Сергій Дацюк Філософ

ЗАПИТАННЯ ТА ВИМОГИ

11 травня 2020, 11:14

Навіть не думайте, що владі це все так просто минеться.

Я вже бачу, що більшість політичних партій іде за спотвореною страхом суспільною думкою, і від цих партій неможливо дочекатися адекватних реакцій на карантин.

Тому я публікую свою персональну позапартійну, громадську позицію поза станом страху, паніки та масової істерії.

Я хочу отримати багато відповідей і маю безліч вимог.

Перш за все, я хотів би отримати статистику померлих від грипу та некороновірусної пневмонії за час карантину від 12.03.2020 до 11.05.2020.

Я хочу мати наукові докази того, що карантин справді призвів до зменшення кількості смертей від грипу. Навіть коли смерті від грипу видавалися за смерті від коронавірусу. Я хочу мати свідчення від лікарів про усі вказівки, обмеження та прямі заборони під час встановлення діагнозів пневмоній.

Це потрібно задля того, або довести ефективність карантину, бо є можливість порівняти смерті від грипу в різні роки без карантину і з карантином.

Якщо сезонна епідемія грипу була більш вагома щодо смертності, то чому ж раніше ми від неї не вберігалися шляхом такого ж жорсткого карантину? Або, навпаки, якщо ми щороку правильно утримувалися від жорсткого карантину проти грипу, то який сенс тоді був у цьому жорсткому карантині від коронавірусу?

Тільки не потрібно розповідати, що якби не карантин, то жертв від коронавірусу могло бути більше. Ви не можете це довести, бо карантин також вберігав би нас і від грипу. Але статистика сезонного грипу є, і ви покажіть будь-ласка її зменшення протягом саме часу карантину.

Отже я хочу мати не політичні заяви, а науково обґрунтовані дані сенсу карантину проти коронавірусу в порівнянні з грипом та некоронавірусною пневмонією.

Я вимагаю розслідування конституційності Постанови Уряду номер 211 від 3 квітня 2020.

Депутати опозиційних фракцій Парламенту. Я вимагаю від вас подання до Конституційного суду позову про неконституційність Постанови Уряду номер 211 від 3 квітня 2020 року.

Я прошу Конституційний Суд не затягувати з цим розслідуванням, тому що її неконституційність занадто очевидна. В ході цього розслідування я вимагаю з'ясувати:

1) Чи було подання Головного Санітарного лікаря на початок карантину?

2) Чи був визначений епідемічний поріг щодо коронавірусу та чи було встановлено перевищення епідемічного порогу для коронавірусу, обставина чого лише і мала бути підставою для початку карантину? Якщо ми застосовували якісь інші норми, то я хочу мати відповідні рішення Парламенту з цього приводу.

Я також вимагаю від Парламенту створити слідчу Комісію про належне чи неналежне виконання Президентом України функцій гаранта Конституції, особливо що стосується конституційності Постанови номер 211.

Я вимагаю відповіді на питання про науково обґрунтовані підстави носіння масок на вулицях згідно з постановою 211, оскільки це суперечить рекомендаціям ВООЗ.

Якщо наукове обґрунтування введення карантину буде непереконливим, я вимагаю розкриття інформації – хто, як і з якими мотивами вимагав від Уряду введення карантину. Чи були якісь зовнішні впливи – вимоги, прохання, рекомендації (ООН, США, ЕС і т.д.)?

Якщо Уряд не може встановити експертну позицію щодо носіння масок, я вимагаю публічної дискусії щодо носіння масок серед медиків-експертів.

Я вважаю, що носіння маски здоровою людиною принижує мою гідність, і розглядаю це як демонстративне, нахабне і знущальне обмеження моїх конституційних прав з боку Уряду.

Я вимагаю розслідування зізнання Головного санітарного лікаря пана Ляшко про державний терор під час введення карантину.

Нагадаю, що згідно Української Вікіпедії: "Терор (лат. terror – страх, жах) – неприховане насилля представників влади з використанням державного апарату проти народу з метою придушення не тільки опозиції, але й всього загалу, з метою викликати жах і залишити думки про опір. Іншими словами, терор – насилля з боку наділеного владними повноваженнями ("сильніших"). З точки зору сучасної соціології, терор – це завжди централізована політика, що має на меті соціальну реконструкцію підвладного населення."

Також прочитайте будь-ласка, наступне зізнання пана Ляшка: "Коли я спочатку аналізував ті заходи, які впроваджувалися в Китайській Народній Республіці, потім в Італії, також з боку точки зору епідеміології думав, а навіщо вони це роблять. Якщо це краплинна інфекція, вона не впливає, наприклад, на ці шляхи передачі. Потім, коли починаєш аналізувати, почали спілкуватися через послів з епідеміологами, вони розповідали, що люди не бачать, це невидима інфекція, то потрібно створити психологічний якийсь ефект. І завдяки цьому психологічному ефекту в людей з'являлося відчуття небезпеки і дотримання карантинних заходів, які запроваджувалися урядом..."

На мою думку, мова йде про світову змову правлячих класів про державний терор щодо населення своїх країн.

Світова практика державного терору аж ніяк не виправдовує внутрішньоукраїнський державний терор.

Я хотів би мати: реакцію Парламенту, судове визначення, коментар Президента, реакцію частини громадськості, яка не знаходиться в стані масової істерії та паніки.

Я хотів би мати моніторинг Національної ради з питань телебачення та радіомовлення контенту ЗМІ під час карантину про подання неперевіреної і фактично непідтвердженої інформації про пандемію. Звертаю увагу, що я особисто пам'ятаю десятки разів передавання чуток та неперевірених фактів, мета яких полягала у залякування громадян наслідками коронавірусної пандемії.

Зрештою я прошу від громадськості та журналістів, які знаходяться поза станом страху та паніки, розслідування масової істерії, створеної державними органами влади, та використання її для прийняття сумнівних та непопулярних законів, неконституційних та незаконних рішень.

Якщо ми не хочемо цього знати, не бажаємо розбиратись з конституційністю карантину, то давайте визнаємо тоді, що у нас немає Конституції і немає нашої держави. Принаймні так буде чесно.

powered by lun.ua
Коментарі — 51
Александр Черных _ 14.05.2020 21:07
IP: 94.244.158.---
Настоящий философ никогда ничего не требует.Потому что философскому способу мышления не присуще что-то требовать,ему присуще доказывать либо опровергать что-либо.
А автор своим подобным заявлением лишний раз доказал,что он не философ,хотя сам себя так любит называть,а самый обыкновенный член политической секты Ю.Тимошенко,питающий ее своими весьма специфическими идеями.В этом нет ничего предосудительного.
Вот только пора уже наконец перестать лукавить,называя себя философом.
Кирилл Граффф _ 13.05.2020 08:16
IP: 178.133.188.---
Пан Дацюк, слабо переплюнуть протоколы сионских мудрецов? С учётом первой публикации в 1903 г в России целесообразно объединить усилия с российскими, белорусскими коллегами.
Log Log _ 13.05.2020 00:34
IP: 128.124.17.---
Олег Град:
Ильяс Ростовский:
по паритету потребительской способности СССР до 1984 года занимал второе место.
Разве что с конца.
По паритету идиотизма вы тут как раз занимаете два первых места.
Один пишет о том чего и близко не было в СССР, а второй чего ныне нет в РФ.
Достоверность писанины обоих равна 0.
iip _ 12.05.2020 17:21
IP: 31.40.110.---
Ильяс Ростовский:
Европа и сейчас бедно живет.
После того, как до тебя дошло, что Путин – верный последователь Геббельса и Гитлера – ты потерял последние капли рассудка.
storogh _ 12.05.2020 15:38
IP: 51.38.124.---
Олег Град:
"... по паритету потребительской способности СССР до 1984 года занимала второе место. Эта цифра реально отражает количество товаров и услуг, Которые может приобрести Среднестатистический житель страны..."))) Похоже мы с вами в разных сэсэсэрах жили...)))
Елена Величко _ 12.05.2020 15:27
IP: 95.132.151.---
...продовження...І основна проблема негативної економіки -
громадянин не береться до розрахунку, а система економічна – не має гарантій, СТИХІЙНА -
така майже як у 90-х. Люди повинні мати ПОСТІЙНИЙ ДОХІД – гарантований, а це інша економіка,
у тому числі на часі ДЕРЖАВНІ ЯКІСНІ РІШЕННЯ по виходу економіки зі стану деградації,
й основне – то для громадянина дії, не псевдо, а РЕАЛЬНІ дії по перетворенню економіки.
Створення власної сучасної економіки.
Елена Величко _ 12.05.2020 15:20
IP: 95.132.151.---
Автору.
Справа у тому, що стан "економіки" (у кавичках) пішов у піке ще до короновіруса у попєрєдників,
після попєрєдників...та таке інше. Справа у тому, що які би гарні сучасні теорії не вигадували,є
основні 2: економіка для громадян та економіка для панів.
Я навіть не буду брати тему, що "багатії" наразі є не тими, хто створює, а ті, хто спотворює.
Демократична та сучасна країна неможлива без якісної системи забезпечення людей на основі ПОЗИТИВНОЇ ЕКОНОМІКИ, що ознаки є власна, керована, дає рівень життя, зберігає природу,
робота -позитивний труд та таке інше...Розумієте, пане АВтор – СПРАВА САМЕ в відсутності позитивної економіки, справа не у короні-в, а у тому, що сама система негативна та не працює. Люди несуть гніт знову на плечах, неймовірні втрати, в тому числі психічні, бо СИСТЕМА не працююча – тисячі проблем скинули на простого громадянина, при тому, що усюди здирають. ОСЬ ПРОБЛЕМА – люди невзмозі мати нормальне життя ЧЕРЕЗ ЕКОНОМІКУ.
Олег Град _ 12.05.2020 14:52
IP: 85.115.224.---
Ильяс Ростовский:
Я писал проктоЛОГу_уроЛОГу, но сразу удалили, о том, что по паритету потребительской способности СССР до 1984 года занимал второе место. Эта цифра реально отражает количество товаров и услуг, которые может приобрести среднестатистический житель страны. ВВП, да еще по валютному курсу совсем ничего не отражает. Пример: Недавно на торгах были озвучены отрицательные цены на нефть. Это совсем не означает, что где-то кто-то погнал танкер или цистерны с нефтью потребителю и при этом ему же доплачивает. Это "бумажная" нефть ее нет в природе. И сделка виртуальная. Но эта сделка все равно отражена в ВВП США. На самом деле никто ничего не произвел, не продал и не купил, но ВВП растет. Так что Вы правы.
iip _ 12.05.2020 14:31
IP: 31.40.110.---
Ильяс Ростовский:
Их Россия наказала!

Правильно – почитатели Гитлера и Геббельса должны быть наказаны.
Путин – почитатель Гитлера и Геббельса.

Когда ты пойдёш его наказывать?
iip _ 12.05.2020 14:26
IP: 31.40.110.---
Ильяс Ростовский:
- только Россия может кого то наказать!
Гитлер и Геббельс тоже так думали – где они?
iip _ 12.05.2020 14:20
IP: 31.40.110.---
Ильяс Ростовский:
Ты хочеш, чтоб Путин закончил так, как Муссолини?
iip _ 12.05.2020 13:55
IP: 31.40.110.---
Ильяс Ростовский:
помнишь?
Ты помниш, как закончили те, кто считал Геббельса талантливым человеком, Муссолини, например.
Да и сам талантливый Геббельс – как он закончил, помниш?

Ты желаеш Путину такого?
.
iip _ 12.05.2020 13:43
IP: 31.40.110.---
Ильяс Ростовский:
Что ждешь, а то позно будет, он тебя убьет!
Нет – первым Путин доберётся до тебя.
Гитлер отнял кусок Чехословакии и затеял войну. Немцы радовались. А потом пошли на убой.
Путин отнял кусок Украины и затеял войну. Русские радуются. Но пойдут на убой.

Если ты не разберёшся с Путиным раньше – он пошлёт тебя на убой.
iip _ 12.05.2020 13:33
IP: 31.40.110.---
Ильяс Ростовский:
- а ты боишься!?
Нет – жду.
iip _ 12.05.2020 13:25
IP: 31.40.110.---
Ильяс Ростовский:
Ты куда убежал?

Когда ты пойдёш расстреливать Путина за то, что он поклонник Геббельса и Гитлера?
Олег Федоренко _ 12.05.2020 12:39
IP: 37.52.249.---
Почему этот пост написал философ Дацюк, а не журналисты "УП"? Потому что "дрессированные псы демократии" служат не украинскому народу,а своих хозяевам.
Log Log _ 12.05.2020 11:25
IP: 178.133.32.---
Ильяс Ростовский – безмозглый дебил Унитаз Семижопов из Воронежской области
как то
Безграмотный идиот, ты не ставишь "-" где нужно, и лепишь ни к селу ни к городу в начале предложения.
Пошел вон, слабоумная амёба. Загляни хотя бы в одну книгу, "писатель", который не прочитал ни одной книги.
Log Log _ 12.05.2020 11:19
IP: 178.133.32.---
Табиб Урус:
Я все-таки давал клятву Гиппократа.
"Не верю" (С).
Человек, давший клятву Гиппократа, не может насмехаться над пожарами.
Надеюсь, что Ваш отец в добром здравии (дай Бог и в дальнейшем).
Передайте ему, что его сын на 46-м году превратился в двуногое существо
без капли человеческих чуств.
А я могу "сдать" только под влиянием войны, которую развязали Ваши кумиры,
и идиотизма нынешней власти. Опять же выбрали её Вы, шут гороховый.
Теодор Дяків _ 12.05.2020 10:46
IP: 95.133.246.---
Віктор Совщак:
... На мою думку, мова йде про світову змову правлячих класів про державний терор щодо населення своїх країн... Ідея про "мировой зговор" не нова... Але "теорія" так і залишається теорією...
-Залишалася до "коронавірусу"...
poznan _ 12.05.2020 10:41
IP: 194.177.26.---
З автором погоджуюсь. Лише не погодужюсь з тим, що в Конституційному Суді визнаються неконституційними постанови Уряду. В КСУ визнаються неконституційними норми законів та самі закони.
Микола Гайдук _ 12.05.2020 10:10
IP: 109.108.247.---
"...давайте визнаємо що у нас немає Конституції і немає нашої держави" дуже слушна думка але можна уточнити що Конституція є але влада цей Закон не вивчала не вивчила і повністью ІГНОРУЄ а в таких випадках ця влода займає антиконституційну позицію і і перетворюється в антиконституційну владу а як відомо з історії антиконституційну владу НАРОД в кращому разі "скидав з трону" в гіршому багатьох просто ВІШАЛИ--не дай бог дочекатись такого--ДУМАЙ-те панове???!!!
Віктор Совщак _ 12.05.2020 07:35
IP: 188.163.12.---
... На мою думку, мова йде про світову змову правлячих класів про державний терор щодо населення своїх країн... Ідея про "мировой зговор" не нова... Але "теорія" так і залишається теорією...
Теодор Дяків _ 12.05.2020 07:25
IP: 95.133.246.---
Кожен свідомий громадянин зобов'язаний (!) підтримати ТРИБУНАЛ!
Ніг Блек _ 11.05.2020 23:12
IP: 188.190.226.---
авторе, щоб отримати відповіді на ваші запитання потрібно бути олігархом, генеральним прокурором, керівником депутатської фракції, або хоча б один танк мати (в Києві, бажано), як Жванецький радив...
:)
wed _ 11.05.2020 22:45
IP: 79.191.71.---
А от що видається дивним, аж диким зі сторони влади зебілів – це невиправдано жорсткі вимоги (щодо парків, лісів) довгий час, одночасно з повним ігноруванням зусиль ФСБшних сект (МП і комуняк) з масового розповсюдження хвороби.

Адже практично жодна (!) побудована модель розповсюдження хворіб НЕ ВРАХОВУЄ таких численних СВІДОМИХ поширювачів.
Досвід (принаймні, що чув) південної Кореї і Бразилії, показує, що достатньо 1-10 людини, що свідомо чи ні, але заражує сотні інших, щоб отримати кількісний скачок на кілька порядків вверх заражених, і то на протязі кількох тижнів.

Вважаю, що такою деструктивною діяльністю "ПЦ МП" слід скористатися за наступної влади, щоб позабирати в них всі значні храми (та й інше майно варто), лишивши по одній півлегальній церкві на велике місто (для зручності СБУ).
Зеленський63 Aтака Путіна1280 Корупція1418 Україна та Європа1122 Свобода слова578
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter