєднання елементів різних розмовДля кращого розуміння ситуацію поділюся деякою інформацією.

Після моїх попередніх матеріалів на цю тему, один з правоохоронців поділився інсайдерською інформацією.

Далі інформація від джерела у правоохоронному органі.* * * * *За його словами, слідство має в розпоряджені близько 6 годин записів телефонних розмов. Запис вівся з території України. Завдяки унікальним технічним можливостям правоохоронці змогли отримати доступ до різних пристроїв та програм. Whatsapp та Telegram не є закритими для доступу, хизується правоохоронець.

"Вели" підозрюваних певний час. Увесь цей час Саакашвілі уникав прямої розмови з Курченком. Коли це сталося (за словами правоохоронця, Донгадзе передав слухавку Саакашвілі, щоб той поговорив з Курченко), слідчі "ледь зі стула не впали", вони вже не сподівалися, що це колись станеться.

Чи працював Курченко з ФСБ? Правоохоронець прямо каже: так. Під час телефоних розмов поруч з олігархом-утікачем завжди були куратори-ФСБшники. "Він хизується перед ними, що з офіса у Москві може керувати майданами у Києві", – запевняє правоохоронець.

Чи була співпраця СБУ та ФСБ в рамках цього слідства? Правоохоронець запевняє, що ні. Кожна спецслужба мала свої цілі. Він не виключає, що щі зі сторони ФСБ це була провокація з метою дискредитувати Саакашвілі.

Також в ході слідства виявили, що гроші на акції під Радою надходили не з одного джерела. Інші, окрім Курченка, правоохоронець не називає. Додає, що допомога Саакашвілі надавалася не лише грошима.

(Тут маю додати, що при підготовці сюжету ZIK про фінансування наметового містечка Саакашвілі, я прямо запитав Юрія Луценка, чи були гроші від Коломойського. Той відповів – ні.)Далі.

Правоохоронець запевняє, що соратники Саакашвілі вели фінансову документацію. Тож слідство отримало розписки за виконану роботу з сумами. Також в ході слідства встановили, що соратники Саакашвілі виходили на так званих тисячників, які могли забезпечити участь в акціях одразу 3-5 тисяч "професійних мітингувальників".

Усі фінансові документи мав на руках Дангадзе, який нині перебуває під арештом.

Слідчі б і далі документували б діяльність соратників Саакашвілі, якби не витік інформації. Стався він 29 листопада. Правоохороне підозрює, що витік стався через працівників суду.

Того дня, 29 листопада, в офісі Руху нових сил пройшов терміновий прес-брифінг . На ньому Саакашвілі оголосив, що це може бути остання його прес-конференція, бо: "сьогодні Порошенко віддав наказ мене заарештувати за спробу державного перевороту", "вони два дні тому запросили зразки мого голосу з метою фальшування аудіозаписів з моїми розмовами, вони збираються це опублікувати у день мого арешту".

Того ж дня Дангадзе подався в біга (за версією самого Дангадзе – поїхав відпочити до Буковеля).

4 грудня в офісі РНС відбувся ще один терміновий брифінг . Привід – затримання Дангадзе. На ньому активіст РНС Назар Сіцинський розповів, як його у Львові затримало СБУ.

Це саме той "Назарій", про якого пізніше у парламенті згадає Юрій Луценко. Генпрокурор помилкового назве його "консультантом антикорупційного комітету Ради". Консультантом парламентського комітету цей Назар ніколи не був:За словами правоохоронця, Назар відпочивав з Дангадзе в Буковелі. І у Сіцинського в авто виявили фінансову документацію. Дангадзе тоді вдалося уникнути затримання. Але не на довго. Уже наступного дня його затримали з невеликою сумою євро, номери купюр співпадають з переписаними "від Курченка".

Чи надходили "гроші Курченка" напряму з Росії? Правоохоронець каже, що ні. Завдяки "кругообігу" грошей у світі, фізично гроші на руки посередникам видавалися в Україні від структур, які досі входять до бізнес-імперії Курченка.* * * * *Під час розмови з правоохоронцем у мене особисто склалося враження, що слідство не має достатньо доказів для пред'явлення реальних звинувачень Саакашвілі.

Гроші Курченка? Можна як завгодно ставитися до Курченка та грошей олігархів, але брати їх – це не злочин. Це така вже традиція української політики: партії беруть "брудні" гроші у олігархів, і далеко не всі роблять це з огидою.

Ось мій колега Дмитро Гнап нагадав, як сам Петро Порошенко не погребував кількома десятками мільйонів гривень від Курченка:З розмов з різними людьми у мене склалося враження, що люди Саакашвілі гроші таки брали. Залишається питання у самому Дангадзе, який нав'язував Саакашвілі цей фінансовий потік. Ким він був у цій історії "провокатором чи дурником?", каже людина, яка обгворювала це з людьми Саакашвілі.

Але чи готував Саакашвілі державний переворот? Захоплення влади? Ось з цим у слідства проблеми. Принаймні у мене досі таке враження.

0,5 млн доларів від Курченка на держпереворот? Ви це серйозно? Та цього не виставить на купівлю навіть одного нардепа в Раді, не кажучи вже про переворот.

Слідство мало одну зачіпку в цьому моменті. Правоохоронець, з яким я спілкувався, розповів, що була інформація про склад зброї, який нібито знаходився у радіусі 1 км від центра столиці. Нібито цю зброю мали використати під час перевороту. Але виявити і "накрити" склад, правоохоронцям не вдалося.

У результаті Саакашвілі закидають фінансування державного перевороту, але жодна людина не обвинувачена у підготовці цього державного перевороту.

Щоправда, у цьому контексті слідство отримало пас від прихильників Саакашвілі. Йдеться про "штурм" Жовтневого. Так, на переврот не тягне. Але для формування суспільної думки – ще як. "Ви ж бачили, які в них були наміри", – можуть тепер казати слідчі та "порохоботи".

Коментарі — 29
Md Aziop _ 03.01.2018 22:29
IP: 35.188.63.---
У Братущака склалось враження, що гроші таки брали... От насмішив. А враження, що з одного боку брехлива, продажна свиновлада, а з іншого реформатор-президент Грузії, що довів свою стійкість до корупції – враження не склалося?:)
Volodymyr Parkhomenko _ 02.01.2018 10:26
IP: 195.162.90.---
Прирівняла Гнапка гівно до оладка.
Олігарх Порошенко в 2013 не таємну подачку на президентську кампанію отримав від цілком легального тоді в Україні олігарха Курченка, а продав йому (вигідно, як сам тоді публічно і з задоволеним видом зазначав) медіахолдинг, який мав у власності. Так само як ми продаємо свої квартири чи там автомобілі. Тобто йшлося про звичайну легальну ділову оборудку.
А Саакашвілі в 2017 від втіклого до країни-агресора, бо злочинного, олігарха Курченка, який перебуває під контролем російських спецслужб, таємно отримує гроші на боротьбу за владу в Україні в обмін на такі ж підкилимні обіцянки повернути йому за ті подачки втрачену в Україні багатомільярдну власність.
Михайло Москаленко _ 01.01.2018 10:02
IP: 46.133.229.---
не трогай троля
runner _ 31.12.2017 15:35
IP: 93.73.50.---
Orest Jj, Який ти все-таки дурний, або як кажуть ввічливо недолугий.
Orest Jj _ 30.12.2017 20:44
IP: 104.155.61.---
Уже не для кого не секрет, что снайперы на майдане вели огонь из гостиница Украина, который контролировала оппозиция и комендантом был г-н Парубий. И учитывая, тот факт, что следствие затянули аж на 4 года и не предоставляют материалов даже промежуточного расследования, не остается сомнений, что это дело рук оппозиции.
К тому же есть несколько документальных фильмов на этот счет от независимых западных журналистов, которые тоже на это указывают. В последнем фильме итальянского режиссера "Украина, скрытые истины" журналистам даже удалось взять интервью у непосредственных участников тех событий, которые откровенно рассказывают – что это были за снайперы, кто их привел и как они стреляли.
Так вот что же получается...нынешняя киевская власть теперь помпезно таскает к мемориалам свечки и цветы, хотя самолично участвовала в убийстве этих людей.
Это такой верх лицемерия.
Вот как можно жить в таком лицемерном государстве и кричат о какой-то гидности и что "мы не рабы"
Orest Jj _ 30.12.2017 20:43
IP: 35.195.88.---
Уже не для кого не секрет, что снайперы на майдане вели огонь из гостиница Украина, который контролировала оппозиция и комендантом был г-н Парубий. И учитывая, тот факт, что следствие затянули аж на 4 года и не предоставляют материалов даже промежуточного расследования, не остается сомнений, что это дело рук оппозиции.
К тому же есть несколько документальных фильмов на этот счет от независимых западных журналистов, которые тоже на это указывают. В последнем фильме итальянского режиссера "Украина, скрытые истины" журналистам даже удалось взять интервью у непосредственных участников тех событий, которые откровенно расказывают – что это были за снайперы, кто их привел и как они стреляли.
Так вот что же получается...нынешняя киевская власть теперь помпезно таскает к мемориалам свечки и цветы, хотя самолично участвовала в убийстве этих людей.
Это такой верх лицемерия.
Вот как можно жить в таком лицемерном государстве и кричат о какой-то гидности и что "мы не рабы"
braterstvo _ 30.12.2017 20:30
IP: 89.252.61.---
Orest Jj:
Шо московитянине, заїла платівка?
Orest Jj _ 30.12.2017 19:57
IP: 35.205.37.---
В Польше украинцев назвали беженцами, как и африканцев, а что бы они не пересекали границу с контрабандой, то строят с Украиной большой забор.
руслан49 _ 30.12.2017 16:26
IP: 37.53.231.---
Логічно розмірковуючи. Є суд, в суді можна адвокатам як хочеш вимагати підтвердження плівок і їх експертизи. Ні, журналіст ставить питання – хто проводив експертизу, а як це сталося, що йому не все зрозуміло і т.д. І позиція сакашвілі. Він всіляко уникає допитів. Казалось би, це фальшивка, як говорить сакашвілі, то розгроми зі свистом на суді цю справу. Ні, сакашвілі затягує час.
mihaylenco _ 30.12.2017 12:13
IP: 93.171.70.---
Orest Jj
Впечатление, что приговором должно быть награждения Януковича орденом Дружбы Народов...

Олесь довгий – виправданий. Вбивці Веремія – лише дрібні хулігани. Аваков молодший пакує валізи за кордон. Що буде з януковичем – байдуже. Його банда виправдана. практично вся. Справи закриті. Тоді питання. А чи злочинець за януковичем? Всі правила логіки вимагають сказати – ні, не злочинець.
mihaylenco _ 30.12.2017 12:08
IP: 93.171.70.---
У владі системна криза. Криза інтелекту. Міхо не міг залучати московських олігархів для вирішення власних питань. Чому? Бо він від природи ненавидить все, що пов'язане з рускім міром. Не менш важливе те, що знайти фінансові ресурси для Саакашвілі не складає жодних складнощів. Йому запросто дадуть грошей люди, які мають високу репутацію. Шоколадна ж банда щиро вважає, що бабло можна взяти або за парєбрікам, або у місцевих бандюків, або... святе діло – обдерти власних злиденних підданих.

Шоколадникам вже ніхто під чесне слово грошей не дає. От вони й вигадали нісенітницю, яку в здоровому глузді сприйняти неможливо. А для них саме оця дурня і є здоровим глуздом.
САНДРО _ 30.12.2017 10:25
IP: 193.0.221.---
А як на мене, то це цікава, ексклюзивна робота Автора.
І він тут більше захищає Міхо, ніж у чомусь звинувачуває.

Зовсім інша справа, що пар вже закінчується. на порозі Новий Рік, тому будемо рухатися далі.
Далі буде?
Олександр Перший _ 30.12.2017 10:12
IP: 188.163.12.---
Orest Jj:
в Луга/н/доне уголь по 1800 грн./т. а на волынских шахтах – 3000-5000 (по словам Пупыришки).
Шахтеры Ахметова бесплатно что ли работают?
Не знаю що до Пупиришки, на різних шахтах ціна буває різною. Але ви тут слиною бризкали, що вугілля в ОРДЛО коштує 600 грн за т., тому Ахметов наживається на формулі Роттердам+, коли Україна купує його вугілля по ціні 1800 грн/т. Тож брехали по незнанню?
руслан49 _ 30.12.2017 09:43
IP: 37.53.231.---
То для чого вам ця держава, якщо ви не вірите нікому. Ви здатні бути тільки холопами Москви і вірити кожному слову "сообщения ТАСС".
Кентія Жовта _ 30.12.2017 01:42
IP: 93.75.4.---
Після появи Карлсона на даху всім ясно, що плівки справжні, от біглий грузин і почав грати в дурку від страху...І це бувший президент держави...Яке жахливе падіння...
braterstvo _ 30.12.2017 00:29
IP: 89.252.61.---
robinn:
robinn:
braterstvo:
robinn:
... тим більше МС "ворог N1" для Путлєра. Це ж треба бути зовсім дурним, щоб піти на таке, самому полізти в кремлівський капкан, а нам, щоб повірити у таке.
я так розумію що ви вважаєте Мішу розумним...)))
Я не думаю, що Захід зробив би свій вибір на нерозумній людині.
Orest Jj _ 29.12.2017 23:58
IP: 77.52.103.---
... сесть к компу меня заставила трансляция суда над Януковичем.
Блин, нашими врагами предполагалось, что это будет показательная политическая расправа с заранее написанным приговором. Но военная прокуратура "Тепловизора" ухитрилась превратить процесс в судилище над Революцией Достоинства!
То есть, обвинительные материалы подготовлены отвратительно, свидетели, в большинстве своем, подобраны неубедительные. Адвокаты ведут себя развязно, выступают с чисто "разоблачительными" речами, рассказывая, что "если бы не ваш переворот, то все было бы отлично. Потому что при Януковиче не было ни аннексии Крыма, ни войны на Донбассе" – это близко к тексту из выступления адвоката, между прочим.
Наша вата, полагаю, заходится от счастья и уже предчувствует реванш.
Впечатление, что приговором должно быть награждения Януковича орденом Дружбы Народов...
В очередной раз убеждаюсь, что бездарность и бестолковость – не меньшие враги успешной Украины, чем жадность и беспринципность.

Александр Кочетков
braterstvo _ 29.12.2017 23:12
IP: 89.252.61.---
robinn:
Не ліпіть горбатого, бач як підступненько підвязав Саакашівілі до бізнесмена-злодія. З якої дурі МС брати гроші у людини, яка втікла і переховується в Мордорі, повністю залежна від їхньої феміди, їхніх спецслужб, тим більше МС "ворог N1" для Путлєра. Це ж треба бути зовсім дурним, щоб піти на таке, самому полізти в кремлівський капкан, а нам, щоб повірити у таке.
Orest Jj _ 29.12.2017 23:03
IP: 77.52.103.---
Олександр Перший:
Grygorii Moroz:
...4) лікаідуваьи корупуійну схему "Ротердам+", повернути споживачам незанно отримані доходи по завищентм таоифаи і ввести на рік мараторій на тарифи?
Так ліквідували ж завдяки корисним ідіотам, які вчинили блокаду на крові що до ввезу антрациту в Україну з українських шахт, які знаходились в ОРДЛО. Було вугілля по 1800 грн./т (по Роттердам+) стало 113$/т=3164грн/т. Чого вам ще треба? Щоб було по 10000 грн/т?
в Луга/н/доне уголь по 1800 грн./т. а на волынских шахтах – 3000-5000 (по словам Пупыришки).
Шахтеры Ахметова бесплатно что ли работают?
Олександр Перший _ 29.12.2017 22:52
IP: 188.163.12.---
Grygorii Moroz:
...4) лікаідуваьи корупуійну схему "Ротердам+", повернути споживачам незанно отримані доходи по завищентм таоифаи і ввести на рік мараторій на тарифи?
Так ліквідували ж завдяки корисним ідіотам, які вчинили блокаду на крові що до ввезу антрациту в Україну з українських шахт, які знаходились в ОРДЛО. Було вугілля по 1800 грн./т (по Роттердам+) стало 113$/т=3164грн/т. Чого вам ще треба? Щоб було по 10000 грн/т?
Grygorii Moroz _ 29.12.2017 22:31
IP: 46.211.125.---
Чи може державним переворотом є 4 вимоши Саакашвілі, котрі він висунув у чвому блозі 11 жовтня на УП:
1) почати реальну боротьбу із корупцвєю;
2) продати свій бізнес, як і обіцяв в стати державним мужем;
3) ухвалити нове виборче законодпвство, щоб лнлвити політичну систему;
4) лікаідуваьи корупуійну схему "Ротердам+", повернути споживачам незанно отримані доходи по завищентм таоифаи і ввести на рік мараторій на тарифи?
braterstvo _ 29.12.2017 22:27
IP: 89.252.61.---
Anatol Zubenko:
Anatol Zubenko:
Ин тересно, а как Курченко пометил свои купюры? В присуствии агентов СБУ? Или Курченко сам агент СБУ?
Курченко у них, або скоріш у ГПУ "підвішений", тому або він іде на співпрацю по нейтралізації Саакашвілі, або його активи пресують по "повній".
Grygorii Moroz _ 29.12.2017 22:16
IP: 46.211.125.---
Це просто вбивчі і переконливі факти, які наводить "слідство": 1) номери купюр, які фсбшники переписали сбушникам співпадать із переданими курченком; 3) готував деожавний переворот на кошти курченка; 3) склад зброї, всього в радіусі 1 КМ ВІД ЦЕНРУ СТОЛИЦІ!!!
Алекс Ермоленко _ 29.12.2017 21:56
IP: 35.205.42.---
- Я сам ходил на ВСЕ воскресные акции, марши. Предприниматель, работодатель. киевлянин. Аж интересно, кто и сколько мне за это "заплатил"?:) Репутация у власти такова – что не верю уже ни единому слову. Кроме отвращения Петя, Юра и прочие властные персонажи уже не визывают других чувств.
Maria Novykova _ 29.12.2017 20:55
IP: 35.195.91.---
Тоді розпутники і гарпогони покутних псалмів заспівали,і калібани били в дзвони,й гетери,мов кобили,ржали. (Б.І.Антонович,Кінець світу)
Корупція1117 Свобода слова546 Україна та Європа932 Уряд реформ316 Aтака Путіна1114
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter