29 червня 2018, 19:34

"Наші наці". Мали когось вбити, щоб ви їх помітили?!!! (відео 18+)

Убивство 24-річного рома у Львові стало підставою для публічного обговорення: чи існують в Україні реальні прояви фашизму/нацизму.

Ось і Мустафа Найєм зізнався: іноземці постійно запитують його про фашизм.Дивно, що Мустафа каже про перші дзвіночки на грунті ненавситі. Бо ми вже бачимо перші ягоди.

У мене було кілька матеріалів, в яких я вказував: існують організовані групи прихильників нацистських ідей. На прикладах показував, що такі групи – поширене явище серед українських фанатів.ЧИТАЙТЕ: "Наші" наці. Агресивні фанати з нацистською символікоюУ цьому матеріалі, який був опуьлікований рік тому, я писав:

"Проблема виходить далеко за футбольні стадіони.

Є люди, яким вигідно мати контрольовані, як вони вважають, групи, які готові до агресивних дій. Це можна використовувати як засіб впливу у політиці. А можна – для розправи з призначеними "агентами Кремля" та "не-патріотами".

Звісно, у цьому плані нам ще далеко до Росії, де відкрито проводять міжнародні форуми неонацистів та організовують гопоту у прокремлівський рух "Наші", члени якого переслідують "5-ту колону".

Але тенденція до збільшення проявів агресії та розкручування нетерпимості у суспільстві говорять про загрозу появи українського аналогу руху "Наші".

І тоді останні катастрофічні інциденти за участі фанатів будуть здаватися лише квіточками
."ЧИТАЙТЕ: Тепер вам страшно? Військо Азова виходить на вулиціА ось уривок з блогу 5-місячної давнини:

"Ви довгий час не помічали їх на футбольних стадіонах. Не хотіли бачити. Ну що ж, зустрічайте тепер на вулицях".

Ці матеріали не знаходили розуміння навіть серед колег. Більше того, після публікацій доводилося чути закиди на свою адресу "рука Кремля". Ну а про героїв публікацій говорили як про альтруїстів та патріотів. Договорились.

Мустафа справедливо вказує, що правоохоронці (і влада в цілому) не хочуть визнавати існування проявів расизму (фашизму, нацизму). Відповідно, і боротися з цими проявими ніхто не буде.

І це при тому, що у нас на законодавчому рівні нацизм прирівняний (умовно) до комунізму. Відповідний закон від 2015 року стосується обох режимів. Документ має назву "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки".

А кримінальний кодекс передбачає до 5 років позбавлення волі за використання символіки або пропаганду комуністичного та нацистського режимів.

Існує кілька судових вироків за комуністичну пропаганду. І жодного – за нацистську.

Періодично у ЗМІ та соцмережах підіймаються хвилі обурення, коли десь помічають червоний прапор. Нацистська символі такого широкого обурення не викликає.

Проблем з проявами нацизму ніби не існує. І давайте відверто: очі закривають не лише правоохоронці, переважна більшість українців не хочуть чесно визнавати існування проблеми. Простіше навішати ярлик російської пропаганди на тих, хто підіймає це питання.

От і у подіях у Львові організованої групи місцевих нацистів правоохоронці не побачили...

ЗМІ пишуть, що нападники належали до угрупування "Твереза та зла молодь". Ніби нічого поганого у тому, що організація проголошує ідею здорового способу життя.

От тільки маленька деталь: "тверезі та злі" використовували символіку ультраправої організації Misanthropic Division.

Два роки тому вони взяли на себе відповідальність за розгін Маршу рівності. Відповідальності за це "патріоти" не понесли...

Ще тоді у 2016-му ЗМІ опублікували фото бійців батальйону "Азов" з прапором "Misanthropic Division".Це не перші добровольці "Азову", які фігурують в організаціях з проявами расизму та нацизму. Не можна казати, що усі азвоці мають такі погляди. Але точно можна говорити, що якась частина бійців цього батальйону була представниками українських нацистів.

Один з них – Сергій Ліннік. Певний час його називали лідером "Misanthropic Division".

Які він має погляди? Достатньо подивитися світлини з Лінніком, які знаходить Google.

На одному з ю-туб каналі є й відео, як поводиться Ліннік. Дивитись з 4-ї хвилини. Обережно, тільки 18+!На відео Ліннік змушує вихваляти Гітлера. У цьому ж відеоролику фото, як він у ролі бійця "Азова" отримує нагороду з рук секретаря РНБО. Ці дві події не пов'язані. Але показові...

Цих фото і відео достатньо, щоб притягати до відповідальності за пропаганду нацистського режиму. І Ліннік такий не один. Тільки за них не хоче (не може?) братися влада.

Ще вчора їх не помічали (не хотіли помічати) і багато українців. Але от вбили 24-річного хлопця, і всі здивувалися: звідки в нас цей расизм? Помітили.

Тільки за вирішення проблеми так і не взялися. До наступної кривавої вихідки?

Благали про допомогу – врятовані! Неймовірна історія з Херсона

Неймовірна історія з хеппі-ендом. На лівому березі Дніпра під Херсоном застрягла жінка з хлопчиком та дівчинкою. Вода поступово підіймалася, вони рятувалися на другому поверсі, на даху будинку...

Я потрапив у Херсон

Я потрапив у Херсон. Одразу зателефонував своїй редакторці Жені Моторевській, сказав, що буде репортаж з окупованого міста. Але чомусь вона такій новині від мене не зраділа...

Гол усього життя. За це і воюємо

За такі моменти ми любимо життя. Наприкінці матчу Динамо проти Евертона на поле вийшов ось цей чоловік. Він – вболівальник з Евертона. Але на поле він не вибіг, як іноді роблять фанати...

Легенди ЗСУ. Позивний "34"

Герой України танкіст Сергій Пономаренко має позивний "34" – по номеру його танка в АТО. Цю цифру "34" добре запам'ятали російські окупанти...

Зеленський, Демченко і "Харківські угоди"

"Гасите этих казлов!" Саме цей заклик асоціюється у мене з ратифікацією т.зв. "Харківських угод". З такими словами регіонали.ру кидалися на тих депутатів, хто протестував проти продовження базування руzкого флоту в українському Севастополі...

"Понять и простить"? Ще раз про медведчуківських медійників

Ми стали забувати, як виглядають медведчуківські медійники. Але от колишній спікер вирішив нагадати. Цією світлиною Разумков дякував медійникам з закритих телеканалів Ахметова...