Дмитро Дєнков Редактор Економічної правди

Колись голова "Енергоатому" був у розшуку. В Молдові...

11 березня 2014, 21:15

Чим керувалися в Кабміні, коли призначали Валерія Ясюка головою правління ПАТ "Укртрансгаз"? Нехай, його уже відсторонили.

Те ж саме запитання і до головування в "Енергоатомі" Юрія Недашковського. Навіщо було повертати цю людину, яка також встигла себе скомпрометувати. І не лише тим, що він є багаторічним соратником Мартиненка та Жванії та активно з ними "співпрацював", використовуючи можливості НАЕК.

Недавно наткнувся на "Економічній правді" на новину майже трирічної давнини, в якій йдеться про те, що Недашковського було оголошено в розшук у Молдові.

Це не жарт. У сусідній державі, насправді, була порушена кримінальна справа за невиконання судового рішення, й було оголошено в розшук та видано ордер на арешт голови НАЕК "Енергоатом" Юрія Недашковського.

Цей список, звісно, можна продовжити і іншими прізвищами, які сьогодні знову опинилися при владі, або й зовсім не полишали своїх крісел. Ніхто про них не забув.

Тож прем'єр-міністр не дарма назвав новий склад Кабміну "політичними камікадзе". Новий уряд таки ходить по краю леза.

Ще одне підтвердження.

Сьогодні така собі ВГО "Фумігаційна асоціація" поширила реліз з погрозами до корупціонерів. Це були реальні погрози, або шантаж. Але це справедливий "шантаж" і справедливі "погрози", якщо взагалі так можна казати.

"Звертаємося до усіх чиновників, які задіяні в корупційних схемах добровільно залишити свої посади, а також перестати лобіювати призначення на посади своїх спільників, готових продовжувати негідну справу поборів", – заявила Підберезняк.

"Якщо чиновники не виконають цю вимогу, ми, як професійне галузеве об'єднання, зробимо все можливе для того, щоб зібрати і передати всю інформацію по корупційних схемах і тарифах, а також прізвища хабарників до правоохоронних органів".

Ви засуджуєте таку поведінку? Я ні. Більше того, закликаю інших представників бізнесу діяти так само.

Мова, звісно йде лише про невеликий ринок засобів захисту рослин (фумігація – спосіб боротьби із шкідниками й хворобами сільськогосподарських рослин). Утім, хіба не вони краще за інших розуміють, як боротися із "паразитами"? І хіба вони б почали без причини поширювати такі повідомлення?

Це означає, що вони не бачать змін і готуються до найгіршого і, напевно, небезпідставно.

powered by lun.ua
Коментарі — 28
Keith _ 11.03.2014 21:38
IP: 74.125.181.---
На прибуткові місця в кабміні вони беруть людей зі свого оточення, людей, не чесних. Вони забули, що недавно стояли на майдані і кричали – куля в лоб
Але люди ніколи не забудуть обману!!!
hrim _ 11.03.2014 21:38
IP: 74.125.181.---
Дмитре.
Журналісти у суспільстві мають зараз дуже високий кредит довіри.
Тому бийте у дзвони, не давайте "отямитись" колишнім, пишіть, викривайте!
Keith _ 11.03.2014 21:33
IP: 74.125.181.---
Батьківщина (сєня-турчинов- юля) партія без ідеології. Ви думаєте вони випадково помиляються в кадрах, вони беруть людей без перевірки?
Україна та Європа1104 Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter