Олексій Братущак журналіст

Записи Курченка. "Вгадай мелодію" від СБУ-ГПУ

29 грудня 2017, 20:27

СБУ перевірила СБУ і дійшла висновку, що СБУ норм. Якось так можна сприймати сьогоднішнє повідомлення Генпрокуратури, що голоси на так званих "записах Курченка" належать саме Курченку та Саакашвілі.

Як має сприймати цю новину звичайний українець? Вірити? Чи не вірити.

Це залежіть від того, чи вірите ви прес-секретарю Генпрокурора, яка розмістила відповідний пост в ФБ. Чи вірити ви речнику Генпрокуратури, який оприлюднив інформацію на брифінгу. Чи вірите ви консультанту Генпрокурора, який розмістив блог на УП. Ну а слідом за Віктором Уколовоим вже і так звані "порохоботи" підключилися.

У вас є підозри, що така компанія підтримки ГПУ може вводити в оману суспільство? Ну тоді і ставлення до новини про експертизу СБУ у вас буде відповідна.

Та й що вони оприлюднили? Які документи чи матеріали експертизи? Якісь пояснення, як ця експертиза проводилася, з чим працювали експерти?

Ні. Виключно пару речень: СБУ перевірила СБУ, все ок, Саакашвілі – бяка.

По суті, це продовження тієї гри, яку оголосили в ГПУ: "Вгадай мелодію" з двох нот. З того часу жодної ноти в розуміння того, що це за симфонія "Русская зима", ГПУ публічно не озвучила.

Сьогоднішня новина поставила купу нових запитань.

Що саме досліджували? Чи були досліджені прилади, за допомогою яких проводилися записи? Як були відібрані зразки голосів Курченка та Саакашвілі? Чи ідентифікували інших співрозмовників – Дангадзе та Динника?

Ну і найголовніші запитання: належність голосів Курченку та Саакашвілі визначили з ймовірністю 100%? Усі їхні фрази, які оприлюднені та не оприлюднені, чи окремі?

Не знаєте відповідей на ці запитання? Ну тоді "вгадуйте мелодію", спробуйте повірити Уколову та армії порохоботів.ЧИТАЙТЕ: Перша експертиза "записів Курченка": є поєднання елементів різних розмовДля кращого розуміння ситуацію поділюся деякою інформацією.

Після моїх попередніх матеріалів на цю тему, один з правоохоронців поділився інсайдерською інформацією.

Далі інформація від джерела у правоохоронному органі.* * * * *За його словами, слідство має в розпоряджені близько 6 годин записів телефонних розмов. Запис вівся з території України. Завдяки унікальним технічним можливостям правоохоронці змогли отримати доступ до різних пристроїв та програм. Whatsapp та Telegram не є закритими для доступу, хизується правоохоронець.

"Вели" підозрюваних певний час. Увесь цей час Саакашвілі уникав прямої розмови з Курченком. Коли це сталося (за словами правоохоронця, Донгадзе передав слухавку Саакашвілі, щоб той поговорив з Курченко), слідчі "ледь зі стула не впали", вони вже не сподівалися, що це колись станеться.

Чи працював Курченко з ФСБ? Правоохоронець прямо каже: так. Під час телефоних розмов поруч з олігархом-утікачем завжди були куратори-ФСБшники. "Він хизується перед ними, що з офіса у Москві може керувати майданами у Києві", – запевняє правоохоронець.

Чи була співпраця СБУ та ФСБ в рамках цього слідства? Правоохоронець запевняє, що ні. Кожна спецслужба мала свої цілі. Він не виключає, що щі зі сторони ФСБ це була провокація з метою дискредитувати Саакашвілі.

Також в ході слідства виявили, що гроші на акції під Радою надходили не з одного джерела. Інші, окрім Курченка, правоохоронець не називає. Додає, що допомога Саакашвілі надавалася не лише грошима.

(Тут маю додати, що при підготовці сюжету ZIK про фінансування наметового містечка Саакашвілі, я прямо запитав Юрія Луценка, чи були гроші від Коломойського. Той відповів – ні.)Далі.

Правоохоронець запевняє, що соратники Саакашвілі вели фінансову документацію. Тож слідство отримало розписки за виконану роботу з сумами. Також в ході слідства встановили, що соратники Саакашвілі виходили на так званих тисячників, які могли забезпечити участь в акціях одразу 3-5 тисяч "професійних мітингувальників".

Усі фінансові документи мав на руках Дангадзе, який нині перебуває під арештом.

Слідчі б і далі документували б діяльність соратників Саакашвілі, якби не витік інформації. Стався він 29 листопада. Правоохороне підозрює, що витік стався через працівників суду.

Того дня, 29 листопада, в офісі Руху нових сил пройшов терміновий прес-брифінг . На ньому Саакашвілі оголосив, що це може бути остання його прес-конференція, бо: "сьогодні Порошенко віддав наказ мене заарештувати за спробу державного перевороту", "вони два дні тому запросили зразки мого голосу з метою фальшування аудіозаписів з моїми розмовами, вони збираються це опублікувати у день мого арешту".

Того ж дня Дангадзе подався в біга (за версією самого Дангадзе – поїхав відпочити до Буковеля).

4 грудня в офісі РНС відбувся ще один терміновий брифінг . Привід – затримання Дангадзе. На ньому активіст РНС Назар Сіцинський розповів, як його у Львові затримало СБУ.

Це саме той "Назарій", про якого пізніше у парламенті згадає Юрій Луценко. Генпрокурор помилкового назве його "консультантом антикорупційного комітету Ради". Консультантом парламентського комітету цей Назар ніколи не був:За словами правоохоронця, Назар відпочивав з Дангадзе в Буковелі. І у Сіцинського в авто виявили фінансову документацію. Дангадзе тоді вдалося уникнути затримання. Але не на довго. Уже наступного дня його затримали з невеликою сумою євро, номери купюр співпадають з переписаними "від Курченка".

Чи надходили "гроші Курченка" напряму з Росії? Правоохоронець каже, що ні. Завдяки "кругообігу" грошей у світі, фізично гроші на руки посередникам видавалися в Україні від структур, які досі входять до бізнес-імперії Курченка.* * * * *Під час розмови з правоохоронцем у мене особисто склалося враження, що слідство не має достатньо доказів для пред'явлення реальних звинувачень Саакашвілі.

Гроші Курченка? Можна як завгодно ставитися до Курченка та грошей олігархів, але брати їх – це не злочин. Це така вже традиція української політики: партії беруть "брудні" гроші у олігархів, і далеко не всі роблять це з огидою.

Ось мій колега Дмитро Гнап нагадав, як сам Петро Порошенко не погребував кількома десятками мільйонів гривень від Курченка:З розмов з різними людьми у мене склалося враження, що люди Саакашвілі гроші таки брали. Залишається питання у самому Дангадзе, який нав'язував Саакашвілі цей фінансовий потік. Ким він був у цій історії "провокатором чи дурником?", каже людина, яка обгворювала це з людьми Саакашвілі.

Але чи готував Саакашвілі державний переворот? Захоплення влади? Ось з цим у слідства проблеми. Принаймні у мене досі таке враження.

0,5 млн доларів від Курченка на держпереворот? Ви це серйозно? Та цього не виставить на купівлю навіть одного нардепа в Раді, не кажучи вже про переворот.

Слідство мало одну зачіпку в цьому моменті. Правоохоронець, з яким я спілкувався, розповів, що була інформація про склад зброї, який нібито знаходився у радіусі 1 км від центра столиці. Нібито цю зброю мали використати під час перевороту. Але виявити і "накрити" склад, правоохоронцям не вдалося.

У результаті Саакашвілі закидають фінансування державного перевороту, але жодна людина не обвинувачена у підготовці цього державного перевороту.

Щоправда, у цьому контексті слідство отримало пас від прихильників Саакашвілі. Йдеться про "штурм" Жовтневого. Так, на переврот не тягне. Але для формування суспільної думки – ще як. "Ви ж бачили, які в них були наміри", – можуть тепер казати слідчі та "порохоботи".

Коментарі — 45
Orest Jj _ 29.12.2017 23:03
IP: 77.52.103.---
Олександр Перший:
Grygorii Moroz:
...4) лікаідуваьи корупуійну схему "Ротердам+", повернути споживачам незанно отримані доходи по завищентм таоифаи і ввести на рік мараторій на тарифи?
Так ліквідували ж завдяки корисним ідіотам, які вчинили блокаду на крові що до ввезу антрациту в Україну з українських шахт, які знаходились в ОРДЛО. Було вугілля по 1800 грн./т (по Роттердам+) стало 113$/т=3164грн/т. Чого вам ще треба? Щоб було по 10000 грн/т?
в Луга/н/доне уголь по 1800 грн./т. а на волынских шахтах – 3000-5000 (по словам Пупыришки).
Шахтеры Ахметова бесплатно что ли работают?
Олександр Перший _ 29.12.2017 22:52
IP: 188.163.12.---
Grygorii Moroz:
...4) лікаідуваьи корупуійну схему "Ротердам+", повернути споживачам незанно отримані доходи по завищентм таоифаи і ввести на рік мараторій на тарифи?
Так ліквідували ж завдяки корисним ідіотам, які вчинили блокаду на крові що до ввезу антрациту в Україну з українських шахт, які знаходились в ОРДЛО. Було вугілля по 1800 грн./т (по Роттердам+) стало 113$/т=3164грн/т. Чого вам ще треба? Щоб було по 10000 грн/т?
robinn _ 29.12.2017 22:42
IP: 104.155.29.---
braterstvo:
Anatol Zubenko:
Anatol Zubenko:
Ин тересно, а как Курченко пометил свои купюры? В присуствии агентов СБУ? Или Курченко сам агент СБУ?
Курченко у них, або скоріш у ГПУ "підвішений", тому або він іде на співпрацю по нейтралізації Саакашвілі, або його активи пресують по "повній".
поки що Курченко уважаємий бізнесмен.
а брати гроші в уважаємих бізнесменів не заборонено.

коли Курченка засудять, тоді інша справа – в уголовників брати гроші не можна.

а поки що і Міхо і Курченко вольниє птіци...
Антон Андреев _ 29.12.2017 22:42
IP: 78.26.151.---
Grygorii Moroz:
Чи може державним переворотом є 4 вимоши Саакашвілі, котрі він висунув у чвому блозі 11 жовтня на УП:
1) почати реальну боротьбу із корупцвєю;
2) продати свій бізнес, як і обіцяв в стати державним мужем;
3) ухвалити нове виборче законодпвство, щоб лнлвити політичну систему;
4) лікаідуваьи корупуійну схему "Ротердам+", повернути споживачам незанно отримані доходи по завищентм таоифаи і ввести на рік мараторій на тарифи?
Это уже госпереворот. Сразу видно – враг Украины. Какое следствие? Только сажать.
Grygorii Moroz _ 29.12.2017 22:31
IP: 46.211.125.---
Чи може державним переворотом є 4 вимоши Саакашвілі, котрі він висунув у чвому блозі 11 жовтня на УП:
1) почати реальну боротьбу із корупцвєю;
2) продати свій бізнес, як і обіцяв в стати державним мужем;
3) ухвалити нове виборче законодпвство, щоб лнлвити політичну систему;
4) лікаідуваьи корупуійну схему "Ротердам+", повернути споживачам незанно отримані доходи по завищентм таоифаи і ввести на рік мараторій на тарифи?
braterstvo _ 29.12.2017 22:27
IP: 89.252.61.---
Anatol Zubenko:
Anatol Zubenko:
Ин тересно, а как Курченко пометил свои купюры? В присуствии агентов СБУ? Или Курченко сам агент СБУ?
Курченко у них, або скоріш у ГПУ "підвішений", тому або він іде на співпрацю по нейтралізації Саакашвілі, або його активи пресують по "повній".
Logic2009 _ 29.12.2017 22:24
IP: 91.196.178.---
Алекс Правен:
если так прессуют человека который не имеет права претендовать на пост президента, то что ожидает кандидата в президенты?
Спить спокійно, малолітнє хамло, Вам нічого не загрожує.
Ви в політиці як свиня у астрономії.
Василь Таранович _ 29.12.2017 22:18
IP: 188.163.107.---
Orest Jj:
Порошенко и майдановцы ввели страну в войну со своим народом, сделали народ Украины нищим и бесправным, но в место пряника у них на первом месте это разоблачения коррупционеров не связанных
с кругом Порошенко и прослушанные разговоры "врагов" Украины.
Ранее украинцев подсадили на эту забаву при расследовании крушения Боинга, там народу в "перехваченных" переговорах, всё в подробностях и с характерными бандитским акцентом, рассказали как его сбили русские.
Теперь Саакашвили вдруг стал неугоден Порошенко и это шоу повторилось.
Но есть одно "НО".Почему такие умелые контрразведчики Порошенко, пропустили переговоры ополчения об окружении под Ило/вайском и Деб/альцево, где погибли тысячи украинских боевиков?
Наверняка есть на это ответ, скорее тут такое шоу было бы неуместным.
Ти ще не засох на сонці,кізяк монгольський?
Василь Таранович _ 29.12.2017 22:16
IP: 188.163.107.---
Orest Jj:
Порошенко и майдановцы ввели страну в войну со своим народом, сделали народ Украины нищим и бесправным, но в место пряника у них на первом месте это разоблачения коррупционеров не связанных с кругом Порошенко и прослушанные разговоры "врагов" Украины.
Ранее украинцев подсадили на эту забаву при расследовании крушения Боинга, там народу в "перехваченных" переговорах, всё в подробностях и с характерными бандитским акцентом, рассказали как его сбили русские.
Теперь Саакашвили вдруг стал неугоден Порошенко и это шоу повторилось.
Но есть одно "НО".
Почему такие умелые контрразведчики Порошенко, пропустили переговоры ополчения об окружении под Ило/вайском и Деб/альцево, где погибли тысячи украинских боевиков?
Наверняка есть на это ответ, скорее тут такое шоу было бы неуместным.
Ти ще не засох на сонці,кізяк монгольський?
Grygorii Moroz _ 29.12.2017 22:16
IP: 46.211.125.---
Це просто вбивчі і переконливі факти, які наводить "слідство": 1) номери купюр, які фсбшники переписали сбушникам співпадать із переданими курченком; 3) готував деожавний переворот на кошти курченка; 3) склад зброї, всього в радіусі 1 КМ ВІД ЦЕНРУ СТОЛИЦІ!!!
Антон Андреев _ 29.12.2017 21:59
IP: 78.26.151.---
Тьфу ты! Напугал Братущак. Вначале повествования начало складываться впечатление, что он не совсем здоров. Так на него не похожа попытка обьективно излагать факты.Однако,в дальнейшем стало понятно,что с ним всё в порядке и он привычно стал мочить Саакашвили, но только в виде таинственного источника из правоохранительных органов. Вот он то (конечно же не Братущак!) и поведал всю правду о Саакашвили. Кроме массы "фактов" достоверность которых "не вызывает никаких сомнений" прозвучали и такие: с одной стороны – установить от Курченко ли эти деньги невозможно, но с другой стороны вроде как на каждой купюре подписано: "Дорогому Михо от Курченко с надеждой на плодотворное сотрудничество". Кроме того – склад с оружием. Его конечно не накрыли и не известно – был ли он вообще, но то, что там было оружие для Саакашвили – сомнений не вызывает. Уважаемый Братущак! А может Вам лучше всё – таки комиксы писать?
Алекс Ермоленко _ 29.12.2017 21:56
IP: 35.205.42.---
- Я сам ходил на ВСЕ воскресные акции, марши. Предприниматель, работодатель. киевлянин. Аж интересно, кто и сколько мне за это "заплатил"?:) Репутация у власти такова – что не верю уже ни единому слову. Кроме отвращения Петя, Юра и прочие властные персонажи уже не визывают других чувств.
Anatol Zubenko _ 29.12.2017 21:35
IP: 35.195.176.---
Ин тересно, а как Курченко пометил свои купюры? В присуствии агентов СБУ? Или Курченко сам агент СБУ?
Станислав Цилык _ 29.12.2017 21:08
IP: 37.57.222.---
Братущак на пике своих умственных способностей написал очередной бред, который рассчитан на тупоголовую аудиторию такую как сам Братущак
Володимир Шевченко _ 29.12.2017 21:02
IP: 35.195.88.---
Orest Jj: Ольгінець, брись до своїх кацапських хазяйчиків з Кремля, тобі дадуть блін з великої лопати!
Maria Novykova _ 29.12.2017 20:55
IP: 35.195.91.---
Тоді розпутники і гарпогони покутних псалмів заспівали,і калібани били в дзвони,й гетери,мов кобили,ржали. (Б.І.Антонович,Кінець світу)
Orest Jj _ 29.12.2017 20:45
IP: 35.205.37.---
Порошенко и майдановцы ввели страну в войну со своим народом, сделали народ Украины нищим и бесправным, но в место пряника у них на первом месте это разоблачения коррупционеров не связанных с кругом Порошенко и прослушанные разговоры "врагов" Украины.
Ранее украинцев подсадили на эту забаву при расследовании крушения Боинга, там народу в "перехваченных" переговорах, всё в подробностях и с характерными бандитским акцентом, рассказали как его сбили русские.
Теперь Саакашвили вдруг стал неугоден Порошенко и это шоу повторилось.
Но есть одно "НО".
Почему такие умелые контрразведчики Порошенко, пропустили переговоры ополчения об окружении под Ило/вайском и Деб/альцево, где погибли тысячи украинских боевиков?
Наверняка есть на это ответ, скорее тут такое шоу было бы неуместным.
Арсен Ратушко _ 29.12.2017 20:43
IP: 35.187.20.---
Бариги так вляпалися з цією історією, що з неї сухими вже не вийдуть.
Доведеться відповідати і за незаконне прослуховування, і за фальсиікацію справи, і за "розголошення таємниці слідства".
А щодо підготовки державного перевороту... То ми ще побачимо, хто в країні здійснив переворот.
Педро, ліняй з країни швидше, доки є нагода.
Бо потім доведеться відповідати ЗА ВСЕ.
Перед новим, чесним судом.
До речі, луценки з уколовими нехай не думають, що за все відповідатиме Кнур. На вашу душу відповідальности теж вистачить.
Алекс Правен _ 29.12.2017 20:42
IP: 104.155.29.---
если так прессуют человека который не имеет права претендовать на пост президента, то что ожидает кандидата в президенты?
Олександр Філіпов _ 29.12.2017 20:38
IP: 46.200.21.---
жодна людина не обвинувачена у підготовці цього державного перевороту
Україна та Європа932 Уряд реформ316 Aтака Путіна1114 Корупція1116 Свобода слова545
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter