Олексій Братущак журналіст

Кремлівський ''привіт'' з форуму Тимошенко. Ч.1

19 грудня 2018, 18:20

"Найкращі експерти написали нову Конституцію/суспільний договорів/Новий курс", – любить розповідати Юлія Тимошенко. Підтвердженням залучення великої кількості залучених експертів стає картинка з її форумів. Для цієї картинки на форуми запрошують кого завгодно. Навіть тих, кого до пристойної компанії не прийнято навіть близько підпускати.Зліва направо: Михайло Чаплига, Сергій Биков, Анне Бикова

Це селфі з "привітом" з молодіжного форуму Тимошенко на своїй ФБ-сторінці виклав Миха Чаплыга.

На ньому дуже цікаві особи з родини Бикових. Відомі у політичній тусовці.

Сергій та Анне Бикови є у списку медведчуківських кремлівських "телеконсерв", який склав журналіст Богдан Буткевича. Але, здається, дехто забув або хоче, щоб інші забули, що з себе представляють ці персонажі.

Самі вони "чомусь" уникають згадок про свою діяльність до Революції Гідності. А там – все найцікавіше."Провідний політолог" від регіоналів


"Провідний політолог країни". Так Сергія Бикова представляє столична "Батьківщина молода" в анонсі зустрічі з ним своїх активістів.

Він є постійним учасником форумів Тимошенко. А його дружина хизується на своїй ФБ-сторінці участю чоловіка у написанні Конституції під Тимошенко."Так це ж наш", – згадує про Бикова один екс-регіонал. І розповідає історію, яка сталася після Революції Гідності.

Якось в ті дні зустрів цей Биков знайомого журналіста, хотів передати "бойовий прапор". Прапор виглядав як трохи підгорілий прапор Партії регіонів. Це і був прапор Партії регіонів. Тільки бойовий:)Також Бикова пам'ятають парламентські кореспонденти, які мають досвід роботи в Раді дореволюційного періоду. Вештався цей Биков кулуарами без якоїсь мети.

У 2013-му навіть потрапив на шпальти журналу "Фокус". 20-річний хлопчина став одним з героїв статті "Услуги для избранных. Как "развести" депутата на деньги".

У статті він представлявся лобістом, який заробляє більше $100 на рік. Щоправда, тоді хлопчина не зміг навести приклади своїх успішних лобістських кампаній. Та й згадані ним депутати відхрестилися від співпраці з хлопчиком.

"Сергей Быков – представитель многочисленной и разношерстной публики, превращающей кулуары Верховной Рады в торговую площадку", – підсумував журналіст "Фокуса".

У 2012-му Биков "торжественно объявлял" про створення профсоюзу лобістів, представлявся директором Ukrainian Government Relations Consulting. Але далі щось не пішло.

Якщо подивитись презентацію, то у ній Биков згадує нардепа-регіонала Владислава Лук'янова, якого зараз пов'язують з відновленням діяльності Партії регіонів.

Коротше, був раніше Биков одним з диваків, які потрапляли в кулуари Ради з посвідченням журналіста. Так-так, 5 років тому "провідний політолог" був "журналістом".

У списку акредитованих журналістів на інавгурацію Януковича у 2010-му Биков під N11. Значиться як представник журналу "PARTNERSCHAFT-ПАРТНЕРСТВО".

У мережі вдалося знайти "роботи" журналіста Бикова. Щоправда, там він представлявся фотожурналістом.

Протягом травня-липня 2008 Биков виклав три дописи, третій – копіпаст з УНІАНу.Ж – журналістВ іншій публікації від 2011 року Биков згадував, що його "журналістська кар'єра" розпочалась у 14 років:

"Со школой тогда начались проблемы, начались бесстыдные прогулы, двойки, вызовы к Директору, но мне было плевать – я был в "своей стихии". Я научился правильно задавать вопросы, на первый взгляд – глупые, но с подтекстом, чиновники на "прессухах" всегда это ощущали и старались уйти от ответа. Я мог задать абсолютно "плевый" вопрос, а Премьер-Министр заканчивал пресс-конференцию, были и такие случаи. Окончив гимназию N117 с не наилучшим результатом, все-таки поступил в Университет, где и "учусь"."

Що ж це за журнал, в якому набирався безцінного досвіду "плевых вопросов" майбутній "провідний політолог"? Це журнал його батька Сергія Олексійовича Бикова. Биков-старший значився шеф-редактором економіко-політичного журналу "Partnerschaft – Партнерство".Редакційна нарада журналу "Partnerschaft – Партнерство". Биков-старший ліворуч та Биков-молодший праворучНа жаль, Google не знайшов жодної обкладинки журналу, який має офіс на Хрещатику.

Сам Биков-старший вказує, що в журналістиці він з 1974-го року. Улюблена тема "співпраця журналістів з представниками Влади". Справжній журналіст...

З Linkedin можна дізнатися більше про журналіста Бикова-старшого. Зокрема, за часів СРСР він отримував освіту воєнного у вишах Саратовської області, після цього – у Московському інституті фінансів при уряді РФ, потім повернувся в Україну.

Цікаво виглядає ФБ-сторінка журналіста Бикова-старшого.

Наприкінці 2013-го під час ЄвроМайдану він репостив українських та російських представників влади та офіційні повідомлення органів влади двох країн. І жодного репосту прихильників ЄвроМайдану або висловлювання на підтримку.

Показовий репост від 26 грудня 2013-го нардепа-регіонала Царьова про жорстку інформаційну атаку на владу.

Серед останньої активності Бикова-старшого: репост ефіру Ганни Герман на Newsone та особисте привітання Союзу журналістів Росії зі 100-річчям "Поздравляем российских коллег". Ну ось такі у Бикова-старшого "колеги".Колега російських журналістів Биков-старший у кулуарах РадиЗнайти журналістські матеріали досвідченого журналіст Google не спромігся. Проте відшукав у нетрях Інтернету, що у 2010-му він увійшов до громадської ради МЗС.

Биков-старший зі своїми дітьми є засновниками ГО "Дипломатичний прес-клуб".

А Биков-молодший з дружиною – засновниками громадської організації "Інститут публічної політики та консалтингу ІНПОЛІТ".

Як йдеться на сайті, провідним експертом громадської організації ІНПОЛІТ є Кость Бондаренко.

При цьому Биков-старший є членом правління ГО "Інститут української політики" Костянтина Бондаренка. Останній відомий своєю співпрацею з регіоналами, просував Януковича, був заступником Тігіпка в партії "Сильна Україна". За різною інформацією, співпрацював з Льовочкіним та Новинським.

І в фонді Бондаренка "Українська політика", і в ІНПОЛІТі Бикова значиться "експерт" Олександр Лазарєв. Останній є завсідником медведчуківських телеканалів. Ходить на 112-й до Жаркіх у програму "По суті", куди запрошують найбільш явних медведчуківських експертів.

Також серед "експертів" ІНПОЛІТу є політолог Олег Саакян. Він був у ток-шоу "Право на владу" на телеканалі 1+1 разом з Юлією Тимошенко, доповнював її групу підтримки на цьому дивному ефірі.Експерти Биков та СаакянЯкщо ж подивитися ширше на зв'язки родини Бикових, то можна побачити цілий ряд "провідних політологів". Включно з Русланом Бортником, який є членом правління ГО "Центр адміністративного та судового переслідування нацистських злочинців". Це ГО засновував екс-регіонал Вадим Колесніченко. Пам'ятаєте такого найбільш відвертого прихильника Кремля?

Більше цікавого у наступному блозі)PS Якщо знаєте про якісь російські консерви та афілійованих до російських структур аферистів, кидайте інформацію про них мені в ФБ. Може, зробимо їх більш відомими...

powered by lun.ua
Коментарі — 63
Log Log _ 20.12.2018 00:37
IP: 178.133.53.---
Reflectiver:
Вони "чомусь" уникають згадок про свою діяльність до Революції Гідності...
-----
Много интереснее вспомнить, чем занимались до революции все эти Олеги Медведевы, Тарасы Березовцы, Викторы Уколовы, а также Турчиновы, Парубии, Аваковы и Яценюки...
І чим же "таким" вони займались?
Окрім перебування у команді Ю.В. (не всіх), більше негативів не бачу.
Іван Левицький _ 19.12.2018 23:48
IP: 46.133.247.---
Юрій Жук:
надоїло тоді не читай, а спростуй подану інформацію...
Юрій Жук _ 19.12.2018 22:57
IP: 35.235.226.---
Як вже втомився читати бруд у сторону Тимошенко та її команди. Звичайно, пану президенту більш нічого не залишається робити, як прив'язувати російський слід ЮВ. Нам з вами потрібно критично мислити та не вірити цьому.
Alkexanderkiv Dankiv _ 19.12.2018 22:25
IP: 46.211.127.---
Авторе, Ви, далеко не перший хто підносить помийні відра, наповнені брудом та вигадками, і "весело" виливає їх зміст на голову своєї "жертви", а заразом й на голови погано обізнаних і готових вірити всьому, що кажуть люди від Пєті. Однак, згідно закону виборча кампанія ще не розпочалася – чи вистачить Вам "лайна" до її кінця? Щодо різнокольорових учасників форуму – то це свідчить тільки про те, що участь в ньому добровільна й доступна багатьом. Ось на збіговіська Порошенка – там фільтрують і перефільтровують. Тому що до Пєті можуть прийти тільки вірнопіддані, а тут головне не хто людина (бо ж посад чи кар'єру ніхто їм не обіцяє), а ідеї людини, її пропозиції. І, нарешті, називати кого-небудь ворогом, тільки тому, що він десь не там стояв можна, але приватно. Якщо не засуджено жодного представника ПР, самого Януковича, Медведчука та інш., то нема чого їх поносити. У часи 20-х років комсомольці разом з чекістами всіх, хто був непролетарського походження теж апріорі вважали ворогами.
Breda _ 19.12.2018 22:16
IP: 35.235.226.---
Миха Чаплыга:
Лично мне пилевать кто там с кем вчера и позавчера работал – если стоит конкретная задача написать блок той или иной концепции.
...а если будет стоять конкретная задача написать статут для Украины как федерального округа России?

PS мне нравится эта ширмочка на принципы и социальную ответственность под названием 'профессионалы". Придумали себе косу для косьбы.
Breda _ 19.12.2018 22:11
IP: 35.235.226.---
hjhk
Stepan Nakonechnyi _ 19.12.2018 21:43
IP: 93.175.192.---
Ця морожена ставрида Тимошенко пообцяда всім і все. Кримінальний талант. Талантище.
Volodymyr_R _ 19.12.2018 21:38
IP: 195.114.136.---
Явна публіка дармоїдів епохи Порошенка-Тимошенко
Микола Гайдук _ 19.12.2018 21:29
IP: 178.74.229.---
п. Олексій було б принципово якби настільки скурпульозно Ви проаналізували оточення Президента з усіма їх "заслугами" перед Країною їхніми статками "заробленими непосильною працею" особливо типуГрановслкого Кононенко і т.п-невже ви вважаєте що ті хто прийшов на презентацію нанесли більше збитків Країні чим то кодло корупціонерів манкуртів плутократів які на протязі пяти років розграбували Країну--ЩО СЛАБО??? п.Олексію!!!
Log Log _ 19.12.2018 21:26
IP: 46.133.95.---
Сергей Романюк:
Шипулинн Шурик:
Сергей Романюк:
Если этого государства нет, то пройди по городу Донецк или Луганск с украинским флагом.
- что обделался!?
прежде чем нести чушь, сначала подумай кукушкой, если она у тебя есть!
Неуважаемый сепар зачем ты здесь спамишь??? Какая твоя цель??? Ты бот ДНР или ЛНР??? Если ты себя не считаешь украинцев то какого хрена ты тут обсуждаешь украинскую политику иди обсуждай свою "Новороссию", ах да забыл чё там обсуждать того чего не существует
Який він "сєпар", він – кретин. Не розуміє слів, які вживає.
Прочитайте його відповідь. Епітет "пошлый" в цій фразі може вжити невіглас, який не розуміє його значення. І так усі його тексти. Дискутувати з ним нема сенсу.
Галина Горбенко _ 19.12.2018 21:20
IP: 35.235.226.---
Stas Demyanick:
Тимошенко – это Тимошенко. Нельзя ее приближать к Путину. Она сделает все, чтобы его людей в Украине не было!
Микола Щербак _ 19.12.2018 21:17
IP: 109.87.26.---
Почём нынче опиум для народа?
stork _ 19.12.2018 21:06
IP: 35.235.229.---
Шипулинн Шурик:
Сергей Романюк:
С чего ты взял, что украинец, а другие нет?
Я не считаю майдановцев и патриотив украинцами, они продались американцам, как всегда, такие твари продавались, то шведам, то полякам, то немцам. Ты наверняка из этого пошлого стада баранов, приведших страну в пропасть и нищету.
Так, були і є такі "тварі" в середовищі українців, котрі "продавались" і "продаються" іншим народам. Але треба визнати і той факт, що було і є найбільше "тварєй", котрі продавались і продаються Росії. Правда, є і виправдання цьому явищу – Росія майже 400 років створювала специфічні умови, котрі стимулювали українців продаватись їй. Та наразі стає зрозумілим, що Росія далеко не найкращий "покупець" українців. Тому тенденція змінилась і, є надія, безповоротно.
anno_domini _ 19.12.2018 20:59
IP: 188.239.8.---
А знає пан Братущак, хто Ахмєтова підтримав у Києві, коли він заходив купляти місто? Чи хто спонсував і спонсує Львівський університет? А хто був засновником партії регіонів і своєю лояльністю підтримує по сьогодення?. Ви всю молодь вже вигнали, так приходить черга за вашою душею – йдіть геть з країни, пани! Ви що хочете, щоб вже нікого з молоді не залишилось в країні? Да ви скажіть спасибі ще цим молодим хлопцям та дівчатам, які хочуть працювати в країні для народу. Бо партія Батьківщина, на чолі з Юлєю Тимошенко, це – партія захисту та розвитку країни для народу. Ви поставили молодь, наших дітей, в таке становище, що роботи по спеціальності не знайдуть, або знаходять і працюють на жалюгідні, ледь досягаємі прожиткового мінімуму, гроші. Хоча, якщо перевірити на знання, така молодь краще має освіту і не дурніша за Братущаків і Ко. Гидко від всього написаного паном,, від якого тхне чимось недобрим. Вже на дітей, які виросли в незалежній Україні, полізли їх очі та вуста. То хто ворог
Егор Олейник _ 19.12.2018 20:19
IP: 95.158.49.---
Миха Чаплыга:
Чем ближе выборы – тем больше будет "странностей". А "Новому курсу" – кто из кандидатов что может противопоставить? Ни у кого такой программы нет. Здесь камень и в Тимошенко, и в программу.
Serhii Yanchenko _ 19.12.2018 20:19
IP: 46.133.118.---
Kruk Nedovolniy:

Тимошенко вже давно відповіла на всі питання щодо Лазоренко!

Досить безпідставних звинувачень
Serhii Yanchenko _ 19.12.2018 20:16
IP: 46.133.118.---
Як набридли ці казки про кремлівський слід у Тимошенко. Реально тільки казки і напівфакти. Завжди показують тільки пів правди!
Павло Пастушенко _ 19.12.2018 20:14
IP: 35.235.227.---
Професійний шахрай?
Сергей Романюк _ 19.12.2018 20:14
IP: 95.134.171.---
Шипулинн Шурик:
Сергей Романюк:
Если этого государства нет, то пройди по городу Донецк или Луганск с украинским флагом.
- что обделался!?
прежде чем нести чушь, сначала подумай кукушкой, если она у тебя есть!
Неуважаемый сепар зачем ты здесь спамишь??? Какая твоя цель??? Ты бот ДНР или ЛНР??? Если ты себя не считаешь украинцев то какого хрена ты тут обсуждаешь украинскую политику иди обсуждай свою "Новороссию", ах да забыл чё там обсуждать того чего не существует
Kruk Nedovolniy _ 19.12.2018 20:07
IP: 178.74.236.---
Тимошенко-Капительман хочет власти и денег, хочет продолжить дело Паши Лазоренко,хочет сесть правой на Крещатике, но хотеть не вредно!
Сергей Романюк _ 19.12.2018 20:05
IP: 95.134.171.---
Шипулинн Шурик:
Сергей Романюк:
Шипулинн Шурик:
АААА так вы росийский казачёк) Нету никакой Новоросии неуважаемый, есть територия Украины. Ваши выдумки про Новороссию это политическая шизофрения вашего Росийского самодержавия
Новороссия к России не относится, это отдельная республика как и венгерское Закарпатье.
Неуважаемый сепер ты что с ума сошёл. Государство так называемая "Новороссия" существует только в воспалённом мозге сумашедших.
Індра _ 19.12.2018 20:01
IP: 94.76.81.---
Далі – низка помилок з формуванням і вживанням дієслів зворотної дії:
а) здається -- виглядає на те, що або начебто;
б) якщо подивитись презентацію -- якщо переглянути (подивитись = подивити себе);
в) у мережі вдалося знайти -- у мережі можна знайти (вдалося = вдало себе??);
г) можна дізнатися -- можна дізнати (дізнатися = дізнати себе??);
д) як йдеться – як сказано, написано, зазначено (йдеться = йдеть себе??)
ж) якщо ж подивитися ширше -- якщо ж глянути ширше (подивитися = подивувати себе).
Індра _ 19.12.2018 19:57
IP: 94.76.81.---
На жаль, висвітлюючу промосковську діяльність Юліних активістів, пан журналіст Олексій Братущак знову забув, що державною мовою в Україні є українська, а не сталінка. Зокрема:
1) з молодіжного форуму Тимошенко -- по-українськи так: з молодечного форуму Тимошенко;
2) нардепа -- по-українськи так: депутата ;
3) російський -- по-українськи так: московський;
4) жорстку -- по-українськи так: тверду;
Миха Чаплыга _ 19.12.2018 19:55
IP: 46.219.221.---
Кстати... будучи политконсультантом в прошлой жизни работал и с Молдовой, и Польшей и Германией и Литвой и Швецией и Беларусью и РФ...))) Даже был консультантом "Наших Выборов" и читал лекции на Селидоне. Кажись в 2006м... Ну... я рука кремля?:))))) Ну честно... за ухи то все притянуто. И обидно за Сергея – он реально толковый аналитик лично готов засвидетельствовать, что умнее березовца к примеру раз в 10. Если есть вопросы по работе над НОДом – давайте обсуждать, но переходить на личности – это мягко говоря... странно.: (
Ірина Михайлишин _ 19.12.2018 19:53
IP: 178.95.2.---
Шипулинн Шурик:
100%
Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291 Корупція1443 Зеленський75 Мовне питання189
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter