Олексій Братущак журналіст

"Наші наці". Мали когось вбити, щоб ви їх помітили?!!! (відео 18+)

29 червня 2018, 19:34

Убивство 24-річного рома у Львові стало підставою для публічного обговорення: чи існують в Україні реальні прояви фашизму/нацизму.

Ось і Мустафа Найєм зізнався: іноземці постійно запитують його про фашизм.Дивно, що Мустафа каже про перші дзвіночки на грунті ненавситі. Бо ми вже бачимо перші ягоди.

У мене було кілька матеріалів, в яких я вказував: існують організовані групи прихильників нацистських ідей. На прикладах показував, що такі групи – поширене явище серед українських фанатів.ЧИТАЙТЕ: "Наші" наці. Агресивні фанати з нацистською символікоюУ цьому матеріалі, який був опуьлікований рік тому, я писав:

"Проблема виходить далеко за футбольні стадіони.

Є люди, яким вигідно мати контрольовані, як вони вважають, групи, які готові до агресивних дій. Це можна використовувати як засіб впливу у політиці. А можна – для розправи з призначеними "агентами Кремля" та "не-патріотами".

Звісно, у цьому плані нам ще далеко до Росії, де відкрито проводять міжнародні форуми неонацистів та організовують гопоту у прокремлівський рух "Наші", члени якого переслідують "5-ту колону".

Але тенденція до збільшення проявів агресії та розкручування нетерпимості у суспільстві говорять про загрозу появи українського аналогу руху "Наші".

І тоді останні катастрофічні інциденти за участі фанатів будуть здаватися лише квіточками
."ЧИТАЙТЕ: Тепер вам страшно? Військо Азова виходить на вулиціА ось уривок з блогу 5-місячної давнини:

"Ви довгий час не помічали їх на футбольних стадіонах. Не хотіли бачити. Ну що ж, зустрічайте тепер на вулицях".

Ці матеріали не знаходили розуміння навіть серед колег. Більше того, після публікацій доводилося чути закиди на свою адресу "рука Кремля". Ну а про героїв публікацій говорили як про альтруїстів та патріотів. Договорились.

Мустафа справедливо вказує, що правоохоронці (і влада в цілому) не хочуть визнавати існування проявів расизму (фашизму, нацизму). Відповідно, і боротися з цими проявими ніхто не буде.

І це при тому, що у нас на законодавчому рівні нацизм прирівняний (умовно) до комунізму. Відповідний закон від 2015 року стосується обох режимів. Документ має назву "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки".

А кримінальний кодекс передбачає до 5 років позбавлення волі за використання символіки або пропаганду комуністичного та нацистського режимів.

Існує кілька судових вироків за комуністичну пропаганду. І жодного – за нацистську.

Періодично у ЗМІ та соцмережах підіймаються хвилі обурення, коли десь помічають червоний прапор. Нацистська символі такого широкого обурення не викликає.

Проблем з проявами нацизму ніби не існує. І давайте відверто: очі закривають не лише правоохоронці, переважна більшість українців не хочуть чесно визнавати існування проблеми. Простіше навішати ярлик російської пропаганди на тих, хто підіймає це питання.

От і у подіях у Львові організованої групи місцевих нацистів правоохоронці не побачили...

ЗМІ пишуть, що нападники належали до угрупування "Твереза та зла молодь". Ніби нічого поганого у тому, що організація проголошує ідею здорового способу життя.

От тільки маленька деталь: "тверезі та злі" використовували символіку ультраправої організації Misanthropic Division.

Два роки тому вони взяли на себе відповідальність за розгін Маршу рівності. Відповідальності за це "патріоти" не понесли...

Ще тоді у 2016-му ЗМІ опублікували фото бійців батальйону "Азов" з прапором "Misanthropic Division".Це не перші добровольці "Азову", які фігурують в організаціях з проявами расизму та нацизму. Не можна казати, що усі азвоці мають такі погляди. Але точно можна говорити, що якась частина бійців цього батальйону була представниками українських нацистів.

Один з них – Сергій Ліннік. Певний час його називали лідером "Misanthropic Division".

Які він має погляди? Достатньо подивитися світлини з Лінніком, які знаходить Google.

На одному з ю-туб каналі є й відео, як поводиться Ліннік. Дивитись з 4-ї хвилини. Обережно, тільки 18+!На відео Ліннік змушує вихваляти Гітлера. У цьому ж відеоролику фото, як він у ролі бійця "Азова" отримує нагороду з рук секретаря РНБО. Ці дві події не пов'язані. Але показові...

Цих фото і відео достатньо, щоб притягати до відповідальності за пропаганду нацистського режиму. І Ліннік такий не один. Тільки за них не хоче (не може?) братися влада.

Ще вчора їх не помічали (не хотіли помічати) і багато українців. Але от вбили 24-річного хлопця, і всі здивувалися: звідки в нас цей расизм? Помітили.

Тільки за вирішення проблеми так і не взялися. До наступної кривавої вихідки?

powered by lun.ua
Коментарі — 13
Volodymyr_R _ 10.07.2018 17:02
IP: 80.77.47.---
Усі ці ромські табори в парках Києва, на околицях міст України створюються в умовах байдужості чинної влади, в першу чергу хваленої поліції, до прямих виконань своїх державних обов'язків в Україні, що викликає законне обурення громадян. Ось тоді проявляється самодіяльність груп нетерпимості, що й наростає останнім часом. Поліція має більш пріоритне забезпечення в порівнянні з армією, про що любить висловлюватися Аваков, однак його статус при слабкості Президента і прем'єра дає йому можливість безкарно ігнорувати свої прямі обов'язки. Сприяє розвитку нетерпимості в суспільстві соціальна напруженість через відверту і нахабну теперішню владу олігархів над обездоленим народом!
majorvihr _ 01.07.2018 16:44
IP: 35.235.227.---
Якщо у влади в голові бардарчина,а в очах вставлені однодоларові монети,то ці виродки їм навіть потрібні.А про так звані смітники,що чомусь називаються табором циганів,то це теж такий же бардак з елементами вседозволеності,де закони суспільства не діють.На мої думки це ситуація,коли наглість,хамсво і беззаконня стикнулось з жорстокою наглістю, все дозволеностю таагресивною моральною диградацією.А при цьому влада як заморожена.
Сергей Папков _ 30.06.2018 16:04
IP: 35.235.227.---
Вважати десяток неадекватних підлітків з ОДНІЄЇ школи з 20-річним переростком-ідіотом на чолі "національним фашистським рухом" є дуже великим перебільшенням. В тих же США кожен рік буває з десяток кривавих ексцесів, вчинених різними неадекватами на релігійному, національному або расовому грунті, але ніхто там з цього не робить загальнонаціональної проблеми.

Що стосується захисту прав меншин, то він полягає зовсім не в тому, що меншини меншини можуть робити все що заманеться (бо вони меншини), а суспільство має під це підлаштовуватися. Захист прав меншин полягає в тому, що їхні права мають бути ті ж самі, що і в більшин (І ОБОВ'ЯЗКИ, до речі, ТАКОЖ), не менше, але йне більше. А далі має втручатися поліція та суди, для яких не має бути різниці між стихійним табором ромів, перетворенням безхатьками вокзалу під місце свого проживання, або захоплення якоїсь ділянки якимсь дівелопером під самовільне будівництво.
Валентина Лучникова _ 30.06.2018 15:16
IP: 104.155.5.---
То, что мышбрат использует все для дестабилизации никто не спорит. Но наша власть своим ничегонеделанием даёт им повод. Продажные судьи, прокуроры и пр. надеются, что силовики защитят и не каются, а ведь большинство народа поддержит ту же С-14, когда начнут жечь и взрывать. Так что, дело не в расистских лозунгами, а в поисках справедливости. Если г-во работает, то кучка маргиналов с фашистской символикой, так и останется кусков.
Сергей Руденко _ 30.06.2018 14:12
IP: 35.235.226.---
Олександр Палій:
Ці всі типу наці – все імітація, переважно за кремлівські гроші. Тобто "псевдо наці" – колеги "псевдо журналістів" – і ті, й ті в остаточному рахунку харчуються з Кремля, хай і через треті руки, заради одного й того ж – лити багно на Україну.
Интересные новости) азов прокремлевский) как же быстро скачущие переобуваются)
Сергей Папков _ 30.06.2018 11:08
IP: 35.235.226.---
НВ СРСР власні громадяни завжди в повсякденному і побутовому сенсі були другим сортом порівняно з іноземцями. Аякже, вони (іноземці) привозять валюту і повернувшись додому будуть пропагувати радянський соціалізм. Радянських людей не пускали в готелі "Інтурист", на чисті морські пляжі для іноземців, в ресторани, де відпочивали іноземці тощо. На жаль, в Україні ця традиція теж збереглася, хоч менш кричуще. А ось в розвинути х країнах все з точністю до навпаки (наприклад, в США "зелені коридори" пре перетині кордону діють насамперед для власних громадян, а не приїджих). А "носіння на руках" іноземців притаманно для колоній.
То чи не мають агресивні прояви в Україні, які є стихійним протестом проти комплексу меншовартості описане вище підгрунтя?
Сергей Папков _ 30.06.2018 10:53
IP: 35.235.227.---
Чому ніхто з лібералів не говорить і не пише про те, що радикалні ексцеси завжди є наслідком того, що офіційні державні інститути недопрацьовують в певних сегментах захисту інтересів держави, нації та суспільства (коли не воює армія, починають створюватися добробати і парамілітарні організації; коли не достатньо борються з криіналітетом (і традиційним, і корупційним), з'являються національні дружини; коли в державі немає справедливості, з'являються кармалюки і махно)?
Це ж траплялося і трапляється в світовій історії завжди!
Західні ліберали дивляться на те, що в нас відбувається, під своїм кутом зору, забуваючи, що в них подібних проблем немає давно, на відміну від нас (а коли були, то там подібних ексцесів було аж ніяк не менше). Але чому наші ліберали "співають цю саму пісню" (вони ж живуть в наших реаліях і є освіченими людьми)?
Виктор Симович _ 30.06.2018 10:21
IP: 94.244.41.---
Пеца борется с Саакашвили, а Путин и фашисты ему выгодны, чтобы пугать людей.
Oleg Pristayko _ 29.06.2018 22:01
IP: 35.235.227.---
Путин прав? у власти в Украине хунта?
Janko Askatasuna _ 29.06.2018 21:48
IP: 104.155.5.---
Хлопці,ви чи подуріли чи продаєтесь (і за що?!) рашистам-нацистам=комуністам=ліволібералам. Раптом НІХТО з "журналістів/аналітиків" не починав говорити про злочини проти українського народу, які тривають постійно,в тому числі на етнічному ґрунті. Починаєте звинувачувати український націоналізм у расизмі й погромах. Невже НЕ знаєте,що жодна націоналістична організація в Україні не стоїть на засадах "нацизму чи расизму"? Повторюєте вивчені вашими попередниками фрази, НЕ розуміючи ні що таке фашизм і чим він відрізняється від нацизму та більшовизму. Неуки намагаються вчити націю! А коли хлопчаки,бачачи бездіяльнність влади,занадто емоційно відреагували,перейшли межу, то це називаєте "нацизмом". Ось таким чином комуністи на початку 30-х і привели до влади Гітлера (якщо знаєте,звичайно,історію минулого століття). Не знаючи історії не можна навіть спробувати вивчити її уроки.
Василь Артус _ 29.06.2018 20:31
IP: 46.219.239.---
Кадри страшні.Виходить,що наші доблесні СБУ та МВД зовсім не при ділах...
Валерій Магала _ 29.06.2018 20:18
IP: 35.235.227.---
Найбільша підлість ліваків, грантожерів та інших "правозахисників" – це знаходити в кримінальних справах расову основу. Це просто знахідка для найємів – паразитувати на порушенні прав людини, особливо, коли сюди клеїться расовий ярличок – за такий товар платять більше. І от так заради заробітку й грантів Україну виставляють країною, де існує расова проблема. Як на мене, отака маніпуляція – це злочин. Тепер у кожного злочинця ти маєш поцікавитись його етносом, бо всі, крім українців тепер захищені найемами, бити й карати можна тільки українців, бо все решта – то расова нетерпимість. А цигани тепер можуть спокійно повернутися до своїх кримінальних справ – їм тепер нічого не загрожує.
Олександр Палій _ 29.06.2018 19:51
IP: 93.74.105.---
Ці всі типу наці – все імітація, переважно за кремлівські гроші. Тобто "псевдо наці" – колеги "псевдо журналістів" – і ті, й ті в остаточному рахунку харчуються з Кремля, хай і через треті руки, заради одного й того ж – лити багно на Україну.
Україна та Європа1004 Річниця Майдану76 Майдан 2013524 Уряд реформ366 Aтака Путіна1153
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter