5 лютого 2010, 10:48

Я став блоггером

Шановні друзі! Відсьогодні на "УП" буде виходити мій блог.

Чому саме зараз? По-перше, саме зараз буде багато цікавих новин. Олімпіада іде!!! 12го лютого – відкриття Зимових Олімпійських ігор. За день до церемонії – 11го числа – в олімпійському селищі піднімуть наш прапор, а у Ванкувері офіційно відкриють Український дім. А вже 13го починаються змагання. Зокрема, біатлон – спорт, де в кожній гонці у нас шанс на медаль.



У нас усіх буде багато роботи, метушні, безсонних ночей. Але ця метушня в селищі, у штабі збірної напередодні відкриття Ігор і старту змагань мені завжди нагадує підготовку до гучного родинного свята, весілля, наприклад, чи ювілею. Всі бігають, поспішають, кричать одне на одного, але все це – із щасливими посмішками, радісним настроєм, зі справжнім задоволенням.



Адже Олімпійські ігри – це передусім велике СВЯТО. Свято, якого всі чекають. Яке приносить всій планеті тільки позитивні і світлі емоції – навіть коли твій спортсмен не виграв. Адже на трасі, доріжці чи на ігровому майданчику немає ворогів. А перемога – вона завжди красива, навіть коли її здобув твій суперник.



Ну а по-друге, в Україні наближаються зміни. І мені дуже хотілося б, щоб вони торкнулися спорту. І бажано в кращий бік, бо в гірший, відверто кажучи, нема куди. Повірте, український спорт дійшов до точки, коли весь світ робить крок вперед, а ми – крок назад. Причина цього – байдужість.

Нам чомусь все-одно, якими виростуть наші діти. В Україні – найвищий у Європі рівень підліткового алкоголізму. Всім байдуже!

В Україні за роки незалежності не побудовано "з нуля" ЖОДНОГО спортивного об'єкту, де могли б займатися і професiйнi спортсмени, і молодь та початківці, і просто аматори. Нам все-одно, що на наступних Олімпіадах, можливо, вже не буде потреби говорити про медальні шанси – їх просто не існуватиме.

В Україні немає жодного доступного каналу, який може показати у повному обсязі Олімпійські ігри. На жодному з провідних телеканалів у прайм-тайм немає спортивних новин. Спорт не цікавий? Не вірю – і статистика переконує, що я правий! У суспільства змінилися цінності? Але на які?

Як на мене, замість того, щоб ділити країну на різні табори і кольори, краще поділитися на партії прихильників легкої атлетики, боксу, біатлону, фігурного катання. І рахувати рейтинги не політичної підтримки, а медалей, здобутих на чемпіонатах міста, району, області, світу та на олімпіадах... Це, звичайно, ідеалізм. Але знаєте – накипіло! Мовчати більше не можна! Інакше є небезпека втратити найбільшу нашу цінність – спорт і здорову націю. Здорову фізично і психічно.



От про це – про те, що накипіло – я буду писати у цьому блозі. І звичайно, будуть новини з олімпійського Ванкувера – міста, до якого зараз прикута увага всього світу. Можливо, навіть відкрию вам деякі кулуарні подробиці спортивного життя... Вірю, що більшість новин будуть позитивні. До зв'язку!

Ваш Сергій Бубка!

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Всі на олімпіаді

По-перше, справді цікаво дивитися змагання. Хай імена невідомі, а результати нижчі, ніж у дорослих. Але ви навіть не уявляєте, який азарт викликає у 15-16річних хлопців і дівчат можливість стати олімпійським чемпіоном...

Що залишається в історії

Нарешті закінчився чемпіонат світу з футболу – і світ зможе переключити свою увагу на подію, яка є справді неординарною і унікальною в історії спорту...

Далекий і прекрасний Сінгапур

Взагалі, дуже цікаве явище ця сінгапурська олімпіада. По-перше, сама ідея Юнацьких ігор змусила багатьох людей задуматися, що спорт – це не тільки шоу, а і засіб виховувати дітей всієї планети...

Геній епохи

На превеликий жаль, живучи в один час із видатною людиною, ми часто не розуміємо значимості цього факту. У вічній метушні забуваємо послухати спогади, спитати поради...

Посівна кампанія

Певною мірою так і є – новий топ-менеджмент, який прийшов в Міністерство спорту, приніс із собою нові ідеї, навіть, можна сказати, нову ідеологію...

Кілька слів про паблісіті

А от чому. Я наполягаю на тому, що наші медіа занадто мало уваги приділяють спорту. Останні сторінки газет і журналів, кінець новинної стрічки на веб-сайтах...