Сергій Бубка Олімпійський Чемпіон, 35-разовий рекордсмен світу, шестиразовий чемпіон світу, володар Кубку Європи і Кубку Світу, чемпіон Європи, майстер спорту міжнародного класу, заслужений майстер спорту України

Я став блоггером

05 лютого 2010, 10:48

Шановні друзі! Відсьогодні на "УП" буде виходити мій блог.

Чому саме зараз? По-перше, саме зараз буде багато цікавих новин. Олімпіада іде!!! 12го лютого – відкриття Зимових Олімпійських ігор. За день до церемонії – 11го числа – в олімпійському селищі піднімуть наш прапор, а у Ванкувері офіційно відкриють Український дім. А вже 13го починаються змагання. Зокрема, біатлон – спорт, де в кожній гонці у нас шанс на медаль.У нас усіх буде багато роботи, метушні, безсонних ночей. Але ця метушня в селищі, у штабі збірної напередодні відкриття Ігор і старту змагань мені завжди нагадує підготовку до гучного родинного свята, весілля, наприклад, чи ювілею. Всі бігають, поспішають, кричать одне на одного, але все це – із щасливими посмішками, радісним настроєм, зі справжнім задоволенням.Адже Олімпійські ігри – це передусім велике СВЯТО. Свято, якого всі чекають. Яке приносить всій планеті тільки позитивні і світлі емоції – навіть коли твій спортсмен не виграв. Адже на трасі, доріжці чи на ігровому майданчику немає ворогів. А перемога – вона завжди красива, навіть коли її здобув твій суперник.Ну а по-друге, в Україні наближаються зміни. І мені дуже хотілося б, щоб вони торкнулися спорту. І бажано в кращий бік, бо в гірший, відверто кажучи, нема куди. Повірте, український спорт дійшов до точки, коли весь світ робить крок вперед, а ми – крок назад. Причина цього – байдужість.

Нам чомусь все-одно, якими виростуть наші діти. В Україні – найвищий у Європі рівень підліткового алкоголізму. Всім байдуже!

В Україні за роки незалежності не побудовано "з нуля" ЖОДНОГО спортивного об'єкту, де могли б займатися і професiйнi спортсмени, і молодь та початківці, і просто аматори. Нам все-одно, що на наступних Олімпіадах, можливо, вже не буде потреби говорити про медальні шанси – їх просто не існуватиме.

В Україні немає жодного доступного каналу, який може показати у повному обсязі Олімпійські ігри. На жодному з провідних телеканалів у прайм-тайм немає спортивних новин. Спорт не цікавий? Не вірю – і статистика переконує, що я правий! У суспільства змінилися цінності? Але на які?

Як на мене, замість того, щоб ділити країну на різні табори і кольори, краще поділитися на партії прихильників легкої атлетики, боксу, біатлону, фігурного катання. І рахувати рейтинги не політичної підтримки, а медалей, здобутих на чемпіонатах міста, району, області, світу та на олімпіадах... Це, звичайно, ідеалізм. Але знаєте – накипіло! Мовчати більше не можна! Інакше є небезпека втратити найбільшу нашу цінність – спорт і здорову націю. Здорову фізично і психічно.От про це – про те, що накипіло – я буду писати у цьому блозі. І звичайно, будуть новини з олімпійського Ванкувера – міста, до якого зараз прикута увага всього світу. Можливо, навіть відкрию вам деякі кулуарні подробиці спортивного життя... Вірю, що більшість новин будуть позитивні. До зв'язку!

Ваш Сергій Бубка!

powered by lun.ua
Коментарі — 50
...vam. _ 25.03.2010 00:40
IP: 91.195.96.---
Здається мені, що Люди, дійсно ВЕЛИКІ можуть обходитись без підтримки різних там груп підтримки у вигляді там партій та інших штучних новоутворень. Народ -от головна підтримка і шана, а приєднавшись, або приєднавши до себе шобелко можна знівелювати ВЕЛИЧ.
odessa_m _ 06.02.2010 16:42
IP: 77.244.34.---
БУБКА – РЕДЧАЙШИЙ ТАЛАНТ И ГОРДОСТЬ НАША
(независимо кому он симпатизирует)
ПРОСНИСЬ УКРАИНА!!!!
Ты помнишь кадры хроники СиЭнЭн и БиБиСи в декабре 2007 г, на которых бандиты Януковича-Кернеса-Добкина, проламывали черепа "неголубым" в Харькове? Лежащих без сознания добивали профессионально, наверняка – до конвульсий. Последняя такая бойня в Украине была при Николае во время еврейских погромов. Я один из тех тысяч свидетелей, которые ждут, когда организатора массовой бойни – Кернеса разорвут на дыбе.
Ющенко с подачи Пахана освободил из КПЗ Кернеса – Главу Горсовета Первой Столицы, профессионального бандита-наперсточнока, лишь недавно отмотавшего срок.
ПРОТИ ВСІХ???
Sergikus _ 05.02.2010 16:33
IP: 213.160.130.---
Лично я отношусь к Сергею Назаровичу с большим уважением. Это человек с большой буквы. Выдающийся спортсмен, который неоднократно доказывал свой высокий уровень и поднимал рейтинги нашей страны. Очень жаль, что многие непросвященные люди связывают его с политикой, обвиняют в каком-то воровстве. Эти люди никогда не смогут достичь даже даже приблизительно тех результатов, которых достиг этот человек.
Мериме _ 05.02.2010 15:43
IP: 213.160.130.---
Имя Сергея Бубки читатели Украины увидят в энциклопедии "Лучшие люди Украины"... Его неоднократно признавался лучшим спортсменом мира, он становился обладателем Гран-при Международной ассоциации лёгкой атлетики (IAAF). Его имя занесено в Книгу рекордов Гиннесса за наибольшее количество мировых достижений в легкоатлетическом спорте.

Во многом благодаря стараниям Сргея Назаровича украинская сборная успешно выступила на XXIX Олимпийских играх в Пекине, завоевав в общей сложности 27 медалей (7 золотых, 5 серебряных и 15 бронзовых) и ПОКАЗАВ ЛУЧШИЙ РЕЗУЛЬТАТ ЗА ВСЮ ИСТОРИЮ НЕЗАВИСИМОСТИ СТРАНЫ.
Имею мнение. _ 05.02.2010 15:43
IP: 77.120.192.---
Xvost:
Автоматом...Назарович, прошу прощения.
Uylenspiegel_nika _ 05.02.2010 15:38
IP: 109.86.43.---
К сожалению, 5 лет информационной войны на уничтожение берут верх над некритичностью и слабостью общественного сознания.

Отсутствие самостоятельного мышления и "безальтернативность выбора" призывает людей отдавать свои голоса "за меньшее из зол" – Виктора Януковича... К сожалению, они не видят, что за Виктором Федоровичем стоит огромная армия олигархов, "старая" гвардия бюрократов и СМИ.
TPP _ 05.02.2010 15:38
IP: 95.132.129.---
Даже если гавно завернуть золотой фольгой,
то оно от этого не станет шоколадкой...

...:- (((
фарш _ 05.02.2010 15:30
IP: 213.160.130.---
Сергій Назарович- людина з великої літери. Він є історією українського спорту. Таких, як він-одиниці, ми повинні його поважати, а не обливати брудом. Ви подивіться, скільки на вулицях дітей та підлітків, які просто вештаються, які навіть не думають про свое майбутнє, а ця людина робить крок вперед, щоб розвивати спорт для молоді. Ми повинні його поважати і підтримати. Хай щастить Вам, Сергію Назаровичу!!
Мериме _ 05.02.2010 15:29
IP: 213.160.130.---
С 1984 по 1994 Бубка установил 35 мировых рекордов, его пятый рекорд (13 июля 1985 в Париже) стал историческим – Бубка первым преодолел высоту 6 м (высшее достижение – 6 м 15 см в зале Донецка, 1993г. – остаётся непревзойденным)!!!

Бубка – единственный легкоатлет, победивший на шести чемпионатах мира (1983-1997). Президент Международного олимпийского комитета маркиз Хуан Антонио Самаранч назвал его самым выдающимся спортсменом современности!!!!

Гордость Украины!!!!
Мериме _ 05.02.2010 15:16
IP: 213.160.130.---
Sergikus:
ukr1977:
Олімпійський Чемпіон, 35-разовий рекордсмен світу, шестиразовий чемпіон світу, володар Кубку Європи і Кубку Світу, чемпіон Європи, майстер спорту міжнародного класу, заслужений майстер спорту України – ДОНЕЦЬКИЙ ЗЛОДЮГА, ЯКИЙ ЗАБРАВ ЗАОЩАДЖЕННЯ, ЯКІ ЛЮДИ СКЛАДАЛИ ВСЕ ЖИТТЯ ЧЕРЕЗ РОДОВІД БАНК
Бред это все. Это слухи, которые ничем не доказаны. К пропаже денег в банке причастны наши политики. А Бубка он спортсмен, он всю жизнь занимался спортом. Он вне политики.
Согласна... да и вобще, мы здесь собрались читать о спорте, так что не политизируйте, для этого есть соответствующие раздели и авторы бологов.

Удачи нашим на Олимпиаде!!! Сргей Назарыч ждем от вас новостей о "золотых медалях"...;-)
Мериме _ 05.02.2010 15:13
IP: 213.160.130.---
Enki:
Из-за таких как ВЫ наша страна и застыла в точке регресса!!! Почему нужно обязательно все изгадить, обломать? Хватит о всех судить по себе...

Люди, больше оптимизма! В нашей стране много энтузиастов и патриотов, среди них и Бубка! Вместо того, что бы гнобить все и портить, ПОДДЕРЖИТЕ!!!
Xvost _ 05.02.2010 15:09
IP: 213.160.130.---
Имею мнение.:
Отлично! Большая просьба ко всем! Давайте не политизировать блог.
Бубка сделал для Украины, гораздо больше Ющенко,Тимошенко и Януковича,вместе взятых!
Сергей михайлович, сразу вопрос. С каждым годом, специализированных детских спортивных школ все меньше. Да и те ветшают. В областных центрах, нет специалистов-тренеров по наиболее популяным видам спорта. К примеру фехтование, хоккей.
Есть ли перспективы в этом направлении, хотя бы в ближайшие 2-3 года? Или все так и будет ветшать?
А почему Михайлович?? Он же Назарович...
Мериме _ 05.02.2010 15:06
IP: 213.160.130.---
Людина-епоха. Зірка українського спорту! Ідол для багатьох спортсменів-початківців не тільки України, а й світу!!!

Його ім"я стоїть поруч з Котляревським, Шевченком, Заньковецькою, Грушевським... Завдяки таким людям з гордістю промовляеш: "Я українець!"
Имею мнение. _ 05.02.2010 15:05
IP: 77.120.192.---
Отлично! Большая просьба ко всем! Давайте не политизировать блог.
Бубка сделал для Украины, гораздо больше Ющенко,Тимошенко и Януковича,вместе взятых!
Сергей михайлович, сразу вопрос. С каждым годом, специализированных детских спортивных школ все меньше. Да и те ветшают. В областных центрах, нет специалистов-тренеров по наиболее популяным видам спорта. К примеру фехтование, хоккей.
Есть ли перспективы в этом направлении, хотя бы в ближайшие 2-3 года? Или все так и будет ветшать?
Sergikus _ 05.02.2010 14:42
IP: 213.160.130.---
gjaur:
Помню один очень-очень давний документальный фильм о Бубке после его первой олимпийской медали.Там есть эпизод,где юный 19-летний чемпион приезжает из Донецка к себе на родину,в село к бабушке в Луганскую обл,где прошло все его детство.Но самое интересное,что оба они разговаривали на чистейшем украинском языке,которого сейчас там днем с огнем не услышишь,потому что украинец Бубка вместе со своими однопартийцами выныщують последние остатки нашего языка на Донбассе.А сейчас готовятся делать это по всей Украине.Сергей,не стыдно?вспомни свою бабушку в вышиванке в вишнево-яблочном саду.
Раньше и в Киеве разговаривали на украинском языке, а сейчас нет. Тоже Бубка виноват? И мне просто интересно как можно "выныщиты" остатки языка?))
Xvost _ 05.02.2010 14:42
IP: 213.160.130.---
Сргей Назарыч, спасибо за бог, наконец то теперь мы будем следить за спортом из уст человека, который знает что такое спорт. Удачи спортсменам на Олимпиаде!!!!
Sergikus _ 05.02.2010 14:40
IP: 213.160.130.---
ukr1977:
Олімпійський Чемпіон, 35-разовий рекордсмен світу, шестиразовий чемпіон світу, володар Кубку Європи і Кубку Світу, чемпіон Європи, майстер спорту міжнародного класу, заслужений майстер спорту України – ДОНЕЦЬКИЙ ЗЛОДЮГА, ЯКИЙ ЗАБРАВ ЗАОЩАДЖЕННЯ, ЯКІ ЛЮДИ СКЛАДАЛИ ВСЕ ЖИТТЯ ЧЕРЕЗ РОДОВІД БАНК
Бред это все. Это слухи, которые ничем не доказаны. К пропаже денег в банке причастны наши политики. А Бубка он спортсмен, он всю жизнь занимался спортом. Он вне политики.
iguana _ 05.02.2010 14:14
IP: 213.160.130.---
gjaur:
Помню один очень-очень давний документальный фильм о Бубке после его первой олимпийской медали.Там есть эпизод,где юный 19-летний чемпион приезжает из Донецка к себе на родину,в село к бабушке в Луганскую обл,где прошло все его детство.Но самое интересное,что оба они разговаривали на чистейшем украинском языке,которого сейчас там днем с огнем не услышишь,потому что украинец Бубка вместе со своими однопартийцами выныщують последние остатки нашего языка на Донбассе.А сейчас готовятся делать это по всей Украине.Сергей,не стыдно?вспомни свою бабушку в вышиванке в вишнево-яблочном саду.
А что же ты не на украинском пишешь, или у тебя бабушки в вышиванке не было???
iguana _ 05.02.2010 14:12
IP: 213.160.130.---
Ребята, при чем тут банк. Бубка он вне политики и вне времени!!!!! Один из немногих, кого уважают за рубежом.
grafo _ 05.02.2010 13:50
IP: 194.44.153.---
Сергій, треба написати окрему статтю про Родовід і спробувати дати пояснення з перших уст.

Сприймуть, не сприймуть це пояснення – вже інше питання.
Народ не відчепиться і кожну хорошу статтю про спорт буде закидати коментами, що Бубка злодій

gjaur _ 05.02.2010 12:46
ukr1977 _ 05.02.2010 12:44

і так далі
Чертоффка _ 05.02.2010 13:25
IP: 85.198.145.---
Ув. Сергей Михайлович!
Может проблема и не такая большая, но достаточно важная. Почему все меньше спорта на нашем ТВ?Уже нет новостей спорта после обычных...
И ещё- кто будет комментировать биатлон на ОИ? Если это будет Савелий, то толку от такой трансляции никакой. По "Мегаспорту" (эх!!!) комментировал Мащенко, в сезоне 07-08- весьма прилично.
Так жаль, если опять будут такие непрофессиональные комментарии, особенно если учесть, какие наши девчонки и мальчишки в биатлоне молодцы.
Борисович _ 05.02.2010 12:57
IP: 92.49.217.---
Теперь есть возможность узнавать новости о "Родовид банке" из первых уст:)
gjaur _ 05.02.2010 12:46
IP: 77.123.245.---
igorsich80 _ 05.02.2010 11:51
Радий бачити Вас на УП! однією порядною людиною більше стало у блогах.
Олімпійцям наши успіхів, принаймні бажаю перевершити досягнення попередніх років.
------
Про порядочность Бубки надо спросить у клиентов банка Родовид,разворованым его хозяином Бубкой в прошлом году.
ukr1977 _ 05.02.2010 12:44
IP: 92.112.5.---
Олімпійський Чемпіон, 35-разовий рекордсмен світу, шестиразовий чемпіон світу, володар Кубку Європи і Кубку Світу, чемпіон Європи, майстер спорту міжнародного класу, заслужений майстер спорту України – ДОНЕЦЬКИЙ ЗЛОДЮГА, ЯКИЙ ЗАБРАВ ЗАОЩАДЖЕННЯ, ЯКІ ЛЮДИ СКЛАДАЛИ ВСЕ ЖИТТЯ ЧЕРЕЗ РОДОВІД БАНК
gjaur _ 05.02.2010 12:43
IP: 77.123.245.---
Помню один очень-очень давний документальный фильм о Бубке после его первой олимпийской медали.Там есть эпизод,где юный 19-летний чемпион приезжает из Донецка к себе на родину,в село к бабушке в Луганскую обл,где прошло все его детство.Но самое интересное,что оба они разговаривали на чистейшем украинском языке,которого сейчас там днем с огнем не услышишь,потому что украинец Бубка вместе со своими однопартийцами выныщують последние остатки нашего языка на Донбассе.А сейчас готовятся делать это по всей Украине.Сергей,не стыдно?вспомни свою бабушку в вышиванке в вишнево-яблочном саду.
Aтака Путіна1224 Україна та Європа1085 Корупція1335 Зеленський19 Донбас14
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter