Сергій Бубка Олімпійський Чемпіон, 35-разовий рекордсмен світу, шестиразовий чемпіон світу, володар Кубку Європи і Кубку Світу, чемпіон Європи, майстер спорту міжнародного класу, заслужений майстер спорту України

Поставити крапку.

06 лютого 2010, 22:26

Вітаю усіх.

Не планував так швидко написати друге повідомлення (мені підказують, що в блогах це називається "пост". Тепер буду знати:). Але почитавши коментарі, зрозумів: є одне питання, в якому треба поставити крапку. Питання стосується банку Родовід і мого з ним зв'язку. Є необхідність прояснити деякі речі, які є очевидними для мене, але невідомі, як виявилося, для широкого загалу.В певний період часу відбувалася досить тісна співпраця між "Родоводом" і Національним олімпійським комітетом України. Банк підтримував НОК спонсорськими внесками, виплачував премії призерам Олімпійських ігор – і при цьому виконував усі взяті на себе зобов'язання. Особисто я був почесним президентом банку. Але "почесний президент" не означає власник! Це не посада, це статус, який свідчив про тісне партнерство між мною як президентом НОК і банком. На банк працювало моє ім'я, а взамін ми отримували дуже ефективного спонсора. Моя доля акцій у "Родоводі" складала максимум 5%, а в кризові часи ця цифра була не більше, ніж 0,7%. Тобто, я був міноритарним акціонером і впливу на політику банку не мав ніякого. До речі, якщо хто не знає, міноритарним акціонером відкритого акціонерного підприємства може стати кожен охочий, хто купить хоч одну акцію.

Те, що в нашому нестабільному світі ніхто не захищений від криз – особливо у банківській сфері, де наша країна не має віками накопиченого досвіду і фактично є новачком – цей факт очевидний для всіх, чи не так? Фінансова криза зачепила весь банківський сектор, і "Родовід" зокрема. Причини того, що сталося саме так – це і криза, від якої постраждали 80% банків в усьому світі, і політика та поведінка деяких людей. Але згадувати про них зараз немає ніякого сенсу – сталося так, як сталося. Банк націоналізувала держава – це був єдиний спосіб врятувати заощадження. В тому числі і заощадження спортсменів.

Справді, багато спортсменів і навіть цілі федерації мали рахунки, в тому числі і депозитні, у банку "Родовід". Хочу підкреслити – ніхто ніколи жодного спортсмена не змушував тримати там гроші. Але тримали. Значить, умови були вигідні. Після того, як на фінансову діяльність банку було накладено мораторій, до мене стояла черга людей з проханнями допомогти зняти депозити. Тоді – згадайте, зовсім небагато часу пройшло, спогади ще мають бути свіжі – це було практично неможливо. Але тим не менше, ВСІ спортсмени і ВСІ федерації, які виявили бажання, отримали свої кошти. В дуже багатьох випадках при цьому грало вирішальну роль ім'я "Сергій Бубка".Зараз на допомогу банку прийшла держава, як це відбувалося у більшості країн світу. "Родовід" поступово вибирається з ями. Зараз, наскільки мені відомо, він повністю виконує усі свої зобов'язання. Принаймні, останні звернення до мене особисто, пов'язане з цим банком, було на початку минулої весни – тобто, рік тому. Але зараз я стежу за ситуацією лише як сторонній спостерігач. І наголошую ще раз – менеджментом, фінансовою політикою банку я НЕ займався.

І, чесно сказати, ніколи до цього не прагнув. Я не банкір і не хочу ним бути. Я спортсмен, моє життя – це спорт. Мені значно цікавіше рахувати кількість комфортних спортивних майданчиків в українських містах і селах, кількість медалей на чемпіонаті світу чи Олімпіаді, ніж цифри в сумах банківських рахунків.

Ну ось, крапку поставлено. До старту Зимових олімпійських ігор залишився всього тиждень. Ось чим зараз живе весь світ – і дуже хочеться, щоб цим жила вся Україна.

До зв'язку.

Ваш Сергій Бубка

powered by lun.ua
Коментарі — 27
darty _ 19.02.2010 12:56
IP: 91.124.209.---
Врет Сергей или нет, по этой статье не видно, как и по комментам. Факты в студию. Если Сергей хочет сохранить свое имя, нужно предоставить копии документов, подтверждающие его должность в банке и его долю владения акциями. Те же кто заявляет, что все это вранье, пусть тоже предоставят ссылки на документы. А словам больше в Украине никто не верит.
mamcya _ 15.02.2010 15:42
IP: 77.123.106.---
Саме в День вiдкриття олiмпiади, моiй донцi на уроцi фiзкультури в школi, вручили пам.ятний значок:-"вiд Сергiя Бубки", так повiдомила менi дитина, за сумлiння та наполегливiсть в подоланнi чергового залiку. Я згадала, Ваше, Сергiй Назарович, iнтерв,ю на УНIАН, де Ви переконували, що здоров,я починаеться з фiзкультури. Пiдтримую!... Менi здаeться, в такий спосiб, якщо продовжувати далi, дiти та iх батьки будуть допомагати Вам вiдроджувати культуру фiзичного виховання та спорту
Ё-моё _ 10.02.2010 10:20
IP: 91.212.56.---
Бог Вам судья – судя по всему, покаянием и не пахнет..., как и совестью. Деньги спортсменов? Банальный лоббизм функционера – за границей судили бы за коррупцию. Был лицом? Грех вдвойне! Видели бы Вы отчаяние тех стариков в очередях, когда их мурыжили по нескольку часов в толпе, а потом объявляли что "сегодня денег не будет!!!". Как совали под язык валидол... Пусть те деньги пригодятся Вам на лекарства...
O-bird _ 08.02.2010 16:15
IP: 178.95.232.---
iguana:
Такое впечатление, что кроме банка не очем поговорить. На носу олимпиада, а Вы про банк да про банк. Назарыч был просто лицом банка и ничего больше, так же как Сумская была лицом обуви Монарх. Так что теперь, все кто недоволен качеством обуви должны высказаь притензии ей???
Тему, если не ошибаюсь, задал сам автор.
Если бы сами побывали в шкуре обманутого вкладчика РБ, то так не рассуждали бы... наивный Вы человек.
А олимпийцам, конечно же, побольше побед (и выплаченных вовремя призовых денег)!
Мериме _ 08.02.2010 16:10
IP: 213.160.130.---
Удачи всем украинским спортсменам на олимиаде!
Мериме _ 08.02.2010 16:09
IP: 213.160.130.---
Цундель:
Може пан Бубка і не причетний до ганебних дій банку, але як бачимо – грошики спортсменів все ж попросив віддати ПОЗА ЧЕРГОЮ.
Може саме тому мої знайомі ще й досі судяться з Родоводом, який навіть на судових засіданнях не появляється.
Так що ставимо в кінці не КРАПКУ, а Бубку.
А если бы за тебя кто-то попросил, ты отказался от денег? Каждый судит из своей калакольни. А спортсмены в нашей стране не так уж и богаты, за то именно они далют нам рейтинг и мирове имя... так что ничего в этом плохого нет!!!!!!
Splitter _ 08.02.2010 13:00
IP: 91.206.48.---
Захоплювався в дитинстві Бубкою як спортсменом (з 1983-го – першого рекорду) – розчарувався як в громадському діячеві. Прекрасно памятаю 2004-й рік – коли в нас президентом НОКу був чомусь Янукович і з Людмилою очолив колону олімпійців в Афінах (ну, він у нас тоді ще був, здається, віце-президентом академії наук – Ющ хоч до цього не додумався). Прийшли "помаранчеві" і поставили на чолі НОКу "донецького" Бубку. Ніколи не асоціював його з "донецькими" – самодостатня людина, авторитетна в світі, не "бєспредельщік". Невже така людина може знову агітувати за Януковича? Чи "донєцкій" це справді діагноз?

Так що – Яник з Людою тепер у Ванкувер поїдуть?
Sergikus _ 08.02.2010 09:16
IP: 213.160.130.---
Сергей Назарович, буду вместе с Вами болеть за наших спортсменов. Удачи вам на олимиаде!
Xvost _ 07.02.2010 13:43
IP: 178.92.40.---
iguana:
iguana:
Такое впечатление, что кроме банка не очем поговорить. На носу олимпиада, а Вы про банк да про банк. Назарыч был просто лицом банка и ничего больше, так же как Сумская была лицом обуви Монарх. Так что теперь, все кто недоволен качеством обуви должны высказаь притензии ей???
Точно, давайте вспомним все-таки об Олимпиаде и лучше обсудим спортивные достижения, а всем Олимпийцам и Бубке огромный привет и удачи!!!!!!
iguana _ 07.02.2010 13:31
IP: 178.92.40.---
Такое впечатление, что кроме банка не очем поговорить. На носу олимпиада, а Вы про банк да про банк. Назарыч был просто лицом банка и ничего больше, так же как Сумская была лицом обуви Монарх. Так что теперь, все кто недоволен качеством обуви должны высказаь притензии ей???
Калнішевський _ 07.02.2010 10:54
IP: 188.162.91.---
Цирк!? Да нет это не цирк – это бардак! Вот у моей бабушки в Одессе до революции был бардак, так это действительно был цирк
Калнішевський _ 07.02.2010 10:48
IP: 188.162.91.---
З першого погляду на фото українських олімпійців мені пригадалася казка М. Носова,, Приключения Незнайки и его друзей,, . Там також в головного героя кольори в одязі були переважно жовгі та блакитні. Сміховисько! Здається що дізайнер і досі перебуває в дитячому віці.
gjaur _ 07.02.2010 10:02
IP: 77.123.245.---
Сергей,не пітайтесь доказать то,что очевидно-ві просто вор,прикрівающийся за именем того чудесного парня,которій біл олимпийским чемпионом.Когда еще Родовид-банк появился вКиеве, перебравшись столицу все уже тогда говорили,что ві владелец банка.Если всего лишь миноритарній акционер,то почему тогда не опровергли слухи о вашем владении банком.Да просто ві знали,что люди верят вам и поэтому будут кластьсвои деньги в ваш банк,надеясь на ваше- в прошлом-честное имя.А когда вы в 2005г стали еще и возглавлять Олимп Комитет Украины,то тут потекли реки спортивных денег в Ваш банки если вы не врете и имели только 5% от прибыли банка,то все равно это очень значительные суммы,выражающиеся в миллионах гривен.Поэтомувы человек бесчестный и опозоривший свое -в прошлом-честное имя.
Ваш пример только доказывает,что даже честные в прошлом люди становятся подлецами в Патии Регионов.
igorsich80 _ 07.02.2010 09:14
IP: 93.183.199.---
Вірю. Але не варто Ваше чесне ім'я довіряти пройдисвітам. Уже А. Шевченко пропонував нам голосувати за Януковича, а зараз Підкопаєва пропонує- за Тимошенко. Але насправді ні Шевченко, ні Підкопаєва, ні Бубка не мають впливу на цих безчесних людей, отже і не дозволяйте ім використовувати Ваші чесні ІМЕНА!!!
Займайтесь своєю справою- футболом, гімнастикою, спортом, політики нехай займаються своєю брудною справою, а людям- вони не дурні- дозвольте самим вирішувати яке з тих зол їм вибирати.
Олімпійцям успіху!!!
O-bird _ 07.02.2010 05:34
IP: 94.178.180.---
Забыла написать – олимпийцы выглядят в этой форме действительно непрезентабельно. Кто ж сей талант художник-модельер?
O-bird _ 07.02.2010 05:30
IP: 94.178.180.---
Мой старый отец вложил свои скромные сбережения в Ваш банк. "Ты знаешь, это банк Бубки!" – с гордостью сказал он. Чего стоило вернуть этот вклад этим летом, когда отец тяжело заболел, знаем только мы.
Так вот, Вам верят такие, как мой отец да несколько из ниженаписавших.
Даже статейка ("пост") какая-то неискренняя и фальшивая... Расчитана как раз на таких наивных людей. Найдите себе другого копирайтера.

Да, зря Вы замарались. Оставались бы человеком-легендой, а так...
Борисович _ 07.02.2010 02:21
IP: 92.49.237.---
В китайском языке точка похожа на бублик или нолик. Так и у Вас: текста много, а содержание пустое. В здании "Родовид банка" раньше был Банк "Менатеп". Вы не пробовали свалить всё на "плохую энергетику здания главного офиса"? То, как спортсмены получают на самом деле обещанные призовые деньги и предметы быта от спонсоров типа "Самсунга", я знаю от них самих. Если хотите, могу с Вами поделиться УКРАИНСКОЙ ПРАВДОЙ об этом.

В дальнейшем учтите, что в Интернете сохраняется ВСЯ информация о Вас, которую Вы сами сообщали во всех интервью, и со временем интересно наблюдать, как президент банка вдруг оказывается "почётным", владелец бизнеса (созданного с использованием имени "Сергей Бубка") – обычным чиновником МОК и руководителем НОК, а заезжие "звёзды шеста" увозят за границу призовые за мировые рекорды по прыжкам с шестом в высоту под слёзы "радости" организатора...

Хотя как к "селф-мэйд" спортсмену к Вам претензий нет.
Stanislav-sv _ 07.02.2010 01:32
IP: 82.193.97.---
Да, форму выбирал человек со вкусом. Наверно Миша Поплавский:)

А утверждал её видимо автор этого блога, сторонний так сказать спостерыгач.
Обізнаний _ 07.02.2010 00:46
IP: 80.239.242.---
Якщо людина хоче стати політиком, то про чесність і порядність має забути, але моральному падінню має бути межа. Ось вам не банкіру відомо, що в скрутному становищі опинились 80% банків, а депутату Герман це не відомо, бо вже 2 рік на всіх ефірах питає Тимошенко: "куди вона поділа вклади і коли поверне?" А хочу її спитати "Чи неможе вона зібрати власників банків – членів фракції ПР у ВР і спитати їх "Куди вони поділи вклади і коли повернуть, щоб не мучатись другий рік?", бо те, що уряд зробив рефінансування – це його добра воля і зроблене за мій рахунок в т.ч. збільшуючі держборг, за що та ж Герман і ПР розпинають уряд.
svarga _ 07.02.2010 00:33
IP: 193.106.136.---
Який дибіл придумав таку форму? Чіста шоб паржать?
Burkun _ 06.02.2010 23:41
IP: 95.133.153.---
я вибачаюся за оффтоп.

а що це за збірна швейцарів готелю "Україна"?
Faultfinder _ 06.02.2010 23:19
IP: 94.179.52.---
Я прекрасно помню, что когда Бубке (а его давно и регулярно обвиняли в связи с криминалитетом, как и А.Волкова – впрочем, это не главное) задали вопрос о связи с бандитами, он ответил в том духе, что бандиты не хуже других – с ними тоже можно вести дела. Вот с тех пор авторитет великого спортсмена в МОИХ глаза рухнул. И я навсегда перестал воспринимать Бубку как порядочного человека и гражданина. Поэтому верю "слухам" о Бубке и "Родовиде" – а почему бы, в самом деле, и не поверить, если человек ПОДХОДЯЩИЙ...? Каждый роет себе яму сам...
Mank _ 06.02.2010 23:08
IP: 78.159.53.---
Шановний Сергію, ви молодець, дякую вам за все що ви робите, не сумніваюся у вашій порядності, але якщо ви почали вести блог в интернеті, то будьте готові дізнатися про себе багато нового. Проте на всі закиди та викриття не варто відповідати в інтернеті є певні люди яким нічого не доведешь, вони будуть писати різні брудні речі бо комусь це в кайф, а комусь за це платять.
Я це все до того, щоб ви продовжували писати блог з новинами про наших олімпійців, незважаючи на різних недоброзичливців, що будуть тут вам писать різні дурниці. Ваш блог потрібен і ваші новини з перших вуст теж дуже потрібні.
Stanislav-sv _ 06.02.2010 22:50
IP: 82.193.97.---
Этот человек врёт. Просто врёт, и всё. Никогда он не был номинальным главой этого банка. Сразу после покупки "Перкомбанка" Сергей Бубка избран был президентом, а его брат Василий Бубка назначен председателем Наблюдательного совета этого банка. Кто хоть чуть чуть знаком со структурой собственности Украинских банков, поймут о чём речь.

Касательно Тимошенко. Она и спасла "репутацию" этого "банкира". Зачем – не знаю. Это как с Васей Горбалем, делаются какие-то движения, мало понятные широким массам. Может за откты и спасла.

Ребята, ну не старайтесь Вы комментировать то, в чём Вы не разбираетесь. Вы же хотите добиться своими комментариями понимания у оппонентов, а получаете обратный результат.
nemasliv _ 06.02.2010 22:49
IP: 80.239.242.---
Я дуже поважаю Сергія Бубку, тим більше що його батько родом з моєї малої Батьківщини. Дуже жаль що в нас час людей яким можна вірити і яких можна поважати зовсім мало. І дуже жаль що кожний негідник хоче використати будь -кого в своїх корисливих цілях. І тому щиро бажаю Сергію Бубці бути чесним і уникати всяких сумнівних угод, домовленостей, в кінці-кінців сумнівної дружби. "Береги платье снову, а честь смолоду".
Aтака Путіна1224 Україна та Європа1085 Корупція1335 Зеленський19 Донбас14
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter