Олексій Братущак журналіст

Кремлівський ''привіт'' з форуму Тимошенко. Ч.1

19 грудня 2018, 18:20

"Найкращі експерти написали нову Конституцію/суспільний договорів/Новий курс", – любить розповідати Юлія Тимошенко. Підтвердженням залучення великої кількості залучених експертів стає картинка з її форумів. Для цієї картинки на форуми запрошують кого завгодно. Навіть тих, кого до пристойної компанії не прийнято навіть близько підпускати.Зліва направо: Михайло Чаплига, Сергій Биков, Анне Бикова

Це селфі з "привітом" з молодіжного форуму Тимошенко на своїй ФБ-сторінці виклав Миха Чаплыга.

На ньому дуже цікаві особи з родини Бикових. Відомі у політичній тусовці.

Сергій та Анне Бикови є у списку медведчуківських кремлівських "телеконсерв", який склав журналіст Богдан Буткевича. Але, здається, дехто забув або хоче, щоб інші забули, що з себе представляють ці персонажі.

Самі вони "чомусь" уникають згадок про свою діяльність до Революції Гідності. А там – все найцікавіше."Провідний політолог" від регіоналів


"Провідний політолог країни". Так Сергія Бикова представляє столична "Батьківщина молода" в анонсі зустрічі з ним своїх активістів.

Він є постійним учасником форумів Тимошенко. А його дружина хизується на своїй ФБ-сторінці участю чоловіка у написанні Конституції під Тимошенко."Так це ж наш", – згадує про Бикова один екс-регіонал. І розповідає історію, яка сталася після Революції Гідності.

Якось в ті дні зустрів цей Биков знайомого журналіста, хотів передати "бойовий прапор". Прапор виглядав як трохи підгорілий прапор Партії регіонів. Це і був прапор Партії регіонів. Тільки бойовий:)Також Бикова пам'ятають парламентські кореспонденти, які мають досвід роботи в Раді дореволюційного періоду. Вештався цей Биков кулуарами без якоїсь мети.

У 2013-му навіть потрапив на шпальти журналу "Фокус". 20-річний хлопчина став одним з героїв статті "Услуги для избранных. Как "развести" депутата на деньги".

У статті він представлявся лобістом, який заробляє більше $100 на рік. Щоправда, тоді хлопчина не зміг навести приклади своїх успішних лобістських кампаній. Та й згадані ним депутати відхрестилися від співпраці з хлопчиком.

"Сергей Быков – представитель многочисленной и разношерстной публики, превращающей кулуары Верховной Рады в торговую площадку", – підсумував журналіст "Фокуса".

У 2012-му Биков "торжественно объявлял" про створення профсоюзу лобістів, представлявся директором Ukrainian Government Relations Consulting. Але далі щось не пішло.

Якщо подивитись презентацію, то у ній Биков згадує нардепа-регіонала Владислава Лук'янова, якого зараз пов'язують з відновленням діяльності Партії регіонів.

Коротше, був раніше Биков одним з диваків, які потрапляли в кулуари Ради з посвідченням журналіста. Так-так, 5 років тому "провідний політолог" був "журналістом".

У списку акредитованих журналістів на інавгурацію Януковича у 2010-му Биков під N11. Значиться як представник журналу "PARTNERSCHAFT-ПАРТНЕРСТВО".

У мережі вдалося знайти "роботи" журналіста Бикова. Щоправда, там він представлявся фотожурналістом.

Протягом травня-липня 2008 Биков виклав три дописи, третій – копіпаст з УНІАНу.Ж – журналістВ іншій публікації від 2011 року Биков згадував, що його "журналістська кар'єра" розпочалась у 14 років:

"Со школой тогда начались проблемы, начались бесстыдные прогулы, двойки, вызовы к Директору, но мне было плевать – я был в "своей стихии". Я научился правильно задавать вопросы, на первый взгляд – глупые, но с подтекстом, чиновники на "прессухах" всегда это ощущали и старались уйти от ответа. Я мог задать абсолютно "плевый" вопрос, а Премьер-Министр заканчивал пресс-конференцию, были и такие случаи. Окончив гимназию N117 с не наилучшим результатом, все-таки поступил в Университет, где и "учусь"."

Що ж це за журнал, в якому набирався безцінного досвіду "плевых вопросов" майбутній "провідний політолог"? Це журнал його батька Сергія Олексійовича Бикова. Биков-старший значився шеф-редактором економіко-політичного журналу "Partnerschaft – Партнерство".Редакційна нарада журналу "Partnerschaft – Партнерство". Биков-старший ліворуч та Биков-молодший праворучНа жаль, Google не знайшов жодної обкладинки журналу, який має офіс на Хрещатику.

Сам Биков-старший вказує, що в журналістиці він з 1974-го року. Улюблена тема "співпраця журналістів з представниками Влади". Справжній журналіст...

З Linkedin можна дізнатися більше про журналіста Бикова-старшого. Зокрема, за часів СРСР він отримував освіту воєнного у вишах Саратовської області, після цього – у Московському інституті фінансів при уряді РФ, потім повернувся в Україну.

Цікаво виглядає ФБ-сторінка журналіста Бикова-старшого.

Наприкінці 2013-го під час ЄвроМайдану він репостив українських та російських представників влади та офіційні повідомлення органів влади двох країн. І жодного репосту прихильників ЄвроМайдану або висловлювання на підтримку.

Показовий репост від 26 грудня 2013-го нардепа-регіонала Царьова про жорстку інформаційну атаку на владу.

Серед останньої активності Бикова-старшого: репост ефіру Ганни Герман на Newsone та особисте привітання Союзу журналістів Росії зі 100-річчям "Поздравляем российских коллег". Ну ось такі у Бикова-старшого "колеги".Колега російських журналістів Биков-старший у кулуарах РадиЗнайти журналістські матеріали досвідченого журналіст Google не спромігся. Проте відшукав у нетрях Інтернету, що у 2010-му він увійшов до громадської ради МЗС.

Биков-старший зі своїми дітьми є засновниками ГО "Дипломатичний прес-клуб".

А Биков-молодший з дружиною – засновниками громадської організації "Інститут публічної політики та консалтингу ІНПОЛІТ".

Як йдеться на сайті, провідним експертом громадської організації ІНПОЛІТ є Кость Бондаренко.

При цьому Биков-старший є членом правління ГО "Інститут української політики" Костянтина Бондаренка. Останній відомий своєю співпрацею з регіоналами, просував Януковича, був заступником Тігіпка в партії "Сильна Україна". За різною інформацією, співпрацював з Льовочкіним та Новинським.

І в фонді Бондаренка "Українська політика", і в ІНПОЛІТі Бикова значиться "експерт" Олександр Лазарєв. Останній є завсідником медведчуківських телеканалів. Ходить на 112-й до Жаркіх у програму "По суті", куди запрошують найбільш явних медведчуківських експертів.

Також серед "експертів" ІНПОЛІТу є політолог Олег Саакян. Він був у ток-шоу "Право на владу" на телеканалі 1+1 разом з Юлією Тимошенко, доповнював її групу підтримки на цьому дивному ефірі.Експерти Биков та СаакянЯкщо ж подивитися ширше на зв'язки родини Бикових, то можна побачити цілий ряд "провідних політологів". Включно з Русланом Бортником, який є членом правління ГО "Центр адміністративного та судового переслідування нацистських злочинців". Це ГО засновував екс-регіонал Вадим Колесніченко. Пам'ятаєте такого найбільш відвертого прихильника Кремля?

Більше цікавого у наступному блозі)PS Якщо знаєте про якісь російські консерви та афілійованих до російських структур аферистів, кидайте інформацію про них мені в ФБ. Може, зробимо їх більш відомими...

powered by lun.ua
Коментарі — 63
Лекс Свифт _ 27.05.2020 16:36
IP: 178.151.10.---
"Наприкінці 2013-го під час ЄвроМайдану він репостив українських та російських представників влади та офіційні повідомлення органів влади двох країн. І жодного репосту прихильників ЄвроМайдану або висловлювання на підтримку."

Ну риальне, приговор расстрельный за такое! Как можно вообще!
Sergiy Stadnyuk _ 17.01.2019 20:16
IP: 35.235.228.---
Коли Тимогенко була прем'єром, вона намагалася реформувати країну саме за західними і новітніми стандартами. Саме за це її посадили до тюрми за наказом Кремля (Хіба не Кремль керував Януковичем?)
Oleksandr Kelym _ 30.12.2018 10:21
IP: 91.219.222.---
Братущак погнав відпрацьовувати срібняки від АП президента... Ось вже чого-чого, а холуїв та блюдолизів серед українців достатньо! Звичайно, що головний конкурент "бариги" у виборах – Юлія Тимошенко і вся порохоботська рать отримала команду "фас!" – та собаки гавкають а караван іде...
Сергей Романюк _ 26.12.2018 08:58
IP: 95.134.171.---
Aleksandr Abalmasov:
Сергей Романюк:
" их программ" всмысле – обещаний? Кто качественней наобещает тот и президент?Тимошенко верит что не перевелись лохи в этой стране и хотят что бы им обещали бесплатную медицину и газ по 4 копейки.Целая книга обещаний "Новый курс".Не верю что украинцы настолько наивны что бы верить в ее ахинею
Всё ваше словоблудие говорит о том что вы не ознакамливались с предвыборной программой Тимошенко
Aleksandr Abalmasov _ 23.12.2018 16:46
IP: 35.235.226.---
Сергей Романюк:
" их программ" всмысле – обещаний? Кто качественней наобещает тот и президент?Тимошенко верит что не перевелись лохи в этой стране и хотят что бы им обещали бесплатную медицину и газ по 4 копейки.Целая книга обещаний "Новый курс".Не верю что украинцы настолько наивны что бы верить в ее ахинею
Ольга Величко _ 22.12.2018 19:57
IP: 46.118.208.---
Всем думающим и умеющим анализировать ситуацию абсолютно понятно- Тимошенко реальный лидер, поэтому её постоянно пытаются топить в фальшивках и заказных коментах.
Микола Ятченко _ 21.12.2018 11:45
IP: 185.120.133.---
Гидко читати цей бруд.
Сергей Романюк _ 21.12.2018 09:04
IP: 95.134.171.---
Volodymyr_R:
Явна публіка дармоїдів епохи Порошенка-Тимошенко
Тимошенко единственный политик который собрал вокруг себя и обьединил экспертное сообщество во всех основных отраслях государствостроения. Мне её программа избирательная по душе. Я оцениваю политиков не как личностей а качество их программ
Егор Маркулан _ 20.12.2018 21:11
IP: 35.235.226.---
Вже набридло читати ці замовні коменти противників Тимошенко. Вона має багато прихильників,
як би ви не намагалися облити брудом всю ії команду, і дойде до виборів з високим рейтингом!
Кирилл Мартынюк _ 20.12.2018 18:08
IP: 35.235.227.---
Kruk Nedovolniy:
Тимошенко-Капительман хочет власти и денег, хочет продолжить дело Паши Лазоренко,хочет сесть правой на Крещатике, но хотеть не вредно!
Як можна бути настільки не освіченим і примітивним? Вашу гідність не зачіпає те, що ви повинні сидіти цілими днями і з методичок банкової писати бруд в мережі?
Кирилл Мартынюк _ 20.12.2018 18:04
IP: 35.235.227.---
Stas Demyanick:
Тимошенко – это Путин, что и требовалось доказать.
А де доказ?) Чи головне ляпнути що сказали на банковій, а доказувати не потрібно?) Ви пустослов
Кирилл Мартынюк _ 20.12.2018 18:01
IP: 35.235.227.---
Чому пан не згадує ту ригівську шайку, яку підібрало БПП і провело в парламент? Або коаліцію БПП+Відродження+НФ+Наш край? Чомусь в блозі немає конструктивного аналізу нового курсу. А лише є якісь фейки стосовно одного із тих, хто його писав. Скільки цукерок за таке отримали?
Viktor Ostafeychuk _ 20.12.2018 17:53
IP: 212.80.43.---
типовий допис Братущака. Зауважень щодо проекту конституції у нього нема, бо у мети його розбирати у нього не було: якась там конституція. Інша справа біо пана Бикова – це ж така важна персона
Ігор Ганненко _ 20.12.2018 15:03
IP: 95.132.40.---
Stas Demyanick:
Тимошенко – это Путин, что и требовалось доказать.
Аргументи в студію! У неї немає бізнесу в Росії, на відміну від Петра. То хто ж тоді "путін"?
Ігор Ганненко _ 20.12.2018 14:58
IP: 95.132.40.---
А коли ж буде стаття про те, що за роки правління Порошенка та його команди жодного сєпара не вигнали з країни? Про торгівлю з окупантами? Про те, що Порошенко має бізнес-інтереси в Росії?

Авторе, "Ви або хрестик зніміть, або..." далі самі знаєте. Стаття замовна, очевидно.
Александр 1 _ 20.12.2018 13:50
IP: 188.163.12.---
Serhii Yanchenko:
Тимошенко ніколи не співпрацювала Кремлем!
Аргументи в студію!
Які аргументи можуть бути для людей, які просто вірують у Деві Марію Христос? Тут потрібен психолог.
А нормальні люди ніколи не забудуть зрадницьку газову угоду Юлі з Путіним, завдяки якої Україна переплатила Росії до 10 млрд. доларів, які пішли в тому числі на модернізацію російської армії. А про "ширку" з Януковичем ви, звісно, нічого не чули? А про доларовий нал який Юля везла до Москви на хабарі ще в часи газової принцеси, і попалась на митниці?
Александр 1 _ 20.12.2018 13:41
IP: 188.163.12.---
Reflectiver:
... яка в якийсь певний момент (важкий для Ю.В)...
Що ви таке мелете? Який важкий момент був для ЮВТ в 2014 році чи в 2015-2017 роках? Їздити по Європі? Чи робити пластику в США, поки країна боролося з агресором? Вона на декілька років взагалі про війну не згадувала. Лише про тарифи і "злочинну владу". Поки влада рятувала країну від москалів і фінансового краху.

Яка ж коротка пам'ять у юлефанів! Не вам говорити про великий розум, як що ви досі не розібрались, хто така Юля.
Дмитрий Троян _ 20.12.2018 12:59
IP: 178.92.143.---
Цікавіше було б прочитати оцінку цього нафталінового журналіста про те, як ця влада за 4 роки клоунади в судах не змогла знайти складу злочину у Єфремова, Королевської, Ахметова про їх причетність до організації ЛНР та ДНР і відпустила Єфремова на вільні хліба.
Сергей Романюк _ 20.12.2018 11:09
IP: 95.134.171.---
Шипулинн Шурик:
Сергей Романюк:
С чего ты взял, что украинец, а другие нет?
Я не считаю майдановцев и патриотив украинцами, они продались американцам, как всегда, такие твари продавались, то шведам, то полякам, то немцам. Ты наверняка из этого пошлого стада баранов, приведших страну в пропасть и нищету.
Про таких как вы скажу цитатой Высоцкого:
Пускай живёшь ты дворником родишься вновь прорабом,
А после из прораба до министра дорастёшь
Но если туп как дерево – родишься баобабом
И будешь баобабом тыщу лет, пока помрёшь.
Serhii Yanchenko _ 20.12.2018 11:00
IP: 46.133.4.---
Volodymyr_R:
Будь ласка не ототожнюйте Юлю з брехунами і казнокрадами. Їхня епоха закінчиться з початком її президентства
Serhii Yanchenko _ 20.12.2018 10:57
IP: 46.133.4.---
Stepan Nakonechnyi:

Степане, не переходите на особистості. Тимошенко ніколи не співпрацювала Кремлем!
На відміну від Порошенко і Ко. Аргументи в студію!
Артур Григоренко _ 20.12.2018 10:50
IP: 35.235.227.---
Представители Кремля работают в команде Порошенко. На давно дело Семочка показала всю суть этой власти
Serhii Yanchenko _ 20.12.2018 10:50
IP: 178.133.118.---
Stas Demyanick:
Вы в своем уме? Путин делать все чтобы Юля не выиграла выборы! Поэтому будет до конца тянуть Пороха
Kirill Pinchuk _ 20.12.2018 10:14
IP: 77.123.138.---
це лише каже про його навчання, становлення, ьа не про те, що у нього є хтось,хто його за ручку завів!
значить він професіонал і його хочуть бачити у своій команді.
а про регіонів...я теж колись думав що вони більш менш нормальні, а потім зрозумів як я помилявся!!
Reflectiver _ 20.12.2018 07:49
IP: 92.242.99.---
Log Log:
Те, що не бачите, свідчить про невеликий розум...
Вони не речі, щоб просто десь перебувати... вони здійснювали певні дії та публічно висловлювали свою політичну позицію, яка в якийсь певний момент (важкий для Ю.В) змінилась на протилежну.
І головний негатив в них той, що вони звичайні мерзотники, так як інакше зрадників назвати не можна.
Якщо для вас зрада – позидив, тоді у вас не тільки невеликий розум...
Корупція1434 Україна та Європа1126 Уряд реформ420 Зеленський67 Свобода слова579
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter