19 грудня 2018, 18:20

Кремлівський ''привіт'' з форуму Тимошенко. Ч.1

"Найкращі експерти написали нову Конституцію/суспільний договорів/Новий курс", – любить розповідати Юлія Тимошенко. Підтвердженням залучення великої кількості залучених експертів стає картинка з її форумів. Для цієї картинки на форуми запрошують кого завгодно. Навіть тих, кого до пристойної компанії не прийнято навіть близько підпускати.Зліва направо: Михайло Чаплига, Сергій Биков, Анне Бикова

Це селфі з "привітом" з молодіжного форуму Тимошенко на своїй ФБ-сторінці виклав Миха Чаплыга.

На ньому дуже цікаві особи з родини Бикових. Відомі у політичній тусовці.

Сергій та Анне Бикови є у списку медведчуківських кремлівських "телеконсерв", який склав журналіст Богдан Буткевича. Але, здається, дехто забув або хоче, щоб інші забули, що з себе представляють ці персонажі.

Самі вони "чомусь" уникають згадок про свою діяльність до Революції Гідності. А там – все найцікавіше."Провідний політолог" від регіоналів


"Провідний політолог країни". Так Сергія Бикова представляє столична "Батьківщина молода" в анонсі зустрічі з ним своїх активістів.

Він є постійним учасником форумів Тимошенко. А його дружина хизується на своїй ФБ-сторінці участю чоловіка у написанні Конституції під Тимошенко."Так це ж наш", – згадує про Бикова один екс-регіонал. І розповідає історію, яка сталася після Революції Гідності.

Якось в ті дні зустрів цей Биков знайомого журналіста, хотів передати "бойовий прапор". Прапор виглядав як трохи підгорілий прапор Партії регіонів. Це і був прапор Партії регіонів. Тільки бойовий:)Також Бикова пам'ятають парламентські кореспонденти, які мають досвід роботи в Раді дореволюційного періоду. Вештався цей Биков кулуарами без якоїсь мети.

У 2013-му навіть потрапив на шпальти журналу "Фокус". 20-річний хлопчина став одним з героїв статті "Услуги для избранных. Как "развести" депутата на деньги".

У статті він представлявся лобістом, який заробляє більше $100 на рік. Щоправда, тоді хлопчина не зміг навести приклади своїх успішних лобістських кампаній. Та й згадані ним депутати відхрестилися від співпраці з хлопчиком.

"Сергей Быков – представитель многочисленной и разношерстной публики, превращающей кулуары Верховной Рады в торговую площадку", – підсумував журналіст "Фокуса".

У 2012-му Биков "торжественно объявлял" про створення профсоюзу лобістів, представлявся директором Ukrainian Government Relations Consulting. Але далі щось не пішло.

Якщо подивитись презентацію, то у ній Биков згадує нардепа-регіонала Владислава Лук'янова, якого зараз пов'язують з відновленням діяльності Партії регіонів.

Коротше, був раніше Биков одним з диваків, які потрапляли в кулуари Ради з посвідченням журналіста. Так-так, 5 років тому "провідний політолог" був "журналістом".

У списку акредитованих журналістів на інавгурацію Януковича у 2010-му Биков під N11. Значиться як представник журналу "PARTNERSCHAFT-ПАРТНЕРСТВО".

У мережі вдалося знайти "роботи" журналіста Бикова. Щоправда, там він представлявся фотожурналістом.

Протягом травня-липня 2008 Биков виклав три дописи, третій – копіпаст з УНІАНу.Ж – журналістВ іншій публікації від 2011 року Биков згадував, що його "журналістська кар'єра" розпочалась у 14 років:

"Со школой тогда начались проблемы, начались бесстыдные прогулы, двойки, вызовы к Директору, но мне было плевать – я был в "своей стихии". Я научился правильно задавать вопросы, на первый взгляд – глупые, но с подтекстом, чиновники на "прессухах" всегда это ощущали и старались уйти от ответа. Я мог задать абсолютно "плевый" вопрос, а Премьер-Министр заканчивал пресс-конференцию, были и такие случаи. Окончив гимназию N117 с не наилучшим результатом, все-таки поступил в Университет, где и "учусь"."

Що ж це за журнал, в якому набирався безцінного досвіду "плевых вопросов" майбутній "провідний політолог"? Це журнал його батька Сергія Олексійовича Бикова. Биков-старший значився шеф-редактором економіко-політичного журналу "Partnerschaft – Партнерство".Редакційна нарада журналу "Partnerschaft – Партнерство". Биков-старший ліворуч та Биков-молодший праворучНа жаль, Google не знайшов жодної обкладинки журналу, який має офіс на Хрещатику.

Сам Биков-старший вказує, що в журналістиці він з 1974-го року. Улюблена тема "співпраця журналістів з представниками Влади". Справжній журналіст...

З Linkedin можна дізнатися більше про журналіста Бикова-старшого. Зокрема, за часів СРСР він отримував освіту воєнного у вишах Саратовської області, після цього – у Московському інституті фінансів при уряді РФ, потім повернувся в Україну.

Цікаво виглядає ФБ-сторінка журналіста Бикова-старшого.

Наприкінці 2013-го під час ЄвроМайдану він репостив українських та російських представників влади та офіційні повідомлення органів влади двох країн. І жодного репосту прихильників ЄвроМайдану або висловлювання на підтримку.

Показовий репост від 26 грудня 2013-го нардепа-регіонала Царьова про жорстку інформаційну атаку на владу.

Серед останньої активності Бикова-старшого: репост ефіру Ганни Герман на Newsone та особисте привітання Союзу журналістів Росії зі 100-річчям "Поздравляем российских коллег". Ну ось такі у Бикова-старшого "колеги".Колега російських журналістів Биков-старший у кулуарах РадиЗнайти журналістські матеріали досвідченого журналіст Google не спромігся. Проте відшукав у нетрях Інтернету, що у 2010-му він увійшов до громадської ради МЗС.

Биков-старший зі своїми дітьми є засновниками ГО "Дипломатичний прес-клуб".

А Биков-молодший з дружиною – засновниками громадської організації "Інститут публічної політики та консалтингу ІНПОЛІТ".

Як йдеться на сайті, провідним експертом громадської організації ІНПОЛІТ є Кость Бондаренко.

При цьому Биков-старший є членом правління ГО "Інститут української політики" Костянтина Бондаренка. Останній відомий своєю співпрацею з регіоналами, просував Януковича, був заступником Тігіпка в партії "Сильна Україна". За різною інформацією, співпрацював з Льовочкіним та Новинським.

І в фонді Бондаренка "Українська політика", і в ІНПОЛІТі Бикова значиться "експерт" Олександр Лазарєв. Останній є завсідником медведчуківських телеканалів. Ходить на 112-й до Жаркіх у програму "По суті", куди запрошують найбільш явних медведчуківських експертів.

Також серед "експертів" ІНПОЛІТу є політолог Олег Саакян. Він був у ток-шоу "Право на владу" на телеканалі 1+1 разом з Юлією Тимошенко, доповнював її групу підтримки на цьому дивному ефірі.Експерти Биков та СаакянЯкщо ж подивитися ширше на зв'язки родини Бикових, то можна побачити цілий ряд "провідних політологів". Включно з Русланом Бортником, який є членом правління ГО "Центр адміністративного та судового переслідування нацистських злочинців". Це ГО засновував екс-регіонал Вадим Колесніченко. Пам'ятаєте такого найбільш відвертого прихильника Кремля?

Більше цікавого у наступному блозі)PS Якщо знаєте про якісь російські консерви та афілійованих до російських структур аферистів, кидайте інформацію про них мені в ФБ. Може, зробимо їх більш відомими...

У спільному телемарафоні закликали вбивати українців (відео)

Вбивати українців хочуть не лише руzкіє. А й найбільші патріоти з числа медійників. Принаймні так нам представляють працівників спільного телемарафону...

Герой України: Убий росіянина – не проживи день марно

Якщо сьогодні знищити російського військового, то завтра буде легше воювати. А якщо кожен боєць ЗСУ виконуватиме щоденну норму по знищенню ворога, то перемога України буде все ближче...

Як Чорні Запорожці виграли битву за Київ (РЕПОРТАЖ)

Битва за Київ стала ключовою подією початку війни. Росія розраховувала взяти столицю за пару днів і швидко змінити владу в Україні. Уже 24 лютого агресор наступав на Київ з півночі...

Як проросійські чорти перетворилися на янголів-патріотів?

Чи мають проросійські чорти право на прощення? Ось показове фото. На ньому захисник проросійських чортів аплодує Зеленському за те, що президент боронить країну від російських чортів...

Це історична мить. Є стимул знищити росіян

Послухайте цього командира. Його слова підкреслюють прірву у ментальності руzкіх і укранських воїнів. Це "Мирон". Він командир взводного опорного пункту під Донецьком...

The Best Ever. Найкраща роль Джолі у Львові

Впізнали Аджеліну Джолі на фото? Ні? Тоді дивіться уважніше. Учора соцмережі підірвало фото Джолі у львівській кав'ярні. А хлопчик з тієї кав'ярні взагалі став мемом...